• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Aničko, ty brzo budeš ve druhým trimestru, jak ti je? Už máš náznak bříška?
7. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Evi, teď jsi uhodila hřebíček na hlavičku :grinning: :grinning: :grinning: Anička za to může, že na nás neplive těhu bacily :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
Dančo, vždycky se líp bojuje, když už víme, kdo za to může :grinning: :sunglasses:
7. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
Evi tak tak :wink: :grinning:
7. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Dobré ráno!
Gábince vše nej k dnešnímu svátku!!! Gábi přejeme kupu vyplněných přáníček! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK------NAŠLA//---------TP-------------POHLAVÍ--------------Jména------Kontrola
renesme(Anička)........20let.....21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix.....24.3.

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................45DC (posl.cyklus 31 dní)

dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................27DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................27DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................23DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................23DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................21DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................20DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení.........................11DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let...................0snažení..........................8DC(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... 7DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ..........................6DC (posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení ........................3DC (posl.cyklus 37 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
8. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Bré ránko Žany! Jak je při pondělku? :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
teda holky chvilku tu nejsem a uz za vsechno muzu :grinning: tak ja na vas vsechny tedy plivu tehu bacily a doufam ze se brzy nakazite ale snazit se usite i vy:slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky berušky :o)) Jakpak se máááte všichni??? Co nového??? Mě už se to zase blíží, tak uvidíme ;o)) Jinak trošku jsme začali plánovat přestavbu bytečku... Máme 2+1 cca 67m2 a chtěli bychom z něj 3+kk z kuchyně udělat pracovnu, posléze dětskej pokojík... a kuchyň přesunout do obýváku.. :slight_smile: Jsem zvědavá jak ten projekt doladíme ;o))
8. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
n kde jsteeeeee :frowning2:
8. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
ahojte, tak jsme konečně doma. Ráno jsme vyjely kolem devátý a teď jsme dorazily. Ufff, bylo to dlouhé, ale výživné :grinning: Byly jsme s malou ráno na cvičení a pak jsme jely ke kolegyni na hraní s jejím stejně starým chlapečkem, bylo to moc fajn :slight_smile:
Tak sem čekala, že tady bude info od Verunky, jak to dopadlo u doktorky a nic :frowning2:
A kdo bude testovat? Máme dvě adeptky :wink:
8. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
No uvidime jak dopadnete ale ja ze vseho nejvic doufam ze se vsichni ke me pripojite :wink: at muzem probirat tehu problemy :wink:
8. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
no Aničko, jsi tady prostě (doufám zatím) sama samička. Ale neboj, předpokládám že tam dlouho sama nezůstaneš. Je nás tady docela dost a to by bylo aby nebylo :grinning:
8. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
ahoj holky, tak zprávy od MUDr. ráno jsem tam volala a hned jsem tam jela. Říkala mi, že by klidně ještě týden počkala, že prý 14 dní nebo 3 týdny u někoho nic nemusí znamenat, ale nakonec jsem jí říkala, ať mi dá injekci hned, že tam zas za týden nepojedu, tak mi to bodla a uvidíme, mám na to 10 dní, abych to dostala, když ne, tak mě čeká další test a pak kdyžtak další návštěva dr.
8. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
Verčo, třeba jsi měla opožděnou ovulaci a k oplodnění došlo hodně pozdě, kdy už sis myslela, že to máš dostat.
Takový náhody se stávaj. Škoda že nevíš, kdy došlo k ovulaci, nebo ještě nedošlo? To by bylo jasnější hned na první pohled :slight_smile:
8. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK------NAŠLA//---------TP-------------POHLAVÍ--------------Jména------Kontrola
renesme(Anička)........20let.....21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix.....24.3.

