• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
NICK-------------------------VĚK------NAŠLA//---------TP-------------POHLAVÍ--------------Jména------Kontrola
renesme(Anička)........20let.....21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix.....24.3.

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------------SNAŽENÍ--------------------------DC-----POSLEDNÍ CYKLUS

verunka3(Verča)........26let..................1 snažení........................54DC (posl.cyklus 31 dní)

danda(Danča)...........30let..................0 snažení..........................29DC (posl.cyklus 27 dní)
rosslyn (Gábi).............23let..................0 snažení.........................20DC (posl.cyklus 32 dní)
madormi().................24let..................0 snažení..........................17DC(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).........23 let.................1 snažení.......................... .16DC (posl.cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)....25let..................3 snažení ...........................15DC (posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).......28 let................10 snažení .........................12DC (posl.cyklus 37 dní)
dannys(Danča)..........31let..................0 snažení............................10DC (posl.cyklus 29 dní)
annie003 (Anna).......23let..................1 snažení............................7DC (posl.cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..........26let...................2 snažení.......................... 4DC(poslední cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) .......21 let.................5 snažení...........................4DC (posl.cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) ........33let..................2 snažení..........................1DC (posl. cyklus 32 dní)

magrata( Evelina) .....26let..................2 snažení..........................?DC (posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI
17. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
Žanet: děkujem za tabulku, jen by ji chtělo maličko srovnat :P :D
17. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
po obědě ji srovnám :wink:
teď odjíždím na kosmetiku :grinning:
17. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
Dobré ráno!
Mám změnu pro žanetku - Verča vzkazuje, že je dnes 1DC, po injekci se dostavila mrška :wink:
A mě se potvora někde zatoulala... Žany vdrž s těma změnama, čekám ji dnes potvoru :wink:

Lucinko nádhera! Fakt krásný fotečky, jsem si poslintala :grinning: :wink: to teplíčko z nich jen sálá! Je vidět, že jste sito užili :dizzy_face:
17. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Žany napsala sem ti IP, potřebuju změnu v délce posledního cyklu.
17. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Jinak holky, tak mi si teda tento nový cyklus dáme pohov. Já jedu v pátek pryč a vracíme se až po Velikonocích. No bude to docela změna, nebudu se pozorovat :grinning: . Bazálku si měřit budu, ať vím, jestli je ovulace pravidelná, ale jinak ne. No ani nebude proč, že jo :grinning: :grinning:
No škoda, že sem to tak blbě naplánovala, ale co se dá dělat. Třeba to i pomůže, už sem v tom zase lítala, přesně jako před tím než sem otěhotněla s malou. Takže malá pauza nebude na škodu...
17. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky, tak u mě bude taky maličká změna, můžete mi napsat 2 snažení :sweat_smile: sice je ještě brzo, ale člově nikdy neví, jak si to to tělo zařídí :wink: ...
17. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahoj,
teda ja vam vubec nechybim:frowning2:
Jinak evi,pauza urcite neuskodi a treba i prekvapi :wink:
17. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
kams ste zmizeli?
:frowning2:
17. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Neboj, jsme tady. Spíš ty tady moc nechodíš :grinning:

Jinak Dannys tak si manžela přemluvila? Nebo jsi to udělala tak, aby o tom nevěděl? :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
nj to sice ne le nakukuju porad :grinning:
17. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
No tak jsem to vůbec nerozebírali a nechala jsem to na něm ... pochlapil se :grinning: tak uvidíme, bylo to těsně po MS, takže může bejt asi v klííídku, uvidíme o víkendu :sunglasses:
17. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky snažilky,
můžu mezi vás ?

