• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
tak to je fajn-co potřebujete vědět?koukala jsem vejš-věk,DC....???
7. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz
hezký večer holky,
ahoj Majo, také tě vítám. Stačí poslat informace o věku, kolikátý den cyklu právě jsi a jak dlouhý byl tvůj poslední cyklus. A to je vše :slight_smile:.
Leni držim palce, ať ti to v pondělí u doktora dobře dopadne :wink: .
7. dub 2010 ve 21:58  • Odpověz
ahojky petulo :slight_smile: takže věk 35,dnes 13DC,poslední25DC-jinak díky za přijetí-asi budu mít na vás občas hloupý otázky-se snažením začínám a dost věcí je mi furt záhadou :rolling_eyes:
7. dub 2010 ve 22:04  • Odpověz
Peťulko, děkuji moc, já doufám, teda oba doufáme, že všechno bude tak, jak být má! :frowning2: Zatím jsme bez větších obtíží, tak to snad dopadne! :sweat_smile:
Majo, klidně se ptej, od toho jsme tady a ptá se každá z nás :grinning:
7. dub 2010 ve 22:07  • Odpověz
lenik-svádím velké boje s BT-měřím teprve měsíc(měsíc před tím mi trvalo než jsem si na to zvykla-zapomínala jsem),měřím,ale stejně z toho neumím nic vykoukat :grinning: ,hlen při ovu nemám-nebo nepoznám a bůhví jestli vůbec nějakou ovu mám.....a jsem z toho už mírně na nervy :unamused: ba nééé-ještě to na Chocholouška není :sweat_smile:
7. dub 2010 ve 22:16  • Odpověz
majo33 a používáš nějakej program na zaznamenávání BT? Já používám Fertilityfriend a tam ti to vyhodnotí ovulaci samo.
Tady je odkaz v čestině, kde je o měření BT hodně informací a je tam i o tom fertilityfiend http://merenibt.xf.cz/index2.html
7. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz
ale ty musíš být zkušená matka, tři děti a taky tři těhotenství a otěhotnění :grinning:, takže to máš v malíku a třeba měřit ani nebudeš potřebovat a budeš brzo zase těhu
7. dub 2010 ve 22:22  • Odpověz
evulino-i já jsem se registrovala na fertility,ale dočetla jsem se že se tam ovu vyhodnotí třeba až za 3-4 dny po ovu-je to tak???
7. dub 2010 ve 22:23  • Odpověz
jo zkušená matka :grinning: vždyt já ani nevím jak jsem k těm klukům přišla-ani jeden z nich není plánovaný,takže jsem ještě donedávna nevěděla že existuje nějaká BT,hlen a ovu....a ted když bych ráda tu holčičku tak jsem jak neználek :confounded:
7. dub 2010 ve 22:26  • Odpověz
jo je to tak, ale zjistíš si jestli ovuluješ a taky kdy zhruba a příští měsíce to půjde líp. Je to proto, že tam platí pravidlo 3 po 6. Jako že po 6 dnech nižších teplot přichází 3 teploty vyšších teplot a mezi je ovulace. Je možný sem tam nějaký výkyv v teplotách, ale já to beru, že vím, kdy zhruba ovuluju a na tu dobu se snažím, abysme se snažili :grinning:
Jo už to není jako, když jsme spolu začínali a manžu musím občas do toho tulení tak trošku pohánět, zejména v době ovulace.
7. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz
po 6 dnech nižších-3 vyšší???Zítra se na to juknu jak mi to jde za sebou.jinak u nás je snažení myslím zase nadměrný :grinning: ,o popohánění manželů tady čtu docela často-tak já nevím......ten můj asi není normální-vůbec mu nedochází dech :grinning: no nic....pro dnešek se loučím a zase zítra.....
7. dub 2010 ve 22:37  • Odpověz
Ahojky, nejde mi oznacit tabulka, tak prosim Zandu o opravu, dnes jsem 1DC, poslední cyklus 40 DC.

Byla jsem vcera u doktora a teprve ted jsem nasla odvahu k vam prijit. Doktor mi oznamil, ze tehotensky test mi ukazal dve carky, protoze si jsou ovulacni a tehotensky hormon podobne a kdyz jsem pouzila citlivy test, tak se to zamenilo. Na ultrazvuku nic nevidel...objednal me na patek na vysetreni, ze se uvidi lip, jestli je tam neco nebo ne.

Byla jsem z toho tak v soku, ze tehotensky test ukaze dve carky, menstruaci nedostanu a stejne necekam mimi, ze jsem si udelala hned v praci dalsi a ten byl negativni. Orvala jsem to strasne...kdykoli si vzpomenu na ten oblecek, co jsme koupili, tak mam zase slzy v ocich...

No, kazdopadne misto vyvolavacky v patek, jsem to rano dostala...

takze jsem porad snazilka, ale momentalne nekonecne nejvic zklamana, takze na snazeni kaslu a proste si budu uzivat!

