• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Dobrý den, já jsem tu nová. Chtěli bysme s manželem ještě jedno dítě. Po velkých problémech mi gynekoložka odstranila nitroděložní tělísko, pak jsem jeden měsíc brala Lindinete. No a potom jsme se rozhodli ještě jednou to zkusit. Chtěla bych holčičku, ale nepohrdnu ani chlapečkem. MS jsem měla 11.3. Jo a jinak, moc nechápu ty spousty zkratek, co se tu píšou :grinning: .
Mám už za sebou tři porody, jsem podruhé vdaná. V prvním manželství jsem měla dvě děti, ve druhém jedno. Nejstaršímu synovi je 16 let a rozhodl se bydlet se svým otcem.Hluboce mne to zasáhlo, navíc mám pocit, že mám dětí najednou málo, proto jsme se rozhodli ještě jedno si pořídit. Je mi už 35 let, tak nevím, zda to půjde, loni jsem prodělala zánět vejcovodu a vaječníku, letos zánět dělohy. Takže pravděpodobnost se nám zúžila...
24. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Renesme : moc gratuluji k úspěšné kontrole :dizzy_face:

Malunka : vítej :wink: máš můj obdiv - 3 děti :confused: Ale můj sen,tak snad se mi taky splní,i když manžel chce děti jen dvě.

Já dnes byla opět na změření folikulů a žádná sláva,nedorostl do správné velikosti. Taky mi řekli,že mám zakloněnou dělohu a tím pádem je přirozené otěhotnění ztížené. Navíc se snažíme už docela dlouho,tak jsme se rozhodli,že na přelomu dubna/května půjdem do Centra asistované reprodukce. S naším prvním otěhotněním nám taky museli pomoci. Ale tenkrát se to povedlo na první zákrok,tak snd ani tentokrát nebudeme už dlouho čekat :wink:
24. bře 2010 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
Saara:mocinky děkuju :slight_smile:
24. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
Sara:no ono se otehu povede a kdyz vam pomuzou taky to neni nic spatneho:slight_smile:
24. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahojky
Aničko obrovská gratulka ke kontrole!!! :dizzy_face: NO to se tak krásně čte, škoda, že nás už není víc :dizzy_face:
Malunka vítej mezi námi! Pravda, nějaké komlikace máš, ale myslím, že příroda je všemocná a že se vám ještě podaří držet ten nádherný uzlíček v náručí :slight_smile: a 35 není žádný věk :wink: třicátnic je nás tu víc :wink:
Ssaara zakloněná děloha se většinou po porodu srovná, jak jsi rodila Sebastienka? Moje kamarádka jí má taky a má 2 krásné holčičky, takže v tom zese tak problém není :wink:
24. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
Jééé Ssaara, teď jsem si všimla, že máme stejně staré kluky? Kdy se Sebastienek narodil? :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
ahojte to je krásně co, hned je lepší nálada :slight_smile: JInak v tabulce mám poslední cyklus 41 DC,ale nevím jestli se to tak dá počítat když se jednalo o těhotenství... :frowning2: Normal cyklus mám 27,28 dní takže mrchu očekávám tento víkend. Snad dojde a začneme se znova snažit :slight_smile:
24. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Madormi, tak až Ti dorazí MS, napiš mi do IP a údaje Ti zaktualizuji najednou,ano?
24. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix..............7.4.

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS

rosslyn (Gábi)....................23let.............27DC.........(posl. cyklus 32 dní)
madormi()..........................24let.............24DC.........(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).................23 let............23DC.........(posl. cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)...........25let.............22DC.........(posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).............28 let............19DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............18DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............17DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............16DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............14DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka()...........................35let.............14DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................26let.............11DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............11DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............10 DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let................8DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let................8DC..........(posl. cyklus 31 dní)
danda(Danča)..................30let................6DC...........(posl. cyklus 30 dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
24. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahojkz, tak se opet hlasim. Kaydzm dnem cekame prirustek v rodine (svagrova), takze se kolem me mluvi o detech, o porodnicich, o kontrolach na monitoru...to cloveka strasne nabudi a mam skoro chut kricet: Ja chci taky, ja chci taky :grinning:

No..doufam, ze takova hlaska, ze na kazdeho jednou dojde padne v pozitivnim hledisku i na me...uz se mi blizi termin menstr....tak doufam, ze na me zapomene :grinning:
24. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
Jo jo kolem mě jsou teď taky narozená miminka nebo těhotné kamarádky. A jak se pořád bavily o kočárcích a tak, tak mě to právě napadlo už se koukat a rozhlížet, aspoň se tím trochu zabavím :grinning: Ale už se těším, až ho budu kupovat :slight_smile: Snad se holky brzy dočkáme :sunglasses:
24. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Ahojky
Gábinko moc bych ti to přála :slight_smile: , tak tvrdě a dalece jste na tom makali.... :dizzy_face: NO jsi teď v kurzu, tak džím palečky :wink:

My si užili pěkný den u kámošky, pěkně jsme pokecaly a kluci si pohráli.... :slight_smile:
24. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
danda_moc diky :slight_smile: :slight_smile: Obavam se ale, ze to nebudeme mit jednoduchy...ono i normalne je z meho pohledu pocit dite dost souhra spousty faktoru...a ja se lecim se stitnou zlazou, coz je neco jako cerny petr v tehle partii o miminko...
24. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Jé Gábi to mě mrzí, netušila jsem :pensive: , štítná žláza je svinstvo :unamused: ale i přez to držím všechny palečky :dizzy_face:
24. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Gábi, neboj, štítná zláza je svinstvo,ale i tak se dá otěhotnět. Sestřenka jí měla hodně špatnou a mají půlroční holčičku :wink:
25. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix..............7.4.

