• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Jdeme na oslavičku narozenin od kámošky syna, taky 2. tak se těším a taky loučím!
PA pa večer :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
No leda, až se zadaří, tak jít rovnou za tou jeho kolegyní a ne k němu... a zkusit se dohodnout s ní,,, nebo pak holt změmit doktora, nebo tvrdit, že děsně zvracim a mám nízkej tlak, kterejteda má... a celý den sedím u PC a trpím na záda, já nevim... jsem z toho fakt rozladěná... :rolling_eyes:
2. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Dančo a kdyby Ti neschopenku vystavil obvodní dr.?
2. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
no tak tonevim tam jsem nebyla ani nepamatuju a vzhledem k tomu, že jsem cca 10let přistěhovalec, tak s obvodní nemám téměř žádný vztah .... leda zubař nabo ORL, tam by to šlo na 1000% :grinning:
... no nechám to zatím, ještě nejsem ani těhu, tak se tím asi nemá zatím cenu moc trápit, ale taková tak klidná jistota je příjemná.... ale asi nejschůdnější bude, jít za tou doktorkou, co mi v lednu řekla, že by v tom neviděla problém... chjo :frowning2:
2. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
někteří doktoři se dokážou dost seknout a neschopenku nedat, někteří ji nabízejí hned. To je těžký.
Jinak neschopenku může napsat i obvoďák, určitě. Jestli s ním máš lepší vztahy, zkus se ho rovnou zeptat.
2. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10.............2.10.10.............nevíme...................Ella/Felix

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........25let..................1 snažení........................40DC (posl.cyklus 31 dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................35DC (posl.cyklus 33 dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení..........................29DC (posl.cyklus 27 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................22DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................22DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................18DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................18DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................16DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení...........................15DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení..........................6DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let...................0snažení...........................3DC(poslední cyklus 41dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ........................ 1DC (poslední cyklus 29dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
3. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
Tak jsem se posunula na konec tabulky :cry: :cry: :cry: Moc mě to mrzí,ale věřím, že březen nám už vyjde.
Jinak u nás pod nulou a lehce nasněženo-pocukrováno :angry: :angry: :angry:
3. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
Ahojky holky,jakpak se mate mi zas prepadavaji ty nevolnosti :wink:
3. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Tady asi nikdo neni:frowning2:
3. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
ahoj já tady sem, i když jenom nakukuji. Vařím, hraju si s malou a tak.
Už aby bylo po obědě a malá šla spát, dneska sem nějaká nedospalá.
Aničko, vydrž, za chvilku ti bude dobře, ještě nějakej max měsíc.
3. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK-------------------NAŠLA//--------------TP---------------POHLAVÍ-------------------Jména
renesme(Anička)........20let................ 21.1.10.............2.10.10.............nevíme...................Ella/Felix

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........25let..................1 snažení........................40DC (posl.cyklus 31 dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................35DC (posl.cyklus 33 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................22DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................22DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................18DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................18DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................16DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení...........................15DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení..........................6DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let...................0snažení..........................3DC(poslední cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... 2DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ........................ 1DC (poslední cyklus 29dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
3. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
teda koukam do tabulky a co verca?uz neco vime?
3. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
zatím je poslední známá zpráva, že test negativní
ale třeba bude Danča vědět víc.
Je ti tam samotné smutno, co? Neboj tenhle měsíc tam bude fůra holek. Já doufám, že i já :wink:
3. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky!
Nevím nic... ale dnes za ní jdu s Adámkem, má totiž dnes narozeniny :dizzy_face: tak jí jdeme popřát! :dizzy_face:
Měla by hezkej dáreček, že? Kdyby to dopadlo :slight_smile:
3. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Přála bych jí to. No dejte vědět, ale už je 40DC, tak to bude něco znamenat a já jenom doufám, že to budou ty //.
Někomu se dělají až hodně pozdě.
3. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK------NAŠLA//---------TP-------------POHLAVÍ--------------Jména------Kontrola
renesme(Anička)........20let.....21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix.....24.3.

Snažilky:

madormi().................24let...................0snažení..........................3DC(poslední cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... 2DC (posl.cyklus 27 dní)

3. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
Evčo, já jsem taky byla ten případ, že se mi // ukázaly až cca týden po očekávané MS, tak třeba to bude i případ Verči...
3. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj:slight_smile:
3. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
Ahojky, tak Verunky pořád nic.... :frowning2: Testík je prázdný, bez ducha...
Přestávám věřit v těhu :frowning2:
3. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
ne to neni mozne a uz byla u doktora?no tak devcat prece me nenechate samotnou :frowning2:
3. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
Aničko, ale my děláme, co můžeme :grinning:
Ale neboj tenhle měsíc se k tobě určitě někdo přidá!!!
3. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
delate co muzete??? :grinning: :grinning: :grinning: to jee dobre to me pobavilo :grinning: :grinning: :grinning:
no tak snazit se snazit se snazit se :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
ahoj holčinky :slight_smile:
žanet prosím oprav mi v tabulce bohužel jen věk, 26 :-/
jinak u mě žádné novinky, zítra odjíždíme s manžou do Špindlu, vrátíme se v sobotu večer a v pondělí hned žhavím drát doktorce... Dneska jsem měla vzácnou návštěvu, Danču s Adámkem :zipper_mouth:
3. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
Verčo, co tak smutně? Krásnej věk a ty // čárky tam brzo budou, když ne teď za pár měsíců určitě.
Počkej, co ti řekne doktorka, asi tě pozve na injekci na vyvolání. Pokud tam mimísek je, tak mu to neublíží a pokud není, tak to aspoň brzo dostaneš. Neztrácej naději a všechno nej k narozeninám.
Já sem taky ryba :grinning: a za pár dnů mi bude 33 a to já asi budu smutná, nějak stárnu :frowning2: :sunglasses: :grinning:
3. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
to jsem se právě bavila dneska s Dančou, jestli mi třeba aspoň nevezme krev nebo na ultrazvuk, než mi něco píchne, přece to do mě hned nepovalí, aniž by si ověřila, jestli tam přece jen brouček není? I když asi těžko, když test neukazuje vůbec nic...
Jen jsem z toho taková zmatená, nikdy jsem zpoždění neměla a když jo, tak den, max. 2 a ne takhle... :frowning2:
3. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Verunečko, nezoufej, v pondělí se vše objasní, uvdíš! :dizzy_face: Teď si užij volno a krásný zimní pobyt!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A Ještě jednou všecičko nej :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Evi kristovky jo?! Kdypak budou? :sunglasses:
nezoufej, jsem ti v patách :rolling_eyes:
3. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Děkuju všem za přání :slight_smile:
A tobě Dani taky děkuju za krásnou společnost odpoledne a ještě jednou se omlouvám, že jsem vás tak vypakovala :unamused:
3. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Jééééžiš Veru! Byla jsi v zaměstnání né :wink:
3. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
no ale doufala jsem, že paní nepřijde... :slight_smile: stejně z ní nic nebylo :angry:
3. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.