• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Tak u nás se už půlhodinky spinká.
28. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Tak u nás ráno trochu pršelo, ale teď už svítí sluníčko :slight_smile: Za chvíli se jedeme podívat do zahradnictví na živý plot, chceme jím osázet zahradu, ať tady máme soukromí. Jsem zvědavá, co vybereme...
28. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
Ještě mě napadlo, jak jsem řešila měření BT. Zkoušela jste některá ovu testy? Přijde mi to jednodušší? Ale pořádně jsem to ještě nestudovala...
28. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky vespolek, dnes jsem testovala a našla jenom jednu čárku..myslíte, že by to mohlo být nekvalitním testem a tím, že je na testování ještě brzo? Příští měsíc zkusím ovu testy, potřebuju vědět, zda mám ovulku...cara.m_ovu testy fungují jako těhotenské...potřebuješ vzorek moči a alespoň předpokládaný den ovulky...a pak myslím také ukazují jednu nebo dvě čárky..ale jeden test stojí asi zhruba padík a je na jeden den, takže se můžeš trefovat třeba celý měsíc, pokud máš rozhozený cyklus....
28. bře 2010 ve 22:55  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:

rosslyn..zkus se objednat k dr nebo si udělej další testík... pochybuju že by byl dva testíky špatně..takže jestli vyjdou oba dva negaivně...:frowning2:

já jsem si nakoupila ovu testy... a zatím mi vycházejí negativně a to už jsem 15DC tak doufám že tu ovu vůbec mám..
28. bře 2010 ve 23:37  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix..............7.4.

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS

rosslyn (Gábi)....................23let.............32DC.........(posl. cyklus 32 dní)
madormi()..........................24let.............29DC.........(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).................23 let............28DC.........(posl. cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)...........25let.............27DC.........(posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).............28 let............24DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............23DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............22DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............21DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............19DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............19DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................26let.............16DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............16DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............16DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............13DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............13DC..........(posl. cyklus 31 dní)
danda(Danča)..................30let.............10DC...........(posl. cyklus 30 dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
29. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
Rosslyn, nezoufej, třeba se MS nedostaví a // se ukážou později.
Já jsem to tak u obou těhu měla, // se mi ukázaly až cca týden po očekávané MS. :wink:
29. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno!
Tak konečně se projevil posun času a trošku jsme se vyspali... Adámek vstával v 7.15, tak takhle by to šlo :dizzy_face:

Gábi, uvidíš, někomu se druhá čárka může objevit klidně až 5 dní po vynechání :wink:
Luci tak ještě testuj, může to přijít každým dnem :wink:
29. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
AHojky Žany, tak aspoň nekecám :grinning: :grinning: :wink:
29. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Dančo, nekecáš, já jsem to tak opravdu měla. :wink:
29. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
U nás se vstávalo v 6.10 :angry:
29. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Sebčovi taky změna času prospěla :grinning: Vždycky vstával mezi šestou sedmou a dneska se probudil až v osum,takže paráda :grinning:

O těch ovu testech už jsem taky přemýšlela..... páč,co jsem zjistila,mám ovulaci tak 3krát do roka a pak se stref do správného data :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsme byli u tchánovců. Babička udělala k obědu vepřo-knedlo-zelo,naprosto bezkonkurenční,tak jsme se pekelně přežrali. A pak jsem nechala babi s dědou,ať si užijou vnoučka a jenom jsem se válela a flákala :sweat_smile:

