• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
luphen: určo takový víkend stojí za to, koukala jsem na to na internetu, ale stojí to dost peněz, ale věřim že to je hezký :slight_smile:
8. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
teda ne do Znojma, ale do Zlína sorry :sweat_smile:
8. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
KAči ahoj - Rosslin píše na straně 93 příspěvek v 00.01 :wink:
8. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz
Rosslyn: ahojky tak to mi je moc líto, co se ti stalo. Já jsem zažila něco podobného ikdyž trošku jiného, mě vyšli všechny pozitivně i mamatest, sice jen duch ale byl tam, a přesně před týdnem jsem začala krvácet, ještě dřív než jsem šla k dr. a o mimčo jsem přišla :frowning2: . Ještě ted si na to občas vzpomenu že jsem mohla mít někdy v prosinci už mimčo, ale život jde dál a výjde to příště. Tak ti přeju hodně štěstí a pevné nervy. :slight_smile:
8. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
danda: děkuji za info a jak dneska je?
8. dub 2010 ve 12:15  • Odpověz
rosslyn : to je mi moc líto..... :frowning2: něco jsem zaslechla o falešně pozitivních testech,ale osobní zkušenost nemám.
Jen je vidět,že se člověk nemá radovat hned po zjištění //,páč to fakt bohužel ještě nic neznamená :zipper_mouth:
Každopádně držím ti palce do dalšího cyklu :dizzy_face:

Dančo,tak to bude mít manžel krásnej zážitek,určitě bude nadšenej :dizzy_face:
Já už většinou dávám jen "zážitkové" dárky,člověka to potěší a má na to hezké vzpomínky.

Tak to já od malýho byla zatím odloučena jen na pár hodin :unamused: Ale odloučila bych se ráda klidně na dýl,ale...jedna babička bydlí s náma a tchánovci jsou moc daleko. Někdy bych si od Sebči potřebovala pořádně odpočinout :sweat_smile:

Evi,chudák malá. Rady mám stejné jako ostatní. Jen kromě těch octových ponožek,dávám i vatičku nacucanou octem do ručiček. Ať je brzy líp!

Tak my jdem baštit a pak do peřinek. Taky se těším na kávičku :wink:
8. dub 2010 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
Tak dítko spí, prádlo se suší, kávička na stole...... relaaaaaaaaaax :sunglasses:
8. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz
danda: tak to jsi ráda že sis nachvíli sedla vid, já jsem taky vařila a ted jsem tu, jelikož mám pěknou rýmu tak se moc nenamáhám abych se z toho brzo dostala :slight_smile:
8. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz
Kači rýma je sinstvo otravný :unamused:
8. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz
dani to mi povídej to je hrůza, už abych se toho zbavila :slight_smile: , jinak včera jsme se s přítele začali zase snažit, už se mi vrací pomalu nálada, je to týden dneska co jsem přišla o mimčo, jak jsem tu psala. :slight_smile:
8. dub 2010 ve 13:06  • Odpověz
No vidíš! Tak hurá do toho! A jaká byla pouť? :slight_smile:
8. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz
Danda: jj hurá do toho :slight_smile: , pouť byla docela príma, byla jsem tam s přítelem a jeho malou neteřinkou, akorát jsme tam byli v sobotu takže spousta lidí, ale jinak to šlo
8. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz
Zdravím, tak já mám pro dnešek odškoleno, máme už do zítra padla, jen kdo bude chtít, může si ještě tvořit, tak si drobek odpočinu a půjdu si ještě něco zkusit :sweat_smile: Jak jsem se radovala, že mi nebývá zle, tak v posledních dvou dnech je to docela záhul....už začínám zjišťovat, že některé věci prostě nesnesu, teřba jen odééér :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Taky bych jela někam na pouť, ale o víkendu mě čeká výlet s mamkou a babičkou na kytičky a potom natírání pergoly :sunglasses:
8. dub 2010 ve 13:57  • Odpověz
ahoj leniku - ty jsi říkala že sis testovala ovu testama a vyšlo to že?
8. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
Tak jsem si dala se švagrovou kafíčko na zahradě, dítko se vyspalo a já i trochu opálila :slight_smile: Takovýhle počásko bych si nechala líbit celý rok :slight_smile:

