• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
no holky musím to vyleže do neděle, příští týden si hodláme zadělat na mimino :slight_smile:
31. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Dani, je to pravda, včera bylo krásně a i nálada super, tak se dobře dýchalo, ten jarní vzdoušek... :slight_smile: a dneska? fuuuuuuuuuuuj...... až se vrátím z práce, zalehnu pod peřinu a bude... :wink:
31. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
Manža jde dneska odpoledne na pohovor kvůli novému zaměstnání.... kéž by to dobře dopadlo... :unamused:
31. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
malunka: tak držím palce aby mu to vyšlo:slight_smile: a mění zaměstnání nebo je tedka doma?
31. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Teda to jepočásko! Leje jak z konve ani se nedá pořádně nic dělat :unamused:

Milu taky se přidávám k držení palečků, aby to vyšlo :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz
Jo jo počasí je na prd. Tady sice jen trochu krape, ale zima je jak na sibiři :angry: Nedá se nic dělat, tak jsme se s manžou dohodli, že půjdeme na večeři, takže za chvíli vyrážíme. Co jiného v tomto počasí dělat než se dobře najíst? :grinning:
Já jsem v tabulce sice nahoře, ale zítra už budu dole, protože každou chvíli dorazí mrcha. Já už to poznám :sunglasses: Ale tento měsíc s tím ještě počítám, takže zklamání nebude.
31. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
danda - určo budu podávat hlášení nebo, snad bude sílit :slight_smile:
31. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
madormi - hodně štěstí při zadělávání mimča, nám už se to snad povedlo, našla jsem ducha na testíku teda na více testech. :slight_smile:
31. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Zdravím ďoučata, tak hlásím úspěšný návrat ze školení, příští týden na novo a to se třeba uvidím s Dandou a Verčou, ale nic není jisté :confounded: Jinak školení super, docela se na další těším. :grinning:
A nějak jsem se posunula nahoru a přetahuji, že??? :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz

NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............7.4.
kackabo(Káťa)............20let............30.3.10.........8.12.10.........nevíme.................................................
rosslyn..........................23let............31.3.20................................nevíme...............................................

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS

lenik 87(Lenča).................23 let............30DC.........(posl. cyklus 27 dní)
zanet2009(Žaneta)...........25let.............29DC.........(posl. cyklus 29dní)
cara.m()..............................29let.............27DC.........(posl. cyklus 28dní)
cincinnati (Lenka).............28 let............26DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............25DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............24DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............23DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............21DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............21DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................27let.............18DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............18DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............18DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............15DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............15DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............12DC...........(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............3DC..........(posl. cyklus 29dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
31. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky Leni! Vítám! Tak jak to probíhá? Budeš mít nějakej den volňáska třeba odpoledne? :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Gábi????????????? Tak nějaké reference!!!!!!
Gratuluju!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No to je super! Tak březen je fakt náš!!!!
Leni co ty a testík? :wink:
31. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
zanet..sorry, ono se mi to takhle debilne zkopirovalo cele...napsala jsem adminum, at vymazou tvoje udaje...kazdopadne mrkejte, na moji dnesni upravu tabulky! jsme oba moc stastni!!!!
31. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
porad brecim...vubec jsme necekala, ze budeme mit stesti :cry: Zitra zavolam doktorovi! Holky, chce to pozitivni mysl, fakt! :slight_smile: Jak jsem psala, s optimismem nejdal dojdes...
31. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Gábi! No ještě jednou fakt gratuluju, tu slzím jak malá holka!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak je to z dovči? :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Rosslyn, moc moc moc gratuluji. :wink: Mám obrovskou radost.
31. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............7.4.
kackabo(Káťa)............20let............30.3.10.........8.12.10.........nevíme.................................................
rosslyn..........................23let............31.3.20................................nevíme...............................................

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS

lenik 87(Lenča).................23 let............30DC.........(posl. cyklus 27 dní)
cara.m()..............................29let.............27DC.........(posl. cyklus 28dní)
cincinnati (Lenka).............28 let............26DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............25DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............24DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............23DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............21DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............21DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................27let.............18DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............18DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............18DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............15DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............15DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............12DC...........(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............3DC..........(posl. cyklus 29dní)
zanet2009(Žaneta)..........25let...............1DC.........(posl. cyklus 28dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
31. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
zato já jsem se posunula na konec tabulky :zipper_mouth:
31. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Žany to mě mrzí... :frowning2:
31. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Snad jo, odpoledne určitě volno mít budu a kdyžtak si ho udělám :grinning:
Dneska jsem se ptala doma, zda už testovat, prý ne :unamused: Ale dnes jsem si koupila úžasné bodyčko pro prcka. :grinning: Jsem docela napjatá, protože jsem zatím měla cyklus vždy pravidelný :sweat_smile:
Gábi moc moc gratuluji, pěkně se nám to rozrůstá......jj, březen je náš :grinning:
31. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Dani, mě taky,ale asi to tak mělo být.
odpoledne jsem byla na krvi na protilátky na tu štítku a výsledky té minulé krve byly ještě horší, takže mám i strach otěhotnět, protože dr. mi řekla důvod prosincového potratu. :cry: :cry: :cry:
31. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Leni tak super! To domluvíme :wink: . Jen s sebou budu muset mít Adíka víš :wink:
Tak zítra testík ju :wink: :grinning:
31. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Rosslyn gratuluji moc moc moc!
31. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Žany to mě mrzí, beruško, drž se a držím palečky :wink:
31. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Žany to je mi moc líto, ale ještě se nevzdávej, není všem dnům konec :wink:
No, Dani, uvidíme zítra, jak se na to budu cítit, nechci být zklamaná :unamused: Adík vůbec nevadí, aspoň se seznámíme :grinning:
Teď jsme tu přemýšleli, jak nejlépe a originálně to kdyžtak říci rodině :grinning: Nějaký nápad?
31. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
Žanet je mi to líto, ale věřím, že bude lépe. Pozitivní myšlení je důležité, i když je to těžké, vím to. Začátkem března jsem měla jeden problém, u kterého to vypadalo, že zatím se snažit o dítě nebudeme moct. Obrečela jsem to, změnila lékaře a vše je jinak. Určitě vše dobře dopadne, uvidíš!
Já se předtím rozhodla, že si teda naplánujeme dovolenou a že si ji užijem. A to jsem rozhodnutá i teď, prostě nebudu řešit, zda otěhotním nebo ne, a budu plánovat dovču atd a uvidím co nám osud přinese.
31. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
Leni tak věřím s tebou!
Já jsem koupila 2 stejná přáníčka bez textu a ouboum rodičům jsem napsala stejný text ..... Ahoj babičko a dědečku, když vše dobře půjde, příjdu se na vás v únoru podívat. Vaše vnoučátko :dizzy_face:
a to jsme jim předali s tím, že jim nesem něco, že to bylo ve schránce.... :grinning: no ořvali to :grinning: :wink:

Cara jak píšeš, pozitivní myšlení je velice důležité :slight_smile: Kam plánuješ dovču?
31. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
Já jsem na netu kolikrát viděla přání jako už předepsaný, ale v papíráku to nemůžu nikde sehnat :confounded: Tak přemýšlíme co a jak vymyslet a jak to říct :grinning: Ale uvidíme...........co bude na testu :confounded:
Ano ano, pozitivní myšlení je základ všeho :grinning:
31. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Gabi no obrovska gatulace :wink: :wink: :wink: ma velikou radost to se o pekne rozjizdi :wink: holky y jste me dojaly ja mam fakt obrovskou radost
31. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Gabi,vis uz priblizny termin porodu podle vypoctu?
31. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.