• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Veru kterej chlap to neumí, že :grinning:
toť, člověk nějaký prkotiny musí umět hodit za hlavu a nedusit se nima :wink:
5. led 2010 v 18:25  • Odpověz
danda: od nás z práce jsou taky všechny holky doma v těhu od začátku, tak asi budu taky, abych držela partu, jestli teda vůbec budu těhu někdy :unamused:
5. led 2010 v 18:26  • Odpověz
To je docela drsný, ne? Když máš přesčasy, tak by ti je měl buď proplatit a nebo umožnit vybrat. :confounded: A pokud ne, tak bych se mu na to vyprdla. :angry: Taky mám mraky hodin, ale naštěstí si je můžu více méně vybrat kdykoliv :zipper_mouth:
tak hlavně, že ti je proplatí :wink:
stavíte novej domeček?
Leni asi tak :grinning:
Veru budééééš! Proč by jsi nebyla :dizzy_face: :wink:
5. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Budeš budeš, neboj :sweat_smile: Nejvíc jde o to, jak je práce náročná a taky co člověk řekne doktorovi, teda aspoň u nás :grinning:
5. led 2010 v 18:27  • Odpověz
Leni a v jakém oboru pracuješ? Pokud to není nějak tajné :wink:
5. led 2010 v 18:28  • Odpověz
když u nás se to nebere jako přesčasy, u nás je to normální pracovní doba, víš? takže mám smůlu :frowning2: no a kdybych chtěla něco proplatit, tak to tůdle a vybrání už vůbec ne.
5. led 2010 v 18:28  • Odpověz
No pro CIA nedělám :grinning: Dělám ve státní sféře, v Domově důchodců :sweat_smile: Tak to je děs, to bych mu na to asi hodila bobek :zipper_mouth:
5. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Veru však jste na začátku snažílkování a určitě se brzy zadaří :dizzy_face:
jo u doktora mi bude asi hooooodně špatně :wink: a práce náročná není fyzicky, ale psychicky je to teda hodně, totálně na palici...
danda: jo stavíme, letos jsme stihli ale jen desku, překvapil nás ten první sníh :frowning2:
Taky bych ráda domeček, ale finance nejsou a jen tak asi nebudou :frowning2:
5. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Leni tak to ucčo budeš doma :wink: obdivuhodná práce :wink: a velice náročná
5. led 2010 v 18:30  • Odpověz
frčím s pesánkama, za chvíli jsem z5
5. led 2010 v 18:31  • Odpověz
já tu ještě chvilku budu po sedmé mě čeká koupando našeho draka :grinning:
5. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Veru tak to bude bydleníčko :dizzy_face: nejkrásnější a fin. nejnáročnější je to zařizování :dizzy_face:
5. led 2010 v 18:32  • Odpověz
lenik: já mám peněz v práci dost okolo sebe, takže stačí se vloupat do trezoru :grinning: ne to si dělám srandu, samozřejmě nás čeká splácení asi do důchodu, ale nějak to zvládnem, navíc manža si dělá srandu, že jsem se dobře vdala, nějaký peníze měl a ještě má byt, kterej taky prodáme, takže snad to nějak ukočírujem. A navíc jsme se drželi při zemi s velikostí domku i s cenou.
5. led 2010 v 18:34  • Odpověz
jo to věřím ale na zařizování se aspoň těším, teď tyhle technický věci mě neberou :slight_smile:
jo a s tím snažílkováním, já už neberu HA od července, takže si zas tak na začátku nepřipadám, i když jsme se do teď vyloženě nesnažili, ale někdy už si říkám, co když to nevyjde?... :frowning2:
5. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Veru tak to bude fakt paráda bydleníčko a podle toho , jak píšeš, tak moc zadlužení nebudete :wink: jsou na tom lidi mnohem hůř :wink:
Veru nevěš hlavu, výjde to! Mimísek totiž čeká na nás, víš :wink: :dizzy_face: Třeba budem stejně těhule :dizzy_face:
5. led 2010 v 18:39  • Odpověz
jo stejně budu jezdit prej s kočárem drandit do ústí, tak třeba budem jezdit spolu :slight_smile: A kde vlastně bydlíte, nahoře na sídlu?
5. led 2010 v 18:41  • Odpověz
No takt o by bylo suprový né!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ne ne přesně na druhé straně :wink:
5. led 2010 v 18:43  • Odpověz
ty tu máš rodiče nebo tchánovce?
jo a zadlužený budem dost, ale jsou na tom lidi hůř, jdou do toho i s nulou a my měli fakt dost do začátku, navíc máme ohromnou podporu rodičů, spíš teda mých, protože manžovi jsou už v důchodu, ale zas mají víc času, tak uvidíme, jak se letos zapojí, až z jara zas začnem :slight_smile:
tak to je fain, že vás v tom nenechají :slight_smile:
5. led 2010 v 18:45  • Odpověz
hylváty? jo mám tam tchána s tchýní a taky dvě takový nej kámošky :slight_smile: a jedna se taky chystá na jaře na těhu, prej jí to řekla kartářka.
5. led 2010 v 18:45  • Odpověz
renes: pěkné foto :dizzy_face:
5. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Ahojky Eli :slight_smile:
5. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Veru IP :wink:
5. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Ahojky holky mam na vas dotaz uz druhy den nebo od vcerejsiho vecera me poboliva podbrisek jako pri ms?muze o byt ovu?co mysslite?nic takoveho jsem zatim nezazila :frowning2: a taky e mi trochu blivno :confounded:
mate s tim nejakou skusenost?
5. led 2010 v 18:51  • Odpověz
Ren klidně to může být....
5. led 2010 v 18:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.