• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
lupny,Držím palečky.

Zanet,Když byla Nicolka s Lucasem malý musela jsem vstávat v 5 ráno takže bych měnila.Teď naštěstí vstávají v sedm¨oba dwa do školy. :grinning:
23. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Zanet, já čekám na první MS po samovolném potratu na konci pátého týdne, tak snad o víkendu přijde a v dubnu na to znova pořádně skočíme :slight_smile:
23. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
hoja!
to máem zase krásné jaro! To je člověku hned veseleji, co?!
To by bylo, aby nebylo :grinning:
23. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
jj jaro je tu lidi šílíííí :grinning:
23. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
Ahojky, my se s manželem taky snažíme od března :slight_smile: Teda spíše to od března necháváme na přírodě :grinning: Dneska jsem byla na preventivce u gynekoložky a vrazila mi do ruky hned kalendář, kde si mám zaznamenávat teplotu. Než jsem k ní šla, tak jsem byla spíše rozhodnutá nic neměřit a nechat to zatím tak jen tak. Ale teď přemýšlím, zda s novým cyklem začít měřit. Měří se to každé ráno hned po probuzení a ve stejnou dobu? Nebo není nutné dodržovat stejnou dobu? To mě zatím asi přesvědčí :o) Protože o víkendu se mi před pátou vstávat fakt nechce :grinning:
23. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
Ahojky hoky, všechny vás zdravím!
Také patřím do kategorie snažilek od jara 2010 :wink: Momentálně beru Proveru na srovnání cyklu. HA jsem dobrala koncem října, pak přišla první přírodní MS od té doby nic :unamused: Pan doktor mi píchnul injekci na vyvolání a předepsal Proveru, tak jsem zvědavá jestli MS přijde. Takhle si ani nemůžu spočítat plodné dny, nebo spíš vlastně ani žádné nemám když nemenstruuju, nevím,tak uvidíme :wink:
23. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
leontynko, koukám, že už taky nakupuješ výbavičku. Já už jsem si taky řekla, že sem tam něco koupím, když se mi to bude líbit. Potom toho bude najednou tolik. Tak mám jednu soupravičku a objednané overálky, už se těším, až dorazí :grinning: Koukala jsem i na kočárky ať jsem v obraze a mám zatím vybraného adepta, ale uvidím, až jej uvidím v obchodě, jestli se mi bude taky tak líbit. Ale do obchodu ho půjdu omrkávat až budu těhu. Zatím zjišťuji jen informace ať se aspoň trochu orientuju.
23. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
Jo jo, něco už mám,od kamarádek a nebo z děsně výhodných koupí :wink: Já už se teď snažím to nepřehánět, ale někdy je to těžký, když ty věcičky jsou tak nádherný!!! :wink:
Kočárek už teda mám vybraný, :wink: byla to láska na první pohled : casuplay s4 v oranžové barvě :grinning: .....je teda fakt, že kamarádka ho má a dost mě zarazilo, že ve sporťáčku nejde přehazovat rukojeť :unamused: ........no,ale tak ještě uvidíme zatím máme čas :slight_smile:
Jinak s BT, četla jsem,že je to právě důležitý měřit se vždy ve stejnou hodinu, tak to tě asi moc nepotěším :wink:
23. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
casualplay jsem chtěla napsat a nějak jsem to zkrátila :wink:
23. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
Ahoj děvčata tak zase mame nove tvare tak holky vitejte :wink:
23. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Já chci zatím Teutonia Spirit S3, barvu ještě nevím, jak nakombinuju, to nechám na momentální náladě, ale jasně že představu už mám :grinning: Ségra mi právě kladla na srdce, že je důležité, aby ta rukojeť šla přehazovat, že to opravdu ocením.
Hmmm takže s tou BT to mám zatím vyřešené :slight_smile: Zatím ještě s měřením počkám, protože představa, že vstávám o víkendu v pět kvůli měření (pak už bych samozřejmě neusla) se mi moc nezamlouvá. A taky nevím, jak bych to technicky udělala, hned po probuzení se měřit, protože jak mi zazvoní budík, objeví se mi u hlavy radostné hlavy našich psů a čekají na vyvenčení. Takže bych neměla klid a asi bych jim to nedokázala vysvětlit, že musí počkat :grinning: Samozřejmě, že když to nějakou dobu nepůjde, tak to budu muset nějak vymyslet a měřit začnu. Ale zatím doufám, že se zadaří i bez měření.
23. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
AHojky,
