• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Mad to mě moc mrzí :cry:
1. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10.............2.10.10.............nevíme...................Ella/Felix

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........25let..................1 snažení........................38DC (posl.cyklus 31 dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................33DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................2 snažení ........................28DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................27DC (posl.cyklus 27 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................20DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................20DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................16DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................16DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................14DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení...........................13DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení..........................4DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let...................0snažení...........................0DC()

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
1. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
madormi, to mě moc mrzí :cry: :cry: :cry: :cry: taky jsem si tím prošla,vím jaké to je.drž se.
1. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Mador, tomě mooooc mrzí :cry: :cry: :cry:
Ale všechno zlé je pro něco dobré! Zase víte, že vám to spolu jde a můžete začít od BŘEZNA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Mador, pokud by to nějak nemělo být v pořádku, je lepší, že se to stalo teď :wink:

LEni tak dobře pořiď! Myslím na tebe a pak se nahlaš jo :wink:
1. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
no je to holky ta lepší varianta z těch horších no :frowning2: ale bolí to ted astejně jak pes :frowning2: no musíme to holt hodit za hlavu a začít znova, ale už jinak. Kašlu na nějaký hlídání plodných dnů, měření Bt a dělání testu den před vynecháním. Příště to začnu řešit až tak 40 Dc a více :frowning2:
1. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
madormi, tak ale pokud nemusíš na revizi, tak se můžete hned zase snažit, ne? to je taky dobrá zpráva...
1. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
No holky,takova spatna zprava hnred po ranu no mad to je mi moc lito:frowning2:ale ty to urcite zvladnes a za chvilku bude dalsi :wink: musis verit a hlavne nezoufej :wink:
1. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
musím to prostě brát jako opožděnej menses no :frowning2: no koupím si ten kontryhelový čaj nebo co to dál budu jíst listovku a uvidíme kdy se zadaří, tak holt mám dnes 1 DC no, předchozí byl 41 dc a ten plod musel odejít někdy z 40 dc na 41 dc protože včera na utz vůbec nic nebylo,
1. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Tak velevážené dámy, já dnes dostala antibiotika :confounded: Ach jo, v pátek na kontrolu. Tak aby toho nebylo málo, užiju si všechno najednou :sweat_smile:
Jak je to se snažílkováním když mám na pár dní antibiotika? :confounded: :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
No leni... bacha na to.. :o/ když bys otěhotněla moc brzy po antibiotikách, tak může být mimi poškozené.. takže to nepodcenit ;o)
1. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10.............2.10.10.............nevíme...................Ella/Felix

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........25let..................1 snažení........................38DC (posl.cyklus 31 dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................33DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................2 snažení ........................28DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................27DC (posl.cyklus 27 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................20DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................20DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................16DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................16DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................14DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení...........................13DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení..........................4DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let...................0snažení...........................1DC(poslední cyklus 41dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
1. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Holky, to jsem nějak nevěděla, že ATB a otěhotnění zároveň může být problém :confused:

Jinak jsem zvědavá co Verunka...
1. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
Eli děkuji, tak asi počkáme do dubna, no já vůbec nevim. :cry: Když by to šlo dobře jak má, vycházelo by to asi týden po antibiotikách. :zipper_mouth: Zřejmě lepší probrat s doktorem, ale od Vás každá rada dobrá.
Eli, o víkendu dostane mamka dárek :sweat_smile: Tak jsem zvědavá na její reakci :dizzy_face:

Veru Veru, povídej povídej :grinning: Jsme zvědavé ženské.
1. bře 2010 v 15:29  • Odpověz
Leni: jee tak pak napiš co maminka říkala ;)
1. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
ahoj holky, vy jste zvědavé a já bohužel taky... :slight_smile: Pořád nic, žádná změna na těle, žádná změna na testu, bohužel :frowning2: Nevím co si o tom myslet, každý den se hlásím Danče... Moje Mudr. má týden dovolenou, takže ještě týden vydržím a hned v pondělí po neděli jí budu žhavit drát a ptát se, co to má jako znamenat toto :angry: pochybuju o tom, že kdybych byla těhu, že by se to ještě neukázalo.
1. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
ahojte holky
Madormi je mi to líto, sice to teď slyšíš asi ze všech stran, ale bude líp. Časem určitě bude.

