• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Eveli v tom ti neporadím, ovu testy jsem nikdy nezkušela :unamused:
17. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Magrata, když je ovulační test pozitivní, tak ovulace proběhne do dvou dnů. Před pozitivním testem nějakou dobu sílí a po pozitivní testu nějakou dobu slábne. Aspoň tak to popisujou. Osobní zkušenost nemám :grinning:
Ale jestli do léta neotěhotním, vzhnu se i na ně :sunglasses: :grinning:
17. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
EVU, takze z logickeho hlediska, duch carky na ovutestu bude nic nulanula prd, vetsi intenzita bud bizici se ovu nebo uz probehla ovu a stejne silna nebo silnejsi ovu. Takze testnu jeste zitra a pozitri. Jestli se intenzita carky nezmeni, tak se picnu a budu tam, kde jsem byla.
Tak uvidime.

A horke favoritky Verca a hned v zavesu za ni Roslyn s vysazenou HA, coz takhle dvojcatka Roslyn, chtela bys? :grinning:
17. únor 2010 ve 14:17  • Odpověz
a co kdyby jsi si začala pravidelně měřit bazální teplotu?
já vím, že nevíš, kdy je začátek cyklu, ale zkus to. Podle grafu jde vyhodnotit, co se s tebou děje
třeba normálně ovuluješ, jenom nemáš menstruaci, nebo ti teploty lítají sem tam a ovulaci nemáš
prostě možností je hodně a měření bazální teploty je zadarmo a je to jakási jistota
17. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
EVU, to bych nejdriv musela byt systematicka osoba, ktera si kazde rano vzpomene strcit teplomer do pipky, coz bohuzel nehrozi. Cca 2x jo, ale treba 10x v kuse uz by byl dost problem a jeste vickrat naprosto nerealne.

Budu vestit ze sily carky na ovutestu, ze stavu cipku a hlenu, z dloubani v brise a celkove z jinych priznaku.
Az bude mrcha, tak to mozna prubnu, ale do te doby se mi do toho fakt nechce.

Jinak mam pocurany 3 ovu testy, jeden vcera vecer, druhy dneska rano a treti dneska vecer a carky jsou stejne silne :unamused: Takze to na nejake kolisani LH moc nevypada a tim padem jsem s nejakou ovu vedle jak ta jedle.
17. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
já měřím hned ráno a v puse digitálním teploměrem, hned jak se malá vzbudí a začne řvát :grinning:
už to mám snad zautomatizovaný, docela mě baví sledovat jestli funguju. Vždycky se těším :grinning: , jak budu zadávat ty teploty do počítače. Sem prostě ujetá, asi. Ale minulej cyklus sem zjistila, že ovuluju, i když ještě kojím. Tak snad se brzo zadaří...
17. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav
madormi()................24let..................13.2.10..............???.....................???.......................???

