• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
ahoj kočky :slight_smile: tak jsem taky trošku poklidila, koukám, že se všude uklízí, tak jsem ráda, že jsem nezůstala pozadu :grinning:
3. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............7.4.
rosslyn..........................23let............31.3.20...............................nevíme.............................................
lenik 87(Lenča)..........23 let..............1.4.10...............................nevíme.........................................

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).............28 let............29DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............28DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............27DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............26DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............24DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............24C..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................27let.............21C..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............21C..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............21C.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............18DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............18DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............15DC...........(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............6DC..........(posl. cyklus 29dní)
zanet2009(Žaneta)..........25let...............4DC..........(posl. cyklus 28dní)
cara.m().............................29let...............3DC..........(posl. cyklus 28dní)
kackabo(Káťa).................20let...............3DC...........(posl. cyklus 34dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
3. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahojky, včera jsem se už neukázala, protože jsem šla se švagrovou a známou na večeři a podebatit(domů jsem dojela o půl 2 :grinning: ) a dneska ráno jsem měla pochůzky, vyzvednout dort na oslavu pro babi a dědu, koupit kytky, zabalit dárky, navařit oběd pro 12 lidí na zítra-mazec, manžel mi pomohl a máme vše hotovo.
3. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že jste se vrhly na velikonoční úklid. Taky bych měla umýt okna, ale jsem po operaci toho zubu a mám zakázanou fyzickou zátěž :slight_smile:. Tak na ty okna vlítnu někdy jindy.
Dneska jsme byli na výletě na Kokoříně - je úžasné počasí, sluníčko, teploučko - prostě pohoda.
Za chvíli půjdeme na návštěvu ke kamarádce, které se minulou sobotu narodil prcek - tak se jdeme pokochat :slight_smile:
3. dub 2010 v 15:21  • Odpověz
Tak já už jsem taky douklízela. Dneska jsem domyla poslední okno, vysála, vytřela, zajela s manželem na nákup a teď jsem si konečně v klidu sedla a přemýšlím, co bych si dala dobrého :grinning:
3. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahojky, tak koukám,že se tady hromadně uklízí...........no popravdě jsem to měla taky v plánu, ale místo toho celý den ležim :frowning2: Bolí mě hrozně podbříšek jako kdybych to měla dostat,ale na to je podle mě ještě brzy :confounded: tak nevim,co to. Každopádně mě to pěkně otravuje den :unamused:

jdu si dát gulášek a rozvalit se k televizi........... :wink:
3. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
Kde jste všechny? Odpočíváte po dnešním pracovním úsilí nebo "zaděláváte" na mimíska? :grinning:
Je to divné, ale dneska to vypadá, že už mrška skončila. Měla jsem ji vždycky krátkou, ale 2 dny teda ještě nikdy :fearful:
3. dub 2010 v 19:15  • Odpověz
ahojek
Cara, zkus si udělat kontrolní testík, nic s tím nezkazíš, spousta holek ještěl klidně 3m má ms :wink:
Teda Žany prádce jak na kostele! :confused:
Peťulko krásnej den jste si udělali :wink:
Ewi možná se už fakt hlásí oslovo, no a nebo se tam zahnízďuje vajíčko :wink:

