• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Ahoj holky, jestli muzu, tak se k vam pridavam.
U me je to na delsi vypraveni, v 07/09 I.IVF, 08/09 KET, obe neuspesne, pak spontanni otehotneni, ale bohuzel se miminko prestalo vyvijet a ja jsem musela jit v 13 tt na revizi delohy (a pro velky uspech a casteckach, ktere se nevycistily sami, tak po 14 dnech na revizi podruhe:frowning2: ). Takze snad o cca brezna/dubna bychom se mohli zacit o neco dalsiho pokouset. Tak snad to nekdy vyjde...ale u nas to neni jednoduche, mam polyc.ovaria, tzn. chybi ovulace, coz je asi to nejdulezitejsi, tak snad pan doktor pomuze:frowning2:
Mejte se krasne a dobrou noc, Zuzka
4. led 2010 ve 21:37  • Odpověz
Cizu,koukam ze to nemas lehke:frowning2:ale doufam ze ti nevadi ze jsou tady uz snazilky co se snazi je jich tu par co zacine jako ty od brezna ale tveho osudu je mi moc lito:frowning2:vsak ono se vam to jednou povede verim tomu a bude to krasne zdrave miminko:slight_smile:musis verit :wink:
ale budem radi kdyz se pridas privitame kazdou dusi:slight_smile:a radi uvitame i ve zkusenosti
4. led 2010 ve 23:33  • Odpověz
cizu: budeme držet palečky :wink:
5. led 2010 v 07:46  • Odpověz
dandelion.......21 let.................2 snažení........................23DC (poslední cyklus 32 dní)
verunka3.......25let..................1 snažení........................14DC (posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0 snažení........................13DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme........20let..................2 snažení....................... 10DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.......28 let..............moment.nesnažení .............10DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88.......21let...................snažení...........................8DC (posl.cyklus)
lenik 87.........23 let..........moment. ještě nesnažení........... DC
darinka x.......23let................moment.nesnažení............... DC
clair..............27let...................1 snažení......................... DC
cizu.............. ......................................................... DC
5. led 2010 v 07:47  • Odpověz
:D a poslala sem to starý :D no pěkně ten den začíná :D :D :D
5. led 2010 v 07:48  • Odpověz
dandelion.......21 let.................2 snažení........................24DC (poslední cyklus 32 dní)
verunka3.......25let..................1 snažení........................15DC (posl.cyklus 32 dní)
danda...........30let..................0 snažení........................14DC (posl.cyklus-vysazení HA)
renesme........20let..................2 snažení....................... 11DC (posl.cyklus 43 dní)
cincinnati.......28 let..............moment.nesnažení .............11DC (posl.cyklus 28 dní)
janicka88.......21let...................snažení...........................9 DC (posl.cyklus)
lenik 87.........23 let..........moment. ještě nesnažení........... DC
darinka x.......23let................moment.nesnažení............... DC
clair..............27let...................1 snažení......................... DC
cizu.............. ......................................................... DC
5. led 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem se k vám už nedostala. Rozebírali jste jména, tak my zatím moc nevíme. Bude to boj. Pro holčičku jsme u prvního měli Adélka, ale teď bych už asi vybírala jíné. Moc se mi líbí Nelinka, Dominika u kluka vůbec netuším, možná Dominik. Však času dost :wink: :wink:
Cizu, je mi moc líto, co tě potkalo. Ale jednou to štěstíčko přijít musí, věřím, že to bude teď. Letošní rok bude pro všechny z nás ten šťastný. Přeci jenom je sudý a sudá čísla jsou šťastná.
Jinak začínám pociťovat, že se MS blíží a pak hurá do snažení.
Musím letět. Malý si chce hrát, tak jdeme parkovat autíčka :grinning:
Možná se sem ještě dostanu, jak bude spát, ale to zase musím vařit..............
Všem přeji krásný den :wink:
5. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno!
