• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
áááá, zase chybička :grinning: švagrová se nikdy neodhlásí.mě trefí.
13. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK------NAŠLA//---------TP-------------POHLAVÍ--------------Jména------Kontrola
renesme(Anička)........20let.....21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix.....24.3.

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................50DC (posl.cyklus 31 dní)

dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................28DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................28DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................26DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................25DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení.........................16DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let..................0 snažení..........................13DC(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... .12DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ...........................11DC (posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .........................8DC (posl.cyklus 37 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení............................6DC (posl.cyklus x dní)
annie003 (Anna).......23let..................1 snažení............................3DC (posl.cyklus 29 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
13. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
Ahojk holky, tak jsem začla jen slabounce špinit.. tak uvidíme kdy se MS rozjede ;) testík jsem dělala včera a byla jen / ... Ale nevadí... ;) Doufám že další měsíc už bude úspěšnější ;)
13. bře 2010 ve 22:50  • Odpověz
Dannys, počítá se až ten den, kdy bylo krvácení červené. Dokus se špiní jinak něž červeně, tak to patří do starýho cyklu. No jinak já sem taky zvědavá, protože mě bolí právě jako na MS, ale to bych to dostala po 26 dnech, tak to by bylo na mě docela i brzo, no uvidíme :slight_smile:
14. bře 2010 v 00:15  • Odpověz
Dobré ráno!
Koukám, zase jsme se posunuly.... Dani škoda, další měsíc u vás bude plonkovej :unamused: , ale pak to určitě výjde! :wink:
Evi to by jsi měla něja předčasně ty bolesti :confused: no a nebo je to zahnízďování :wink:
Eli držím palečky! :wink:

U nás bezeměn. Kupa sněhu - zase :angry:
14. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
a taky jsem vám chtěla popřát krásnou neděli!!!! :dizzy_face:
14. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK------NAŠLA//---------TP-------------POHLAVÍ--------------Jména------Kontrola
renesme(Anička)........20let.....21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix.....24.3.

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................51DC (posl.cyklus 31 dní)

dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................29DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení..........................29DC(vysazena HA)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................27DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................26DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení.........................17DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let..................0 snažení..........................14DC(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... .13DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ...........................12DC (posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .........................9DC (posl.cyklus 37 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení............................7DC (posl.cyklus x dní)
annie003 (Anna).......23let..................1 snažení............................4DC (posl.cyklus 29 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
14. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahojky Žany! Co dnes vaříš dobrého?
14. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
Žanet: ještě nekrvácím, hned pak napíšu ;)
Jinak my jsme se rozhodli, že si dáme chvíli pauzu... od snažení... Ráda bych něco málo zhubla, páč mám nadváhu a to nám myslím moc nepřidá.. četla jsem někde shodit alespoň 5% váhy... tak uvidíme.. ;) Asi začneme až v květnu.. ;)
14. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Dančo, dneska nevařím, manžel včera naložil maso, tak dnes jenom uvařím brambory a zbytek udělá manžel :grinning: mám to hezky zařízené,co?
Jinak v noci mi začalo být divně, v krku mám knedlík, začíná mi rýma a třeští mě hlava-paráda :angry:

Holky nevíte jak to je, když se snažíme o mimi, ale vzala jsem si paralen v noci a teď ráno paralen hot drink a kapky do nosu? myslíte, že by to hned zkraje mohlo případně něco ovlivnit? Kdybych náhodou otěhu?
14. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Žany, závidění hodné :dizzy_face:
určitě né, pralen můžeš i v těhu a pokud není vysloveně v přípalovém letáku nevhodné pro těhotné a kojící ženy, tak bych se vůbec nebála.... a pokud by se něco (chraň bože) mělo stát v začátku,tak tohle nebude jediná, nebo hlavní příčina :wink:
Já byla tenkrát asi tak 10 dnů těhu, pochopitelně jsme to nevěděla a zežrala jsem se jak dobrman :grinning: a Adík je naprosto zdravé dítě :grinning: :wink:
14. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Eli nadváha jo? Nepříjdeš mi teda silná! Aspoň na svatebních nejsi, prsa teda máš.... :wink: :sunglasses:
14. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Dančo, díky, snad tentokrát vše už vyjde.
:wink:
14. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Žany tfuj, tfuj, tfuj! přeju ti to :dizzy_face:
14. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlasim z dovolene...a hlasim ze zacinam novej cyklus..otehotnet se evidentne nepodarilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak snad to prijde priste :grinning:
14. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahojky Luci, to mě mrzí.... :frowning2: a nějaký fotekny budou, aby jsme se pokochaly? :dizzy_face: Jak bylo?
14. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Luci, aspoň ti pěkně naskočil cyklus. To se někdy po vysazení HA samo nepodaří. Je třeba si z toho vzít to pozitivní.
No uvidíme, kdy to dostanu. Mám pocit, že každou chvíli. Furt lítám na záchod to kontrolovat :unamused:
14. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Luci,to je mi líto, ale nezoufej, příště to určitě vyjde.
Jinak u nás se už spinká :slight_smile:
14. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz

Snažilky:

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................51DC (posl.cyklus 31 dní)

dandelion(Eliška) .......21 let.................4 snažení..........................29DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................27DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................26DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení.........................17DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let..................0 snažení..........................14DC(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... .13DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ...........................12DC (posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .........................9DC (posl.cyklus 37 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení............................7DC (posl.cyklus 29 dní)
annie003 (Anna).......23let..................1 snažení............................4DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení.......................... xDC(vysazena HA)

14. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz

Snažilky:

dannys(Danča)..........31let..................0 snažení............................7DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................1 snažení.......................... xDC(vysazena HA)
dandelion(Eliška) .......21 let.................5 snažení...........................1DC (posl.cyklus 29 dní)

14. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
Ahojte holky, tak koukám, že jsem zase nahoře, ten čas tak letí... :sunglasses:
Jo a nevíte někdo, jak je to s Verčou? Dlouho se neukázala a už je na 51 DC
14. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz

Snažilky:

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................52DC (posl.cyklus 31 dní)

evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................28DC (posl. cyklus 32 dní)
danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................27DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení.........................18DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let..................0 snažení..........................15DC(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... .14DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ...........................13DC (posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .........................10DC (posl.cyklus 37 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení............................8DC (posl.cyklus 29 dní)
annie003 (Anna).......23let..................1 snažení............................5DC (posl.cyklus 29 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................5 snažení...........................2DC (posl.cyklus 29 dní)

15. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
Holky, co je s Váma? U nás se spinká. :wink:
Jinak venku hnus největší, stále sněží,ale vypadá to, že zárověň i taje, nicméně venku všude bílo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Pěkný den všem, tak ten sníh mě zase dneska dostal. Už se nemůžu dočkat víkendu, prej má být až 18 stupňů, tak sem zvědavá, jak se jim ta předpověď povede. Škoda, že to tady moc nežije, když se podívám do jiných témat, tak je mi skoro líto, že jsem začala tady :sunglasses: . No ale, co se dá dělat, že?
Jinak u nás teď bydlí protivný miminko, rostou ji stoličky a já pomalu ztrácím nervy...
15. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
My se snažíme s přítelem už přes rok a nejde nám to :frowning2: .Piju kontryhel a užívám Famigard.Kde si děláte ovu grafy?
15. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
Ahoj, já používám fertilityfriend, je to v angličtině a je to v pohodě.
Hodne informací o tom najdeš na http://merenibt.xf.cz/index2.html
Když je to už přes rok, aby bych si nechala vyšetřit hladinu hormonů a partnera poslala na spermiogram. Zkus se domluvit s doktorem. Já to tak plánovala, když se nazadaří. Jo a na spermiogram šel můj manžel už po asi 8 měsících. Můj gynekolog mu napsal žádanku. Je lepší vědět, jak na tom oba jste.
Teď tomu nechám čas do podzimu a pak do toho půjdeme.
15. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahojky!
My byli od včera u našich! Dnes jsem měla totiž svůj den... byla jsem na kosmetice a u kadeřnice! :dizzy_face: tak je ze mě zase krásná Danuška :grinning: :grinning: :wink:

Evi i mě je to líto :unamused: , ale co naděláme, no... já se snažím nakukovat každý den, ale věčně to tu zeje prázdnotou :frowning2:
15. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
ahoj kočky, nešel nám od pátku internet, tak jsem byla jak bez ruky, ale hurááá :slight_smile: už jde. U mě nic nového, mám čas do 18.3. ale myslím, že mrcha přijde... dneska už jsem trošku cítila podbřišek.
15. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
ahoj Verčo, já myslela, že už se s náma nebavíš :grinning:
Stejně si s tebou ta mrcha pěkně hraje na schovávanou...
Jinak Dančo, budeš zítra testovat? No já se musím přiznat sem to dneska prubla a koukala na mě jedna čárka, jak jinak, že?!! No komu není rady, tomu není pomoci :confounded: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
ahojky, já taky nakukuju,ale když tady nidko není, monolog vést nemíním :grinning:

Veru, nezoufej, třeba se MS nedostaví a ten podbříšek-třeba se mimi uhnizďuje, ne?
15. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.