My byli u našich za neteřinkou je vymrskat, holky :wink: tak si prcci pohráli a Adík odpadl jak vlastenec :grinning:
3. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz
.danda. já to začala studovat na netu, což jsem neměla. Píše se, že to může znamenat i to, že neovuluju, tak jsem začala vyšilovat. Ale předchozí MS byly normální. No uvidím, jestli se to třeba ještě zase nerozjede, ale to pochybuju. Jestli mi to tento týden do zavíračky vyjde, zajdu si koupit testík, i když na těhu moc nevěřím, ten první den vypadala tak opravdově :grinning:
3. dub 2010 ve 20:34  • Odpověz
internet je mrcha, co?! :angry: :grinning:
Zkus ho, maximálně příjdeš o dvacku, no! :wink:
3. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz
Jo jo to jo :grinning: Vím, že to nemám dělat, ale stejně to udělám :slight_smile: Když mi něco je, hledám dle příznaků na netu, co to může být a pak má člověk strach, že je mu Bůh ví co :slight_smile:
Ale testu, ni nečekám, tak nebudu zklamaná a říkám si, aspoň se můžeme začít snažit už dříve, už ode dneška :grinning:
3. dub 2010 ve 20:40  • Odpověz
toť! :wink: to ti docela závidím, páč já to mám dobrejch 7 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
Noooo říkala jsem si, že kdyby to nebyl příznak např že neovuluju a byla bych ok, vůůůůůbec by to nebylo špatné :grinning: Dva dny a pak klid :slight_smile: 7 dní? To já neměla nikdy :fearful:
3. dub 2010 ve 20:44  • Odpověz
tak si to ověř na ovulačních testech :wink: nejprve si udělěj těhu a pak ovulační :wink:
to je co? a já měsíc, co měsíc :angry: jen jako těhule a kojná jsem si užívala rok 3/4 bez menzesu :sweat_smile:
3. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
Chi budou se na mě v lékárně dívat jak na blázna, řeknu jeden těhu a pak 10 ovu :grinning: abych mohla testovat celý měsíc :grinning:
3. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
To jo to je šílené :frowning2: Ale zase nemusíš vyšilovat jako já teď :grinning:
3. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jako 10 balení? Já jsem si dnes kupovala jedno a bylov něm 5 testů :wink:
a proč né? Co je komu do toho :wink:
3. dub 2010 ve 20:53  • Odpověz
Klid, buˇjsi těhule, nebo se to srovná, uvidíš :wink:
3. dub 2010 ve 20:55  • Odpověz
Aha, tak to jich deset asi potřebovat nebudu :grinning: Jo jo asi vyšiluju zbytečně, třeba příští měsíc už bude vše ok. Noooo příznaky těhule sice mám, ale to si jednoduše dokážu vysvětlit :grinning: Chodím často na záchod = hodně piju :grinning: Jsem unavená - leze na mě jarní únava :grinning: Zhoršila se mi pleť = leze na mě druhá puberta :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
Cara super přístup :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
otestuj se a uvidíš :wink:
3. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz
No já si totiž vždy snažím všechno logicky zdůvodnit :grinning: Jo jo otestuju se, ale asi mi to tento týden nevyjde. Jsem se dívala, že otvírací doba naší lékárny je proti mě. Jediný den, kdy jsem schopna ji stihnout je pondělí, a to je teď Velikonoční :angry:
No nic, nebudu mrhat časem a jdu se dneska snažit, nevím vlastně kdy ovuluju, tak klidně můžu už hned po MS, že ano :grinning: Jsem oznamovala muži, že jelikož to nevím, budeme se snažit ob den :grinning: samozřejmě ho to velmi potěšilo :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2010 ve 21:11  • Odpověz
tak si je objednej přez net! Ve středu je máš doma i s ovulačníma :wink:
3. dub 2010 ve 21:16  • Odpověz
Pro dnešek to balím, dobrou noc :wink:
3. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
No zkusím se juknout na net, kde objednat. Vím že jsem se dívala na jedny stránky, ale byly přímo na prodej ovu testů, a protože bydlíme v baráku s mými rodiči, nemusí mi přijít balík s názvem odesílatele ovulacnitesty.cz :grinning:
3. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz
já taky dobrou :wink:
3. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
Tak mi se to rozleželo v hlavě a jdu objednat ovu testy :grinning: Kdy, který DC se začíná s testováním? Testujete každý den?
4. dub 2010 v 07:10  • Odpověz
Ahojda, sluníčkový den opět dneska, akorát někam vyrazit :grinning:
Cara, já jsem jeden měsíc měla MS taky jen dva dny, a je to prý zcela normální, občas se to prostě stane! Pak se ale vše zase srovnalo. K těm ovu testům, já si jedný knize dle DC vyčetla, kdy asi začít testovat a pak jsem to zkoušela tuším buď každej nebo ob den, ale jak vidíš, vyšlo mi to! Ještě koukni do bazárku tady, jestli někdo neprodává, já je tu sehnala i s těhu za super prachy!
Za týden chci volat Mudr.
4. dub 2010 v 09:02  • Odpověz
ahoj holky, Cara zkus mrknout na www.levnetesty.cz, tam mají sady za super ceny :slight_smile: A balík ti nepřijde takhle nápadnej, maj to zabalený a napsanou tam adresu odesilatele, aby to nikdo nepoznal, je to diskrétní :wink:
4. dub 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahojda Leni, ještě jsem ti ani nepogratulovala ke dvěma // :slight_smile: Skvělá zpráva, Dani mi to psala hned do práce, když jsi to tady oznámila, mám fakt radost, jak se tam holky rozrůstáte nahoře :slight_smile:
4. dub 2010 v 09:30  • Odpověz
Verunko moc děkuji, :sweat_smile: já jsem maximálně šťastná teď, i když začínám být unavená a z jídla se mi začíná zvedat žaludek, bolí mě drobek bříško, ale asi to k tomu vše patří :grinning: Hlavně, aby to bylo zdravý.
Však se tam už brzo taky dostanete, a budeme tam všechny :wink: :sweat_smile:
4. dub 2010 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.