Snažilky:

rosslyn (Gábi)....................23let.............28DC.........(posl. cyklus 32 dní)
madormi()..........................24let.............25DC.........(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).................23 let............24DC.........(posl. cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)...........25let.............23DC.........(posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).............28 let............20DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............19DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............18DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............17DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............15DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka()...........................35let.............15DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................26let.............12DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............12DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............12 DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let................9DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let................9DC..........(posl. cyklus 31 dní)
danda(Danča)..................30let................9DC...........(posl. cyklus 30 dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
25. bře 2010 v 07:26  • Odpověz
Omlouvám se, že údaje jsou cikcak,ale nevím čím to, když to upravuju a přidávám jako odpověď, tak to mám hezky srovnané, nevím,proč se mi to vždycky rozkočí :confounded:
25. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
.danda : Já jsem malýho rodila přirozeně,bez problémů či komplikací,ale zakloněnou dělohu mi diagnostikovali včera. Spermie prý mají delší ztíženou cestu a když jsou prý třeba pomalejší,tak můžou cestou chcípnout než tam dorazí :confused:

Jinak Sebča se narodil před dvěma lety 19.2. na narozeniny mýho taťky :dizzy_face:

Včera jsem tu měla celý den kámošku,bylo to moc príma :dizzy_face: Má roční jednovaječný dvojčátka a potřebovala relax,tak je celý den nechala manželovi a užívala si volný den :sunglasses:

Dneska musim s malym na očkování a jinak máme volno,tak budem uklízet na zahrádce.
Jo,houby,ještě musim odnest daňový přiznání na finančák ,ale to až odpoledne.
25. bře 2010 v 07:43  •  2 děti  • Odpověz
Já se taky chystám dneska na finančák, na poslední chvíli, jako vždy. Jednovaječný dvojčata, to je zázrak.... to musí být ale záhul.... :wink:
25. bře 2010 v 07:52  • Odpověz

Snažilky:

rosslyn (Gábi)....................23let.............28DC.........(posl. cyklus 32 dní)
madormi()..........................24let.............25DC.........(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).................23 let............24DC.........(posl. cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)...........25let.............23DC.........(posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).............28 let............20DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............19DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............18DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............17DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............15DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............15DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................26let.............12DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............12DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............12 DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let................9DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let................9DC..........(posl. cyklus 31 dní)
danda(Danča)..................30let................9DC...........(posl. cyklus 30 dní)

25. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
DObré ráno!
Tak vstáváme se sluníčkem v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: to jsem fakt happy
SOni tak to je teda shoda :dizzy_face: Sebík má krásný datum narození, Adámek je totiž taky 19.2.08 :dizzy_face: Tak slavíme spolu :dizzy_face:
Soni ale i tak se to dá zmáknout :wink:
NO dvojčátka už bych teď nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: , ale co by se dalo dělat, že :sweat_smile:
Žanetko krásně se nám to rozrůstá, že :dizzy_face:
Milu taky fain úřad, tak dobře pořiď :wink:
25. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Jé,Dančo,to je fakt náhoda :dizzy_face:

Já vím,že i s tou zakloněnou dělohou by se to dalo,moje mamka měla stejný problém a nakonec (po 13ti letech snažení) otěhotněla. A my se snažíme plus mínus rok a tak nějak se už nechcem stresovat a oddáme se raději do rukou lékařů :confused:

Dneska ráno jsem malýmu našla pod ručičkou klíště :frowning2: a to jsem ho včera večer koupala a nikde nebylo,nebo že bych si ho nevšimla? Nevím. Tak snad to bude v pohodě.
Jdem nakoupit.
25. bře 2010 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
Soni klíště jo! Takto je mazec! :confused: Hlavně aby to bylo v pořádku :wink:
A taky už ty stresy nesjou takové, když už doma jednoh prďolku máte :wink:
25. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Soni, klíště,jo? to už to potvory vylezly? Určitě bude všechno v pořádku-uvidíš.
25. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Ahojky Žany :slight_smile:
25. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahojky dani a zany:slight_smile:
25. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
holky ja uz nevim jak vas vic poplivat asi vas v tom budu muset vykoupat protoze porad nic a nebo nejsem nakazliva? :frowning2: :angry:
25. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Ani no kromě toho plivání se musí taky souložit a to ty neovlivníš :grinning: :wink:
Ale jsi hodná, jak ti je kočko?
25. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
No je fakt ze jestli soulozite to vas nehlidam :grinning:
Je mi celkem dobre vcera jsem dostala od dokrtora cipky na zvraceni tak snad zabiraji i kdyz v letaku pisi ze se v tehotenstvi nedoporucuji i kdyz je mi po nich fakt lip:slight_smile:Doktorovi se nelibilo ze hubnu tak na dalsi kontrolu jdu za 14 dni ak jestli se neco deje nebo jen kvuli tomu zvraceni a jestli zacnu pribirat?jestli mu jde jen o to?no uvidime za 14 dni :frowning2:
25. bře 2010 v 11:39  • Odpověz
Ani to píšou u všeho :angry: že to není vhodné pro těhotné.... prase by se v tom vyznalo.... Já, když jsem byla těhule s Adíkem, hrozně jsem trpěla na záněty, dostávala jsem čípky, které měli napomoci k udržení plodu a u nich stálo nevhodné pro těhotné... no tak se v tom vyznej :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Pravda, hubnout by jsi neměla :unamused: ale určitě se to srovná, teď ti bude dobře a budeš papat, tak to půjde samo :wink: :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.