• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
hele! Co vy jste tak tajemný s těma albumama? jsem snad jediná tady né?! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
Děda slaví 26. a 27.6 a strejda vše 6.3., takže tak. Datum si prostě nevybereš, hlavně aby vše bylo tak, jak má být :grinning: O nic jiného v podstatě nejde. :sweat_smile:
Jaký albumy? Co co?
Dani, náš problém je už vyřešen, je jedno kdy!! Hlavně aby :grinning:
4. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
že nemáte žádná založený album! Jen já, Anička a ještě možná někdo....
4. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Jo aha aha, no já stejně nějak nevím, co bych tam dala. :frowning2: Na mě není nic ke koukání, tak jedině co plánujeme koupit pro prďolku :sweat_smile:
4. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
pěkné poledne, malá už spinká a tak mám pár chvilek pro sebe
sem dneska nějaká unavená, zmáhá mě asi to ranní vstávání v pět a to následné cvičení :grinning:
ale třeba něco zhubnu, i když zatím nic moc, jen sem taková zpevněnější a tím to končí :frowning2:
4. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
NO třeba! Já na to tak ráda čučím!!! TO víš já už v tomle budu malinko mimo :frowning2: :wink:
4. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahojky Evi! I u nás :grinning: :wink: právě se cpu a dám si cafíto :sunglasses:
Proč vstáváš v pět? :confused:
4. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
Tak Dani, jen co doklidim tu zpropadenou skříňku, něco zkusit vytvořit ju? :grinning: Abys měla na co koukat :wink:
Taky teď vstávám v 5, ale sezobnu prášek a jdu zase do hajan. :grinning: Díky bohu, od příštího týdne mi ale začne zase vstávání do práce, doufám už. :unamused: Už je to doma dlouhý.
Dani proč bys měla být mimo?
4. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
LEni tak joooo :dizzy_face:
No protože už téměř vše máme! Kočár, postýlku, monitor, vaničku.... to vše máme po Adíkovi :wink:
4. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
No já chodím ráno na ten spinning, přece :grinning:
Protože manža chodí do práce až na 9, tak mám dost času. Malá je teď dost mamánek a asi by nedala moje cvičení s hlídáním. A prej se ráno nejvíc spaluje...
Já už na druhý taky nebudu skoro nic kupovat, všechno máme. Jen jestli bude, že? A klidně beru i Vánoce!!!
4. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
teda Evi!!! Sorry a si jsem to přehlídla! Ale teda máš můj obdiv!!! Fákt! :dizzy_face: to my mě mohlo :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Jdu si uvařit cafééé kdo si dá se mnou? :wink:
4. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
Já ne ne, děkuji Dani, kafo nepiji! :grinning:
Jinak Evi, taky klobouk dolu, já v létě než jsem šla do práce jezdila na bruslích, chvíli, teď chodím 2x týdně s kolegyní do fitka. :sweat_smile:
A jo, já zapoměla, že už jednoho špunta doma máte, ale něco nového si určo koupíte. :grinning:
4. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Leni ta to každopádně, a gor pokud to bude holčička :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Leni, klempíř-pokrývač :grinning:
4. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Žany tak to je i pochopitelné :grinning: :wink:
4. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
To jo, to v zimě moc práce taky nemají, ale aspoň si je doma pořádně užijeme ty naše chlapy :grinning:
Dani, tak vidíš to, něco určitě a holčička to bude, cítím to v kostech :grinning:
4. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Leni kéž by jsi měla pravdu :fearful: , ale já má tušení na kluka :wink:
4. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Dani, nesmíš si to takhle přivolávat! :wink: Bude to holka a hotovo :grinning:
4. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
Dani, jámám doma připravený nějaký fotečky do alba, ale postavili jsem "baráček" a teď řešíme konečně prodej bytu, tak to nějak nestíhám doladit... ale mám připravený fotečky od mého 1těhu a Verunku od narození až do teď, takže se budeš mít určo na co těšit :wink:

No já budu muset dokoupit docela dost blbostí, Verča už je docela velká... no ajestli to bude kluk, tak pak ráda vyměním s někým celý úúúžasný šatník naší princezy :D
4. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Dani jééé takto budu čumendovat!
Leni tak jo :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
Dani tak směníme věcičky né :grinning:
4. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
No kdybys věděla kolik toho máme... Verča má snad víc věcí než já s manželem dohromady :grinning:
4. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Leni, to ano a hlavně by si v klidu mohl vzít i dovolenou. :wink:
4. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
Dětem se vždycky kupuje hodně..... :grinning: a já se na to už moc moc těšim.
Žany, to ano, taky to máme tak. V zimě to není takový problém. :wink: V létě by to bylo horší a já chci, aby se mnou byl u porodu :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
Adik by mohl taky dělat modelku! :grinning: Ani to nestíháme unosit :confused: :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
Leni to ti schvaluju... manžel se mnou byl taky u porodu a dodnes si myslim, že kdyby tam nebyl, tak snad ani neporodim :grinning: .... nejdřív se tak trochu beránil, ale pak byl šťstnej že tam byl s náma... dodnes mám uloženou SMSku kterou mi poslala cca 3hodinky po porodu :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
My jsme se na tom shodli oba, já chci aby mi byl při porodu oporou a on tam chce být se mnou a vidět našeho prďolku už od prvních vteřin života :sweat_smile: Já už bych šla klidně rodit :grinning: Těším se na to a bojím se toho zároveň :zipper_mouth:
4. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
Já měla manžu taky u porodu... teda vlastně byl spíš pak až u Adíka, páč je císařem, mělpřivezli až pak, ale dělal inkubátor! To byl nzapomenutelný pohled!!!! Nahého broučka na holých prsou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to mi tvrdil, že ať ho nenutím ho chovat, že se bude bát :grinning:
4. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
Každej chlap se asi drobek bojí, ne? :sweat_smile: Myslí si, jak mají neopatrný ruce, že by tomu prďolkovi malýmu ublížili, ale opak je asi pravdou. :grinning: Já se na to už vážně moc těším a nejvíc na to, až budu moct do celýho světa vykřičet, že MY DVA čekáme miminko!!! :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.