• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
kackabo, nic moc, OD RÁNA UKLÍZÍM jako divá a jsem unavená, že bych se nejraději natáhla.
malou mi vzbudili hluční sousedi, takže zase bude výživné odpoledne :angry:
2. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
zanet2009: tak to uklízení nezávidím ale vím jaký to musí být, já budu msuet jít taky něco dělat zachvíli
2. dub 2010 ve 13:35  • Odpověz
Ahojky ve spolek!
Kači myslela jsem na tebe! :wink:
Evičko ahoj! No už jsem si říkala, že to je nějak dlouho! Už se mi stejskalo :wink: :grinning:
Žany, klídek, ono ti to neuteče! Práce nemá nohy :grinning: NO a sousedi taky fainé, lepší žádné nemít :grinning: :wink:
2. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz
Teda Dančo, si mě potěšila :grinning: . Už se mi taky stýskalo a sem ráda, že se nám ta horní tabulka pěkně rozrostla.
2. dub 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jinak koukám, že všechny uklízíte jako draci. Sem chtěla machrovat, že jsem tomu uklízení odjela a že sem si jenom užívala. Ale sem zapomněla, že byl manža doma 14 dní sám a humor mě přešel. On niní prasátko, to ne, ale zase spoustu věci moc nařeší a rozhodně nevytírá, nevysává apod. sám od sebe. Takže mě ten úklid čeká a ž přijedu v pondělí domů. Ale domu se těším a nějak se to zvládne :confounded: :grinning: :sunglasses:
2. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz
Tak já tedy rozhodně neuklízím :grinning:
Dopoledne jsme strávili na velikonočních trzích. Dali jsme si dobrůtky jako halušky a trdelník :dizzy_face: Sebčovi jsme koupili malou pomlázku a dostal balonek,tak byl šťastnej ,jak blecha. Byly tam i kolotoče a živá zvířátka,tak byl ve svém živlu.
Teď kouká na pohádky a já mam relax. Odpoledne půjdem na tradiční procházku :dizzy_face:
2. dub 2010 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz
danda: ahojky děkuji za to že jsi na mě myslela, jsi hodná, no už je mi trošku líp, dneska jedu k přítelovi takže bude snad líp.
ssaara: ahojky teda děláš mi chutě - halušky ty bych si taky dala, já jsem taky moc neuklízela, nic se nemá přehánět, tak to věřim že malej byl ve svým živlu jako každý dítě, my pojedem možná zítra na pouť s přítelem do Kutné Hory na Sedleckou pouť je veliká stojí to za to, ale nesmí pršet, no a uvidíme jak bude přítel stíhat s prací.
2. dub 2010 v 15:36  • Odpověz
Evi tak jsi tomu utekla jen tak na oko, co :wink: :grinning: , ale to máš fuk, uklízet musíme pořád :confounded:
Somi tak budete mít hezkuej den! Sebík bude už pěknej koledníček letos :wink:
KAči, tak uvidíme,jak to dopadne :wink: No jo viděla jsem jak to tam u vás chystali,to fakt bude veliký :wink: :sunglasses:

Já teda nevím, jak je u vás, ale my máme bílo :sweat_smile: tady přez noc napadlo asi 5cm směhu :angry: , něco slezlo, ale furt se drží mrcha :angry:
2. dub 2010 v 15:43  • Odpověz
danda: jj už to tam připravovali tak týden předen, u vás sněžilo jo? to snad ne, odkud jsi? z hor?
2. dub 2010 v 16:03  • Odpověz
Orlické pdhůří :wink: No normálně mazec, jsem se ráno probudila a všude bílo! Ještě teď se drží :angry:
2. dub 2010 v 16:40  • Odpověz
Zdravím děvčátka, krásný páteční večer přeji :grinning: Tak nám je zatím OK, zítra se chystám na druhý test, pro jistotu, ale řešíme tu, zda zítra nebo až v neděli :confounded: Ale jelikož budu ráno sama doma, tak to je jistý :grinning:
Jinak se taky chystám uklízet, zítra dopoledne, hlavně mě čeká asi i mytí oken :sweat_smile: Já tak nerada..... :zipper_mouth:
2. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahojky!
Děvčátka těhulky jedna rada, pozor na veliké úklidy, já jsem si tím v 9tt přivodila nemilé krvácení! Naštěstí vše bylo v pořádku, ale musela jsme už být opatrněší :wink: . Takže pozor na tahy proti břichu tzn. zametání, vysávání a stírání. Netvrdím, že to může být u všech stejné, ale já jsem si to tím uhnala. Tak jen předávám zkušenost :wink:
2. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj vespolek :grinning: Tak já včera umyla 3 okna, dneska 1 a už mi zbývá jen jedno střešní, to sfouknu ráno :slight_smile:
Jsem nějak moc unavená, že by ta jarní únava? Dneska při cestě z práce jsem v autobuse 4 x usnula. Vždycky jsem se s děsem probudila, kde že to vlastně jsem, naštěstí jsem nezaspala :grinning:
2. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
To zní velice dobře, ještě aby si to přečetly drahé polovičky. :grinning: Já bohužel uklidit musím, protože to nikdo jiný neudělá a přítel jde ráno do práce a pak jedem k babičce na oběd :sweat_smile: Ooooo....to bude bašta :grinning:
Už se těším na testík ráno :wink:
2. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky,tak ja jsem trochu uklidila:slight_smile:zitra jedem na chalupu a v nedeli mozna na pout do KH :slight_smile: tak uvidime ale uz dva dny jsem si nedala cipek a dobre je mi fajn:slight_smile:
2. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ani tak to je super, to gratuluji! :sweat_smile: Koukám, že ten úklid se nevyhne nikomu z nás....proč nemůžou uklízet chlapi? :grinning:
2. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz
My jedem zítra ráno ke tchánovcům na celé velikonoce.
Mějte se tu krásně , těhulky vy se opatrujte a s tím úklidem to nepřehánějte :wink:
"Uvidíme" se v pondělí,paaaa :dizzy_face:
2. dub 2010 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
leni kd\yy si das nahoru ze ude mimi:?
2. dub 2010 ve 20:39  • Odpověz
Mno jo mno jo, vidíš to. Asi raději až budu mít nějakou jistotu i od doktora. :confounded: Zatím jsem taková nějaká zvláštní z toho :sweat_smile: Zítra si zkusím ještě testík a uvidíme :grinning:
2. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
Leni, taky sem tomu s malou "jako" nevěřila, až když mi to potvrdil doktor. Testovala sem se ještě ten den, kdy jsem k němu šla. Ale věř, že je všechno v pořádku a zatím si to těhulákovství užívejte ve dvou :slight_smile:
2. dub 2010 ve 20:48  • Odpověz
Ještě pořád nám to nějak asi nedochází, bereme to a žijeme oba jako do těď, zatím tomu fakt ještě nevěříme :grinning: Já si to užívám a drobek se snažím dávat pozor co jím a co piju :grinning: A hýbat se! Ještě týden a pak zavolám doktorovi :sweat_smile:
2. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
holky,tak ja se dneska loucimjdem do hajan

