• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
jo a poslední cyklus 29 dní. žanet to je mi líto, ale tk to se dá léčít a když se to hlídá tak ani s těhu není problém
29. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Dani, díky, držení palečků se mi asi bude hodit, paní dr. nebyla moc nadšená a asi to bude běh na dlouhou trať-aspoň takový jsem z toho měla pocit. :cry:
29. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............7.4.

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS

rosslyn (Gábi)....................23let.............32DC.........(posl. cyklus 32 dní)
madormi()..........................24let.............29DC.........(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).................23 let............28DC.........(posl. cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)...........25let.............27DC.........(posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).............28 let............24DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............23DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............22DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............21DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............19DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............19DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................26let.............16DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............16DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............16DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............13DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............13DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............10DC...........(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............1DC..........(posl. cyklus 29dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
29. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
Jé,Žanet,to je mi líto...... :pensive: ale snad se to brzy zaléčí a bude to v pohodě....posílm virtuální kytičku pro lepší náladu :dizzy_face:

Dančo,co se týče toho jména,tak Sebíčka vřele doporučuju :dizzy_face: Akorát náš malej je Sebastien a spousta lidí ho oslovuje jako Sebastiána,což teda osobně nesnášim :angry: Ale už jsem rezignovala a ani je neopravuju :sweat_smile:
Mým favoritem je momentálně pro kluka jméno Eliáš a pro holku Berenika :dizzy_face: Ale to se může ještě stokrát změnit.
Sebča byl v bříšku Kubík,Filípek,Matyáš,....A Sebča to byl 14 dní před porodem a už mu to zůstalo :grinning:

U nás už se chrupe,jdu na kafčo a pak trochu uklidit,ale jen malinko,abych se nepředřela :grinning:
29. bře 2010 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz
Žanet věřím, že to bude v pohodě, přeléčí se to a bude to fajn!
No ovu testy vyjdou teda celkem draho, kdybych testovala každý den :grinning:
Včera mi ségra volala, že třídí věci její malé, na ty na nejmenší miminka a že mi je už doveze. Ať si to přeberu co budu chtít, že už nemá místo. Dneska přijdu domů a tam mě čekala velikánská krabice plná pidi oblečků, jen nevím, kam to dám :fearful:
Ve čtvrtek začíná nový měsíc, tak jsem zvědavá, kdo jej bude mít veselejší. Já ten první den určitě, protože jdu k zubaři :unamused:
29. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky, drzim se zuby drapky a doufam, ze mrcha neprijde....a chytam se stebla, kdyz si vsimam asi blbosti jako treba, ze mam strasnou chut na maso ( byla jsem spoustu let veganka a vegetarianka) a najednou mam chute na parecky, stejcek, na kachynku...zvrhavam se nebo co...
29. bře 2010 v 19:29  • Odpověz
no Gábi tak to doufam ze vyjde uz potrebuju :wink: kamosku
29. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ahojky, tak hlasim, ze jsem preckala dalsi noc:slight_smile: takze uz 33DC:slight_smile:
30. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
To čekání je fakt hrozný.... :unamused: ještě je asi brzo zkoušet testík, žejo? :unamused:
30. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
Gábi držim palečky, aby ti to vyšlo a objevili se //, kamarádce se objevili asi až měsíc po oplodnění. Navíc je pravda, že Anička je nahoře mezi těhulkama zatím sama :slight_smile:.
Holky já jsem z vás v tý horní tabulce tak nervozní a všem přeji, aby se mrcha nedostavila. To čekání je šílený.

Cara.m - já jdu k zubaři zítra na vyndavání osmičky a protože mi ten zub roste úplně blbě, tak mi budou řezat dáseň :frowning2: , takže budu mít pěkné Velikonoce.

Tak zatím papa, já jdu pracovat :slight_smile:
30. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............7.4.

Snažilky:

rosslyn (Gábi)....................23let.............33DC.........(posl. cyklus 32 dní)
madormi()..........................24let.............30DC.........(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).................23 let............29DC.........(posl. cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)...........25let.............28DC.........(posl. cyklus 29dní)
cincinnati (Lenka).............28 let............25DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............24DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............23DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............22DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............20DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............20DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................26let.............17DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............17DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............17DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............14DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............14DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............11DC...........(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............2DC..........(posl. cyklus 29dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
30. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Dobré ránko děvčátka :slight_smile:
tak jsme se vrátili od tchánovců a teď mě čeká jen praní,mytí oken atd. atd. :rolling_eyes:
Už pár dní mě bolí v podbříšku, tak nevim co to :unamused:
Holky, vás tam nahoře je,přeju vám všem // a jsem moc moc zvědavá :slight_smile:
Já vlastně ani nevím,kdy mám pak tu MS čekat. S práškama jsem to měla pravidelně a teď nevím, kdy bude :confounded: A kdybych potom měla náhodou testovat. Co myslíte?
30. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Ahoj Ewcik, úklid mě taky čeká,ale nějak se nemůžu dokopat :sweat_smile: okna nemám umyté ještě ve 4 pokojích :angry:

Jinak u nás se spalo dneska bez probuzení do 7 hodin-tak jsem luxusně vyspinkaná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
jé, já jsem tak zvědavá, kdo se přidá k Aničce :confused:
30. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
Jé,tak já na jarní úklid s velkým klidem kašlu :grinning: vůbec to neřeším :sunglasses:

Přeju nám všem,abychom se k Aničce co nejdříve přidaly :dizzy_face:
30. bře 2010 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz
ahojky berušky!
Tak úklid mě taky nechává klidnou :sweat_smile:
U nás se chrupe,tak mohu datlovat :grinning:

