• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
ssaara: to je mi líto, výjde to příště uvidíš, neztrácej naději :slight_smile:
7. dub 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsme po kontrole zdravý jak rybičky :wink:
7. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............28.4.
rosslyn..........................23let............31.3.20...............................nevíme.............................................
lenik 87(Lenča)..........23 let..............1.4.10...............................nevíme..............Eliška/Vašík.........

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka)............28 let............33DC............(posl. cyklus 37 dní)
hribek(Péťa)......................27let............32DC...........(posl. cyklus 28dní)
dannys(Danča).................31let............31DC........... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva).........................27let............30DC.............(vysazena HA)
annie003 (Anna)..............23let.............28DC........... (posl. cyklus 29 dní)
luphen(Lucka)..................27let.............25DC..............(posl. cyklus 28 dní)
dandelion(Eliška) ...........21 let............25DC..............(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)...........28 let............25DC.............(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............22DC............(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............22DC............(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............19DC............(posl. cyklus 30 dní)
madormi().........................24let...............9DC............(posl. cyklus 29dní)
zanet2009(Žaneta)..........25let...............8DC............(posl. cyklus 28dní)
cara.m().............................29let...............7DC............(posl. cyklus 28dní)
kackabo(Káťa).................20let...............7DC.............(posl. cyklus 34dní)
ssaara (Sonča)................31let...............1DC............(poslední cyklus 31 dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
7. dub 2010 v 11:01  • Odpověz
renesme, jsem moc ráda, že kontrola dopadla dobře. :wink:
7. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
Zanet dekuju za prepsani:slight_smile:
7. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
renesme: ahojky Aničko, to je supr že jste zdraví, jentak dál :slight_smile:
7. dub 2010 v 11:33  • Odpověz
AHojky Ani, to jto je super! V takový krásný den, jen samé krásné zprávy! Gratuluju :dizzy_face:
A co pohlaví? Nebylo vidět? :wink: :grinning:
7. dub 2010 v 11:51  • Odpověz
Ja nebyla na uz jen vysetreni:frowning2:
7. dub 2010 v 11:52  • Odpověz
Aha, tak příště :wink: doufám, že si to necháš říct a pak se pochlubíš :wink: :sunglasses:
7. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
Dani:jasně e si to nechám říct se těšim a dám vědět se musím pochlubit ne?
7. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
Hodná beruška :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. dub 2010 ve 12:12  • Odpověz
ewcik- třeba jsi jen na začátku a ještě to není na testu vidět, tak počkej chvílli a udělej si ho znova jeslti ms nedorazí :wink: mě taky břicho bolí a bolelo i při Kačce
7. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahoj holky, teda co to tu vidím dvě nové těhule? no tak veliká gratulace ať je vše v pořádku. my do toho dupáme tento týden tak snad to klapne :slight_smile: pila jsem kontryhel prvních 9 DC a jím už od prosince listovku. V lednu to klaplo nečekaně na prnví pokus tak doufám že to klapne zase ale tentokráte s dobrým koncem :wink:
7. dub 2010 ve 13:36  • Odpověz
holky tady je nejak mrtvo
7. dub 2010 v 16:32  • Odpověz
Tak já zobu druhý měsíc listovku a jinak nic. Doktorka říkala, že víc není potřeba, jen že listovka je hodně důležitá.
Mi taky psali, že mi dnes odeslali ovu testíky, ale mám pocit, že dle příznaků mám ovu dneska? Ale nevím, je to jen můj pocit, takže bude otázka, zda se pletu a ovu testíky mi ji ukážou později nebo je vyplýtvám a nic tam nebude :grinning:
7. dub 2010 v 17:12  • Odpověz
Ahoj holky, vítám všechny nově příchozí a gratuluju ke //... :slight_smile:
Já jsem dnes ráno nějak podlehla, prostě jsem nevydržela (28 DC) a zkoušela už testovat. Na Mamatestu se mi ukázal po limitu mikroduch a ještě jsem zkoušela jiný test, taky nějaký levný a tam byl sice v limitu ale úplně minidušíček, tak nevím... Dneska mě celý den hrozně bolí podbřišek a nějak divně píchá, hlavně vlevo, tak mám strach, aby to nebyla cysta, nebo mimoděložní těhu... :frowning2: A celkově je mi hrozně, jak psychicky, tak fyzicky, no ale uvidím, budu zkoušet dál, třeba přece jen....
