• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
renes: no tušení mám, ale je fakt že to neřeším :D minulej měsíc sem byla celá vyplácaná, vyplencala sem asi 10 testů :D :D :D a pro nic.. :slight_smile: a po ms jsme s manžou mluvili o tom, jestli snažení odložíme, nebo ne... a dohodli jsme se že tomu necháme volnej průběh.. i když on když věděl že mám ovu teda tak cca podle DC tak mě skoro ani nepustil.. :slight_smile: Když si choval synovečka tak ho ani nechtěl vrátit :D Je legrační že se někdy těší i víc než já.. a to já se na mimčo těším hodně :slight_smile:
4. led 2010 v 18:48  • Odpověz
renes: Já mám synovečka skoro 4 měsíčního a je to takovej mazlíček... :slight_smile:
4. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Eli:no aspon bude pripraveny tak at si o skusi prebalit a uvidi jak se bude tvarit:slight_smile:nekdy je to zajimvy:slight_smile: a to ja zas mela hrozny zpozdeny a musela mi pichnout injekci a stejne jsem cekala pet dni :confounded:
4. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Ren díky :dizzy_face:
4. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Jinak teda pro upřesnění já jsem Dana :sunglasses:
4. led 2010 v 18:53  • Odpověz
dande:ze taky si myslim že je to hodne individualni ,a ja si ted myslim ze ji mam driv ale tak s jistotou to rict nemuzu :wink: ale coz treba to vyslo treba teprv bude :frowning2:
4. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Dani,a co byste si prali ted kluka nebo holku samozrejme zdrave miminko:slight_smile:
4. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Ren nezoufej, určitě to výjde a když né teď tak třeba příští měsíc :wink:
achooooj holky :slight_smile: tak jsem doma z práce, první den po vánocích to byl docela opruz :slight_smile:
Vítám nově příchozí :slight_smile:
renes: a tos měla poprvé včelku, nebo už víckrát? já sem byla vyplašená jen že sem byla zpožděná 5 dní... jelikož sem to před tím měla pořád pravidelný.. ale třeba to bylo tím že sem to tak moc řešila.. :slight_smile:
Ren já bych uvítala holčičku, tu bych si moc přála :dizzy_face:
ale kdysi dávno mě kartářka řekla, že budu mít 2děti stejného pohlaví, tak holky už to nebudou :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Achoj Verunko!Tak hlavně,že jsi to tam přečkala :wink: vzpomínala jsem na tebe :dizzy_face:
4. led 2010 v 18:57  • Odpověz
.danda. taky jsem si na tebe vzpomněla, když jsem šla do práce a říkala jsem si "třeba se na mě přijde podívat" :grinning:
4. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Eli: no poprve uplne:slight_smile: navic jsem tam sla po tydnu protoze driv sem se tam prostee nedostla :frowning2:

Dani:to mi bychom chtěli taky holčičku ale přirode neporucis :wink:
4. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Jdu vykoupat Adíka, pak ještě nakouknu :wink:
4. led 2010 v 19:03  • Odpověz
jé holky, nám je to jedno, jestli kluka nebo holčičku, manža si možná ve skrytu duše tajně přeje holčičku, ale jinak je to jedno, jména už máme vymyšlený pro oba :slight_smile:
4. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Veru, neboj žádný přepadovky nebudou :grinning:
Ren to ne :wink:
4. led 2010 v 19:04  • Odpověz
veru tak se sveř chcem to slyšet :wink:
No já bych ráda holčičku.. ale umím si v poho představit i kluka :slight_smile: :grinning: ale vždycky sem říkala že všechno holčičí mi je bližší tedy krom manži :D :D :D
svěřit se mám se jménama Ren?
Jo tak holka by byla Natálka, Nikolka, Míša, Nela nebo Kristýnka :grinning: a kluk jednoduše Adam (holky je to prostě oblíbený jméno :wink:
4. led 2010 v 19:05  • Odpověz
veru koukam na vyber z holčičích máte dost :wink: to mi vuec nevíme jaky bysme dali jmeno klukovi :frowning2:
4. led 2010 v 19:07  • Odpověz
veru: krásný jména.. :slight_smile: taky už máme vybráno.. :slight_smile: ale že jsme se u toho nadohadovali :D holčička bude Štěpánka a chlapeček Vojta.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. led 2010 v 19:08  • Odpověz
teda spiš manža neví já bych veděla:slight_smile: :grinning:
4. led 2010 v 19:08  • Odpověz
Tak to v holčíčím máme jasno to bude Ellinka :slight_smile:
ale klučík to netušim jak rikam manza si nemuze vybrat :wink:nejak se mu zadne nelibi tak to mozna bude po nem Staniček :wink:
4. led 2010 v 19:11  • Odpověz
tak my máme taky pro kluka víc návrhů, jako Jakub, Tadeáš, Matěj (ten se nelíbí manžovi), ale Adam vede :slight_smile: Navíc my máme v rodině teď populační explozi a už je toho dost vybranýho :grinning:
4. led 2010 v 19:16  • Odpověz
renes: jeee elinka to je krásné :D :P ;) :D ty budeš mít určitě holčičku :D
4. led 2010 v 19:18  • Odpověz
eli:jakpak o vis?ze budu mit holcicku pripadam ti n ni?no ja sit teda osobne myslim ze to taky bude holcick a uvidime jak se trefime :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 19:23  • Odpověz
renes: neeee já jen chci aby se jmenovala jako já :D :D :D
4. led 2010 v 19:27  • Odpověz
holky hlavní teď ale je, aby se nám zadařily //, nebo aspoň pro mě je to teď to nejdůležitější, jestli to bude kluk nebo holka... dyť je to jedno, hlavně aby bylo bábetko zdravý :slight_smile:
4. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Veru tak tomu říkám shoda :dizzy_face:
U nás, pokud to bude holčička, to bude Nela (ta byla napsaná i u Adíka) a u kluka ještě nevíme :wink:
4. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.