• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
maja:grinning: aha:grinning: no budeš to muset přežít jako naši rodiče:grinning:
8. dub 2010 v 10:32  • Odpověz
ty jo..já se vždy těšila na tábory až si odpočinu od rodičů..by mě kleplo kdyby tam za mnou jezdili:grinning:
8. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
MAja vím o čem mluvíš! My měli minulej měsíc první víkendové odloučení (jeli jsme na svatbu) a já to snášela hůř, než moje mládě :grinning: :wink: :grinning:
8. dub 2010 v 10:33  • Odpověz
já vím,že to naši taky přežili,a oni jsou jistě taky na mrtvici,že za nima jezdíme,ale .....mě se prostě stýská no :rolling_eyes: no a právě proto musíme mít tu holku,aby jsme se na ní zaměřili a ty starší aby měli od nás klid. :grinning: ale co budeme dělat až nám vyroste i ta holka-to teda nevím.ve 45letech si fakt už další dítě pořizovat nebudu,už si na to připadám stará ted,ale snad to bude dobrý.
8. dub 2010 v 10:43  • Odpověz
ahojda kočky :slight_smile:
Rosslyn je mi to moc líto, budu se opakovat, ale takovéto vysvětlení od dr. jsem ještě neslyšela... tak se drž, určitě bude brzy líp a povede se to, neboj :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj Danuško, tak přece jen jste sehnali dárek, i když to nebude Kop. tak i tak to je super, ne? :slight_smile:
8. dub 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoky Veru, no přece jen něco plaplo! Jsem strašně ráda, protože bych envěděla, co mu jiného dát
8. dub 2010 v 11:00  • Odpověz
no to je jasný a hlavně víš, že mu dáš něco, co zbožňuje, ne nějakou blbost :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:02  • Odpověz
Veru no přesně tak!!! Jsme fakt šťastná, že to klaplo :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:05  • Odpověz
Holky, tak malá má zase střevní chřipku. Mě z toho snad picne. Přijeli jsme v noci z pondělka na úterý a malá začala kašlat a dostala rýmu jako hrom a dneska v noci začala zase zvracet a teď už má zase průjem. Má teplotu kolem 38°, nechce nic pít, jíst a je taková spavá. Nemáte nějakej trik, jak do ní dostat aspoň trošku vody? Aby mi ji hned, ale nevrátila jen trošku ohřátou? :frowning2:
8. dub 2010 v 11:07  • Odpověz
majo, nejsi stará, dneska je to normální věk. Sou i mamči, který plánujou teprve první. To sou mi ale řeči :grinning:
8. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
Evičko to mě mrzí! Hlavně né mlíko.Zkus namáčet piškoty do čajíku :frowning2:
8. dub 2010 v 11:09  • Odpověz
Rosslyn, také je mi to líto, je to asi šílené, když člověk najde //, má šílenou radost a pak doktor řekne takovýto verdikt. Také jsem o tom nikdy neslyšela. Ale neboj, určitě bude líp, zkus se na to teď neupínat a ono to přijde samo :wink:
No o dárcích mi ani nemluvte, přítel má v červnu 31 a mě zatím vůbec nic nenapadá :frowning2:
8. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
holky můj manža má v červnu 33 a taky nevím co... ale nějak to nebudu hrotit, asi dostane pár tašek na střechu :grinning:
8. dub 2010 v 11:12  • Odpověz
evulino-když byli kluci malý a vlastně i ted,když zvrací,tak na radu mudr jsem jim dávala pití lžičkou-je to pomalé,stačí to strávit dřív než to vyzvrací,je to blbý pro tak malý děcko,ale nejlepší je pravá coca-cola-ne ty napodobeniny-musí být studená z lednice-kofein jí sníží i teplotku,když má horečku tak jí teplé pití nedávej,na nožky jí navlíkni ponožky namočené v octu namíchaném s vodou 50:50-to jí taky srazí teplotu a je to lepší než do ní cpát prášky
8. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
K těm dárkům, nedávno mě tady přivedla Dannys na docela dobrej "dárek". Zamluvit pokoj v hotelu a pořádně si to tam užít. Dá se to třeba naplánovat na celej víkend, třeba někde v lázních spojené s masážema, bublinkovou koupení, saunou apod.
