• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
no snad nic nechytne aby pak nepsikala cela rodina :frowning2: tak at je ti brzo lipa vse je ok :wink:
27. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Žany já taky frkala a díky bohu to nidko nechytnul! Pila jsem čajíky na nachlazení a baštila Céčko a už je to ok! :wink:
27. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
a jak se máš Ty? žádné nevolnosti-to máš super, já jsem u malé zvracela denně až do 15tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrůza
27. únor 2010 ve 13:56  • Odpověz
já taky jenom čaje a céčko-kdybych byla náhodou těhu, tak pro jistotu nechci žádné prášky :wink:
27. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
žany a paralen :wink: ten taky neublíží :wink: ten můžeš i jako těhulka :wink:
Ani teda tobě ty tt skáčou!
žany ještě dopiš těhulkám do tabulky datumy kontrol, aby jsme věděli kdy se můžem těšit na zpávičky o mimíscích :wink:
27. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jasně, dopíšu-pokud holky budou chtít a písnou mi to pro přehlednost do IP. :wink:

Já mám strach i Paralen, naposledy jsem ho na začátku těhu párkrát měla a pak to skončilo revizí-neříkám, že to byl důvod, ale dr. mi řekla, že je to možné, že to přispělo, tak mám strach :frowning2:
27. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
Dani,no leti to:slight_smile:ji nevolnosti mam a po ranu posledni tri dny i snadani vyzvracim to pak uz je to dobre :unamused: no bomba
27. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
No vidíš a pak se v tom vyznej :unamused: :confused:
27. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Aničko,aha, spletla jsem si Tě, nevolnosti nezávidím, ale snad bude brzy líp :wink:
27. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
Žany, já si myslím, že tomu možná přispěla ta nemoc a ne ty paraleny. Říká se, že takhle brzo je to všechno nebo nic. Já v tom ale věřím přírodě, že ví co dělá, i když je to hodně smutný...
Holky a není to trošku moc komplikovaný, abysme měly tabulku v albumu? Myslím, že tady v diskuzi je to lepší, snadněji dostupné. Ale jasně, že se přizpůsobím.

Teda Aničko, ty už jsi v 10tt!!! To je prostě nuevěřitelný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ani to přejde :wink:
27. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Evčo, já jsem se dobrovolně přihlásila, že se ujmu tapetování a úpravy tabulky, ale holky tady samy taky tapetují, tak je to zase tam kde jsme byly :grinning: samé tapetování :grinning:
27. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Jinak souhlasím, taky si říkám, že to tak asi mělo být,ale prostě teď chci být co nejopatrnější, prostě to tak cítím.
27. únor 2010 ve 14:11  • Odpověz
autor
Ahojky, jde je tabulka teď nově ? Jsem 32.DC, prosím o opravu. Díky
28. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10.............2.10.10.............nevíme...................Ella/Felix
madormi()................24let..................13.2.10...........(24.10.10).................???..................Matěj/ Natálie

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........25let..................1 snažení........................37DC (posl.cyklus 31 dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................32DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................2 snažení ........................27DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................26DC (posl.cyklus 27 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................19DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................19DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................15DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................15DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................13DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení...........................12DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení..........................3DC (posl.cyklus 32 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
28. únor 2010 ve 13:48  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10.............2.10.10.............nevíme...................Ella/Felix
madormi()................24let..................13.2.10...........(24.10.10).................???..................Matěj/ Natálie

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........25let..................1 snažení........................38DC (posl.cyklus 31 dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................33DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................2 snažení ........................28DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................27DC (posl.cyklus 27 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................20DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................20DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................16DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................16DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................14DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení...........................13DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení..........................4DC (posl.cyklus 32 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
1. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
Pěkné pondělní ráno, kdepak všechny jste?užíváte hezkého počasí?

PROSÍM, kdo má nějakou změnu(buď DC nebo počet snažení), napište mi do IP-díky. :wink:
1. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
Dobré ráno!
Já jsem v poho Žany :wink:
Tak to vypadá, že nás trošku pohladilo jaro,co?! :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Vypadá to tak, ikdyž dneska u nás silný vichr. Už nám 2x vypadla na chvíli elektrika :angry:
Akorát ta spoušť po tajícím sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: všude samé rozteklé hov.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
1. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
co máte dneska s Adámkem v plánu?My budeme asi lenošit, protože má maminka lenoru :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Krásné ránko březňačky, teda Dani, kde to jaro vidíš? :frowning2: Tady je hnusně pod mrakem a fučí tady vítr jak divej.
Jejka, ta lenora se mi zamlouvá, ale však taky co má dělat člověk na neschopence - odpočívat! :grinning: Ještě musím k Dr., přepadla mě ještě k tomu "málu" asi angína nebo nevim, ale krk je šílenej - bolesti, jsem ráda že polknu a to s velkejma problémama :cry: Jinak každým dnem očekávám MS, včera už mě tak pobolívalo bříško, tak uvidíme dnes.
Jo a přítel toho prcina taky moc na Vánoce nechce, ale co nadělá :sweat_smile:
1. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Lenčo, myslíš, že se MS dostaví?Třeba ne...já doufám, že ne, ale zase na druhou stranu si říkám, že asi bohužel ano :unamused:
1. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Určitě se dostaví, protože nejlepší dny jsem strávila ve špitále :confounded: Teď doufám, že mi na tu anginu nedá antibiotika, to by byla snaha zasejc odložena! :frowning2: Žany třeba Tobě nedorazí, moc bych Ti to přála, tak jako všem tady. Ale tak ten březen to jistí :grinning:
1. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
AHojky LEni u nás ještě před chvilkou prosvítalo sluníčko :confused:
Ale víkend byl pěknej :dizzy_face:
Leni tak budeš březnovka se vším všudy :dizzy_face: :wink: žanďa taky :slight_smile: :wink:
1. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
To doufám, jen uvidim, co mi pan Dr. řekne, tak držte pěsti :sweat_smile: Dvakrát OK mi nejni :confounded:
Tady jsem od rána slunko neviděla, ale třeba se během dne ještě dostaví. Jj, víkend byl krásnej, teplíčko, sluníčko a já zalezlá doma se modlila, aby mi začaly už vycházky :grinning:
1. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Leni kdy že deš k Dr? Budu, úplně všechy, co mám :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahojda všem :o))) K tomu počasí.. :o)) sobota ve varech byla nádherná :o) chvílema i jen na svetr :o) ale včerejší vichr v paneláku, to byla meluzína jako blázen :oD naše hafka nám lezla na hlavy jak se bála :oD chudinka..

Jinak milé dámy!!! Začínáme jako ofiko :D :D :D takže nezahálet!!! :D
1. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Dani, už se chystám, jen se musím ještě drobek zkulturnit a jedu. :unamused: Ani se mi tam nechce, co mi řekne :confounded:
Ha slunko vidím.......... :grinning:
Eli, vichr tu máme teď taky hroznej, včera to docela šlo.
1. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Ahojky ELi!
Jo jo, dnes máme 1.!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
Tak vám, nám všem přeju hodně štěstíčka a brzké zařazení do horní tabulky :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
holky tak se posouvám na dno tabulky opět. včera jsem začla krvácet tak jsem jela do nemocnice. hcg už bylo jen 100, měli podezření na mimoděložní ale to se snad nepotvrdilo tak mě pustili. jen musím ještě zítra a ve čtvrtek na kontrolu. tak bohužel no začínáme od nuly :frowning2: jen bohatší o blbou zkušenost
1. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.