• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
nebo zají si na krev z té to bude jasné, buĎ je hcg vysoké nebo už moc nizké..... a pak po dvou dnech znov a akdyž klesá je to bohužel jasné, pokud stoupá mimis tam je
1. dub 2010 v 15:45  • Odpověz
tak jsem holky zpět
1. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
Ani o tom hematomu jsem neslyšela že může být, no uvidíme, zkusim si ještě testíky
1. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
Kačko, to je mi líto, ale třeba je to opravdu jenom ten hematom. Tak to zatím nezdávej a uvidíš. Důležitý je pozitivní přístup. :slight_smile:
1. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
Kačko je mi to líto, ale uvidíš třeba to bude dobré.
Jdu si nastudovat taky ty testy. Jak často je teda třeba testovat? Stačí obden? Kdybych měla testovat každý den, to by se mi asi v peněžence udělal vítr :grinning: I když ještě ani nevím cenu, jdu juknout na ten web :grinning:
1. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
No tento nový cyklus to nechám ještě tak. Nebudu používat ovu testy, ale hoooodně pravidelný sex :grinning: a to by mi mohlo vyjít i bez testů ne? :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
1. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahojky vespolek,

kackabo_to je mi moc lito! Zrovna vcera mi pratner rikal, ze jedna zkouska je za nami a dalsi nas ceka, ze ted se rozhodne, zda to mimi s nami bude chtit zustat nebo ne..ono se rika, ze kriticka je hranice trech mesicu, ale moje kolegyne prisla o mimi v patem...no, na takovy horory ani nemyslim nebo bych se zblaznila..a ty se drz, holka, protoze ted sis uz tu smulu vybrala a ted te cekaj jenom dobry veci!

dneska jsem volala doktorovi a objednal me na utery, coz bych byla 40DC, coz tady nekdo psal, ze je to brzo? No, snad ten koumak vi, co dela...

jinak je mi posledni dva dny zle od zaludku, boli brisko a jeste jsem dostala asi nejakou chripku nebo co..mam mandle jak boxovaci pytle a nemuzu mluvit...jenze si na to bojim vzit cokoli, abych tim neco nepokazila, takze do sebe leju hektolitry caje a ted si stahnu film a zapluju pod perinu..jeste ze je zitra patek, do snad nejak dam...

po navratu z prace na me doma cekala krasna kyticka se vzkazem od meho nejmilejsiho:slight_smile: je to skvelej chlap a bude skvelej tata :cry: uz to na me zase leze..

holciny, drzte se, jsem vas nejvetsi fanda...
1. dub 2010 v 19:47  • Odpověz
Teda holky, upřímn je mi z toho na nic :cry: Jen doufám, že se nám to vyhne, jak jste psaly o 30% těhulek, tak jsem se úplně omrazila v zádech :frowning2:
My to zatím pořád vstřebáváme a nikomu nic neříkáme, chceme to udělat až to bude opravdu jisté. :sweat_smile: Až mi pan doktor řekne co a jak :confounded:
1. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
petula1981: děkuju za podporu já se to snažím brát pozitivně ikdyž to je těžký, uvidím jak to půjde dál
cara.m: já si taky myslím že to bude časem dobrý, bude to chvíli trvat, přece jenom nikdy nezapomenu že už jsem byla jedno těhulka, já si myslim že stačí obden testovat, já jsem taky ovu testy nepoužívala jen ten sex když byla chuť a vůbec na to nemyslet a jde to, akorát to špatně skončilo
rosslyn: ty jsi čerstvá těhulka vid, tak gratuluji, držím palečky ať ti vše dopadne dobře a né jako mě, to je mi líto že jsi nemocná to bude dobrý, mě taky bylo špatně od žaludku a boleli mě pořád nohy a záda což i ted a taky jsem byla i jsem pořád hodně unavená.
lenik 87: neboj bude to dobrý, tobě se to vyhne uvidíš, stačí že já jsem o to přišla, přeju hodně štěstíčka
1. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Kači, děkuji moc, nepřeji to nikomu, to v žádném případě, ale jako každá ženská chci, aby to u mě bylo OK :frowning2: Začínám z toho mít pěkného nerva :cry:
Moc mě mrzí, jak to u tebe dopadlo, ale není všem dnům konec a asi to tak mělo opravdu být. Příroda si to sama zařídí. :zipper_mouth:
1. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
lenik87: já to také nikomu nepřeju je to hrozná zkušenost, snad ta nejhorší v životě ženy, ty se z toho zbytečně nenervuj, já doufám že jsem tě moc nevystrašila to opravdu nechci.
1. dub 2010 ve 20:17  • Odpověz
Tak nějak z toho mám divný pocit, víš, stát se to může ale komukoliv z nás. Jak se říká, 3 měsíce jsou krizové :cry: Tak uvidíme co a jak bude. :frowning2: zatím to víme jen my dva
1. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
Já jsem moc ráda, že jsme vydrželi s manželem tehdy nikomu nic neříct, určitě by pro mě bylo horší, kdyby mě každý litoval a pořád se mě vyptával jak mi je a říkal, že to bude dobrý.
Chtěli jsme to říct až na Vánoce :frowning2:
1. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz
lenik87: tak určitě se může stát cokoliv, ale v tu chvíli co jsem objevila 2 čárky na testu jsem si řekla že ted už to budou jen hezký věci a že si to budu užívat to jsem si říkala v úterý kdy jsem to zjistila a podívej je čtrvrtek a mám po radosti, fakt je to zrádný ty začátky.
zanet2009: tak jelikož já jsem to věděla od úterka 30.3. tak jsme neměli v plánu to ani nikomu ještě říkat takže naštěstí v tomhle jsem neměla problém.
akorát to říct vám všem holkám
1. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj holky,
tady se toho dneska teda děje.
Nejprve bych chtěla popřát Lenikovi :slight_smile: moc moc gratuluju ke //. A neboj, na nic zlého nemysli a užívej si to. Určitě to vyjde. Moc ti to přeji.
Kačí: je mi moc líto, co se ti přihodilo :frowning2: a nelžu, když napíšu,že mi je z toho do breku :cry: Ale snaž se to brát z té lepší stránky, jak psaly holky, možná lepší,že to skončilo teď než kdyby později. Ikdyž vím, že to určitě moc bolí.
Rosslyn : já byla u doktora hned v 5tt nebo 6tt, potřebovala jsem to vědět kvůli práci, abych případně hned skončila a už viděl mrňouska. Ale možná je to u každýho jiný. Uvidíš. Hlavně si to teď s manžílkem pěkně užívejte a na nic ošklivýho vůbec nemyslete!