Je mi 27, doma už mám jednu holčičku ( v červnu 3 roky) a moc bychom si k ní přáli sestřičku nebo bratříčka :wink:
Jsem 9 DC, před tím jsem brala HA, takže je to naše první snažení. Lilianka nám vyšla tenkrát hned na první pokus taky po HA, tak jsem zvědavá,jak to bude teď. Moc bych si to přála, asi jako vy všechny tady,ale nechci se na to upínat. Je to ale těžký, nemyslet na to :confounded:
17. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
No čauvec! se vzdálím do kuchyně a tady se to rozjíždí!!!! :dizzy_face:
Aničko, beruško, tak sji naše vlajková loď! Ty tu musíš být pořád!!! Kdo by na nás plival ty těhu bacily :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tady je to už tvá povinnost :sunglasses:
Dani držím palečky :dizzy_face: :wink:
Ewciku ahojky, no jasňačka, vítej!!!!!!!!Žanetak tě zařadí do tabulky a doufám, že se ti s náma zadaří! :slight_smile:
taky doufám, že tot u s náma rozjedeš :wink:
17. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Aničko pauza nepřekvapí, protože jedeme na 14 dní, v té době budu mít ovulaci a mažel za náláma přijede až po ovulaci, nevýjde to asi o 2 dny. Jinak to udělat nejde, takže proto ta pauza :grinning:
17. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Dančo, díky za přivítání :wink: Uvidíme, uvidíme,jak to tu s váma rozjedu :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
Ewciku předpokládám, že jsi Eva :grinning: , takže by jsme oslovení nechali s tím W aby jste se Evičky odlišily :dizzy_face:
17. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
Jj, necháme to klidně s W :wink: .........chjo, malá mi teď začala zvracet,tak tu lítám s handrou a kýblem :frowning2: doufám, že je to jen nějaká viróza :unamused:
17. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ewi to je taky nanicovatý.... chuděrka malá :frowning2:
17. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Udělala jsem si poznámky a večer zaktualizuju tabulku :wink:
Jinak chtěla jsem se zeptat, je tam ten sloupeček "snažení" důležitý? Skoro nikdo mi to neaktualizuje, tak že bych ho vypustila...tabulka by byla i přehlednější. :wink:
tak sem s názoy.

Vítám Tě mezi nás, Ewciku :wink: Máme skoro stejně staré holčičky :wink:
17. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
čauky snažilky od března držím vám všechny palečky aby vám to vyšlo. :grinning:
17. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
Dančo díky:slight_smile: jj dovča byla dobrá - užili sme si to, ale do Asie nikdy více:grinning: děsnej bordel, pořád nějakej smrad a tak... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak jsem dneska byla i u gynekoložky - sem se přehlašovala k nové páč starý doktor je moc daleko tak abych nemusela moc cestovat:grinning: tak mi dělala vnitřní ultrazvuk a ukazovala dělohu a vaječníky a říkala že je vše v pořádku a že vidí i dozrávající folikuly:grinning: a prej se mám vyprdnout na počítání plodných dní, že je to hrozně zavádějící :wink:
17. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Žany klidně....
Milerrka díky! :dizzy_face: no už to tu potřebujem :wink:
Luci neke... jako bordel, to bych věřila..... Luci takto je nadějný! Držím palečky :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Dančo fakt..pořád to tam smrdělo kanálama..uplně mě to nakopávalo a málem sem to tam několikrát pokosila:grinning: ale to bylo jen v tom jednom městě, na ubytku a tak to bylo bájo:wink:
17. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
no hlavně že jste si to užili :dizzy_face:
jsi opálená? To musí být provokace :angry: :grinning:
17. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
Tak u nás se dneska nespalo :angry: To bude výživné odpoledne. Už ať je večer :sweat_smile:

Lucko a kde jste byli na dovolené?
17. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Žany, tak o to dřív budeš mít večer klídek :wink:
17. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
Adík je vyspinkaný, tak vyrazíme ven.
pa pa večer se určo ukážu :wink:
krásné odpoledne :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
Dančo, užijte si to venku, my budeme asi doma, protože venku konečně taje ten sníh a všude jsou jenom louže :angry:
17. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
Žanet - na Borneu v Malajsii :dizzy_face:

jj opálená jsem..ale ten kdo chodí pravidelně na solárko je tmavší jak já:grinning:
17. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.