• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
Ahoj holky,
tak tady dva dny nejsem a ono se tu krafe jak o závod :grinning:
Nejprve vítám nové snažilky a wendul gratuluji ke // !!!!!!!
Já budu testovat asi zítra :slight_smile: nevím,kdy to mám dostat takhle po HA, ale zkusim to a uvidim :slight_smile: tak držte palce.............!

A co se kočárku týká, měla jsem Quinny Speedi, ale už jsme ho prodali. Byl super, ale nevyhovovalo mi polohování a že nešel otočit čelem ke mně. Teď mám vyhlídnutý Mutsy nebo Teutonii Spirit. Na nákupy máme golfky TFK, tak na ně pak jenom naklapnu autosedačku.
6. dub 2010 v 19:34  • Odpověz
Ahojky
Wendy gratuluju! :dizzy_face: a přeji úspěšné těhulkování s náhrerným a zdravím uzlíčkem na konci :wink:
Veru byli jsme :wink: jste se mohli zastavit :wink: A jak s tou Léňou? Máme na sebe kontakt, nebo jak? :wink:
6. dub 2010 v 19:52  • Odpověz
Dani my jeli jen vrátit neteřinku a tchýni dom :slight_smile: S Léňou vůbec nevím, jak to bude :frowning2: Rozjíždí se stavba a vůbec nevím, jak mě tam bude potřeba nebo nebude, chlapi tam jedou makat v pátek a manža už bude v práci, tak nevím, jestli nebudu muset asistovat :frowning2:
6. dub 2010 v 19:57  • Odpověz
Veru tak to je v celku pochopitelný :wink: Tak užžžž konečně :slight_smile: :wink:
6. dub 2010 v 19:58  • Odpověz
jo jo, ten chlapík, co nám to nakonec bude stavět, je děsně akční a je to skvělý :slight_smile: Fakt na nás dělá úžasnej pocit, že to bude snad fajn. Dneska nám volá, že jestli jsme doma, že jsou u nás na pozemku s vodákama a jestli bychom nemohli přijet :slight_smile: Takže super, domluvili se, že v pátek naběhnou na vodu a příští týden se bude dělat izolace, všechno nám domluvil. Akorát právě asi budou potřebovat pustit do baráku kvůli elektrice a to bych tam musela jet. No uvidíme, zatím právě nechci nic domlouvat s výletem, protože nevím, jak to všechno bude :frowning2: ale moc mě to mrzí, strašně jsem se těšila :angry:
6. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz
Tak holky neva, třebas se sejdeme někdy jindy někde jinde :grinning: Já se snažím co nejvíc odpočívat, mám zrovna obdoví, kdy bych pořád spala, dneska mě i lektorka řekla, že jestli chci, ať si jdu lehnout a přijdu dýl :dizzy_face: A to to ještě nevěděla :zipper_mouth:
Veru, to je super, že se vám rozjíždí stavba, to moc přeji :sweat_smile: My budeme leots v létě malovat doma :grinning: :grinning:
6. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
ahoj holky,
občas vás čtu ale chodím na víc diskuzí takže nestíhám! my začli taky v březnu a dneska jsem si dělala test a jsou tam // :dizzy_face: nečekala jsem že to bude tak rychlý, jsem trochu překvapená, máme 2 letou holčičku, takže mám trochu výčitky, jeslti to není brzy, jak to zvládnu co malá, aby nežárlila atd..ale jsem ráda že to šlo než čekat když to vyjde! příští týden se objednám k dr a uvidíme co bude vidět! já teda poznala kdy jsem měla plodný dny, bolely mě vaječníky a je i víc hlenu, zkuste to pozorovat! občas mrknu, přeju rychlý otěhotnění a hlavně nebudte jako králící my taky byli při prvním ale brzy nás to přestalo bavit :grinning:
6. dub 2010 ve 20:04  • Odpověz
ahoj dekuju moc za gratulace, ted jenom doufam,ze bude vsechno v poradku. Tesim se na to, co bude dal :grinning:

Jani, tobe take gratuluji. Nez se ti narodi bude od vasi holcicky skoro 3 roky a to uz je docela unosny ( alespon si to myslim ).
6. dub 2010 ve 20:14  • Odpověz
wendul- asi jo :wink: kdy ty sis dělala test?
6. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
jinak samozřejmě taky gratuluju!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 20:24  • Odpověz
jani- dneska :slight_smile: ve ctvrtek si ho udelam jeste jednou a objednam se k dr. Sla jsem ho zkontrolovat snad milionkrat.
6. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz
Wendulko a Jani - moc moc gratuluji ke //. Hezky si to užívejte a držím palce, ať je všechno ok :slight_smile: .
Já očekávám menstruaci o víkendu - začínám být docela nervozní z toho, zda dorazí nebo ne :slight_smile:. Ale protože se snažíme teprve 1.měsíc, tak s tím ani moc nepočítám. No uvidíme :wink:
6. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
6. dub 2010 ve 22:18 • katunka82
Ahoj holky,
dík moc za krásné přivítání.
objevitelkám // gratuluji.

ad kočárky . my měli X-lender XA, určo ho necháme pro druhé, byli jsme spokojeni, dá se tam nasadit autosedačka Maxi Cosi, korba nám pěkně vystačila na 6 a kousek měsíce a pak jsme přehodili sporťák. tím, že byla Terezka narozená v únoru, tak to pěkně vyšlo.Jen má docela velkou rozteč koleček, takže u našich v paneláku ve vžtahu byl problém, musela jsem kolečko vyndavat. Ale myslím, že mají hodně malý ten výtah, nikde jinde jsem s tím problém neměla, ale je třeba na to také pomyslet. No a při skládání do auta jsme museli sundavat obě kolečka.

A jak jsem se ptala na to, zda tady někdo neužívá nějaké přípravky,tak jsem myslela pro podporu otěhotnění, jako mám třeba ten kontryhelový čaj. Ale slyšlela jsem, že existují i jiné bylinky, jen s tím nemám zkušenost, tak jsem myslela, že třeba někdo ano. Kyselinu listovou mám také.

Žanet co nejdříve napíšu údaje do IP, ale teď už jdu hají.
6. dub 2010 ve 23:47  • Odpověz
holky já s tím taky nepočítala ale zázraky se dějí i první měsíc :grinning: chtěla jsem na to jít pomalu abych nebyla nervozní a hned to vyšlo! hlavně se nestresujte přijde to, nebojte se!
7. dub 2010 v 07:56  • Odpověz
Wendul i Janince velká gratulace k // :dizzy_face:

Já bohužel hlásím 1 DC :frowning2: Ale nepakvapuje mě to. Své tělo znám a počítala jsem s tím.
Tak snad zase za měsíc :dizzy_face:
7. dub 2010 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............7.4.
rosslyn..........................23let............31.3.20...............................nevíme.............................................
lenik 87(Lenča)..........23 let..............1.4.10...............................nevíme..............Eliška/Vašík.........

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka)............28 let............33DC............(posl. cyklus 37 dní)
hribek(Péťa)......................27let............32DC...........(posl. cyklus 28dní)
ssaara (Sonča).................31let............32DC............(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča).................31let............31DC........... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva).........................27let............30DC.............(vysazena HA)
annie003 (Anna)..............23let.............28DC........... (posl. cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..................27let.............25DC..............(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ...........21 let............25DC..............(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)...........28 let............25DC.............(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............22DC............(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............22DC............(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............19DC............(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............9DC............(posl. cyklus 29dní)
zanet2009(Žaneta)..........25let...............8DC............(posl. cyklus 28dní)
cara.m().............................29let...............7DC............(posl. cyklus 28dní)
kackabo(Káťa).................20let...............7DC.............(posl. cyklus 34dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
7. dub 2010 v 08:07  • Odpověz
Holky, které jste našly // na testíku, napište mi do IP údaje,ať Vás můžu přidat do tabulky(věk, jméno, kdy jste našly //,předpokládaný termín porodu podle posl. MS) :wink:
7. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............7.4.
rosslyn..........................23let............31.3.20...............................nevíme.............................................
lenik 87(Lenča)..........23 let..............1.4.10...............................nevíme..............Eliška/Vašík.........

