• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
koukám že tu hodně tabulkujete:grinning:

no tak já právě vysadila ha...skončila ms..nevím od kdy se počítá ten cyklus? od začátku ms nebo od prvního dne bez?? :grinning:
23. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Luphen: pocita se to od prvniho dne menstruace,pak taky v tabulce mame pocet snazeni a kolikpak i je let a taky jmeno.
:wink:
23. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
aha...takže sem 10.den DC asi:grinning:, věk 26, snažení - první (jsem po HA), Lucka :wink:
23. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav
madormi()................24let..................13.2.10..............???.....................???.......................???

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........25let..................1 snažení.........................32DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení.........................30DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................26DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let.................2.snažení .........................21DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................20DC (posl.cyklus 27 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................16DC (posl.cyklus 29 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................16DC (posl.cyklus 28 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení...........................10DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení............................7DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení............................6DC (posl.cyklus 27 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI

Tak jsi tam:slight_smile:
23. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
super:grinning:

no my tedka razíme na dovolenou tak tajně doufám že to klima a "no stress" přispěje k zadělání :wink:
23. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
ahojky, tak jsem tu taky :slight_smile: v pátek jdu na kontrolu ke gynekologovi a prý se můžeme od března snažit. jme po samovolném potratu dvojčátek :frowning2:
23. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
jejda phoebe - to je mi líto :frowning2:
23. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky, jsem tu poprvé, na první schůzku ohledně IVF jdu příští čtvrtek :slight_smile:

Před čtyřmi měsíci jsem byla ve Fertimedu na IVF, ale nepovedlo se...proto jsem se rozhodla jít do FN Olomouc, doufám, že tam bude jiný přístup...
23. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
snad uz bude lépe, jen dneska vím, že do MOtola mě nikdo už nedostane.
Já si myslím, žeprvní jarní sluníčko nám přinese i to naše vytoužené :_)
23. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahoj luphen když mi bylo 25 let, tak jsme v lednu jeli lyžovat do Francie, taky jsem doufala, že by mohlo klima zabrat, až jsem si říkala..."ježiš, mi tam snad nejedem ani tak lyžovat, jako zadělávat na mimi" :sweat_smile: ... no a v únoru už bylo jasno - máme krásnou, dneska už 5letou holčiku, zabralo to :sunglasses: , takže držím palečky :wink:
23. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
dannys: díky za podporu:grinning: my frčíme na tři tejdny do malajsie - tak to by snad bylo aby nebylo :grinning:
23. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
phoebe, určitě, je to tak jak říkáš, nemá cenu smutnit i když je to velká rána do dušičky, ale hurá lepším zítřkům, moc ti držím palečky :wink:
23. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
jj tedka s rostoucím teplíčkem se snad bude dařit všem a víc :wink:
23. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahojda kočky moje :o)
koukám že se nám to tu pěkně rozrůstá :o) ještě aby ne, jsem aktuelní :oD Vítám moc všechny nově příchozí snažilenky :o)))))

Poctivě měří a poctivě se snažíme.. :o)) asi si změním DC, páč tomu i teplota odpovídá, mám 5 dní 36.5, 36.6 a žádný výkyv, takže asi bude správnější ten druhý výpočet :o)))
23. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix Stanislav
madormi()................24let..................13.2.10..............???.....................???.......................???

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........25let..................1 snažení........................32DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení........................30DC (vysazená HA)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................26DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................2 snažení .........................21DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................20DC (posl.cyklus 27 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................16DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................12DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................10DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení............................7DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení............................6DC (posl.cyklus 27 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
23. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
HOja! Teda nám se to tu začíná rozrůstat! Jupííííííííííí :sunglasses:
Vítám vás berušky! Tak šup šup s údajema, ať tot u můžem sledvat! :dizzy_face:
Luci teda, super dovča! To by bylo,aby nebylo :dizzy_face:
23. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
danda: jj doufám že to zabere:grinning:přeci jen na dovče je člověk takový vyklidněný a uvolněný :wink:
23. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Luci, upřímně závidím :wink: , tak běda, jak z toho nic nebude :grinning: ...

