• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
.danda. jééééé to museli být hodně překvapení, muselo to být fajn :slight_smile:
No víš že ještě nevím? Chtěla jsem na Krétu, ale teď nevím, zatím to skončilo tak, že jsem dotáhla 2 tlusté katalogy z Čedoku domů a je tam toho tolik, že jsem to odložila na konferák :grinning: Takže máte někdo nějaký fajn tip? A já jsem ještě k tomu takový magor, že mám obavy, co naši psy, když bychom odjeli, takže nevím, jak to dopadne. Jestli pojedeme k moři, nebo někde tady u nás i s našimi čtyřnohými miláčky. Jedno ale vím, že někam chci stopro jet. Na dovče jsme už nebyli léta.
31. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj holky,
Gábi - moc moc gratuluji, to je super zpráva :slight_smile: .
Lenčo - tobě držím palečky, až si budeš dělat testík. Tak ať ti vyjdou // :wink:
Žanet - je mi to líto, ale určitě bude lépe. Souhlasím s holkami, chce to pozitivní přístup.
Tabulka je hned pozitivnější, když jsou nahoře tři těhulky.

Já byla dneska u zubaře, na vyndavání té mojí osmičky. Zákrok proběhnul rychle a v pohodě, ale teď se mi pomalu začíná dáseň probouzet a přichází bolest.
31. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
Petulo aspoň, že už to máš za sebou! Už jsou jen lepší vyhlídky.
Já jdu zítra na tu preventivku, ale beztak mi zase bude něco dělat :frowning2: Zubaře nesnáším a mám z něj vždy celý večer před návštěvou ujímání. Proto jsem si zašla i na tu večeři, ať si to nějak zpříjemním. Brrrr ať už to mám za sebou.
31. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
ahoj holky,

Peťula - držím palečky se zubem, byla jsem loni touhle dobou, taky řezání dásna a sekání z kosti a byl to mazec :frowning2:
Gábi - moc moc gratuluju, skvělá zprávička :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky Verunko :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahoj Dani :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
se nám to tu slušně rozjíží... teď Lenča
pak Danča se svým prosincovým klučíkem :grinning: :wink: :grinning:
31. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
no doufám, že nás bude brzy víc a víc v horní tabulce... :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
jé ještě jsem vynechala druhou Léňu, caru a Soňu :wink:
tak šup šup, březnovky :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
hned je to tu veselejší, že :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
cara - jestli chcete na dovču do Řecka, doporučuju Zakynthos, nádhera! :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
brušky, pro dnešek se loučím, jdem snažílkovat :grinning: :wink:
pa pa a zítra se těším na další super zprávičky :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
tak Dani držím palečky, my jdem taky :grinning:
31. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Týýý jooo, co to tu mé oči vidí :sweat_smile: Gábi, moc moc gratuluji..........musíte mít obrovskou radost !!!
Leni, přeji // na testíku. Budu držet palečky :wink:
Žanet, to je mi líto, ale zadaří se určitě, až na to tvé tělo bude nejlíp připravené. Uvidíš.

A jak jsme my oznamovali,že čekáme miminko ?.......dědy jsme se zeptali, co bude dělat na začátku července, že bychom asi potřebovali pohlídat pejska. Tak se divil, co už tak dopředu plánujem dovču a pak se divil a radoval ještě víc, když zjistil,že o dovču nejde :wink: A tchánovcům jsme dali krabičku s botičkama a vzkazem od miminka. Babička brečela jak želva :slight_smile:
Jo a manžovi jsem to oznámila na hradě, kde jsme se pár let před tím brali. Romaňtika jako blázen :grinning:

......a vůbec já jdu spát :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Holky, ted jsme se vratili z tesca, aby prdolka mel prvni oblecek od rodicu a take, abychom si zapamatovali dnesni uzasny den pokazde, kdyz oblecek bude mit na sobe...

renesme_kalkulacka mi to zpocitala na 7. prosince, tak uvidim..