Snažilky:
cincinnati (Lenka)............28 let............33DC............(posl. cyklus 37 dní)
hribek(Péťa)......................27let............32DC...........(posl. cyklus 28dní)
ssaara (Sonča).................31let............32DC............(poslední cyklus 31 dní)
dannys(Danča).................31let............31DC........... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva).........................27let............30DC.............(vysazena HA)
annie003 (Anna)..............23let.............28DC........... (posl. cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..................27let.............25DC..............(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ...........21 let............25DC..............(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)...........28 let............25DC.............(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............22DC............(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............22DC............(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............19DC............(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............9DC............(posl. cyklus 29dní)
zanet2009(Žaneta)..........25let...............8DC............(posl. cyklus 28dní)
cara.m().............................29let...............7DC............(posl. cyklus 28dní)
kackabo(Káťa).................20let...............7DC.............(posl. cyklus 34dní)
ssaara (Sonča)................31let...............1DC............(poslední cyklus 31 dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
7. dub 2010 v 08:10  • Odpověz

Snažilky:
ssaara (Sonča)................31let...............1DC............(poslední cyklus 31 dní)

7. dub 2010 v 08:11  • Odpověz
Soni neboj, určitě to příští měsíc vyjde :wink:
7. dub 2010 v 08:12  • Odpověz
dobré ránko holky:wink:
gratuluju janinince k // :wink:
7. dub 2010 v 08:18  • Odpověz
Janinince taky přeji k // na testíku. moc moc gratuluji :wink:
7. dub 2010 v 08:25  • Odpověz
ssaara- neboj přijde to :wink: ale chápu taky jsem při prvním těhu byla smutná ted jsem to ani nestihla jsem spíš překvapená a je to na mě moc rychlý :sweat_smile:
7. dub 2010 v 08:28  • Odpověz
Bré ráno!
No to se nám to rozjíždí!
Janinko gratuluju! Máš to super, bez stresu a nerviček, zda to klapne nebo ne :wink: přeju hodně štěstí :wink:
7. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
díky moc :dizzy_face:
7. dub 2010 v 08:45  • Odpověz
tak mě včera psali že odesílaj ty ovu testy, tak po MS začnu testovat každej den - teda hned při MS začnu:grinning: pokud ji dostanu... :dizzy_face:a snad to taky bude hnedle :grinning:
7. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
Dobré ránko !
Janinko,gratuluji ke // !!! a trošku závidím. Já jsem dneska taky testovala a nic :frowning2: Ms taky nikde, tak nevim. Už mě pár dní bolí podbříšek jako bych to měla dostat. Pamatuju,že to takhle bylo když jsem čekala malou, tekrát to klaplo hned první měsíc, tak jsem teď tak trošku doufala, že taky a .........jsem trošku zklamaná :confounded: Ale třeba je na test ještě brzy, co ? ........no asi ne.
7. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
ahojky všem, teda holky tady se to rozjelo, ani jsem si nestila vše přečíst a vstřebat to, tak to shrnu, vítám tu nové snažilky a gratuluju novým těhulkám k //, přeju vám aby to vyšlo a bylo vše v pořádku, já jsem měla skoro v 5tt samovolný potrat - je to týden co se to stalo, takže další snaženíčko.
Jinak jsem koukala že jste tu řešili kočárky, mě se moc líbí x-lande, jak se tu zmiňovalo, a také Austin - co má kamarádka, spíš se mi líbí když je to hluboká korba, sporťáka a vajíčko dohoromady. :slight_smile:
7. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
ewcik: tak zkus testík až dýl, já se poprvé testovala asi 29Dc a nic a pak až 33DC a to se mi ukázal stín, tak uvidíš
7. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.