holky už jste četly??? .... http://zpravy.idnes.cz/vyssi-materske-uz-nezabranime-pripousti-ods-dalsi-strany-ji-totiz-chteji-15f-/domaci.asp?c=A100223_122637_domaci_kop

tak teď už jsem aby to bylo... :sunglasses:
23. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
dannys: no uvidíme..trochu se bojím toho jak bude moje tělo teď reagovat na to vysazení Ha...brala jsem ji bez přestávky 10 let.... tak snad nebude stávkovat:wink:

jj to říkali už několikrát i ve zprávách... jako samozřejmě by mi to snížení taky vadilo kdyby se mě to týkalo....ale tak jako víte jak..oni to z nás vytáhnou zase jinak..takže nula od nuly pojde...
23. únor 2010 v 15:22  • Odpověz
Luci, a jak ti zatím je po vysazení HA?? Já ji vysadila ted po cca 4 letech a musím říct, že to se mnou trochu cloumalo, nízkej tlak,bolení v podbříšku, cca 3x jsme minulý měsíc ulehla se strašným motáním hlavy a pocitem na zvracení, bradavky jsme měla tak citlivé, jako bych snad kojila, dokonce i vytýkalo "cosi" ... tak jsem se úplně bála, že jsme si snad na Vánoce zadělali na mimi, ale doktor mě ubezpečil, že je to k vysazení HA, což měl naštěstí pravdu. Když jsem vysadila před prvním otěhotněním, tak toto nepamatuju... a přitom je to "jen" 6 let zpátky... asi je to fakt rozdíl 25 a 31 let, ta 30kta je zastracena, co ... :confounded:
23. únor 2010 v 15:31  • Odpověz
Dančo, no tak přesně co píšeš....pořád mě tak nějak pobolívá podbřišek jako kdybych to měla dostat...a jako že se mi nikdy nemotala hlava tak tedka skoro každej den odpoledne když jdu např. na nákup do obchodáku tak mám pocit že tam s sebou šlehnu u pokladen nebo tak.... na zvracení mi není a jinak se cítím normoš..ale to motání hlavy mě taky docela vyděsilo - ale když píšeš že se to vztahuje k tomu tak alespoň vím z čeho to asi je :wink:
23. únor 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahojte holky, teda tady to jede :slight_smile:
Jinak Luphen to může být reakce těla právě na to vysazení prášků. Já sem to taky před malou brala 10 let a nějaký tři čtyři měsíce sem to měla taky tak. A ještě návaly vzteků, plačtivost, posti na zvacení, toční hlavy apod.
Sem si myslela, že sem těhotná (každý měsíc). Ale moje tělo se vyrovnávalo s tím, že musí zase tvořit svoje hormony. Pak to přestalo, ale rozhodila se mi totálně menstruace a byla sem 2x na vyvolávačce. Pak sem tomu dala volný průběh a začala pít kontryhelový čaj a nakonec se povedlo cyklus dát jakž tak dohromady a dokonce sem i otěhotněla.
Nebo můžeš být i těhule. Stejně se to za pár dnů pozná :grinning:, stačí vydržet :sunglasses:
23. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Jinak já trošku upravím tabulku, protože jsem už 8DC.

Snažilky:

verunka3(Verča)........25let..................1 snažení........................32DC (posl.cyklus 31 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení........................30DC (vysazená HA)
zanet2009(Žaneta)....25let..................2 snažení .........................21DC (poslední cyklus 29dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................12DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................10DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení............................8DC (posl. cyklus 32 dní)

23. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
madormi()................24let..................13.2.10...........(24.2.10).................???..................Matěj/ Natálie

Snažilky:

evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení............................8DC (posl. cyklus 32 dní)

23. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
madormi no asi ses spletla s tim terminem porodu ale doufam ze az v unoru rodit nebudes :grinning:

renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix
madormi()................24let..................13.2.10...........(24.10.10).................???..................Matěj/ Natálie

Snažilky:

23. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Taiky upravuji: :wink:

renesme(Anička)........20let................ 21.1.10..........(2.10.10).............nevíme.................Ella/Felix
madormi()................24let..................13.2.10...........(24.10.10).................???..................Matěj/ Natálie

Snažilky:

zanet2009(Žaneta)....25let..................2 snažení .........................23DC (poslední cyklus 29dní)

24. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
Vítám nově příchozí snažilky :wink:
Co je nového? poslední dobou nějak nestíhám.
24. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahojky berušky!
Máme v té tabulce slušný chaoz :unamused: nebylo by lepší kdyby to dělala jen jedna z nás? :confused: a pokud by měl někdo nějakou úpravu, tak by se to psalo do IP, protože, tohle je jako mazec! :wink:
Já už jsem 8DC
24. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
ahoj holky,tady je docela pěkná těhu kalkulačka, kde si to můžete pěkně všechny spočítat... na stránce je úplně nahoře :slight_smile: ... http://www.tehotenstvi.academy.sk/index.php ... jsou tam i hezké fotky a videa z youtube :wink:
24. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
24. únor 2010 v 11:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.