7. dub 2010 v 18:32  • Odpověz
Já taky jím listovku a teď sem přidala i vitamíny pro kojící matky, protože ještě kojím. Ale minulej týden jsem ji přestala kojit přes den, takže kojím jenom ráno, večer a v noci. Tak to už začíná být v pohodě. Docela ani moc neprotestovala, myslela sem, že to bude horší :slight_smile:
Jinak koukám, že se tady s těhulkama rozthl pytel. Tak snad budeme brzo všechny :wink:
7. dub 2010 v 18:34  • Odpověz
Příjemný podvečer všem, tak já se mám primově, dnes mi tak nějak pozvolna začaly asi těhu nevolnosti :confounded: Přišla jsem na to, že nesnesu ryby a cesty autem mi teda taky moc nesedly :cry: A to mě jich teď čeká hodně :sweat_smile: Těhulkám samozřejmě moc gratuluji a přeji pevné nervy a hodně moc štěstí a zdraví. :grinning:
7. dub 2010 v 19:12  • Odpověz
Leni:kdy jdes na kontrolu?
7. dub 2010 v 19:21  • Odpověz
Teprve v pondělí jdu k lékaři, aby mi vyřkl ten ortel :grinning:
7. dub 2010 v 19:23  • Odpověz
Nevolnosti?to znam a doufam a klepu na vše co můžu ,že už konečne ustaly:slight_smile:ale to miminko za to stojí
7. dub 2010 v 19:27  • Odpověz
Já vím, že za to stojí :sweat_smile: však bych se pro něj klidně rozkrájela :grinning: Ale občas je to teda těžký a pár prvních dní mě dost píchalo v pravém boku, ale to se prý mohlo uhnizďovat vajíčko :confounded: tak doufám, že to bylo to ono :sweat_smile: A jak válčíte vy?
7. dub 2010 v 19:29  • Odpověz
Leni, mě hodně pomáhalo nemít ani náznak hladu. Když sem měla hlad bylo mi šíleně špatně, když malinko hlad bylo mi taky šoufl. Tak zkus mít vždycky po ruce něco maláho k snědku. Třeba to pomůže, nebo taky zázvor. V lékárně mají zázvorový lízátka, nebo třeba zázvorový čaj z čerstvýho zázvoru (nakrájet kousky zázvoru, zalít horkou vodou, přidat citrón a cukr).
Jak bych ráda měla zase ty těhulovský nevolnosti, ach jo :slight_smile:
7. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
Leni:mi nno valcime valcime a ja zase zvracela po tom co jsem se najedla:slight_smile:kazdy to ma jinak nmo
7. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
holky mě taky bylo zle občas, a netěším se na to, jelti mě to čeká ted s tím naším čertem, předtím si člověk lehnul a bylo to ale ted nemůžu jaksi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: lízátka jsem taky slyšela že jsou dobrý nebo zázvor ze zdravý výživy ukusovat, kinetozu v autě mám taky, beru kinedril, ted to pro mě bude utrpení nesnáším jízdu autem! beru taky listovku a iodid, to mi doporučil dr..v po tam zavolám a uvidíme :wink:
7. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz
jo a taky jsem nemohla mít hlad, bylo mi zle, je dobrý si něoc dát k posteli hned ráno se do něčeho zakousnout
7. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz
ahojky všem-můžu se k vám s tím mým snažením taky přidat???
7. dub 2010 ve 21:23  • Odpověz
cara: já sem měla pocit že má ovulku asi včera...najednou silnej výtok, bolest bříška a takový asi hodinový špinění...ale od té doby zas enic._)

ahoj maja - proč bys nemohla:slight_smile: pošli žandě údaje do tabulky ať jsi taky pod "kontrolou" :grinning:
7. dub 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj maja:pridej se:slight_smile: vitame te
7. dub 2010 ve 21:26  • Odpověz
No já začínám pozorovat, že to mám taky z hladu, a nemusím ho mít ani velkej, ale zase se nechci moc bouchat, abych nebyla jako koule! :frowning2: Mám k tomu dost skolny. Takhle mám bříško a to nejsem pořádně ani těhotná :grinning: Zázvor teda zásadně odmítám, i když by třeba pomohl, ale nesnesu ho! :zipper_mouth:
Vítám Maju :sweat_smile:
7. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.