Ewi tak jste si to užili!? Testni se ža tak okolo 30DC, myslím, že dřív by to ani nemělo cenu :wink:
Peťulo tak ať to moc nebolí :frowning2: :wink:
Ani tobě ty tt skáčou snad po dvou né?! Jsi se nějak rozjela :dizzy_face: :grinning: :wink:
Gábi držím palečkyyyyyyy :dizzy_face:
30. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Tak místo úklidu jse šly raději ven, uvařily obídek a už se chrní :slight_smile:

Dani, asi jo, dřív to nebudu pokoušet, byla bych třeba zklamaná.
Jinak jsme s to opravdu užili. Byli jsme se koupat, já s manžílkem v kině a s kamarádama na mojitu...........prostě fajn odpočinkovej víkend, když jsem nemusela furt běhat kolem malý :grinning:

Gábi, taky držím palečky :sweat_smile:
30. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Evimáš recht je tam hezky :dizzy_face:
takto je paráda! takovej krásnej víkend!! :sunglasses:
30. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Tak já jsem umyla okna v obýváku a vyprala záclony, zítra budu pokračovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
Žany ty jsi šikula, nechceš pak zaskočit k nám? :grinning: :wink:
30. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Dančo, ani ne, mám toho plné zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě mi zbývají 3 velké okna a 2 malé :angry: ,ale zase bude na chvíli klid :grinning:
30. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz

Snažilky:

rosslyn (Gábi)....................23let.............33DC.........(posl. cyklus 32 dní)
madormi()..........................24let.............30DC.........(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).................23 let............29DC.........(posl. cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)...........25let.............28DC.........(posl. cyklus 29dní)
cara.m()..............................29let.............26DC.........(posl. cyklus 28dní)
cincinnati (Lenka).............28 let............25DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............24DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............23DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............22DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............20DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............20DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................26let.............17DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............17DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............17DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............14DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............14DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............11DC...........(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............2DC..........(posl. cyklus 29dní)

30. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
cao kocen, dneska den v praci uplne silenej, ale mrcha se nedostavila, tak si rikam, ze testnu..koupim nejakej epes radec nejcitlivejsi test, prijdu domu, hned bezim ho aplikovat :wink: a vite, co???nefungoval..neobjevila se ani jedna carka..a opravdu to nebylo mou neschopnosti..v delani testu uz jsem profik...takze jsem napjata jak struna..prezit dalsi noc, to je to, oc tu bezi :grinning:

Jinak drzim palce..vrsek tabulky uz je plny adeptek na testovani!!! Tak zdar a silu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
hoja holčiny:wink:

žanet -teda ty jsi nějak hyperaktivní :grinning: my máme na oknech žaluzky tak je radši nevytahuju aby mě to taky nedonutilo jít je umejt :grinning:

začala sem cvičit a cejtím se hnedle leeepeji takhle na jaře..tak sem zvědavá jak dlouho mi to vydrží :grinning:

rosslyn: teda to je debilní test:grinning: takhle tě napínat!!! tak šup šup dneska pro novej a všechny tady budeme držet pěstičky :dizzy_face:
31. bře 2010 v 07:26  • Odpověz
Ahojky všem, můžu se k vám přidat? Včera jsem po 5. měsících snažení našla světlýho ducha na testíku, takže jsem nejspíš těhulka, dneska jsem si dělala další a taky tam byl duch, takový slabší, dnes jsem 34. DC. Už se znám s Aničkou (renesme), tak tu bude aspoň 2 těhulky. Aničko zdravím tě, aspoň tu nebudeš sama. Zavedete mě trošku do víru této diskuze abych věděla co a jak a nebyla jsem po zadu co se tu děje. :slight_smile:
31. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
kackabo_zrovna jsem videla tvoje album, ja jsem 34DC, ale na tvem testu jsem nic nevidela? Asi je to tou fotkou, pac ja jsem pidlovoka...

Jinakto testovani odlozim, jinak bych opravdu videla asi duchy, protoze si ty dve carky preju vic nez cokoli jineho a pritel se mě kazdy den pta, co to nase bejbatko:slight_smile: jinak v nasi tabulce mame 2x madormi...

btw. já osobně můžu říct, že si myslím, že jsem v tom :grinning: Žádná porucha menstruace...pockejte a uvidite :wink: S optimismem nejdal dojdes!
31. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
ahoj:slight_smile:

já tam taky ducha nevidím, ale věřím že tam je - fotky hodně zkreslují :wink:
31. bře 2010 v 08:05  • Odpověz

Snažilky:

rosslyn (Gábi)....................23let.............34DC.........(posl. cyklus 32 dní)
madormi()..........................24let.............31DC.........(posl. cyklus 41dní)
lenik 87(Lenča).................23 let............30DC.........(posl. cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)...........25let.............29DC.........(posl. cyklus 29dní)
cara.m()..............................29let.............27DC.........(posl. cyklus 28dní)
cincinnati (Lenka).............28 let............26DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............25DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............24DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............23DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............21DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............21DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................27let.............18DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............18DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............18DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............15DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............15DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............12DC...........(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............3DC..........(posl. cyklus 29dní)

31. bře 2010 v 08:11  • Odpověz

Snažilky:

rosslyn (Gábi)....................23let.............34DC.........(posl. cyklus 32 dní)
lenik 87(Lenča).................23 let............30DC.........(posl. cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)...........25let.............29DC.........(posl. cyklus 29dní)
cara.m()..............................29let.............27DC.........(posl. cyklus 28dní)
cincinnati (Lenka).............28 let............26DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............25DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............24DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............23DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............21DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............21DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................27let.............18DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............18DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............18DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............15DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............15DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............12DC...........(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............3DC..........(posl. cyklus 29dní)

31. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Gábi, díky za upozornění :wink: druhá Madormi odstraněna.
31. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.