Dneska žádnej program ani plán nemáme, Jen nákup,procházka a pak uvařit něco k obědu. Ale co??? :sweat_smile:
29. bře 2010 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
Soni, já dneska dělám brambor.kaši a krůtí řízek :wink:
ven asi nepůjdeme,protože tam pořád mrholí.
29. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Žany u nás svítí sluníčko :sweat_smile:
Soni já dnes dělám rajdu se sekanou a knedlík :dizzy_face: :grinning:
29. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
Soni jak si oslavovala? :slight_smile:
29. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Já věděla,že jsem něco zapoměla. Dančo,děkuju za přání :dizzy_face:
Já vůbec neoslavovala,páč svátky ale vůbec neřeším,jen ten Sebíčkovo :slight_smile:
Ale dostala jsem od mamky tři růžičky :dizzy_face: Od manžela nic,ale to je právě tím,že my ty svátky prostě neslavíme :sweat_smile:
Tak já asi udělam špenát a slanej závin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Se pořád rozhoduju,kdy zajít na ten nákup,páč je tu nějak zataženo,ale to asi bude celej den,tak my asi fakt vyrážíme :slight_smile:
29. bře 2010 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz
Soni tak přece jen maličko... kytičky vždycky potěší? :dizzy_face:
Kdy slavíte Sebíčkův svátek? Ve spoustě kalendářů není? :dizzy_face:
29. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
jo a nemáš zač :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
My svátky taky neslavíme :sweat_smile:
29. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
ahoj kočky, tak dneska vás mohu pozdravit i dopoledne, protože marodím, ale zítra už to vypadá, že zas půjdu do práce :unamused: chci totiž příští týden dovolenou, tak aby mi neřekli, sorry, ale byla jsi doma minulý týden :slight_smile:
29. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
jinak s ovu testama mám dobrou zkušenost, tenhle měsíc jsem měla krásný dvě kolejnice už někdy 6DC, takže jsem z toho taková vyjevená, ale asi to bylo tou vyvolávačkou...
tímto Žanetku prosím o opravu minulého cyklu, byl 53 dní :angry:
29. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Ahojky Verunko, brzy se nám uzdrav, jo :wink:
29. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Tak my jsme zpátky z nákupu a z procházky. Naštěstí nepršelo.
Naše každodenní zastávka je u hejna slepiček a nakrmení je jednim rohlíkem :grinning: Pak na nádraží na mašinky a na louku podívat se na koníčky,ale dneska tm nebyli,tak byl malej zklamanej.

Verčo,taky přeju brzské uzdravení :wink:

Sebíkovo jméno jsme vybírali z francouzského kalendáře a tam má svátek 20.ledna,takže ho slavíme ten den. Ale v letošním českém kalendáři ten samý den slaví Sebastián,to je skoro to samé :slight_smile: Ale loni tam ještě nebyl.

Tak já jdu holt rychlovkou uvařit,ale vůbec se mi nechce :unamused:
29. bře 2010 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix..............7.4.

Snažilky:

rosslyn (Gábi)....................23let.............32DC.........(posl. cyklus 32 dní)
madormi()..........................24let.............29DC.........(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).................23 let............28DC.........(posl. cyklus 27 dní)
cincinnati (Lenka).............28 let............24DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............23DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............22DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............21DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............19DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............19DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................26let.............16DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............16DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............16DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............13DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............13DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............10DC...........(posl. cyklus 30 dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
29. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Soni no koukala jsem u mamči v kalendáři byl - na Ilonu, což je asi toho 20.1. Seb je totiž taky jmožná jeden z možných favoritů jména u druhého kluka :wink: :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
zanet změň mi to prosím v tabulce na 1 DC :slight_smile:
29. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
Tak jsem tady, malá spí a já mám náladu pod psa.
V půlce března jsem byla u obvodní dr. na preventivce a dneska jsem si konečně zavolala na výsledky krve a nic moc teda:mám špatnou štítnou žlázu a to je taky asi s největší pravděpodobností důvod, proč jsem byla v prosinci na revizi :cry: :cry: :cry:
Takže ve středu odpoledne jdu znova na krev a dostanu žádanku na UTZ štítné žlázy.
Začne mi asi lítání po dr., no nadšená z toho nejsem a hlavně nebude ani manžel, protože bude muset hlídat maloul ach jo.
Docela si přeji,abych tento měsíc neotěhu, protože by to mohlo skončit stejně jako v tom prosinci.
29. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz

Snažilky:

verunka3(Verča)...............26let.............13DC..........(posl. cyklus 53 dní)
madormi()..........................24let..............1DC.........(posl. cyklus 41dní)

29. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Verčo,brzy se uzdrav :wink:
29. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky Žany, no co to čtu, chuděrko.... to je mi líto, doufám, že to nebude nic vážného :frowning2:
Budu držet palečky, aby utz dopadl dobře :wink:
29. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.