Evi, zkus opravdu tu coca colu. Našemalá měla tohle před třemi týdny a první dva dny jse jí dávala jen tu colu, piškoty a černý čaj s glukopurem. Přes den byla tak vysláblá,že v noci spala jak nemluvně a ráno už bylo po horečce. Ale dietu jsme dodržovali pomalu týden. Jen rýži, brambory, mrkev, rohlíky a piškoty. Přeju,ať je líp !!! já jsemdřív na zvracení dost trpěla a cola mě z toho vždycky dostala. I teď když mám stavy,kdy jemi slabo, se napiju coly nebo vezmu něco sladkýho a je mi líp :slight_smile:

Dani, to je super dárek, určo bude mít radost. Já manžovi koupímasi něco na posilování, je 3x v týdnu naveženej v posilovně,tak snad mu to udělá radost. Minulý rok,když měl 35, jsme si taky udělali relax víkend bez malé a bylo to super. Byli jsme na slovensku a fakt jsme si to užili :slight_smile:

Jdeme řádit na zahradu, včera jsme byli v zoo a hned bych jela znova :slight_smile:
8. dub 2010 v 16:02  • Odpověz
rosslyn je mi to strašně moc líto! Vůbec jsme nečekala, že se něco takového může stát! Ale ta správná doba přijde a určitě se to povede! Je důležité, že vy dva stojíte při sobě a třeba se to povede už příští měsíc? Člověk nikdy neví, co mu osud přinese.
luphen - jéééé ty jsi od Znojma? Tam máme rodinu :grinning: Za chvíli přijede manža a jedu si vyzvednout testíky na poštu, tak hned začnu testovat, ale jsem přesvědčená, že už ovu byla :slight_smile: Ale třeba se já nezkušená mýlím :grinning: To to je jedno, ale doufám, že byla. Cítím to v kostech, že by se nám to toto snažení povedlo, co ty na to? :grinning:
8. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
Joooo a mám blbý dotaz. Když se teď snažíte, jíte a pijete všechno i to co by se nemělo např. v těhotenství? Myslím třeba cafe? Když ho budu pít a třeba budu těhotná a ještě o tom nebudu vědět, nemůžu mimču nějak ublížit? Ale zase si říkám, to se můžu snažit třeba půl roku, rok a nepila bych ho. A co třeba alkohol? Ne že bych byl pijan, ale napadá mě třeba nějaká oslava atd?
8. dub 2010 v 16:47  • Odpověz
Cara, já kafe normálně piju. Při Líle jsem jsem pila tak jedno denně taky a následky nepozoruji :slight_smile: Nepiju teda nijek silný,ale jedno denně mít musím. Alkohol zatím piju taky normálně, nijak to nepřeháním, ale jednou týdně máme s holkama vínkovej dýchánek a vždycky si dám. Právě že kdybych nemohla otěhotnět dlouho,tak přeci bez toho nebudu :slight_smile: Před prvním těhu jsem byla i kuřačka a přestala jsem hned ten den,co se mi objevily //. Doktor tenkrát říkal,že v tom prvím měsíci to ničemu nevadí. 6e se miminko stejně ještě pořádně nevyvíjí,jen se uhnizďuje a že jsou i ženský,který to zjistí třeba až ve třetím měsíci. I v těhotenství říkal,že sklenička vína neuškodí. Samozřejmě ne denně :slight_smile:

Manža mi přinesl těhotenský test,ať to prý zkusím,že je netrpělivej snad víc než já :grinning: tak jsem si ho teď udělala a holky ............já tam vidím ducha :sweat_smile: ale radši se nechci ještě radovat.
8. dub 2010 v 16:57  • Odpověz
cara.m-asi bych to nijak nehrotila,ne každá ženská plánuje mimi a přesto otěhotní a má dítě zdravé a normální,já jsem například zjistila s prvním dítkem že jsem těhotná až v 5.měs-dítě jsem neplánovala,bylo mi 18-dovedeš si představit můj denní režim???kluk má dneska 2 metry-90kg-a nevidím na něm že by byl nějaký jiný.je jasný že asi nepujdeš úmyslně na mejdan když budeš vědět že jsi těhu,ale před otěhotněním bych to fakt asi neřešila-to je můj názor,ostatní to můžou vidět jinak
8. dub 2010 v 16:58  • Odpověz
Díky holky za názory. Já si to taky tak nějak myslím, tak jsem chtěla znát názory vás ostatních. Kafe právě taky piju a říkala jsem si, že snažit se můžu i dlouho (ale věřím a doufám, že nám všem tady se to povede relativně brzy a budeme si psát o našich těhu postřezích :grinning:) a pak si to tak dlouho odpírat? Mě to třeba taky zajímalo ohledně léků proti bolesti atd. a tak jsem se na ty léky ptala doktorky a řekla, že teď už se to tak prý ani nebere. Když jsem nemocná, tak mě vyléčit prý prostě musí a léky nějaké dostanu.
No jinak jsem si byla vyzvednout balíček ovu testíku a a je jich pěkná hromada :grinning:
8. dub 2010 v 17:28  • Odpověz
maja33 - až v pátém měsíci? Nepociťovala si žádné příznaky? No režim v 18 si dovedu představit velmi :grinning:
8. dub 2010 v 17:29  • Odpověz
někde sem četla, že prvních 13 dní těhotenství (od oplození) jede embrio z vlastních zdrojů a je mu jedno, co dělá nebo nedělá jeho nositelka. Nevím, co je na tom pravdy, ale mimčo musí něco vydržet, jinak by lidstvo už vyhynulo :wink:
8. dub 2010 v 17:44  • Odpověz
Majo to musel být docela šok, když jsi to zjistila. No naše od sousedky dcera (22 let) si šla pro další balení antikoncepce, no a doktor koulk do karty a že jí už dlouho nevyšetřoval a že udělá prohlídku a zjistil, že je ve 14. týdnu. Docela šok, ale nakonec byli všichni rádi a holčička je už na světě. Nebylo na ní nic vidět, bříško ji narostlo až někdy koncem sedmýho měsíce.
8. dub 2010 v 17:48  • Odpověz
nějak sem pomotala dvě věty dohromady, se omlouvám za podívný začátek historky :grinning:
8. dub 2010 v 17:49  • Odpověz
šok to sice byl,ale byla jsem ráda,protože jsem měla od 15let opakovaně cysty a záněty vaječníků a mudr mě strašil,že to není dobré,že budu mít problém otěhotnět,MS jsem normálně dostávala až když jsem šla na kontrolu kvůli těm vaječníkům(na ultrazvuk)tak se mě mudr ptal od kdy cítím pohyby-myslela jsem že se zbláznil.porodila jsem tenkrát v 7 měs.takže dneska říkám,že jsem byla těhu celkem 2měs.příznaky jsem žádné neměla ani při jednom dítěti,proto ted když pročítám net co a jak tak koukám jak blázen co se všechno při těhu má dít a čekám a čekám a čekám až mi bude zle od žaludku,bolet hlava,bolet v podbřišku(což mě teda už 3dny pekelně bolí-ale s těhu to nemá určo nic spol.)a každý měsíc mučim těhu testy aby mi tam ukázali tu zatracenou druhou /a furt nic
8. dub 2010 v 18:00  • Odpověz
cara.m: nene já jsem z Prahy - do Znojma jsme si tenkrát udělali výletík :wink:
tak ovu testy jsou doma..tak sem začala ode dneška tj. 1DC testovat...vím že je to brzo ale jistota je jistota:grinning:
8. dub 2010 v 18:06  • Odpověz
maja: teda tak to první těhu - hustý:grinning:
8. dub 2010 v 18:06  • Odpověz
luphen-já pořád říkám,že ani nevím jak se mi ty děti dostali domů,akorát ted to prostě nejde a nejde.obdivuju ty co se snaží půl roku,rok,a víc-já bych z toho měla nervy v kýblu
8. dub 2010 v 18:11  • Odpověz
ewcik: teda gratuluju k duchovi, třeba to vyšlo :slight_smile:
cara.m: ahojky já si taky tak jedno kafíčko dám denně, někdy teda vůbec, a alkohol přílžitostně, jak kdy je chuť, myslim si že na začátku těhu to vůbec nevadí, stejně to třeba nezjistíš hned že jsi těhule.
maja33: no tvůj příběh dobrý :slight_smile: , to musel být opravdu šok, nelitovali si toho pak, že jsi přišla třeba o ty všechny první ultrazvuky atd.. ale zase když jsi byla bez příznaků jako je špatně od žaludku to buď ráda.
8. dub 2010 v 18:17  • Odpověz
maja33: jj my se snažíme už 6. měsíc, ted to nevyšlo, mimčo se neudželo, tak zkoušíme dál a uvidíme, zatím nervíky jsou, snažíme se to zvládat :slight_smile:
8. dub 2010 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.