nové snažilky, vítejte děvčata :slight_smile: pokud chtete zařadit do tabulky, napiště naší Žanetce údaje :wink:
23. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
luphen: taky to zatím zkoušíme "jen tak", cyklus mám více méně pravidelný, tak nějak předpokládám, že ovulka zhruba kolem půlky cyklu bude... BT se mi moc měřit nechce, ale říkám si, že kdyby se nám to nepovedlo do června, asi bych s tím měřením pak začla...
Jinak jsem se chtěla zeptat, nevíte některá, jestli se v těhu může používat ústní voda, kt. obsahuje alkohol? Asi ne, když se alkohol vstřebává i v dutině ústní, co?
23. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahojky holky, tak konecne jsem si nasla chvilku na konika...koukala jsem na tabulku a mam vzdycky radost, kdyz jsem na spicce :slight_smile: teda nejvetsi budu asi mit, az budu na uplny spicce vedle Anicky :slight_smile: Tenhle mesic jsme se poctive snazili, tak uvidime, jestli to bude mit nejake vysledky :grinning:
23. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
Aničko dl mého názoru tobě ani mimískovi ústní voda neublíží :wink: , to by jsi nemohla vůbec nic :wink: , jít si sednout do zakouřené restaurace, dát si po klnedlu, zelu doušek piva :grinning: ...... a na víc, když by jsis jednou za čas dala decinku vína, tak to taky nikoho nezabilo :wink: .
To se asi těšíme všechny :wink: :grinning: , tak pak písni, jak jsi dopadla :grinning: :wink:
23. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už jsem snad tu chřipajznu vyležela :slight_smile: ........ale zase lehnul manža a nadává,že to chytil ode mně. Prý už žádný snaženíčko dokud nebude zdravej :zipper_mouth: ...hm, to určitě, to si ještě povíme :grinning:
A jinak vítám nové snažilky :slight_smile:
Vy už nakupujete výbavičku,jo ? No já má něco málo po Lili a zbytek začnu kupovat,až budu těhule. A že toho bude. Už se těším. Kočárek jsme měli Quinny Speedy,ale prodali jsme ho, tak už mám vyhlídnutou Teutonii s3. Ale to se může ještě 100x změnit.
Rosslyn.......taky bych se už ráda viděla v horní části tabulky, ale kdo si počká ten se dočká,že ? :wink: Držim palce,aby to vaše poctivý snaženíčko mělo úspěch !
23. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky Ewičko, to je dobře, že už je líp... Povídej, jak jste si to užili na horách? :wink:
Já jsem si teda kočár nechala, páč jsem s ním byla spokojená :sweat_smile:
23. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj holky,
také se připojuji ke snažilkám od března 2010 :slight_smile: . V únoru jsem dobrala HA, MS jsem dostala krásně v termínu. Koncem týdne bych měla mít plodné dny (zjištěno podle tabulky, BT si zatím neměřím). Tak uvidíme, jak nám to půjde :slight_smile:
23. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
Ahojky,
jj, užili :slight_smile: Byli jsme tam v bandě 10ti lidí a my jediný s děckem. Ale maláje moc hodná,takže ve večerním popíjení nepřekážela :grinning: Taky jsme ji postavili na lyže a super, příští rok už to, myslím, zvládne hravě. Asi jsme tam chytli poslední snížek, protože v něděli už propršelo :confounded:
Já jsem byla s kočárkem taky vcelku spokojená,ale vadilo mi,že nešel sporťák otočit čelem ke mně. Nebo mně to ani tak nevadilo jako spíš babičkám :unamused:
23. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
Péťo,vítám tě tu :slight_smile: jsme na tom podobně. Taky jsem teď vysadila HA :wink:
23. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky Peťulo, vítej a přeji hodně úspěchů :slight_smile:
Ewi tak to ráda slyším... no jo počásko nic moc ani u Trutnova :grinning: :wink: ale to se s jarníma dněma dalo čekat :wink:
23. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
Jj, ale hlavně že teď už je krásně. Hned mám lepší náladu,když vysvitne sluníčko :slight_smile:
23. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
Kdo ne Ewi, však jsme na to čekali, jak na smilování :angry: :wink: :slight_smile:
23. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
Já to pro dnešek balím, dobrou zítra :slight_smile:
23. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK------NAŠLA//---------TP-------------POHLAVÍ--------------Jména------Kontrola
renesme(Anička)........20let.....21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix.....24.3.