danda_ presne tak..ale stejne za vsechno muze ritual v jednom chramu..nemyslela jsem v prubehu na nic jineho a takhle to dopadlo...je to vymodleny bejbatko :wink: doslova :wink:
31. bře 2010 ve 23:01  • Odpověz
Krásné ráno holky moje :grinning:
Dnes ráno se ze mě stal nejšťastnější člověk pod sluncem a pořád se z toho nemůžu vzpamatovat! Vlastně my oba! :grinning: Nevydržela jsem a ráno si udělala testík a hned na mě koukly pěkný tlustý // ! Hned jsem fotila a posílala SMS tatínkovi a bulela jak mimino. :sweat_smile: Ještě teď mám na krajíčku!
Tak jen aby bylo vše ok, jak má být a my byli pěkně zdraví a v pořádku :grinning:
1. dub 2010 v 07:34  • Odpověz
Dobré ránko, Žanet přepiš mi prosím tabulku na 1 DC. A za pár dnů může začít pořádné snažení :grinning: :wink:
Lenik gratuluji! Užijte si dneska ten úžasný den! Děvčata přeji všem těhulkám pohodové a krásné těhotenství
1. dub 2010 v 07:45  • Odpověz
holky, to je krásný, začínáte se stěhovat z dolní do horní.... uvidíme, jak to dopadne u nás...
:slight_smile:
1. dub 2010 v 07:59  • Odpověz
luphen- je OSVČ, hospodský, aloe jen po večerech a na uživení to není, tak si sháněl něco k tomu. Zatím nic 100% nevíme, ale v úterý se dozvíme, zda to místo dostane on... :wink:
1. dub 2010 v 08:01  • Odpověz
dobré ránko:slight_smile:

teda co se to tu děje??? takových čerstvých těhulek najednou:dizzy_face: holky moc držím palce at je vše v pořádku a hodně zdravíčka :dizzy_face:

a hrozně vám závidím :grinning:

malu: tak to jo - tak snad se zadaří :wink:
1. dub 2010 v 08:12  • Odpověz
LENI, moc moc moc gratuluji k // a držím pěstičky aby vše dobře dopadlo až do konce.
1. dub 2010 v 08:22  • Odpověz
No Dobré ráno!!!!!
Teda březnovky! Mám radost a věřím, že to není aprílový žertík! :wink:
Leničko moc gtatuluju! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Cara Milu, LUci taky se dočkáme :wink:
1. dub 2010 v 08:23  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............7.4.
kackabo(Káťa)............20let............30.3.10.........8.12.10.........nevíme............................................
rosslyn..........................23let............31.3.20...............................nevíme.............................................
lenik 87(Lenča)..........23 let..............1.4.10...............................nevíme.........................................

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).............28 let............27DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............26DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............25DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............24DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............22DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............22DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................27let.............19DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............19DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............19DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............16DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............16DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............13DC...........(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............4DC..........(posl. cyklus 29dní)
zanet2009(Žaneta)..........25let...............2DC..........(posl. cyklus 28dní)
cara.m().............................29let...............1DC..........(posl. cyklus 28dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
1. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Cara, Lefkádu i Krétu doporučuji, bez dítka bych asi zvolila Lefkadu :wink:
1. dub 2010 v 08:28  • Odpověz
No krásně se nám to rozrůstá :dizzy_face:
a věk v těhu tabulce stoupá, tak se třeba taky dočkám :grinning: :wink: :grinning:
1. dub 2010 v 08:32  • Odpověz
my byly v září na Krétě a to byla snad nejlepší dovča:dizzy_face:

Dančo - no doufám že se taky dočkáme :grinning:
1. dub 2010 v 08:34  • Odpověz
Dani, určitě se dočkáš :wink:
1. dub 2010 v 08:40  • Odpověz
Luci, taky se dočkáš, neboj. :wink:
1. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
no Žany Luci jste předemnou :astonished: :grinning: :wink:
1. dub 2010 v 08:42  • Odpověz
no my byli na Thasossu a bylo taky suprácký, klídek, relax ... je to klidný, ale náhrený ostrov a to moře..... :slight_smile:
1. dub 2010 v 08:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.