• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Leni uvidíš, že už se brzy dočkáš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
No kéž by :dizzy_face: Moc bych si to přála, tak jako i Vám ostatním. Ale uvidíme, však ona si s tím příroda nějak poradí a nějak si to zařídí. :wink: Jediná ona ví, jak to má či nemá být :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
Tak u nás se už spinká, dneska byl dlouhý den :sweat_smile: jsem úplně vyčerpaná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK------NAŠLA//---------TP-------------POHLAVÍ--------------Jména------Kontrola
renesme(Anička)........20let.....21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix.....24.3.

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................42DC (posl.cyklus 31 dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................37DC (posl.cyklus 33 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................24DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................24DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................20DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................20DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................18DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení...........................17DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení..........................8DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let...................0snažení..........................5DC(poslední cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... 4DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ........................ 3DC (poslední cyklus 29dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
5. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Holky, co je s Váma? Kde jste kdo? :astonished:
5. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahjojky, dnes mám hodně práce.... a večer jedem k našim...
Přeji vám krásný a úspěšný víkend :dizzy_face:
5. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
pěkné poledne,
tak tady zase nikdo, holky pěkně to flákáte :grinning:
Verča koukám, že stále žádná změna, teď jenom co to znamená.
Cincinnati má taky pěkně našlápnuto, aspoň minimálně na testování.
Dannys se už taky pěkně blíží a tak bych mohla pokračovat.
Sem hrozně zvědavá, kdo se tento měsíc přidá do horní tabulky.
5. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
holkýýýýýý, kde jste. Sice se mám docela ráda, ale psát si sama se sebou mě moc dlouho bavit nebude :grinning: .
5. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
hmmm, takže sem tady zase sama :grinning:
No nic, jen abych si na to nakonec nezvykla :grinning: :sunglasses: :wink:
6. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
Aspoň sem nás zase posunula na 1. stránku
6. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK------NAŠLA//---------TP-------------POHLAVÍ--------------Jména------Kontrola
renesme(Anička)........20let.....21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix.....24.3.

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................43DC (posl.cyklus 31 dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................38DC (posl.cyklus 33 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................25DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................25DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................21DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................21DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................19DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení...........................18DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení..........................9DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let...................0snažení..........................6DC(poslední cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... 5DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ........................ 4DC (poslední cyklus 29dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
6. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
ahojky holky.. jaky je u vas pocasi?
6. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
sníh, ale svítí sluníčko.
Jak to, že Tě nemám v tabulce?Pokud chceš zařadit, napiš mi údaje do IP,ano?
6. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
u nas mame 20cm snehu
6. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz

Snažilky:

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................43DC (posl.cyklus 31 dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................38DC (posl.cyklus 33 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................25DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................25DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................21DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................21DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................19DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení...........................18DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení..........................9DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let...................0snažení..........................6DC(poslední cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... 5DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ........................ 4DC (poslední cyklus 29dní)
janicka88(Jana).........21let...................1.snažení............................DC(poslední cyklus 28dní)

6. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor

Snažilky:

janicka88(Jana).........21let...................1.snažení............................DC(poslední cyklus 28dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .......................1 DC (posl.cyklus 37 dní)

6. bře 2010 ve 23:39  • Odpověz

Snažilky:

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................44DC (posl.cyklus 31 dní)

dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................26DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................26DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................22DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................22DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................20DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................19DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení.........................10DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let...................0snažení..........................7DC(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... 6DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ..........................5DC (posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................2DC (posl.cyklus 37 dní)

7. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
HAjoky berušky!
teda tady to dosti vázne :confused: byli jsme u našich, to bylo fainové... tam si vždycky dáchnu... a v pátek jsme si byla sednout s kámoškou (zapít svobodu) tak jsem se zase vyvenčila :grinning:

koukám, že cincinnati nám klesla v tabulce :frowning2: Leni! Bez vysvětlení? :confused:
Žany zase ti tam vypadla janicka88 :wink:
7. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
ahojte, vázne to tady, ale snad to bude příští týden lepší.
Jinak koukám, že je zima zpět v celé své kráse, ale už se jí to pěkně krátí, já už chci jaro a aspoň 20°C.
No nezbývá než počkat :sunglasses:
7. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
Verunka má stále testík negativní :cry:
Dančo jsem na tebe zvědavá!!! :wink:
A Anička ještě se blíží :dizzy_face:

Eli jak je na to mtvá teplotka, respektive grafík :wink:
7. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Evičko ahojky, my si teď jedem spolu, viď :wink:
7. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
jj, občas jedu i sama :grinning: . Snad se to zlepší...
Tak s Verčou sem se asi sekla, sem myslela, že je stopro těhotná. Ale třeba je. V pondělí jde k doktorovi, že?
No nějak nám počet těhulek stagnuje, snad se to brzo změní.
Já sem teď zjistila, že když to tento měsíc nedopadne, tak další snažení bude možný až v květnu. Protože další měsíc jedu i s malou na 14 pryč a to bude právě ten čas ke snažení.
Tak mě to zase rozhodilo, nějak nejsem trpělivá a dosti mě to štve. Už bych chtěla být těhotná, mám strach, že to prostě nepůjde :frowning2: No s naší "pracovní" morálkou to taky není moc žhavý, ach jo :unamused:
7. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahojky!
Nějak nestíhám, popadl mě jarní úklid, tak jsem v jendom kole :sweat_smile:
7. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
jejda, jarní úklid, když se podívám ven, nějak mě všechny jarní touhy opouští :frowning2:
Mám asi tak trošku depku, ono to snad brzo přejde, nebudu vás infikovat blbou náladou...
7. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Evi to je teď bohužel úplně normální stav!!! Lidem celkově už chybí sluníčko :frowning2: , ale od poloviny března by už mělo být líp. Kamarádka mi radila, vystavit se ne chviličku sluníčku a čerpat z něj energii :wink: zkus to, max tě to jen prohřeje :sunglasses:
Ten měsíc se překulí jako nic a ty se nabiješ jarní energii a pak to půjde úplně samo, uvidíš! Nezoufej bobe :wink:
A na blbou náladu jsme tu taky :wink: jen se vykecej :wink:

Žany nechceš zaskočit i k nám, když jsi v tom :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
Babulky co je s váma :unamused:
7. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
AHOJKY HOOLKY :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
7. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
ahojda holky, tak koukám, že už vás Danuška informovala, jak na tom jsem s testem, bohužel blbě :frowning2:
Zítra jdu k doktorce, tak snad budu chytřejší, i když si myslím, že dostanu injekci a pojedu domů, resp. do práce... Jinak na horách to bylo bájo, zalyžovali jsme si, včera byli celý den v aquaparku v Liberci a večer jsme přijeli :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Ahjky Veru, Ani!!! :slight_smile:
Ty jo Ani ty už jsi 11tt :astonished: to je mazec!
7. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Verčo, to muselo být skvělé. Já sem se letos na lyže vůbec nedostala. Manža byl lyžovat na Slovensku a taky si to dost užil. No tak třeba příští rok, to by mohla lyžovat i ta naše prcka. A aquapark to muselo být parádní. No přestanu závistivě slintat :grinning:
Tak dej vědět, jak to dopadlo u doktorky.
Aničko ty se vůbec nesnažíš nás nakazit těhubacilem!!! Tak a našla sem konečně viníka! Anička se málo snaží...
:grinning: :sunglasses: :wink:
7. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.