Verčo, třeba ještě není čas házet flintu do žita. Ještě se tam ta druhá může ukázat, příští pondělí tam budou //!!!
1. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Madormi taky je mi to strašně líto, všechno už tu holky řekly, všechno zlý je k něčemu dobrý, tak držím palečky :wink:
1. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz

Snažilky:

verunka3(Verča)........25let..................1 snažení........................39DC (posl.cyklus 31 dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................34DC (posl.cyklus 33 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................2 snažení ........................29DC (poslední cyklus 29dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................28DC (posl.cyklus 27 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................21DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................21DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................17DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................17DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................15DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení...........................14DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení..........................5DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let...................0snažení...........................2DC(poslední cyklus 41dní)

2. bře 2010 v 07:34  • Odpověz
Holky, co je s Váma? Kdepak všechny jste? :confused:
2. bře 2010 v 07:34  • Odpověz
Ahojek jsem tu! :wink:
2. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
Tak já zrovna dovařuju oběd a už se těším, až malá půjde po obědě spát-v noci špatně spala a tím pádem i já :frowning2:
2. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Žany copak vás trápí?
My dnes máme knedlo, zelo králiko :grinning: :wink: tak už slinkám!
U nás byla v noci pohodička, ale na Adíka funguje úplněk :angry: takže v neděli sem nepala, to byl zase teror
2. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
Leni no já z antíkama zkušenost nemám, ale máš je na týden, takže přez ms a na plodné dny, by jsi měla už být logicky čistá, takže já v tom problém nevidím :confused: :wink:
2. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Dančo,na nás taky asi funguje úplněk jinak nevím,někde jsem četla, že úplněk 3 dny před a 3 dny po má vliv.
Knedlo, zelo bych si dala taky,asi udělám na víkend :grinning:
2. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Tak u nás pravildo a o to hůř, když je jasno a pere, jak zjednanej :angry:
Tak jsem tě navnadila :sunglasses:
2. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
jojo, chutě jsou chutě, jdílo na víkend mám jasné :grinning:
Jinak počasí u nás nic moc, zataženo, včera večer pršelo se sněhem :angry:
2. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Dani děkuji mockrát, potěšila jsi mě. :grinning: Myslím, že kdyby to vyšlo, tak by prďolka neměl být nijak ohrožen, když je neberu dlouho, ne? :sweat_smile:
No teda, ke komu že mám jet dnes na oběd? K Danče jo? No já mám zeleninovou polévku co vařila drahá polovička včera a k tomu hovězí guláš co vařila Lenička sama :grinning:
2. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
Leni - logicky - antíky máš po 6ti nebo 12ti hod, pak bereš další, tzn. že vyprachává jeho funkčnost a posdle mě, když dobereš tak cca 8DC tak 9DC jsi čistá, jako slovo boží! Já v tom fakt problém nevidím, jediné co bude dlouhodoběji ohroženo, bude tvá mikroflora a ta s tím nemá nic společného :wink:
Leni kliďo pjřifrč! Zase toho mém jak pro regiment :grinning:
2. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj hoky, tak jsem se právě vrátila z preven. prohlídky na gyn. kde jsme mimo jiné probírala s panem doktorem případnou neschopenku při otěhotnění no a zrovna 2x mě nepotěšil, v podstatě mi řekl, když bude budoucí těhu probíhat bez komplikací, tak mi ji nemůže napsat ... když jsem byla v lednu u jeho kolegyně, tak ta mi řekla, že vzhledem k prodělané konizaci čípku a "vyšímu" věku s neschopenkou mohu počítat... tak jsem z toho taková bez nálady, měla jsem to tak pěkně naplánované, že jakož to OSVČ by se mi ta neschopenka vyloženě vyplatila... máte nějaké dobré nápady jak to nejlépe vyřešit??
2. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahojky Dančo! Tak to ti neporadím.... jediná pravděpodobnost neschopenky (kterou jsem měla i já) byla plodovka a tak v 16tt a tu pak vyfasuješ povinně, ale jinak.... :frowning2:
Těžký radit. Každá chceme mít těhu v pohodě a klidné, nejlépe doma,ale pokud se ti postaví doktor,tak stím nic nenaděláme :unamused: :wink:
2. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.