• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
hmmm, kazdy rika neco jineho, to je pravda....u nas v praci je taky hodne tehulek. Musim priznat, ze me taky bavi koukat na oblecky, kocarky a tak. :slight_smile:
6. dub 2010 ve 12:35  • Odpověz
jj jsou to krásný věci..a krásně se nakupují :wink:
6. dub 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahojky, konečně jsem na skok tady. Oční mám za sebou, tak po výplatě musím skočit do optiky a nechat si udělat nové sklíčka do brýlí :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 12:40  • Odpověz
Já sem na malou nakupovala až tak asi od 20. týdne. Ani ne tak, že bych před tím nechtěla, ale vůbec sem nevěděla jak je to s velikostma. Musela sem to nastudovat :grinning: . A na úplně malý mimčo sem nakupovala neutrální barvy. Navíc sem pak byla ráda, že sem kupovala neutrální oblečky, protože mi nejdřív doktor říkal (kolem 20. týdne), že to bude kluk a asi za měsíc to upřesnil na holku.
Ještě si pamatuju, jak byla sleva v Tescu na dětský oblečky a jak jsme tam s manželem chodili a vůbec nic nekoupili, protože sme fakt nevěděli, co vůbec budeme potřebovat a v jakých velikostech. :grinning: :grinning: :grinning:
ahojda:slight_smile: musíš mít silnější jo? mě se to už naštěstí moc nemění... ale mám o 1/4 dioptrie míň než bych měla mít..na vlastní přání páč s tou silnější se mi motala hlava :wink:
cas od casu kouknu tady do bazaru na oblecky, ale kocarek bych chtela si novy....ale to je jeste strasne daleko....
6. dub 2010 ve 12:41  • Odpověz
no vybírat kočárek to je podle mě docela záhul pak:wink:
6. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............7.4.
rosslyn..........................23let............31.3.20...............................nevíme.............................................
lenik 87(Lenča)..........23 let..............1.4.10...............................nevíme..............Eliška/Vašík.........

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).............28 let............32DC..........(posl. cyklus 37 dní)
ssaara (Sonča).................31let.............31DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............30DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............29DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............27DC......... (posl. cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)...................27let.............24C..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............24C..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............24C.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............21DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............21DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............18DC...........(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............8DC..........(posl. cyklus 29dní)
zanet2009(Žaneta)..........25let...............7DC..........(posl. cyklus 28dní)
cara.m().............................29let...............6DC..........(posl. cyklus 28dní)
kackabo(Káťa).................20let...............6DC...........(posl. cyklus 34dní)
hribek(Péťa).....................27let..................................(posl. cyklus 28dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
6. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
to urcite, samozrejme jsme nakoukla na nabidku :sweat_smile: a je jich opravdu hodne, nejvic mi padnul do oka Abc design 3 tec nebo cobra
6. dub 2010 ve 12:46  • Odpověz
Vítám nově příchozí snažilky :wink:
Pokud chcete zařadit do tabulky, napište mi, prosím, do IP údaje: Jméno, věk, který jste DC a jak dlouho trval posl. cyklus :wink:
6. dub 2010 ve 12:49  • Odpověz
wendy: mě mutsy nebo gesslein :wink:
6. dub 2010 ve 12:52  • Odpověz
já mám 3 favority na hluboký kočárek- inglesina, peg perégo a roan-všechny houpací klasiky s prostornou korbou :grinning:
6. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz
mutsy he hezky kocarek, gesslein uz se mi to lik nelibi.

Peg perego je pekny kocarek, ale 20 000 za kocar, to je trosku moc.
6. dub 2010 ve 13:01  • Odpověz
Já sem na malou měla (a mám schovaný ve sklepě) Roan Marita a byla sem s ním hodně spokojená a letošní zimu sem využila i ten sporťák do sněhu. Hluboký kočár je fakt hodně dobrý, korbička je velká a vleze se do ní i velký mimčo. Nikdy nevíte, kdy vám začne samo sedět a může jít do sporťáku. Sporťák není moc hezkej, ale do toho sněhu co byl, to byl ten nejlepší tank. Kamarádky, který měly jenom kočárky tříkolky, nebo ty, kde se točí přední kolečka, se strašně natrápily. Jak slezl sníh, zase sem začala jezdit s golfkama, ale v zimě bych se s něma zbláznila. A taky cena tohodle kočárku je fakt hodně dobrá.
Kdybych kupovala kočárek teď, koupila bych si použitý hluboký a pak investovala do dobrého sporťáku. Hluboký kočárky se prodávaj v hodně dobrých stavech a stojí pár korun.
6. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
jj to je pravda, z druhé ruky se dají sehnat taky kvalitní kočárky v dobrém stavu :wink:a je fakt že ve sporťáku pak to dítko je delší dobu než v tom hlubokém...

na gessleinu se mi líbí že je jak do terénu - 4 velká kola tak i do města - vyměnitelná přední kolečka :wink:
6. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
wendul, 20tisíc stojí ta kombinace 3-kolka od peg-peréga,ne? tu já nechci, já bych chtěla klas. houpací na 4 nafuk.kolech.