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................27DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................25DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................22DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................17DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................16DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................4 snažení..........................12DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení............................3DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení......................... 2DC (posl.cyklus 27 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
18. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Přeji všem pěkný a klidný čtvrtek!U nás se vstávalo o půl 6 :angry: . Jinak venku taje, tak snad se blýská na lepší časy :sweat_smile:
18. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno!
Žany u nás o hodinu později :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi půjdu v poledne s maldým hajat :wink:
že by konečně JARO :dizzy_face:
18. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
No, kéž by, tohle už mě unavuje :cry: za chvíli asi dostanu depresi, pokud brzy nevykukne sluníčko :sweat_smile:
18. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Dobré ránko :o) já nechci vůbec provokovat, ale u nás se vstávalo v 8 :oP :oP :oP manža šel později do práce ;o) včera jsme si užili krásnou generálku ke snažení.. :o))) měřím teplotku.. mám 36.7 po zapípání a po minutce.. asi se pak hraje jen na desetinky, že??? Akorát se mi moc nedaří se měřit hned ráno.. většinou až vstanu.. :o/ snad to moc neva :o)
18. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
Eli tak jste měli krásnej večer :wink: tak určitě úspěšnej!
já bazálku nemeřila, ale je pravdou, že pak to skočí jen o pár destinek :wink: třeba na 37,1
18. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
já o měření bazální teploty vůbec nic nevím :grinning:
18. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Dani: no já měla trochu rozhozenej cyklus, tak netuším jestli DC co tu mám je pravdivej... tak uvidíme :o) :o) :o) četla jsem že po zapípání je dobré ještě tak minutku měřit přes... :o) tak jsem zvědavá ;o)
18. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
Tak to já taky, tak pak musíš ukázat, ja ti vyšly grafy jo :slight_smile:
18. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Dani: no jasně ;o))))
18. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Km zapisuješ Eli? Na netu?
18. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Dani: mám založenej úče na fertilityfriend, ale moc tam tomu nerozumím :D :D :D tak jsem začla jen do Exelu.. pak si z toho udělám grafík ;) ale doufám že fertility pochopím :D noo a úplně nejvíc doufám že je to první a poslední měsíc měření ;) ;) ;)
18. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Držím palečky Eli!!!!!!!! :dizzy_face:
18. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Dani: Kuju ;o) Holkyyy koupila sem si těhu tričko :oD mám ho v albíčku.. :o))) Je úžasný ;o)))
18. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Eliško, to že neměříš hned ráno po probuzení ještě v posteli vadí a hodně. Protože bazální teplota, je tzv. základní a je potřeba ji měřit hned jak se probudíš, během dne teplota hodně (někomu ne, ale to nevíš, že? :grinning: ) kolísá. Taky se doporučuje měřit v přibližně stejný čas, takže o víkendu je lepší si na ráno nařídit budík, změřit a pak spát dál. Jinak může být celý měření k ničemu.
Já mám teploměr hned u postele a jak začne malá vyřvávat, strčím teploměr do pusy (je to nejjednodušší), pak teploměr zapípá, zapamatuju si teplotu a jdu k malé. Vždycky se těším až budu teplotu zadávat do fertilityfriend, jsem asi úchyl, ale mám radost se dívat jak to vypadá a jestli funguju, jak mám. Minulý cyklus jsem zjistila, že mám ovulaci, tak sem měla radost :grinning: :sunglasses:
18. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
18. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
Evul: no já si to myslela :D napravím se.. ;) děkuju ;)
18. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
Tak jsem si včera připravila i teploměr k posteli, ale ne, vzbudila jsem se až řevem Matese a v 6 ráno, tak jsem šla dělat mlíko, pak ještě zalehla a pak už to asi nemá za 2h asi cenu...
Já jsem četla, že teplota po ovu a při těhu by se měla pohybovat kolem 37, když jsem byla čertvě těhule, změřila jsem se párkrát večer a měla jsem 37,1. Ale netuším, jak jsem na tom ráno, mám docela nízký tlak, takže bych řekla, že to bude nějaká mrtvolná teplota.

Musím na nákup, mě se tááák nechce. Ale už tu nemám ani jogurt pro Matýska. Kdyby už alespoň nebyl ten blbý sníh a led, tady se to furt drží. Těším se, že budu jezdit na nákup s golfkama, až to opadne, sice nemaj košík, takže s batohem, ale je to rozdíl, normální kočár má cca 17kg a k autobusu je to děsnej kopec :unamused:
18. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
taky se nemůžu dočkat až bude léto
jinak já měřím kolem páté, to se malá budí na ranní kojo a vstávám tak 2x týdně, když jdu ráno na spinning
jo a já mívám teploty nižší, i když sem byla těhotná, tak sem nikdy neměla přes 37, moje max bylo tak 36,8
a cyklus začím pod 36
18. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav
madormi()................24let..................13.2.10..............???.....................???.......................???

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................28DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................26DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................23DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................18DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................17DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................4 snažení..........................13DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................1 snažení............................4DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení...........................3DC (posl.cyklus 27 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
19. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
ahoj holky, tak co Verčo? už jsi testovala, nebo to máš v plánu? Začínáš být našim černým koněm :grinning:
19. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Evi ahoj, Verunka je teď v práci a bez možnosti netu, tak ti asi odpoví až večer :wink:
19. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
ahoj holky!
tak máme zase konec týdne-jupí.
19. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Nějak mi to nedošlo, já sem vždycky měla internet, bych byla jako bez ruky :grinning:
19. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.