• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Hezkej večer přeju :wink:

Lenik : gratuluju k // :dizzy_face:

Malunka : nebudeš sama,taky cítím,že zítra - pozítří začnu od jedničky :angry: Ale...vzhůru do nového začátku :grinning:

Velikonoce jsme si príma užili. Malej si vykoledoval plnej košíček dobrot,tak mu teď ujídám čokoládová vajíčka :grinning:
Kluci už mi spěj a já relaxuju na netu. Musím ještě zaplatit vyhrané aukce. Ulovila jsem Sebčovi na MMA úplně nové sandálky a riflovou bundu za super cenu ,tak mám radost :sunglasses:
5. dub 2010 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz
Zapoměla jsem přivítat novou spřízněnou duši :dizzy_face:
Hříbku,vítej mezi námi,přeji hodně štěstí a co nejkratší snažení s tím nejkrásnějšim koncem :dizzy_face:
5. dub 2010 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holčiny,
můžu se také přidat?? :slight_smile:
Mám doma už tříletou holčičku a o druhé mimi se snažíme dva měsíce, První snažení jsem prožívala daleko hůř, teď jsem klidnější, teda zatím :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíme jak budu mluvit za několik měsíců., že. HA už neberu rok, kvůli trombofilnímu onemočnění. Jinak nic podpůrného neužívám kromě kontryhelového čaje. Používáte tu někdo nějaké přípravky? Omlouvám se, pokud jste to tady už probíraly, ale není v mých silách vás dočíst.
5. dub 2010 ve 22:50  • Odpověz
Bré ránko snažilky a těhulky :slight_smile:
Tak prodloužený víkend je za náma.... Doufám, že jste si to všchny užili! :slight_smile:

Vítám Hribka a Laterku! DOufám, že se nám u nás bude líbit a že vám tu spříjemníme snaženíčko :slight_smile:

Laterko myslím, že pokud tu někdo něco bere, tak listovku, nebo nějaká babyplan :wink:
6. dub 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno všem,
leterko, vítám tě mezi námi a přeji, aby si co nejdříve objevila // :slight_smile: .
My se snažíme teprve 1.měsíc a zatím jsem si koupila jenom kyselinu listovou (60 tabletek za 45 Kč), četla jsem o ní, že je docela důležitá. To je zatím jediné, co beru. Konkrétně jsem si koupila tohle - http://www.lekarna.cz/kyselina-listova-super-tbl-60/
6. dub 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahojky Peťulo! Jak je při pondělku? :wink:
6. dub 2010 v 08:40  • Odpověz
Ahoj Dančo,
od rána mě bolí dásně, zítra jdu na vyndávání stehů. Už aby to bylo za mnou :slight_smile:.
Jinak po 5 dnech volna zase v práci - vůbec se mi sem nechtělo. Šéf odjel na 14 na dovču do Egypta, tak tu budeme mít alespoň klid :grinning:.
6. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
ahojte holky, tak už se hlásím z domu. Návštěvek mám pro tento měsíc dost. Úplně sem zapomněla, jak to máme doma hezký :grinning: . Malá si taky užívá svých hraček. A manža se fakt držel, je tady docela uklizeno, překvapil :grinning:
6. dub 2010 v 08:55  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:jak e mate?mi se máme dobře :slight_smile:dneska
zíta jdem na kontrolu:slight_smile:holky ten čas letííííííííííí to je fofr:slight_smile:
6. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
Peťu takto zítra přečkej a už bude líp :wink: . No jo tak to budete mít pohodu :wink:
Evi ahoj! Tak tě čekalo milé překvapení :wink: to je milé a vítej doma :slight_smile:
Teda Aničko, je ot možný! Ty už jsi 15tt :astonished: bože to letí :dizzy_face: Budu držet palečky a hned po kontrole se nahlas jo?! :slight_smile:
6. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
Dani:určitě dám vědět:slight_smile:nj 15tt taky jsem na to koukala:slight_smile:dani jak si citila a kdy prvni pohyby adamkA jetli si vzpominas?
6. dub 2010 v 10:00  • Odpověz
Ani vzpomínám a nezapomenu to! První pohyby jsem ucítila při obřadu svatby mé kamarádky! :dizzy_face: bylo to 15.9. a já byla asi 18tt :slight_smile:
6. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
A jak s to projevovalo jestli to jde popsat?:slight_smile:
6. dub 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky, muzu se pridat?
My jsme se snazenim take zacali pred mesicem. :slight_smile:
6. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:

tak jaké byly velikonoce? :wink:
6. dub 2010 v 10:17  • Odpověz
Anito poznáš, že to je ono,t o se s ničím jiným nepoplete! :wink: a je to i intenzivní... první jsou cítit, když si večer lehneš v posteli na záda :wink: a dáš si ruce na příško, ale to se lehko zamění s prdama :grinning:

Sabísku no jasně! Vítej! Dej nám o sobě nějaké info a Žanetce do IP info do tabulky :wink:
6. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojky Luci u nás se to letos nějak přešlo :wink: Adík je ještě prcek,ale hody hody mu jdou :grinning: ty chlapi se s tím snad roděj :grinning: :angry: :grinning:
6. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
Dančo - a vykoledoval si něco??:slight_smile:

nás to nebere vůbec..jen sem upekla nádivku a včera udělala vajíčkovou pomazánku:grinning:
6. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
Holky,prvni pohyby uz see tesim:slight_smile:

Sabísku vítej:slight_smile:i kdyz ja jsem tu trochu navíc:slight_smile:
6. dub 2010 v 10:26  • Odpověz
ahoj Aničko, tak už brzo budeš mít půlku těhotenství za sebou, strašně to letí
jinak pohyby jsou jakoby takový buklinky v bříšku, ze začátku si nebudeš vůbec jistá jestli je to ono, no a ke konci to jsou pořádný šťouchance
6. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
bublinky, buklinky ani nevím, jak by to vypadalo :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 10:31  • Odpověz
Luci no jasně, že jo! Babičky nezlamaly :sunglasses: :wink: Kokina a kupu dalších
6. dub 2010 v 10:46  • Odpověz
Tak to já první pohyby cítila až ve 21.týdnu,taky vleže na zádech před spaním. Nebyla jsem si jistá,že je to ono,ale když se to opakovalo i druhý den,bylo i to jasný :dizzy_face: pak to bylo den ode dne intenzivnější :slight_smile:
6. dub 2010 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz
Dekuju za informace:slight_smile:tak uvidim kdy prijdou ty moje prvni pohyby:slight_smile:
6. dub 2010 v 11:42  • Odpověz
hribek: budeme se snažit dál, ikdyž jsem si myslela že ted už to konečně vyšlo, když jsme se snažili 5 měsíců už, sice se povedelo, ale neudrželo se to.Věřim tomu že se to povede příště, chce to se snažit přůběžně a hlavně jen když na to má člověk chuť a nemyslet na mimčo přitom, těžko se to říká ale je to tak, já jsem taky našla // když jsem to nejmíň čekala.
Tak přeju hodně štěstíčka.
6. dub 2010 v 11:43  • Odpověz
vítám leterku, :slight_smile:
ahojky dančo: jaký byli velikonoce? u mě docela dobrý, ani jsem moc nedostala
Ani teda to letí už 15tt, to věřím že se těšíš na první pohyby, tak držím palečky až půjdeš na tu kontrolu.
6. dub 2010 v 11:50  • Odpověz
ahoj, muzu se zeptat, co znamena v tabulce zkratka DC? Nejak mi to nedochazi.... :unamused: Dekuju
6. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
ahoj Wendullo - den cyklu = DC :wink:
6. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
15tt - supr:wink: a co výbavička, už nakupujete?? :wink:
6. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
Kdepak dnes máme Žanetku? Není aktualizace :sweat_smile: :wink:
Kači jo díky, od Adámka jsem dostala ještě dnes, nějak si v tom našel zálibu :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.