• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
jako rajská omáčka? tu mám moc ráda, měli jsme nedávno, manžel si taky poručil a pak jsem ji nakonec jedla sama :angry:
26. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
s čím ji děláš? Já ji mám neraději se sekanou a knedlíkem
26. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
Mi stačí jenom omáčka s knedlíkem, ale tehdy manžel koupil hovězí, tak byla s hovězím.
26. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
no dnes udělám to hovězí, když ho mám rozmražené a pak bude rajda, jsem se naladila :sunglasses: :grinning:
na co malá kouká? U nás je momentálně v kurzu The Cars
26. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Koukala na Veselé vláčky, teď si to vypla, že už koukat nebude. Tak bude vysávat asi se mnou-to mi zase bude trvat :angry:
26. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
Ještě u nás běží Autobusy v jednom kole, Traktor Tom, Jak dostat tatínka do polepšovny a Jak vytrhnout velrybě stoličku a potom CD s písničkama-to tančí :grinning:
26. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
tak u nás vysávat pouze bez Adíka, páč se toho bojí... 3x měl rýmu a my mu rýmu vysávali vysavačem a teď kdykoliv ho zapnu, tak ječí.... :confounded: . Takže vysávám, když není doma :unamused:
26. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
tak Traktora Toma taky máme a taky občas jede :grinning: a pak ještě FInely požární autíčko :grinning:
Jaký Autobusy? To neznám
26. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
jé to vypadá hezky, díky za odkaz :slight_smile:
26. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
jen vám jdu popřát krásný víkend !!! Odjíždíme dneska ke tchánovcům a vrátíme se až v pondělí večer, takže tu nebudu.
A doufám,že až se vrátím, tak tu už bude nějaká další těhulka :wink: My jsme teď od neděle nesexíkovali,tak nevim nevim tanhle měsíc. Takhle to asi nedopadne :wink:
26. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Ahojky Ewičko, moc si to užijte a i my přejeme pěkný víkend! Pak se přihlaš a poreferuj, jak bylo, jo. Pa :slight_smile:
26. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Holky, jste tu někdo z Vysočiny? :slight_smile:
26. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Díky Dani. Určitě se hned jak přijedeme tady zastavím :slight_smile: Jedeme vlastně kousek od vás, teda aspoň si to myslím, moc se v tom kraji nevyznám, ale Nové Město nad Metují není zas tak daleko od Ústí n.O., ne?
26. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Jé, tak teď jsem koukala na mapu a je to DALEKO ! Jsem já to ale trumbera :sweat_smile: no aspoň jsem se opět utvrdila v tom,že zeměpis není mou oblíbenou stránkou :grinning:
26. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Hezké poledne přeju :wink:

Já mam za sebou kolotoč běhání po úřadech,velkej nákup v Kauflandu a vyřízenou přihlášku do školky.

Co vařit,řeším obden,nějak nemam inspiraci a taky mě to moc nebaví,hlavně to vymýšlet :unamused:
Za chvilku si dáme boloňské špagety od včerejška a odpoledne uvařím na víkend kuřecí směs se zeleninou a kuskusem :dizzy_face:

A co se pohádek týče - my máme několik favoritů : na prvním místě Teletubbies,pak Mickeyho klubík , Medvídek Pú, Včelí medvídci a teď nově Mašinka Tomáš :wink:

Jdem baštit :dizzy_face:
26. bře 2010 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
No Ewi je to malinko z ruky :grinning: :wink:
SoniPůáks ná přestal nějak bavit.... :wink: Nechte si chutnat
U nás se už chrupe, dám si kafíčko a relax :sunglasses:
26. bře 2010 ve 12:02  • Odpověz
U nás se taky spinká, já jsem si dala čajík a věneček :grinning:
26. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
Tak u nás se spinká od jedné a já sežrala půlku velké Milky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2010 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
holky stala se strasna vec :wink: nez jsem se vratila z prace, tak mi na snure zmoklo pradlo, co jsem chtela vecer zehlit...no, neda se nic delat...budu muset pockat az zase uschne.... :grinning: Takze plan na vecer je vytrit a cumakovat na telku..uz jsem ji nevidela ani nepamatuju a chovam blahovou nadeji, ze v patek vecer by mohli davat neco pro normalni lidi:slight_smile:
26. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix..............7.4.

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS

rosslyn (Gábi)....................23let.............30DC.........(posl. cyklus 32 dní)
madormi()..........................24let.............27DC.........(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).................23 let............26DC.........(posl. cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)...........25let.............25DC.........(posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).............28 let............22DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............21DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............20DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............19DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............17DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............17DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................26let.............14DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............14DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............14DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............11DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............11DC..........(posl. cyklus 31 dní)
danda(Danča)..................30let................8DC...........(posl. cyklus 30 dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
27. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
Tak my za chvilku razíme na návštěvu ke známým na celý den.Objednáme si pizzu,půjdem s dětma na prochajdu a bude pohodaaaa :sunglasses:

Včera večer tady u nás byla pěkná bouřka,malej byl zalezlej pod stolem :grinning:

Přeju hezkou sobotu :wink:
27. bře 2010 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky děvčata:slight_smile: užívejte víkend! U nás to vypadá, že každou chvíli zase sprchne, takže nic moc :frowning2: Ale zase na druhou stranu jsem taková nervozní..přece jenom 30. DC je 30.DC...asi vyrazím někam pro test..to chce jedna moje půlka a ta druhá si zase říká: počkej až budeš 32:DC a neplaš...tak nevím...Jsem z toho tak nervozni, že se snad rozbrečím nebo co! Já jsem vážně pošuk :sweat_smile:
27. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Gábi, držím pěstičky, aby jsi nejpozději 32DC na testíku našla //.

U nás od večera pršelo,před chvílí konečně přestalo a vypadá to, že se obloha i protrne a možná bude aspoň trochu hezky.
27. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahojky devcata
27. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
Tak jsem odolávala 3 týdny a dnes jsem neodolala a objednala z Nextu bodíčka, když mě se tak moc líbí :grinning: Noooo ještě by to chtělo to miminko :zipper_mouth:
27. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix..............7.4.

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS

rosslyn (Gábi)....................23let.............31DC.........(posl. cyklus 32 dní)
madormi()..........................24let.............28DC.........(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).................23 let............27DC.........(posl. cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)...........25let.............26DC.........(posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).............28 let............23DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............22DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............21DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............20DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............18DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............18DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................26let.............15DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............15DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............15DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............12DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............12DC..........(posl. cyklus 31 dní)
danda(Danča)..................30let................9DC...........(posl. cyklus 30 dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
28. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Přeji všem pěknou neděli.
U nás počasí celkem ujde, neprší a to je základ dobrého dne :sweat_smile:
Změna času u nás proběhla víc než dobře, tak snad to malé tak i zůstane nadále :grinning:
28. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahojky
U nás je teda pod mrakem, ale nepší... no snad ná to jaro podle předpovědi výjde :slight_smile:
Gábi držím palečky k testování! :dizzy_face:
TeĎ vás u toho vršku je... tak holky tfuj, tfuj, tfuj :dizzy_face:
Žany taky jsme to v celku zvládli :wink:
28. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Soni vše nej k dnešnímu svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.