Cizu - smutný příběh :frowning2: , osud nám nachystal spoustu překážek, ale vždycky se vše v dobré obrátí :dizzy_face: . Každá pohádka má svůj šťastný konec :dizzy_face:
Vítej u nás :slight_smile:

Clair na ména je počád dost času :wink:

U nás si Adík zatím hraje sám a mamču nepotřebuje, tak si můžu vesele koníkovat :grinning:
5. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Všem přeji příjemný den :slight_smile: , koukám, že osud si s námi opravdu pohrává, ale Cizu, určitě se nevzdávej, i ten špatnej osud se jednou unaví a jak píší děvčata, určitě to bude letos. :wink: I já pevně věřím, že se nám to letos podaří, protože si to oba moc přejeme. :dizzy_face:
5. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Hoja Leni, ty nejsi v práci? :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky Dando :slight_smile: Ale jo, jsem v práci :sweat_smile:
5. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Jen mám teď drobek volnější, tak jsem se mrkla, co se tu děje :wink:
5. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
Aha,tak to máš fain, že za náma můžeš nakouknout i pracovním procesu :grinning: :wink:
U nás se chrupe,tak mámsvůj klídek a volňáska :dizzy_face:
5. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
ahoj holky, tak zas doma z práce, ach jo, to to bylo dlouhý :frowning2:
Cizu je mi moc líto, co se vám přihodilo, ale věř, že bude líp, na každýho štěstíčko jednou musí sednout :slight_smile:
5. led 2010 v 17:23  • Odpověz
ahojky, teda vydržet takhle dlouho v práci, to chce obdiv :wink:
5. led 2010 v 17:25  • Odpověz
no a to je Leni ještě kratší den, zítra přijedu tak 18,15 h, když to dobře půjde :frowning2:((
5. led 2010 v 17:46  • Odpověz
To je hrozný, a já si říkám, jak pozdě chodím domů, když končím ofic. v půl 4 :slight_smile: Ale tak od rána děláš dýl, ne? Já přijdu z práce, chvíli odpočinku a pak jdeme s našima psíma holkama na vycházku :wink:
5. led 2010 v 17:59  • Odpověz
úterky na půl osmou, jinak na osmou a někdy i dřív, jak je potřeba, ale na osmou chodím nejpozději :frowning2: takže opruz... já bych taky měla se psem, ale on naštěstí teď spí, tak ho ještě chvilku nechám
5. led 2010 v 18:10  • Odpověz
Tak to je docela brzo, stejně :unamused: Co máte za pesánka? My musíme pravidelně každý večer, jinak by s nima nebylo k vydržení :grinning:
5. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Hoja babuchy :wink:
KOukám že probíráte práci.... no to se moc nazpojím :grinning: :wink:
5. led 2010 v 18:17  • Odpověz
Ahojda a pročpak ne, doma je taky určitě práce dost a dost :grinning:
5. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Leni takto rozhodně, ale není to zaměstnání, neštve mě tu žádný šéfík :grinning: , ikdyž manža to taky občas šlušně umí :angry: :grinning:
5. led 2010 v 18:19  • Odpověz
ahoj, jo jen se zapoj :slight_smile:)) jinak toho psa máme labradora, ale je to hroznej rozmazlenec, sice je to pes můj, dostala jsem ho za maturitu, ale už je spíš našich :slight_smile: Je to neskutečně chytrý zvíře, ale taky pěkně vyčuraný
5. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Jo, tak to je výhoda, moje nadřízená je na zabití :grinning: Jen doufám, že budu natolik v klidu a nebudu ve stresu, že se nám to prďavý podaří :frowning2:
5. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Veru to je ale blbá prac. doba, to tak makáš celý týden? To máš víc hodin, né? :confused:
a v létě to musí být úplně na palici :unamused:
5. led 2010 v 18:21  • Odpověz
Leni třeba v těhu zůstaneš doma :wink:
5. led 2010 v 18:23  • Odpověz
já jsem z práce byla taky furt ve stresu, i když šéf je fajn, ale už jsem se celkem zklidnila, manža mi dal k narozeninám náramek z chir. oceli s magnetama proti stresu a asi funguje :slight_smile: nebo aspoň v práci, doma mě taky někdy umí pěkně namíchnout :slight_smile:
Já byla doma od 9tt a bylo to pěkně dlouhý :unamused: copak,přez létoto šlo,ale pak podzim, zima :rolling_eyes:
To se uvidí, i když mám práci nejspíš branou jako rizikovou, uvidíme :wink: Ale jde i o tu dobu předtím, být prostě v pohodě :slight_smile:
Namíchnout umí každej chlap, vždyť to by ani nebyli oni :grinning:
5. led 2010 v 18:24  • Odpověz
no jéje, já mám hodin, že bych je mohla rozdávat, ale co bych neudělala z lásky k zaměstnavateli, že? :grinning: ale musim říct, že když si chci něco zařídit, tak nemám šanci, na úřady, nikam, takže teď když jsme lítali kvůli baráku, tak na to padala dost dovolená
5. led 2010 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.