Měla jsem X-landera XA(kombinaci), pak Jané nomad-sporťák a pro druhé dítko budu chtít klasický hluboký houpací a pak si koupím pořádný pěkný sporťák-už jsem totiž vyzkoušela hodně kočárů :grinning: tak vím co mi vyhovuje a co ne a co chci. :grinning:
6. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz
Tak my měli na Sebču Cam Cortinu a celkem spokojenost.

A teď je mým favoritem Bolder :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
to je dobrý že to už máš vyzkoušený :wink: my budeme muset teprve zkoušet:grinning:
6. dub 2010 ve 13:20  • Odpověz
ten bolder byl nedávno v tv ve zprávách..
6. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
já doporučuju vybrat si kočárek, podívat se na netu na zkušenosti ostatních s kočárkem a pak se jít na něj podívat do kamennýho obchodu a pak teprve objednat, nebo koupit. Taky je dobrý vyzkoušet, jak se bude dávat kočárek do auta, to může být někdy oříšek :grinning:
A taky doporučuju pořídit si ke kočárku autosedačku, která se dá připevnit na spodek kočárku, to využijete při nákupech, nasadíte na spodek autosedačku a nemusíte se s ní vláčet. Ale to teď asi nají všechny kočárky, má to i ten Roan... :grinning:
6. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz
jj dneska je mega výběr..myslím že si každý najde ten svůj:slight_smile:jen pohledat :wink:
6. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
já sem jenom nechtěla moc drahej kočárek, chtěla sem kombinaci hlubokej a sporťák nejvíc do 10 tisíc a nejlépe i s autodačkou a to se mi povedlo, pak sem koupila chicco golfky a sem spokojená
6. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
jo ty ceny jsou děsný u některých..a mě se zrona líběj ty drahý:sweat_smile: ale jako uvidíme co jednou nakonec koupíme:grinning:
6. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz
Teda čék si na chvilku zdřímne a tady se tlachá :grinning: :wink:
Luci mám x-landera xa a jsem spokojená už 2 roky.... tenkrát to byla láska na 1. pohled a všechny šly okolo mě! a nechám si ho asi i na druhé.... nevím jakej bych chtěla 2. a taky mám obavu, že bych ho pořád porovnávala s mou láskou :sweat_smile: :wink:
Wendy držím palečky a odpolko se nahalaš! :wink:
Žany tak hlavně, že už se ti bude dobře koukat :wink:

Kdepak je Danča, dlouho se tu neukázala a hlavně přesluhuje :wink:
6. dub 2010 ve 14:25  • Odpověz
a taky jedna vlastí zkušenost, mám docela daleko obchody, tak u mě se rozhodně vyplatil kočárek s velikým nákupním košíkem a spouta jich má dosti prťavej :rolling_eyes: :wink:
6. dub 2010 ve 14:26  • Odpověz
danda: jj to je fakt... já budu potřebovat kočárek taky s dobrým nákupákem a dobře skladnej - páč budu pořád cestovat (mám rodinu v jiném městě) a zároveň aby byl i trochu do terénu páč za barákem máme lesík a docela kopečky :wink:

a mutsy i gesslein maj přídavný velký nákupní košíky :grinning:
6. dub 2010 ve 14:31  • Odpověz
x-landr je takovej střed, ale dalo se :wink: bydlíme v podhůří, takže město samej kopec, tak taky nemůžu mít kočár s malinkýma kolečkama :wink:
6. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz
Dančo to máš s tou Dančou pravdu :grinning: . Sem zvědavá jak tento měsíc dopadnete. Jen doufám, že tady dole nezůstanu sama, bych se asi bála :grinning:
6. dub 2010 ve 14:33  • Odpověz
Evi neboj, tentokrát bych se k tobě i docela ráda přidala, nějak bych nemusela vánoční mimi :wink: :grinning:
6. dub 2010 ve 14:44  • Odpověz
mě by nevadilo :grinning:
6. dub 2010 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.