• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
kackabo to je mi moc líto!!! zajdi si ale radši k mudr v jakém bys měla být týdnu? jestli míň jak 6 tak to ber tak, že mimčo to není, že se tam vůbec nevytvořilo. Vím je to těžké stalo se mi to 28. února :frowning2:
1. dub 2010 ve 12:24  • Odpověz
ježiši kacko to je mi líto!! ale neboj- nemusí to nic znamenat :wink: objednej se k dr a uvidíš :wink:
1. dub 2010 ve 12:33  • Odpověz
madorni: ahojky já jsem byla tak necelý 5 tt, a dr. už jsem volala a prý si to mám hlídat jestli to budu mít hodně tak mám jít do nemocnice a jinak prý že se to může stát, jsem byla na noc u přítele a říkala mu to byl hrozně rád, pak jsem přijela kolem 12 domů a začala jsem krvácet, tak jsem mu to volala a až do ted jsem břečela

luphen: děkuji za podoru, dr. mi řekla že se to může stát že se vajíčko neusadilo pořádně, tak příště ale je mi to moc líto.
1. dub 2010 ve 12:43  • Odpověz
kacko hnedle neházej flintu do žita... na začátku těhu může přijít něco jako menstruace...ale pokud to opravdu znamená tu horší variantu tak dlouho nesmutni... za chvíli na to skočíte znovu a zadaří se :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
danda: ahojky ne nebyla jsem u ní ale volala jsem ji, že prý se to může stát, že se vajíčko neuchytí jak by mělo, že když by mě to včera přešlo tak tam mám zajít a kdybych krvácela hodně tak mám jet do nemocnice, jinak že prý to je asi normální MS, tak se nedá nic dělat.
1. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
luphen: tohle ale vypadá jako na normální MS, takovou spíš silnější, takže si myslim že mimčo stejně nebudu, bolí mě i záda a břicho jako při každý MS, takže nic. snad nebudou jen komplikace.
1. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz
žanet smaž mě z tabulky těhulek dneškem zase nejsem těhulka.
1. dub 2010 ve 12:48  • Odpověz
tak nesmutni... máte ještě nespočet dalších zkoušení tak se to podaří :wink:
1. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
snad mě ted přítel podrží, ale nebem ztrácet naději, ono se to jednou povede, zítra mi možná výjde konečně práce, a dokonce vysněná, budu dělat možná u soudu, takže budu myslet na něco jiného a ono to půjde
1. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz
luphen: to určitě, ale už se snažíme docela dlouho tak jsem se těšila že to konečně vyšlo, přítel mi říkal to tel. že večír přijde, tak aspoň nebudu sama, je mi to tak líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
1. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz
no tak vidíš:slight_smile: podle věku máš hnedle po škole ne?:slight_smile: aspon si uděláš nějakou praxi..to je lepší :slight_smile:
kackabo tak v 5 tt tam ani nebylo embryo z váčku se vůbec nevyklubalo :frowning2: měla jsem to samé. 13.2. jem to zjistila a 28.2 už jsem byla na pohotovsti v nemocnici a v děloze už nic nebylo :frowning2: naše radost trvala 14 dní. lepší ale teď než později fakt. Já už se z toho dostala, a teĎ začínáme znova příští týden na to skočíme :slight_smile: ale nezapomenu nikdy že jsem už těhotná byla a v říjnu jsem měla mít miminko!! Končí tak prý 30% prvních těhu je to smutné ale je to tak :frowning2:
luphen: dokonce jsem ráno i zvracela a najednou tohle, byla jsem i hodně unavená, a nebylo mi dobře od žaludku,
kacka: já sem si na dovče hrozně přála otěhotnět že sem na sobě taky pozoovala příznaky..normoš nějaká falešná brezost se mi udělala:grinning:
1. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
madorni: jj můžu být na jednu stranu ráda že to skončila ted, že snad nebudou žádné komlikace, ono to zase přejde a život jde dál
1. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
Kači to víš, že jo! Pokud to je nej takhle na začátku, tak fakt o nic nejde a hned další měsíc můžete pokračovat :wink:
1. dub 2010 ve 12:53  • Odpověz
luphen: jasný no chápu, já si myslim že ale tyhle falešný fakt nebyli, to bych poznala, ale co už se nedá nic dělat, hlavně aby to přítel nějak dobře vzal
1. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
kacko - to sem psala na odlehčení - tvůj případ to asi nebyl :pensive:
a přítel to určo zvládne a bude ti podporou :wink:
1. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz
danda: díky, já si taky myslim že to bude dobrý, ale bojim se dalšího cyklu, že to zase takhle dopadne, bude to fakt hrozný další nervy.
1. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
jo a tedea gratuluju k nové prácičce :dizzy_face:
1. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
luphen: jj děkuji za podporu, já si myslim že to zvládne, bude muset co mám pak říkat já když jsem byla těhotná já a né on
1. dub 2010 ve 12:56  • Odpověz
kackabo můj manžel mimi chtěl déle než já a přesto mi byl úžasnou oporu vzal to " sportovně". Kdyby nebyly těhu testy vedle rohlíku, tak to v tom 5 a 66 tt ještě nevíme a spoustu z nás si ušetří trápení.
1. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
danda: ještě to není jistý ta práce, zítra jdu na nějaký pohovor ještě je to jen a půl roku jako stáž ale lepší než nic, proto jsem si už říkala když jsem těhotná tak aspoň něco než se to narodí, mělo se to narodit na začátku prosince a ted nic. :cry:
madorni: to máš pravdu no
Kači povznes se nad tím, pokud tomu příroda tak chtěla, určitě něco nebylo v pořádku! Lepší teď, bez kyretáže, než pak zjistit, už s pohybama, že mimi není ok :wink:
1. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz
v tom případě, zítra držíme palečky! Všechno zlé je pro něco dobré :wink:
1. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz
danda. tak to určitě je lepší ted když to bylo jen vajíčko a o nic ještě nešlo, než abych musela na zákrok.
1. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz
danda: jj děkuji to jo no, těším se tam, určitě vám pak dám vědět jak jsem dopadlu ju.
1. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz
přítel mi slíbil že se pojedem dneska večir tam podívat ještě kde ten soud je abych to zítra našla.
No to každopádně!
:wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.