• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
ono asi celé Řecko je moc krásné :wink: já byla kdysi na Kosu a na ostrůvku Aegina a všude to prostě byla bomba :wink:
1. dub 2010 v 08:47  • Odpověz
no jo..koukám že jsme 3 co sou 19DC....:wink:
1. dub 2010 v 08:48  • Odpověz
NO jsem zvědavá, kdo bude další na řadě :sunglasses:
1. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
no já cejtím v kostech že to nebudu :wink:
1. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
já to asi taky nejspíš nebudu :cry: :cry: :cry:
1. dub 2010 v 09:18  • Odpověz
No ne ,rosslyn :dizzy_face: moc gratuluju :dizzy_face: a upřímně závidím :grinning: Vaše štěstí si dokážu živě představit :dizzy_face:

Žany a ty neklesej na mysli,za pár dní se k tobě přidám ,sama tam určitě nebudeš. Budeme mít další nový začátek :wink:

My jsme otěhotnění taky oznámili přáníčkem s podobným textem jako Danča,ještě jsme tam přilepili fotečku z ultrazvuku a poslali poštou. Ale myto oznamovali až kolem 12.týdne.

Jééé,Leni :grinning: tady to jede jak na běžícím pásu :grinning: taky moc gratuluju :dizzy_face:
Holky,to se vám fakt podařilo po jednom měsíci snažení?? Pro mě dost neuvěřitelný zázrak :grinning:
1. dub 2010 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
Vyřizuju obrovskou gratulaci i od Verunky! :slight_smile:

Žany není všem dnům konec, nepodléhej tomu, ikdyž se to snadno říká.... máš jednu krásnou holčičku, tak se i máš na koho upínat, je spousta žen, které nemají, či nemohou mít ani jedno.... Uvidíš, že budeš mít ještě jednoho uzlíčka v náručí! Medicína je dnes téměř všemocná :slight_smile:
1. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
Ne ne, my jsme se snažili podruhé, ale můžu asi dost poděkovat ovu testíkům :grinning: Díky nim jsem zjistila, že ovu byla až skoro ke konci cyklu :confounded:
Jsem maximálně šťastná a pořád se nějak nemůžu vzpamatovat z toho všeho štěstní najednou :sweat_smile: Taky to ještě nebudeme oznamovat, nejprve chci mít nějakou jistotu.
Za jak dlouho mám jít k mudr.? Nevíte?
1. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Leni kdy jsi tak asi otěhotněla?
vím, že to bude věčnost, ale více méně to nemá cenu dřív, než po 6tt, aby bylo vidět srdíčko, kdyby jsi šla dřív, pouze ti to potvdí, ale nic moc vidět nebude :wink:
1. dub 2010 v 10:05  • Odpověz
lenik: ještě jednou gratulka :wink:

taky zkouším ovu testy azatím to mám pořád negativní... ale když sem je začala zkoušet tak sem tam měla ducha..a ted už nic..takže sem možná měla ovulku někdy těsně po MS...
1. dub 2010 v 10:11  • Odpověz
Já jsem ovu testy taky nezkoušela, ale asi to příští cyklus zkusím :slight_smile: :wink:
1. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
Teda leni: holky v jste se ale pekne snazili jen tak dal :wink: leni graaaaaaaaaaaatuulluujuuuuu:slight_smile:mc moc moc
1. dub 2010 v 10:27  • Odpověz
Holky, prosím dejte mi typ na nějaké ovu testy a návod kdy se používají :grinning: já tomu nerozumím ani trošičku :sweat_smile:
1. dub 2010 v 10:34  • Odpověz
zanet já sem si je objednávala z netu - tady sem na ně našla proklik - wondfo bo jak :wink: měla sem je do druhého dne od objednání na poště :wink:
1. dub 2010 v 10:35  • Odpověz
1. dub 2010 v 10:36  • Odpověz
Děkuji, pročtu si to :wink:
1. dub 2010 v 10:39  • Odpověz
zanet: já sem pochopila že se můžou dělat kdykoli..jen tam píšou že před tím bys neměla moc pít - aby nebyla moč moc zředěná :wink:
1. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
tak jsem si to pročetla....je lepší si koupit balení po 7 ks nebo po 14?
1. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Já jsem si je koupila tady v bazárku, zrovna jsem na ně kápla :grinning: a fakt za ně díky :sweat_smile: Pořád tomu nějak nemůžu uvěřit.
Dani, myslím, že jsem tak druhý týden těhotná. Zhruba. Tak mu mám aspoň zavolat a říct mu co a jak? :wink: Chci to všude roztroubit, ale ještě to nechci zakřiknout :unamused:
No já je dělala večer před spaním, abych zjistila co a jak a asi je pravda, že se má pití omezit. JInak doba kdy, je jedno. :grinning: Já určitě vřele doporučuji testíky :sweat_smile:
1. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
leni:ja letela k doktorovi 5tt nezapomen ze se tehu pocita od prvniho dne posledni ms takze si tak 4tt :wink:
1. dub 2010 v 11:03  • Odpověz
Leni, no jako klidně můžeš.... pozve si tě a domluvíte se co a jak.... ale na tuz bude max jen váček :wink:
1. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
Já na gyndu volala hned,jak jsem to zjistila,ale je to zbytečný,na ultrazvuku nic vidět nebylo. Až v tom šestém týdnu.

Leni : týdny se počítají od začátku poslední menstruace,tak musíš být těhotná asi 3-4 týdny :wink:
1. dub 2010 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz
Dani :no ale zas bude mit jistotu ze je mimi tam kde ma byt:slight_smile:
1. dub 2010 v 11:06  • Odpověz
zanet: já si tam kupovala těhu i ovu a těch ovu 7..ale je to málo:grinning: na příští měsíc si jich objednám víc a budu testovat hnedle od začátku asi :wink:
1. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
Leni já ti to popíšu u sebe datumově, jak jsem to měla já.... Otětoněla jsem cca 2.6. 26.6. jsem byla u mudra a na utz a nic vidět nebylo, pozval si mě na 19.7. (8tt) a už bylo i srdíčko :dizzy_face: :wink:
1. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
Aha, tak jsem zase chytřejší, poslední MS začala 2.3. :grinning: Takže máte s těmi týdny asi praudu :sweat_smile: Děkuji. Akorát mám obavy, mám drobek výtok, aby to nebylo něco špatnýho pro toho našeho prďolku :unamused:
No já spotřebovala asi 10 ovu testů, a zkoušela jsem každej den. :grinning:
1. dub 2010 v 11:43  • Odpověz
lenik: no já začala zkoušek kolem 10DC a pořád negativní... sem si je dělala obden... ael na příští cyklus si koupím aspon 20:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
lenik 87 co to tu vidím? tak gratulace. ale k mudr zatím opravdu nemá cenu chodit, nebude tam srdíčko takže nic nezjistí.uvidí jen zvětšenou sliznici a to ti moc nepomůže.já tam šla a bylo to k ničemu. fakt to nemá cenu, buď hezky v pohodě, dávej na sebe pozor a k mudr jdi až tak min 42 DC to už ti řekne že bije srdíčko a bude to :slight_smile:
1. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz
ahojky tak jsem začala dneska krvácet, takže o mimčo nejspíš přicházím, tak příště ale moc to bolí. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. dub 2010 ve 12:17  • Odpověz
Kači jéžiš, to sned néééé! Byla jsi u Mudra?
1. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.