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................46DC (posl.cyklus 31 dní)

dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................28DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................28DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................24DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................24DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................22DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................21DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení.........................12DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let...................0snažení...........................9DC(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... .8DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ...........................7DC (posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .........................4DC (posl.cyklus 37 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
9. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahojky při úterku!Nějak nestíhám, venku počasí zase na nic-sníh a mráz-brrrr.Já už chci jaro :dizzy_face:

Veru, budu držet pěstičky,aby se MS nedostavila a na testíku aby jsi našla //.
9. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Bré ránko snažilky a těhulko :grinning:
Žany taky doufám, že už to brzy ustane :angry: taky chci jarní kabátek a sluníčko :sunglasses:
Verunce držím taky palečky :dizzy_face:
Dani a Ani a jak vy? :wink:
9. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
čauky, no u mě vše v pořádku, včera jsem začala špinit, takže to už snad konečně dostanu a snad přemluvim manžílka aspoň k jednomu březnovýmu pokusu :sweat_smile:
9. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
dannys, manžel ještě nechce? :confused:
9. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
psala jsem touž 2x výše... nechce, aby se mimčo narodilo v prosinci a ještě kolem vánoc, by to tak vycházelo... že prý by bylo celý život sportovně znevýhodněno, tím že je v ročníku nejmladší ... mě je to teda úplně jedno i když kdyby byla záru, že to hned na poprvé vyjde, tak to by byla paráda, rodit v lednu bych brala z jediného důvodu ... měli bychom třeba vodnáře jako jsem já i manžel :grinning: ... no a protože jáuž jsem celá natěšená se o to aspoň pokusit, tak doufám, že ho třeba zlomím s tím, že to stejně nevyjde hned napoprvé :grinning:
9. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
aha, promiň, asi mi to uniklo :confused: já bych taky nechtěla prosincové mimi, kvůli Vánoců, chtěla bych je strávit s Barunkou doma, ale zase na druhou stranu chci dítko co nejdřív :grinning:
9. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
no tak to jsem na tom úplně stejně, jsem si říkala,že "poslední" vánoce jen s Verunkou...ale když ona už je tak velká, letos v říjnu jí bude 6... je to strašný, jak to letí... :rolling_eyes:
9. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
Dannys, tak třeba už to vyšlo :wink: To by bylo v listopadu a ne v prosinci.
Ono je ale jedno kdy, ale že!!! Jenže to chlapům moc nedochází a ani to nemůžou pochopit, když ženská chce dítě a nejlépe už včera :grinning:
9. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahojte :slight_smile: sem kukla na tabulku.. :slight_smile: já zž sem cca 24DC :D pěkný... akorát jsem byla donucena přestat měřit.. páč jsem měla až 38 teploty... Marodim už přes týden... Ale zítra už do práce :/ my jsme se taky bavili o tom kdy mimčo.. ale došli jsme k tomu, že je to vlastně jedno... Snažíme se už od listopadu a pořád nic :/ takže se uvidí, jak dlouho ještě :/ i když tiše doufám že teď těhu jsem.. i když zase nebyla bych moc ráda, páč se léčim jako bych nebyla.. :/ Hloupatý je to :/
9. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahojky vespolek,hlasim se z dovci,je tu wifka,tak to tukam na mobilu.na mimcu pilne pracujeme...ted uz jedeme naostro :slight_smile:
10. bře 2010 v 06:48  • Odpověz
Dobré ranko, tak my už jsme bohužel asi hodinu vzhůru. Ach jo a já bych tak spala. :sunglasses:
10. bře 2010 v 07:05  • Odpověz

Snažilky:

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................47DC (posl.cyklus 31 dní)

dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................29DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................29DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................25DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................25DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................23DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................22DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení.........................13DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let...................0snažení...........................10DC(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... .9DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ...........................8DC (posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .........................5DC (posl.cyklus 37 dní)

10. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Gábi, držím pěstičky,aby se snažení vyplatilo. Užijte si dovolenou. :wink: My se na to za chvíli taky vrhneme :dizzy_face: :grinning:

Evi, my jsme dnes vstávaly v 5.45 :angry: hrůza :sweat_smile:

Jinak venku je krásně,sluníčko svítí,ale mrzne jako když praští.
10. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahojky berušky!
Taky jsme vstávali brzo a jsem nějaká KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to po obědě doženu :wink:

Eli přeju brzké uzravení a taky aby to bylo tvé první a poslední měření :wink: a když se nezadřilo teĎ, tak při předělávání bytečku, když by se to nejmíň hodilo :wink: :grinning:

Gábi užívej dovču!!! A pěkně snažílkujte ať přijedeš s tou nejradostnější zprávičkoou :dizzy_face:

Žany tak už pěkně trénujte, člověk nikdy neví, že :wink: :grinning:
10. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.