• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Holkyyyy....kde jste kdo??? :cry:
4. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
Já jsem tady, byli jsme dnes na návštěvě u tchýně a teď jsme se vrátili a vidím, že jste všechny asi někde na návšětvách.
Lenik trochu si mě uklidnila a už to neřeším :slight_smile: zkusím objednat testy z toho Wondfa, někdo z vás tu na ně dával link a uvidím. Už jsem vychladla a uvidím co bude příští měsíc :slight_smile: lenik_87 - užívej si těhotenství a i příznaky, i když je Tě zlobí žaludek, důležité je, že máš v sobě drobečka :wink:
4. dub 2010 v 19:07  • Odpověz
Cara, to máš pravdu, to je pro mě to nejdůležitější :sweat_smile: Možná se jen moc pozoruji..... :wink:
Taky jsme dnes byli po návštěvách, ale už jsem konečně doma, velice mě to začíná zmáhat :grinning:
4. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Jo jo ale tohle je hezká únava ne? :grinning:
4. dub 2010 v 19:25  • Odpověz
Velice příjemná, jen to zatím nikdo neví, takže koukají občas tak zvláštně, když si chci jít třeba ve 3 odpoledne lehnout :grinning: Jen mám obavy, začalo mě píchat na pravé straně v boku :frowning2: :cry:
4. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
Vím že mi se to říká, nemám žádné zkušenosti, ale neměj strach, určitě bude a je vše v pohodě! V boku mě píchá i normálně, tebe ne? Jen je teď na sebe asi člověk opatrnější a vše ho vyleká. Nesmíš si to připouštět, To mi vždycky říká manžel a má pravdu. Já jsem totiž ve všem většinou pesimista a to je špatně.
4. dub 2010 v 19:45  • Odpověz
Jéééé a vidím že máš taky dva pesany, ale dle plemena soudě, že budou hodňouskové a u kočárku jim to půjde. Já mám z těch našich tak trochu obavy a u kočárku je bohužel vodit sama nebudu moct :unamused: Budu mít lítačku, psiska, mimísek :grinning: A taky jsem zvědavá až se zadaří a budeme mít miminko, jak ho přijmou, ale snad to půjde a zvládne se to.
4. dub 2010 v 19:48  • Odpověz
No jo, je asi pravda, že se moc pozoruji, ale je to proto, že chci, aby bylo všechno v naprostém pořádku :frowning2: Mám dvě zlaťandy, teda máme :grinning: , jsou to k dětem super psiny, ale ta moje mladší je hrozná divočina.....ještě je to mlaďas :sweat_smile: Taky se bojim, jak mimi přijmou, ale snad to bude v pohodě :wink:
4. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jo jo právě že ta naše mladší je taky trdloš a poděs, takže z toho mám tak trochu strach Ale chce to asi ze začátku hlídat a pak si psiska zvyknou a naučí se k němu chovat. Se starším strach nemám, k malé neteři je opatrný, ale už je starší, takže není tak potrhlý :confused:
Neboj, je to pochopitelné, že máš strach, ale spíše si to užívej, je to přece nádhera!
Ale víš jak, mi se to povídá nejsem těhotná a hned jak jsem včera začala vyšilovat s tou mou krátkou MS, že to není normální atd atd a to kdybych se o miminko nesnažila, tak bych to vůbec neřešila a byla bych ráda, že to mám jen dva dny :slight_smile:
4. dub 2010 ve 20:08  • Odpověz
Jasný, taky jsem tak plašila, jak to, že jen dva dny, ale je to zcela normální :slight_smile:
Ta moje je taky divočina, přítelova v poho, ale jak říkáš, je starší.... :wink: ale doufám, že to obě zvládnou, musí se prostě hned od začátku hlídat a nastolit jasná pravidla. :grinning:
4. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky kočky,
jdu vám popčát krásné Velikonoce! Ikdyž už to máme za sebou.... :slight_smile:

Leni nepozoruj se toliko :wink: , ikdyž vím, že to není jednoduché, určitě je vše ok! :wink:
5. dub 2010 ve 13:00  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............7.4.
rosslyn..........................23let............31.3.20...............................nevíme.............................................
lenik 87(Lenča)..........23 let..............1.4.10...............................nevíme.........................................

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).............28 let............31DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............30DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............29DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............28DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............26DC......... (posl. cyklus 29 dní)
Malunka(Miluška).............35let.............26C..........(posl.cyklus 24 dní)
luphen(Lucka)...................27let.............23C..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............23C..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............23C.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............20DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............20DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............17DC...........(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............7DC..........(posl. cyklus 29dní)
zanet2009(Žaneta)..........25let...............6DC..........(posl. cyklus 28dní)
cara.m().............................29let...............5DC..........(posl. cyklus 28dní)
kackabo(Káťa).................20let...............5DC...........(posl. cyklus 34dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
5. dub 2010 ve 13:17  • Odpověz
Holky, přeji Vám klidné pondělí, já se už normálně těším an zítřek-všude se blázní a jenom žere :grinning: :grinning: :grinning: hrůza :grinning: :grinning: :grinning:

