• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
NICK-------------------------VĚK------NAŠLA//---------TP-------------POHLAVÍ--------------Jména------Kontrola
renesme(Anička)........20let.....21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix.....24.3.

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................48DC (posl.cyklus 31 dní)

dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................30DC (posl.cyklus 28 dní)
annie003 (Anna).......23let..................0 snažení..........................30DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................26DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................26DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................24DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................23DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení.........................14DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let...................0snažení...........................11DC(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... .10DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ...........................9DC (posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .........................6DC (posl.cyklus 37 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
11. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
No holky, co je s Váma? To se všechny non stop snažíte o mimi? Dneska jsem nás našla až na 4. stránce :confused:
11. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
ahojte holky,
tak kde všechny jste? Tak a kdo už testoval? Jsou nějaké pozitivní a následováníhodné výsledky?
Sem s tím :grinning:
11. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
tak ať vidíte, jak se snažím, abysme byly na první stránce :grinning:
11. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
tak kde jste?????
11. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahojda kočky.. :slight_smile: Dnes ráno mě vzbudili křeče do bříška.. :/ trvaly jen asi čtvrt hodinky, ale stálo to za to... lekla jsem se popř. mimoděložního, ale pak mě trochu uklidnilo když jsem si přečetla, že mírnější křeče jsou normální... Jinak mě dost bolí hlava... A jsem hodně unavená... Ale třeba je to jen dozvuk nemoci... :/ O víkendu bych možná zkusila testík... teda pokud to do té doby nedostanu ;)
11. bře 2010 v 16:30  • Odpověz
Ahoj Eliško,
a víš, kdy jsi měla ovulaci? Protože jestli byla před víc jak 14 dny, tak už bys mohla testovat a na testu by se to mohlo objevit. Já sem tak zvědavá, jak dopadněš.
Jinak koukám, že Dannys je už na 30DC, tak jestli se už nezadařilo tenhle měsíc, co?
11. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
Evi: právě že to na 100pro nevím... :/ tenhle cyklus byl takovej bláznivej... :/ asi mi nezbývá nic víc než vyčkávat .. ;)
11. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
to je ale škoda, tak se nedá nic dělat. No já se taky nemůžu dočkat až budu vědět, jak to dopadlo.
Protože jestli to teď nevyšlo, tak další pokus bude až ob cyklus. Protože příští ovulaci budu pravděpodobně sama s malou u našich. Jezdím tam čas od času na 14 dní, ať si jí taky užijou. A teď to už odkládáme dost dlouho, tak jsme se už domluvili napevno. Ach jo :unamused: No ale co se dá dělat, že?! :grinning:
11. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Ahojik devcata:nevite jak verunka? :unamused:
11. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK------NAŠLA//---------TP-------------POHLAVÍ--------------Jména------Kontrola
renesme(Anička)........20let.....21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix.....24.3.

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................49DC (posl.cyklus 31 dní)

dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................31DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................27DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................27DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................25DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................24DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení.........................15DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let..................0 snažení..........................12DC(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... .11DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ...........................10DC (posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .........................7DC (posl.cyklus 37 dní)
annie003 (Anna).......23let..................1 snažení............................2DC (posl.cyklus 29 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
12. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
teda to holky to je ucast :frowning2: co snazeni doufam ze vam to vychazi
12. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
dobré ránko, tak holky já jsme to tedy dostala ... nepsala jsem proto, že 8.3. jsem začala tak jako špinit a pořád jsem čekala jestli se dostaví něco většího a dnes už je 12týho a pořád ve stejné hladině, tak asi jak se to tělo vzpamatovává pořád z tý antikoncepce :confused: ale vzhledem k tomu, že jsem byla u Dr. a dělal mi celkovou prohlídku UTZ, tak těhu nejsem (ani jsme se nesnažili), takže jak jsem psala buď ukecám teď v březnu nebo až od dubna :angry:
12. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Pěkný pátek všem, no Verunka by mě taky zajímala, jak to dopadlo :slight_smile:
Jinak já mám pocit, že to brzo dostanu, cítím podbříšek docela hodně.
Sem zvědavá, protože to vypadá, že kontryhel plní svojí práci, cyklus se mi o dost zkacuje a tenhle měsíc to bude blízko 28 DC. Nějak ani nepočítám, že se zadařilo :frowning2: , no ale snad příští snažení - tedy na začátku května
12. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
Evi a jak to máš daleko z domova k rodičům??
12. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
Tak já vařím a už se těším,až uložím po obědě dítko do postýlky, dneska má svůj "bezva den" :angry:
12. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
k mým rodičům je to kolem 120 km a k manželovo rodičům, je to kolem 6 hodin
Takže docela daleko :wink:
12. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
no a ty jedeš k tvým rodičům ... 120km to je 2hodinky cesty a nenapadlo tě třeba domluvit si s manželem rande na půl cesty třeba v nějakém hotýlku ... a zkusit to, možná by to i zpestřilo Váš intimní život a pro budoucí mimi by to byl pěkný pokus... :sweat_smile:
12. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
Dannys nápad je to dobrej, ale obávám se, že nereálnej. Manža na to moc není a navíc, já v noci ještě kojím. Ale dala jsi mi brouka do hlavy a tohle naplánuju na naše výročí, mě by se to líbilo a když to celý zorganizuju, tak snad nebude proti :angry:
12. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
No jasně, myslím, že budu minimálně překvapen a určitě nebude proti ... je to přece chlap :sunglasses: tak držím palečky ... a to už takhle brzy po sobě plánujete další mimi?? :fearful:
12. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Jinak Žaneto, jestli chceš pobavit, tak malá byla dopoledne taky ve formě. Šla jsem do kuchyně asi na 15 minut a malá si tady pěkně "četla", takže sem si říkala, že je to ok. A vrátila sem se a máme voskovkou počmáranou mnou nově očalouněnou židli k počítači. Použila krásnou zelenou a nevím co s tím, znovu se mi do toho nechce, ale vypadá to fakt strašně. Neměla sem ani slov, dostala přes ruce a ani neprotestovala, nebrečela. Jenom ukazuje na židli a říká pisy pisy. Asi je na sebe hrdá. No dlouho sem se na ni zlobit nemohla, ale v prvním amoku sem myslela, že ji snad ...!!!!
12. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
tak koukám, že si zase píšu sama pro sebe. Aby se z toho nestal zvyk. Tak kde všechny jste?
12. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz

Snažilky:

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................50DC (posl.cyklus 31 dní)

dannys(Danča)..........31let..................0 snažení..........................32DC (posl.cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................28DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................28DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................26DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................25DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení.........................16DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let..................0 snažení..........................13DC(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... .12DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ...........................11DC (posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .........................8DC (posl.cyklus 37 dní)
annie003 (Anna).......23let..................1 snažení............................3DC (posl.cyklus 29 dní)

13. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Všem přeji pěknou sobotu. U nás zase chumelí :angry:

tak holky, žádné změny?
13. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
pěknou sobotu holky,
tak jak se dneska máte? A obligátní otázka, kdo dnes testoval? Kdo bude zítra testovat atd.? Ať tu máme nějakou příjemnou změnu. :grinning:
13. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
jinak u bás taky chumelilo, ale už přestalo. Kdy jenom ta zima skončí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :frowning2:
13. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím že krev už mám čistou žádný hcg a začínám od znova tak snad to v blízské době vyjde co vy jak se máte?
13. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj Madormi, určitě to výjde. Říká se, že po tomhle tělo strašně bude chtít znovu otěhotnět a většinou se zadaří do 3 měsíců.
Dannys, mě to zase tak brzo po sobě nepříjde. Navíc ja bych možná chtěla 3 děti a malá nám dala docela zabrat (její tvoření - 10 měsíců), tak si říkám, že je lepší začít dřív, třeba to půjde.
13. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
Evi, to je možná pravda :slight_smile: nekomu se zas může zdát, že já budu mít ty dětičky daleko od sebe, každý to má prostě nastavený jinak :wink: jinak já to včera pěkně zakřikla s tím jen šponěním, odpoledne jsem to pěkně dostala se vší parádou.. tak jen nevím jestli se jako první den MS počítá včera nebo i to špinění před tím, co holky ??
13. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
dannys, já bych řekla, že se počítá i to špinění.
jinak jsem ti psala IP, tak mi pak písni údaje,abych mohla upravit tabulku :wink: díky
13. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.