Holký, já chci být už taký těhulé :grinning:
1. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
ewcik: děkuji za útěchu, pořád to bolí a moc, pěkně jsem si z toho pobrečela a docela se mi pak ulevilo :slight_smile: , snad to bude brzy dobré a začnem od začátku ikdyž se toho budu bát když u vím jaký to je přijít o miminko a už i vím jaký to je být těhulka, člověk si asi musí ve své životě vyzkoušet hodně věcí, tak je to asi dáno přírodou.
1. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
Holky já se s vámi rozloučím půjdu pomalu do sprchy a pak do hajan ikdyž asi po dnešku moc spát nebudu :frowning2: , tak se mějte hezky a já se zítra zase ozvu.Dobrou noc
1. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............7.4.
rosslyn..........................23let............31.3.20...............................nevíme.............................................
lenik 87(Lenča)..........23 let..............1.4.10...............................nevíme.........................................

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).............28 let............28DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............27DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............26DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............25DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............23DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............23DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................27let.............20DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............20DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............20DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............17DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............17DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............14DC...........(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............5DC..........(posl. cyklus 29dní)
zanet2009(Žaneta)..........25let...............3DC..........(posl. cyklus 28dní)
cara.m().............................29let...............2DC..........(posl. cyklus 28dní)
kackabo(Káťa).................20let................xDC...........(posl. cyklus xdní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
2. dub 2010 v 08:04  • Odpověz
Já když vidím, jak se v tabulce posunuju nahoru, začínám mít strach, jestli to dobře dopadne.... :unamused:
2. dub 2010 v 08:27  • Odpověz
Miluško, taky mě začíná přepadat trošínku strach :confounded: dneska si půjdu koupit testík, abych mohla příští týden případně testovat. Ale jak ho budu mít doma, budu se muset hodně držet, aby vydržel do příštího týdne :grinning:
2. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
No právě, Evi, proto já hoještě raděj doma ani nemám... :grinning:
2. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
Holky tak jsem tu, pohovor nevim jak dopadl, uvidím, budou mi prý volat, ale spíš počítám že ne.
ewcik: neboj třeba se usměje štěstíčko a budou //, mě už je trošku líp, ikdyž pořád to není ono, pořád mi to je moc líto.
2. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
žanet2009: napiš mi do tabulky že jsem 2DC (posl.cyklus 34) dík.
2. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............7.4.
rosslyn..........................23let............31.3.20...............................nevíme.............................................
lenik 87(Lenča)..........23 let..............1.4.10...............................nevíme.........................................

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).............28 let............28DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............27DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............26DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............25DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............23DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............23DC..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................27let.............20DC..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............20DC..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............20DC.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............17DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............17DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............14DC...........(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............5DC..........(posl. cyklus 29dní)
zanet2009(Žaneta)..........25let...............3DC..........(posl. cyklus 28dní)
cara.m().............................29let...............2DC..........(posl. cyklus 28dní)
kackabo(Káťa).................20let...............2DC...........(posl. cyklus 34dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
2. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz
žanet díky, jak se dneska máš?
2. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky, :slight_smile: dneska mi je dobre :wink:
2. dub 2010 ve 13:10  • Odpověz
teda je nam:slight_smile:
2. dub 2010 ve 13:11  • Odpověz
ahojky Ani to je dobře, že vám je už dobře :slight_smile:
2. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
Už bych radši neříkala abychom nic nezakřikly,ale ted budu muset jít uklidit:frowning2:
2. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak už sem se dostala na internet, zatím teda nejsem ještě doma, tam jedeme až v ppondělí v noci, ale už sem mám přístup na net. Teda tady je novinek, musím to hned dočíst. Jen koukám, že tady máme přírůstky v tabulce těhulky.My jsme tento měsíc úplně vynechali, tak se těším na MS, abysme se zase mohli začít snažit. Tak a jdu vás dočíst, ať vím, jak to tady vypadá, za těch 14 dní se tady toho asi hodně stalo :slight_smile: :grinning:
2. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.