Holky, s optimismem to jde nejlip, i kdyz ted nejak nevim, kde h vyhrabat.drzim palce vsem a prosim, napiste mi mile slovo, je to vazne sok...
8. dub 2010 v 00:01  • Odpověz
Rosslyn, to mě moc mrzí, já jsem se těšila, že budeme společně sdílet zážitky a pocity a doktor si přijde s takovýmhle výmyslem :frowning2: Moc moc mě to mrzí :cry: :cry: :cry: Přeji ti ale do dalšího života moc moc pevné nervy, hodně moc štěstíčka, zdravíčka a hlavně klidu. Máš pravdu, nemá cenu se na snažení upínat, ale prostě si život užívat a ono to jednoho krásného dne přijde. :sweat_smile: Teď mám docela nervy, v pondělí jdu k mudr., tak se bojím, co mi řekne :confounded: I dkyž testy jsem si udělala už 3 s odstupem 5 dnů, tak snad to bude ono.... :frowning2:

Každopádně se nevzdávej!!! Ještě pořád máš nás a milujícího manžela!!!! :sweat_smile:
8. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
Rosslyn je mi to moc líto. Prostě to tak má být. V podstatě se nic nestalo, příště to určitě výjde. Vím, že ty plány, těšení a teď to velký zklamání si budeš muset odžít a sama v sobě srovnat a na to jsme bohužel vždycky sami, i když je kolem nás hodně milujících lidí. Ale uvidíš, že čas všechno srovná.
Jen to vysvětlení doktora sem ještě nikdy neslyšela.
8. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:

rosslyn..to je mi líto...ale příště se to už povede a nebude to planý poplach uvidíš :dizzy_face:
8. dub 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky,
rosslyn zas je lepší že to byl jen planý poplach a ne samovolny potrat:frowning2:musis myslet pozitivně:slight_smile:hlavne s usmevem a na krev te neposlal?
8. dub 2010 v 09:08  • Odpověz
Dobré ráno!
Gábinko! Včera jsem tu chtěla psát, kde tě mám... a pak sjem to smázla, jak kdybych něco čula. Strašně mě to mrzí! Tohle jsem taky nečekala.... jako přirozený potrat jo,a le tohle je pro mě taky novinkou. :frowning2:
Každopádně není všem dnům konec! :slight_smile: Určitě máš doma super chlapa, se ketrým to ruku v ruce teď překlenete a s přicházejícím sluníčkem se i pro vás zase rozsvítí a brzy, uvidíš! Věřím tomu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Posílám pohlazení :dizzy_face:

Vítám Maju! Snad se ti tu s náma bude líbit a dočkáte se holčičky :slight_smile:
8. dub 2010 v 09:11  • Odpověz
rosslyn, to je mi moc líto, ale slyším to poprvé že je toto možné. A ty sis dělala jen jeden test? holky mě hrozně bolí prsa tak na to asi hupnem :slight_smile: ode dneška pro jistotou do úterý každý den :slight_smile:
8. dub 2010 v 09:36  • Odpověz
ahojda..

sem neštastná..dorazila mi MS kráva jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
Dobré ráno,
Gábi,ani nevíš, jak mi to je líto :frowning2: ale holky mají asi pravdu, lepší takhle než třeba potrat. Každopádně i tak ti musí být hrozně,ale nezoufej povede se jindy a určitě až to budeš nejmíň čekat :wink: Posíláme tady s Lilinkou pofoukání na bolavé srdíčko a pohlazení na smutnou dušičku !!!
Majo, tebe vítám a přeji úspěšné snažení o holčičku :slight_smile:
Luphen, to je mi líto :frowning2: Ale povede se jindy, určitě :wink:

já ji taky čekám kaýdým dnem :unamused:
8. dub 2010 v 09:55  • Odpověz
ewcik: no já ji čekala až v sobotu - sem v šoku jak si pospíšila mrcha:grinning:

teda majo - až tedka sem si všimla že už máš takových dětí - "jak smetí" :grinning: ale snad se ta holka povede!!!
8. dub 2010 v 09:56  • Odpověz
Luci když už měla přijít, tak dobře že už je tu, brzy zase můžete snažílkovat :wink:
8. dub 2010 v 09:58  • Odpověz
dančo no čekám na ty ovu testy tak snad se zadaří s nima...:grinning:
8. dub 2010 v 10:07  • Odpověz
Luci,já bych už byla taky ráda kdyby si pospíšal, ať na to můžem znova hupsnout :slight_smile: Tohle čekání je děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dani, jak se máš ? :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
luphen-dětí jako smetí máme,ale už se nám skoro žádné nedrží doma :cry: už nás mají akorát na vaření,vyprání a na korunky :grinning: i ten nejmenší nám nějak rychle vyrostl :cry: a vzhledem k tomu že jsme rodiče typu-KVOČNA,tak jsme se rozhodli ještě pro jedno,tajně doufám,že by to mohla být holčička,ale kluka by jsme vzali taky :wink:
8. dub 2010 v 10:12  • Odpověz
Ewi dobře, díky!
TeĎ mi volala tchýňka (stejně je suprácká) a klapnul nám dárek k manželovým 30tinám! Já jsem tak strašně šťastná :dizzy_face:
8. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
Dani, a copak je to za dárek ? manža má tenhle měsíc tak narozky, tak bych se inspirovala :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:18  • Odpověz
maja:slight_smile: a co je to rodič typu kvočna?:grinning:
8. dub 2010 v 10:23  • Odpověz
Ewi je obrovským fanou WRC (Sebasian Loeb) really, tak jsme domluvili víkend na těchto závodech tady v Čechách, hrozně touží po tom, se v něčem takovým povozit, tak nám to klaplo! Mám radost, protože tohle se jen tak splašit nedá :dizzy_face:
8. dub 2010 v 10:29  • Odpověz
no to je když....... :grinning: no to jsem prostě jáááá!!!já nemůžu vydržet ani letní tábor-za 2 dny jedu za nima,jeden den je rozvezu po babičkách-večer jim volám a na další den už je zase svážím domů,jsem hrozná....oni to tiše trpí,ale asi mě mají taky někdy dost :frowning2: ale já si nemůžu pomoct-jsem nejradši,když jsou doma a mam je na očích,proto mě asi jednou trefí z toho až mi odejdou :cry:
8. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.