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------DC------POSLEDNÍ CYKLUS

rosslyn (Gábi).............23let..................27DC....(posl. cyklus 32 dní)
madormi()...................24let...................24DC....(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča)...........23 let.................23DC.....(posl. cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta).....25let..................22DC.....(posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).......28 let.................19DC.....(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča)..........31let...................18DC......(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)...........31let..................17DC.....(posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)...................27let...................16DC.....(vysazena HA)
annie003 (Anna)........23let...................14DC....(posl. cyklus 29 dní)
luphen(Lucka).............26let..................11DC.....(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................11DC.....(posl. cyklus 29 dní)
evulina77(Evča) ........33let....................8DC......(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)........26let.....................8DC.....(posl. cyklus 31 dní)
danda(Danča)............30let....................6DC......(posl. cyklus 30 dní)

magrata( Evelina) ......26let....................?DC......(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
24. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Přeji všem pěknou středu. Venku to opět vypadá s počasím nadějně, vypadá to, že brzy opráším kolo a budu s malou jezdit a udělám něco pro svou postavu :grinning:

Nové snažilky, vítám Vás, a pokud chcete zařadit do tabulky, tak mi napište do IP údaje: Jméno, věk, kolikátý jste DC a délke posledního cyklu.
Aspoň budeme mít všechny přehled, kdo všechno sem chodí. :wink:
24. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
Dobré ráno!
Dnes bude nádhernej den! Odpolko jedem ke kámošce, má taky syna, tak si kluci pohorajou :slight_smile:
24. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
NICK-------------------------VĚK------NAŠLA//---------TP-------------POHLAVÍ--------------Jména------Kontrola
renesme(Anička)........20let.....21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix.....24.3.

Snažilky:
NICK------------------------VĚK-------------DC------POSLEDNÍ CYKLUS

rosslyn (Gábi).............23let..................27DC.....(posl. cyklus 32 dní)
madormi()...................24let...................24DC.....(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča)...........23 let.................23DC.....(posl. cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta).....25let..................22DC.....(posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).......28 let.................19DC.....(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča)..........31let...................18DC......(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)...........31let..................17DC..... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)...................27let...................16DC.....(vysazena HA)
annie003 (Anna)........23let...................14DC.... (posl. cyklus 29 dní)
luphen(Lucka).............26let..................11DC.....(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ......21 let.................11DC......(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)..... 28 let.................11 DC.....(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ........33let....................8DC.......(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)........26let.....................8DC......(posl. cyklus 31 dní)
danda(Danča)............30let....................6DC.......(posl. cyklus 30 dní)

magrata( Evelina) ......26let....................?DC......(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
24. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Dančo, my jdeme odpoledne ke tchnovcům-tchán má narozeniny a bude tam i neteřinka, tak si Baruš taky snad pohraje a odpoledne nám uteče.
Teď se jdeme oblíknout a jedeme do města, chci koupit brokolici k večeři a musím si koupit kkapky do nosa, rýma se mě stále drží-už je to k vzteku. :angry:
24. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme po kontrole a dopadli jsme bajecne na dalsi jdu 7.4 tak bych tim to chtela poprosit zanetku aby mi to prepsala:slight_smile:

jinak ke kontrole rosteme jak máme máme něco přes 6cm,akorát mám nižší tlak a dostala jsem cipky na nevolnosti.Akorat se panu doktorovi nelibilo ze jsem za mesic zhubla o 4kg tak proto jdu na dalsi kontrolu za 14 dni.Mam si dávat pozor na dlouhé stání v tramvaji:frowning2:kvuli tomu tlaku jinak mame prvni obrázek tak ho později dodám abyste se mohli pokochat :grinning:
24. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.