Já to asi budu aplikovat na naše výročí svatby
8. dub 2010 v 11:15  • Odpověz
evulino-ono když máš 1.dítě v 18ti,tak si pak připadáš na další ve 35ti trochu přestárlá-mám i trošilinku strach-u kluků jsem brala vše tak jako sportovně-myslím že ted už budu víc opatrnějí,starostlivější....zkrátka histerka :grinning:
8. dub 2010 v 11:17  • Odpověz
no ona mi nurofen blinká taky. Zkusím tu coca colu, jinak už nevím. Manža odjel autem do práce a já nemám jak jet pro nějaký čípky a tak ji dělám studený zábaly noh a jde to dolů, naštěstí. Zkusím jestli do ní dostanu nějakej ten piškot aspoň večer.
Díky za radu :grinning:
8. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
my jsme si dali takovýhle dárek taky k výročí svatby-hotýlek nedaleko od nás,ale špičkovej-bazén,sauna,vířivka,manželské apartmá....starali se tam o nás jak o vlastní--jééje,to bylo fajn :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
evulino-zbytečně bych do ní nic necpala-ona hlady neumře a až bude zdravá,tak to určitě dožene-colu rozhodně zkus-u nás vždy zabrala-jestli nemá ráda bublinky,tak s tím trochu zaklep,aby se vybublala
8. dub 2010 v 11:21  • Odpověz
Musím odjet.Večer sem kouknu.Napiš jestli jí to pomohlo.
8. dub 2010 v 11:25  • Odpověz
ty jo to s colou šlyším prvně! Ale stojí to za to vyzkoušet! :wink:
8. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
MAja pa pa a pěkný den :wink:
8. dub 2010 v 11:31  • Odpověz
já to s colou taky znám, dělám to i teď, když je mi špatně a nemůžu do sebe nic dostat, tak se pije cola, ale fakt se musí po lžičkách, pomalu a pomůže to
8. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
Veru IP :wink:
Ty jo vy jste romantičky! Jako mě by se taky něco takového líbilo, ale můj chlap by toto moc neocenil, je praktik :sweat_smile: :wink:
8. dub 2010 v 11:33  • Odpověz
Jdu zkusit nakrmit Adíka, celé dopolko tu něco baštil, tak pochybuju, že do něj něco dostanu,a le spinuškat pomaže :grinning: :wink:
matka chce mít klídek na cafíčko :sunglasses:
8. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
můj by to asi taky neocenil, řekl by, že je to zbytečný, vyhozený peníze atd. ale vzpomněl si dneska ráno, že by strašně potřeboval boxovací pytel a rukavice :grinning:
8. dub 2010 v 11:35  • Odpověz
evulino: takovej víken doporučuju:slight_smile: my jich taky pár už takhle zkusili:grinning:

doproučuju hotel Happy star ve Znojmě (tam sme byli jednou) a nebo se mi líbí via ironia v Mýtě:wink: koupíš tam víkendový balíček s véčou při svíčkách a privátním whirpoolem napřiklad :wink:
8. dub 2010 v 11:38  • Odpověz
Veru tak jsme na tom stejně :grinning:
jéééééé do Znojma pojedem :wink:
8. dub 2010 v 11:40  • Odpověz
ahojky holky, teda tady to jede, chvíli tu nejsem a už to nestíhám číst, vítám novou maju33 a přeju ji hodně štěstíčka.
Co se stalo Rosslyn? četla jsem tu jen že tu píše petula1981 že jí to je líto ale nevim co se stalo, nikde jsem nenašla že by to tu psala?
8. dub 2010 v 11:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.