• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Ahoj vespolek, tak já přijdu z práce a tady se diskuze tak rozjela :grinning:
No já mám dle netu vybraný Teutonia Spirit ale nevím jak vypadá ve skutečnosti, takže až to bude aktuální, kouknu na něj v obchodě. Kéž by to brzy aktuální bylo. Už mám objednané ovu testíky, tak budu doufat, že ovulka bude ok.
6. dub 2010 v 15:58  • Odpověz
cara: já mám taky objednané...tenhle měsíc se mi ji nepodařilo nějak zjistit :confused: tak sem si nakoupila další várku na příští a budu testovat každý den :wink:
6. dub 2010 v 16:00  • Odpověz
a od kterého DC začneš? Já asi už 10 a pojedu dokud ji neobjevím :grinning: Jsem si jich objednala 21 s těmi 5 těhu zdarma :grinning:
6. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
cara: hnedle od prvního:slight_smile: posledně jsem testovala od 11 a nějak se mi ji nepodařilo zjistit..asi jsem ji měla hnedle na začátku :confused:
6. dub 2010 v 16:03  • Odpověz
No já teď jak jsem měla tu MS na pytel, tak jsem si vzpomněla na svou gynekoložku, jak mě upozorňovala, že po vysazení HA nemusí někdo třeba půl roku ovulovat :unamused: Já si tak chválila, že mi přišla MS hned po vysazení a chodí pravidelně, tak snad se to nepos... :rolling_eyes:
6. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
no mě na vyšetření říkala že vidí dozrávající vajíčka a tak..takže by to snad mělo být v poho...
6. dub 2010 v 16:05  • Odpověz
Noooo tak já raději začnu hned jak mi přijdou, teď jsem ale 6DC, takže to tak na ten 10 vyjde. Ale pojistím si to každodenním snažením :grinning:
6. dub 2010 v 16:06  • Odpověz
:grinning:
no já sem si naplánovala každodenní testování, tak snad ji mrchu najdu:grinning:
6. dub 2010 v 16:06  • Odpověz
No já si taky říkám, ať jsem v klidu. Že jsem ji ještě nestihla říct, že už HA neberu a při prohlídce to poznala sama, že mám vyšší sliznici, tak snad budu taky ok.
6. dub 2010 v 16:07  • Odpověz
Kamarádka mi kdysi říkala, že otěhotněla ve 4DC, takže je třeba makat od začátku :grinning:
6. dub 2010 v 16:08  • Odpověz
To z nás budu mít muži radost :grinning:
jj budeme si držet palce:slight_smile: no já jsem tedka 24DC..tak třebas sem měla štěstí a měla jsem ji na začátku a doufám že sme se i snažili:grinning: uvidím v sobotu jestli přijde MS nebo ne..
no právě..může být kdykoli potfora :sunglasses:
6. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
no ten můj je tedka dost ve stresu z práce :pensive: tak snad to půjde :grinning:
6. dub 2010 v 16:09  • Odpověz
Jééééé tak třeba se Ti zadaří a ani je nevyužiješ, budu Ti moc držet pěsti!
He he myslím, že mu to půjde, chlapi se u toho odreagovávaj :grinning:
6. dub 2010 v 16:10  • Odpověz
no tak taky nastanou situace kdy to chlapům nejde :wink:

jj doufám..sice to budou vyhozený prachy..ale kdyžtak je prodám :wink:
6. dub 2010 v 16:11  • Odpověz
No to jo, tak si ho tedy musíš šetřit na ovulku :grinning: :grinning: :grinning:
Když se mi tento měsíc nezadaří, tak je od tebe klidně koupím :grinning: Ale tento měsíc jsem si říkala, že by to byla ideálka :grinning: Kdyby vše šlo jak má, mimi vykoukne na svět v lednu. Stihla bych stromeček :grinning: Když je zima, jezdilo by zakutané a jak by rostlo, začalo by být teplo. Ideální stav :grinning:
6. dub 2010 v 16:14  • Odpověz
Takže pro to budu dělat maximum :grinning: :grinning: :grinning: A když se nepovede, tak únor, březen, duben atd. to taky nejsou špatné měsíce :grinning:
6. dub 2010 v 16:15  • Odpověz
jj to jo:slight_smile:

oki, máš předkupní právo v případě že je nebudu potřebovat:wink: ale cejtím v kostech že je využiju :grinning:
žádnej měsíc není špatnej:grinning:
:grinning: No jestli jste se usilovně snažili, tak proč by to nevyšlo?
Já cítila, že to u nás teď nevyjde, protože jsem začátkem března narazila na blbého doktora, který mě zdeptal a tak než jsem šla k jinému jsem se raději ani nesnažila, takže to byl takový odflinknutý měsíc :grinning:
6. dub 2010 v 16:16  • Odpověz
a jak tě zdeptal? :confused: já taky měnila dr. ale kvůli vzdálenosti a jsem spokojená :wink:
6. dub 2010 v 16:22  • Odpověz
ahoj, poslusne hlasim.....jsou tam!!!! jsou tam dve :grinning: ve ctvrtek si udelam test jeste jednou a pripadne se hned objednavam k dr. :grinning:
6. dub 2010 v 16:36  • Odpověz
jo, ja myslela, ze peg perego dela jenom trojkombinace.....zase jsem o neco chytrejsi :slight_smile:
6. dub 2010 v 16:37  • Odpověz
no tak gratulaceee!! to je super zprávička:slight_smile: nehorázně závidím :dizzy_face:

jj peg perego dělá taky všechno :wink:
6. dub 2010 v 16:39  • Odpověz
wendulla - taky posílám velikánskou gratulaci!!!
luphen - nebyl to gyndař, šla jsem na nějakou kontrolu, doktor mi stanovil diagnozu, že se musím léčit atd atd. Šla jsem k jinému, a vůbec to nebylo tak akutní, takže jsem první byla zdeptaná, že budu muset brát léky atd. a nakonec nic neber a vše je ok.
6. dub 2010 v 17:25  • Odpověz
Zdravím všechny snažilky a těhulky :grinning: Wendy gratuluji k //, taky jsem z n ich měla mega radost a ještě jsem si dnes pro jistotu koupila dva testíky, prostě jen tak, abych se ujistila :sweat_smile: Už jsem ale volala dr., tak hned příští týden mám přijít na kontrolu, tak uvidíme :frowning2: Budu doufat jen v samé dobré zprávy :confounded:
6. dub 2010 v 17:33  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: no to jsou mi věci, nejdřív si myslím, že vás nestihnu ani dočíst a na konci taková skvělá zpráva!!! Wendy moc gratuluju! :slight_smile:
My měli od včerejška na hlídání pres noc neteř, teď jsme ji odvezli domů... řeknu vám, to byl záhul :grinning:
Danuško před chvílí jsme jeli kolem vás, napadlo mě, jestli neběháte někde po venku s Adámkem :slight_smile:
6. dub 2010 v 18:28  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............7.4.
rosslyn..........................23let............31.3.20...............................nevíme.............................................
lenik 87(Lenča)..........23 let..............1.4.10...............................nevíme..............Eliška/Vašík.........

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka).............28 let............32DC..........(posl. cyklus 37 dní)
hribek(Péťa).....................27let.............31DC...........(posl. cyklus 28dní)
ssaara (Sonča).................31let.............31DC..........(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča)..................31let............30DC......... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva)..........................27let............29DC...........(vysazena HA)
annie003 (Anna)...............23let.............27DC......... (posl. cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)...................27let.............24C..........(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ............21 let............24C..........(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)............28 let............24C.........(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............21DC..........(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............21DC..........(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............18DC...........(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............8DC..........(posl. cyklus 29dní)
zanet2009(Žaneta)..........25let...............7DC..........(posl. cyklus 28dní)
cara.m().............................29let...............6DC..........(posl. cyklus 28dní)
kackabo(Káťa).................20let...............6DC...........(posl. cyklus 34dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
6. dub 2010 v 19:03  • Odpověz
Wendul, moc moc moc gratuluji ke // :wink: držím pěstičky,aby bylo vše O.K.
6. dub 2010 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.