• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
V poho, můžu jí to přetlumočit :wink:
Ahojky žany! Proč konec týdne? :wink:
19. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
mám vám od Verunky vzkázat, že se sem už do konce týdne nedostane.... :frowning2: :wink:
Včera si dělala testík a byl negativní, tak očekává každým dnem :frowning2: spadnutí v tabulce dolů... já věřím, že se na ní brzy usměje štěští v podobě dvou// :dizzy_face:
19. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
Ahojky děfčata :slight_smile: mám dotaz na zkušené měřilky.. :slight_smile: ráno v posteli jsem se měřila a měla jsem 36.8 a jen tak pro zajímavost jsem se změřila teď a mám 37.4 to to kolísá až tak? během dne? a co znamená když je zvýšená teplota? :slight_smile: pak se má asi snížit.. to sem z toho jelen :D budu si to muset ještě pořádně naštudovat :D
19. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
a všechny vás moc pozdravuje! :dizzy_face:
19. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Eliško, proto je nutný měřit hned po otevření očí v postely. Teplota fakt hodně kolísá (i když jak komu :grinning: ).
Takže klid, všechno je ok
19. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
jo a teď se dívám na den tvého cyklu a myslím si, že už jsi v luterální fázi (čili už máš po ovulaci). Je to možný? Nebo na tebe fakt něco leze, podle vyšších teplot. Škoda že jsi neměřila od začátku cyklu, to by pak bylo úplně jasný :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
nebo třeba, nepila jsi včera večer nějakej alkohol? to taky zvyšuje teplotu :grinning: :sunglasses:
19. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Dandelion já když začala měřit týden před MS tak ráno jsem měla 37 a večer i 37,6... takže to asi fakt doost skáče :D
19. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak já se k vám taky přidám :wink: Naplánovali jsem si druhé mimčo, a kůli přihlášení k nem.poj.(jsem OSVČ) můžeme začít až v březnu. Takže držím manžela tak trochu zkrátka :grinning:, takže vlastně se ještě vyčkáváme a v březnu jdeme do toho!! :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
dannys, vítej mezi nás. :wink:
19. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
Dančo, no protože o víkendu máme doma tatínka, tak se moc těším a já si aspoň odpočinu-aspoň trochu.

Jinak mi se //(před revizí) ukázaly snad až 5 nebo 6 den po dnu očekávané MS, takže třeba u verunky není ještě nic ztraceno :wink:
19. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
dannys, jestli chceš přidat do tabulky, pošli kolik ti je aaky kolikátej seš den cyklu, případně kolik dnů měl poslední cyklus
19. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Ahoja :slight_smile:
Dannys vítej! :dizzy_face: něco nám o sobě písni :wink:
Žany manžel ti dojíždí jen na víkendy? To má moje kámoška taky :unamused:
19. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
taky jsme měli nějakej čas manželství jen víkend. Bylo to docela blbý, ale pamatuju si, že náš sexuální život přímo vzkvétal. Asi tím jak jsme se na sebe těšili :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahojky vespolek, jak se máte o víkendu? Já pracovně :frowning2:

Zítra máme volno, tak jsme si naplánovali bazén a já si neuvědomila, že bych to měla dostat...pokud se nezadařilo nebo nemám rozhozený cyklus...tak uvidíme, ale pokud nic, tak v pondělí testuju!
20. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav
madormi()................24let..................13.2.10..............???.....................???.......................???

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................29DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................27DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................24DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................19DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................18DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................4 snažení..........................14DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................2 snažení............................5DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení...........................4DC (posl.cyklus 27 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
20. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak kdo bude pokroačovat do horní tabulky?
Jinak vás chci poprosit, ať si zkotrolujete počty snažení a dny cyklu, ať jsme aktuální :grinning:
Pořádek musí být :sunglasses:
20. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
ahojky, u mě tabulka souhlasí..první snažení si zapíšu až teď po mrše, tento měsíc jsme se ještě dost hlídali...
20. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holčinky, tak jsem myslela, že se k vám přidám, manžel mi slíbil, že na jaře do toho praštíme. Ale teď jak se to blíží si to rozmyslel a chce ještě rok počkat :frowning2: Tak prodávám vitamínky, které jsem si v zápalu radosti nakoupila. Kdybyste některá měla zájem o Calibrum Babyplan nebo Mami, či o oleje Weleda, mrkněte na bazárek. Já si je letos bohužel neužiju, tak snad poslouží někomu jinému...
20. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
ellera to mě mrzí :frowning2: co, že se maželovi nechce? To jako by se obával? :confused:
20. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
ono záleží i na tom kolik vám je. Jestli jste oba hodně mladí, není kam spěchat.
To já se svými Kristovými lety už nemám na co čekat, že?! :grinning:
20. únor 2010 v 17:29  • Odpověz
kruci, kdyby to tak tenhle cyklus vyšlo. Jenže to nikdo neví a taky se to nedá moc ovlivnit, teda kromě pilného snažení :wink: :grinning:
No nic, nechám to koňovi, nějak to dopadne...
20. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
Evi nejsem na to m o moc líp :sweat_smile: :wink:
20. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
no, zas tak mladí taky nejsme, oběma nám táhne na třicet :slight_smile: Ale chystáme se stavět, tak má asi obavy z toho, jak bychom to s mimčem zvládali... Já to chápu, ale už jsem se tak těšila :frowning2:
20. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
ahojky devcata
20. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
holky, furt mě tak pobolívá podbříšek nebo ani ne pobolívá to není bolest, jen takový divný pocit v podbříšku nebo tlak nebo jak t popsat, myslíte, že je to normální?
20. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
Ahoj, můžu se přidat? Je mi 23, aktuálně jsem 12 DC (poslední cyklus 28), ale s přítelem to plánujeme zkoušet až od března...
21. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
Bré ránko!
Janičko ahojky, kdepak jsi se toulala? :wink:
Madormi může to být zahnízďování, pokud nekrvácíš, tak si myslím, že se nic neděje :wink: Kdy jdeš k mudr.?
Annie vítej! S náma se vám určitě zadaří :dizzy_face:
21. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav
madormi()................24let..................13.2.10..............???.....................???.......................???

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča).......25let..................1 snažení.........................30DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi)............23let..................0 snažení.........................28DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................25DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................20DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................19DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................4 snažení..........................15DC (posl.cyklus 29 dní)
annie003()...............23let..................0 snažení..........................12DC (posl.cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) .......33let..................2 snažení............................6DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení...........................5DC (posl.cyklus 27 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
21. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Ahojky všem :o))) Včera jsem tu psala vzkazík a teď koukám že se neuložil!!! :o/ Co to???
Evul: Já právě že nevím jak to mám s DC, bylo to dost podivný... jeden den špinění, jeden den krvácení, jeden den nic další 3 dny špinění a až pak se mi MS rozjela... Začala sem měřit vlastně až od 12DC, to mi skončila MS, tak uvidíme jestli něco zjistíme.. :o))))

Dannys: Vítej ;o)

Ellera: Škoda.. :o/ Ale třeba se zadaří ani nebudete vědět jak :oD

Annie: Vítej§ Jsme rádi za každý přírůstek :o)))
21. únor 2010 v 10:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.