leni:moc to s pohybem neprehanej
2. dub 2010 ve 22:00  • Odpověz
Krááásné ránko všem, tak já jsem už konečně venku z postele a jdu se vrhnout na ten úklid. :grinning: Jsme domluveni, že já udělám něco a zbytek přítel, takže se opravdu nebudu přetěžovat :sweat_smile:
Jaké máte počásko u vás všichni? Tady teda v noci mrzlo, ale už svítí sluníčko :grinning:
3. dub 2010 v 08:20  • Odpověz
danda_tak co se tyce uklidu, tak ja uklizim podle toho, jak se doma citim a ne podle toho, zda jsou Vánoce, Velikonoce...pokud vidím koš prádla, tak ho vyperu, pokud vidím prach, tak ho otřu, pokud vidím nádobí v kuchyni, tak ho nastrkám do myčky..prostě jakmile to pro mě přesáhne únosnou míru, že se doma necítím útulně, tak na to vlítnu.

Je fakt, že tento týden jsme měli oba večery volné, takže o úklidu nemohla být řeč a já pak dostala ten bacil, tak to jsem po práci hned odpadla, ale včera jsem přišla domů a doma nádherně naklizeno, chlebík v pekárně, pověšené prádlo...mám doma toho nejhodnějšího brumďu..který šel spát včera v osm a ještě teď z toho chrupčí :grinning: Ale věděl, že bych nedala pokoj, dokud by to u nás nebylo obyvatelný :grinning:

lenik87_u nas krasne sviti slunicko, ale co se tyce teploty, to nevim, tak odvazna, abych vylezla na balkon nejsem..doufam ale, ze mi uschne prádlo :slight_smile:
3. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
Tak to jsme na tom stejně s tím úklidem, taky uklízím, když je potřeba! :grinning: Když přetéká dřez nádobím, umyji ho, když není kam dávat špinavé prádlo, vyperu a pokud už nejsou přes prach vidět fotky na skříni, utřu ho! :grinning: :grinning: :grinning:
Ale já si teda na chlapa taky nemůžu stěžovat, sice vždy něco hezkého poví k úklidu, ale nakonec mi pomůže! :sweat_smile: Včera dokonce řekl, že teda vysaje :zipper_mouth:
Jinak já venku taky ještě nebyla, jen jsem otevřela okno v ložnici a koukla jsem na střechu kůlny a ta byla omrzlá! :unamused: Přítel musel do toho mrazu ven, šel na dopoledne do práce :frowning2: chudáček můj....
3. dub 2010 v 08:49  • Odpověz
Bré ráno!
I u nás je sluníčko! :slight_smile:
Leni a jak testík? Ukáááááž! :slight_smile:
Gábi pochopitelně, já myslela nadměrné přetěžování :wink:
3. dub 2010 v 08:52  • Odpověz
danda_dávám si na sebe teď majzla... :grinning: jestli to tak můžu říct teda :slight_smile: Pořád mám mandle jak boxovací pyle, ale používám jenom homeopatika...i když vím, že se budu déle trápit...taky jsem si zjistila, co nemůžu jíst a málem to obrečela...moje oblíbený věci - plísňové sýry a syrové ryby (sushi)..fakt smutek, ale za výsledek to samozřejmě stojí asi tak milionkrát!!!
3. dub 2010 v 08:58  • Odpověz
Dani, přiznám se, že mám tak hrozně blbej foťák, že to nechce pobrat! :cry: Moje dvě krásný čárky mi nechce vyfotit :cry:
Ale dneska mi to opět nedalo a dala jsem druhý test a nejdřív nic, tak jsem byla smutná a špatná a ve finále je silnější než na prvním testu :sweat_smile: JUPÍÍÍÍÍÍ............................
3. dub 2010 v 09:06  • Odpověz
Gábi to jo to by chtělo omezit, ale nikde není psaný, že to nesmíš! :wink:
Leni moc gratuluju!!! :dizzy_face:
To budete mít s gabčou tak nějak temín na stejno, né? :wink:
3. dub 2010 v 10:47  • Odpověz
Kdepak máme dneska Žanetku s tabulkou? Už mi tu chybí :sweat_smile: :wink: :sunglasses:
3. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.