Já jdu zítra ráno k očnímu,snad tam dr. bude a nebude mít dovolenou-zhoršil se mi zrak,tak asi potřebuji silnější brýle, odpoledne jdu s Baruš k zubaři :sweat_smile: a později odpoledne jdu na doplnění nehtíků :grinning: -zítra toho mám hodně,ale už se celkem těším.
5. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz
ahoj holky zdraavim, muzu se pridat do diskuze? ted zacinam brat posledni plaaticko HA a pak uz se tesim ze se snad neco stane... :slight_smile:
5. dub 2010 ve 14:40  • Odpověz
ahoj kočky, také přeju krásné pondělí, i když venku je pěknej hnusanec :slight_smile: Ale aspoň je den na válení. Zítra mi začíná dovča, tak to je príma :sunglasses: Snad bude líp, než dnes. Odpoledne si jedem vyzvednout neteřinku a bude u nás na noc, tak se moc těším :slight_smile:

hribek: Jasně že se přidej, vítáme tě :slight_smile: Napiš Žanet údaje o sobě, aby tě mohla přidat do tabulky :wink:
5. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahojky vespolek,

právě jsme se vrátili z chaloupky. Nebylo moc koledníků - asi kvůli tomu počasí..takže nám zbylo dost vajíček natvrdo a ted mě čeká období vajíčkových pomazánek... :unamused:

Doma je uklizeno, jídlo máme, takže se půjdu naložit do vany a udělám si kosmeťák a relax...

Zítra ráno jdu ke gyn. a už se nemůžu dočkat nových informací.

Hodně zdaru při testění...vršek tabulky vypadá nadějně!

Krásný zbytek svátečního dne :wink:
5. dub 2010 v 15:20  • Odpověz
ahojky všem, tak jak jste přežili koledování? Já dobrý, předchvílí odjel přítel, já si půjdu ale lehnout pokouší se o mě nějaká chřipka, mám hroznou rýmu a není mi dobře :frowning2: . Jinak co se týče toho samovolnýho potratu už se cítím lépe, přítel je mi oporou a bereme to vše sportovně a že se povede příště, v pátek jsme byli na zábavě, tak jsem na to trošku zapoměla, ted jdu ale ležet a koukat na telku. Tak se tu zatim mějte hezky a já se třeba zítra ukážu. :slight_smile:
Jo a Veselé Velikonoce všem!!! :slight_smile:
5. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
hribek: ahojky vítám tě v diskuzi, já jsem tu taky krátce. Tak ať se ti tu líbí, jsou tu fajn holky :slight_smile:
5. dub 2010 v 16:34  • Odpověz
Dani, já vím, že se moc pozoruji, ale to prostě teď jinak ani nejde :grinning: :sweat_smile: Já vím, jsem hrozná :zipper_mouth:
Rosslyn, tak pak písni, jak jsi dopadla u doktora, já mu tento týden budu teprve volat a objednám se na kontrolu a potvrzení :sweat_smile:
Vítám nově příchozí....hribek :grinning:
5. dub 2010 v 18:31  • Odpověz
děvčátka, tak se mi zdá, že zítra budu zase začínat od jedničky.... :frowning2:
5. dub 2010 v 18:33  • Odpověz
Ahoj holky,
dodatečně také přeji hezké Velikonoce a vítám mezi námi hribka :slight_smile:
Holky, vás tam nahoře mezi snažilkami je - tak držím palce, ať se přesunete do tabulky těhulek :wink:.
kackabo: taky na mě něco předminulý týden lezlo, docela ty virózy teď řáděj, tak se z toho rychle dostaň. Je dobře, že jste vyrazili za zábavou, alespoň si přišla na jiné myšlenky.
5. dub 2010 v 19:07  • Odpověz
ahojky diky za privitani, dzim vsem pesti

kackabo: jak dlouho se snazite?
5. dub 2010 v 19:09  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile:doufam ze jste si uzili velikonoce:--)
5. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
Vitam hribka:slight_smile:
5. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím už téměř povelikonočně... Gratuluju těm, co objevily // :slight_smile: Těm ostatním přeju, ať to co nejdřív vyjde... U mne to tentokrát nějak nevypadá, už mě bolí podbřišek, tak to vypadá, že to co nevidět dostanu. Sice jsem si nedělala moc velkou naději, že by to vyšlo hned napoprvé, ale stejně je mi to líto...
5. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
Annie, to je vždycky líto, když to nevyjde, i když si člověk říká, že s tím nepočítá :frowning2: Já to znám.
Já o letošních Velikonocích přišla o všechna barvená vajíčka, aspoň nemusím řešit co s nima :grinning:
Ani, jak je??? :sweat_smile:
5. dub 2010 v 19:16  • Odpověz
hřibek: no my jsme se snažili 5 měsíců po vysazení HA a ted 30. března jsem objevila poprvé 2 čárky, ale 1. 4. jsem začala krvácet, takže samovolný potrat, naštěstí to bylo hodně krátké těhu, ještě ted je to čerstvé tak mi to je moc líto, ale budeme se snažit dál, tak přeji hodně štěstíčka tobě. :slight_smile:
5. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
petula: jj jsem ráda že jsem přišla na jiné myšlenky
annie: třeba to výjde, budeš třeba překvapená, já byla taky ikdyž to špatně skončilo :frowning2:
renesme: ahojky Ani, Velikonoce ušli, asi jako každý rok, jinak už je mi líp, ale zase mám hroznou rýmu, takže nic moc, snad se z toho brzy dostanu :slight_smile:
5. dub 2010 v 19:30  • Odpověz
kackabo: tak to je mi moc lito budu drzet pesti aby ten smutek rychle presel a abychom co nejdrive nasli na testiku //. Pritel by s mimcem jeste pockal jenze me tahne na 28 a rikam si ze je nejvyssi cas, po tom co jsem tady cetla jak dlouho nekdy trva otehotnet.
5. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
Tak prodloužený víkend za námi a ráno zase do práce, chjo :unamused: To tak vždycky rychle uteče.
Dneska jsem si koupila z mléčného automatu mléko a teď hledám, na jakou teplotu je ho třeba převařit. Máte s tím někdo zkušenosti?
5. dub 2010 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.