• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Snažíme se od března 2010 ♥

(Zamčená)
4. května 2010 
kackabo-než jsem se rozkoukala tak jsem byla těhotná podruhé(malýmu-největšímu- ještě nebyl ani rok),takže pak jsem si to užila-myslím ale že dřív taková kontrola a tolik ultrazvuků nebylo-nevím,usuzuju jen z toho co se dočítám,dnes jsou 3D ultr a jiné novinky-dřív ti ukázali na obrazovce nějaký šmodrchanec,řekli že je to kluk a mazala jsem domů :confounded:
8. dub 2010 v 18:30  • Odpověz
maja33: to je pravda, v dnešní době je více věcí a vymožeností a myslim si že je to dobře pro zdraví dítěte i matky :slight_smile:
8. dub 2010 v 18:35  • Odpověz
já nevím-za mýho těhu se třeba říkalo,že moc ultr plodu vadí-nevím kolikrát se chodí dneska,když řeknu svůj názor budu si připadat jako když ze mě mluví stará babka,ale mě to zase připadá,že dneska je to samá prevence a ochrana a těhulky chodí už od začátku na rizikovku a stejně jsou dětičky víc nemocné-my chodíme na alergologii-když byl můj kluk miminko,tak jsme tam seděli mezi dospělíma a dneska když tam jdeme tak kolem samá mimča
8. dub 2010 v 18:41  • Odpověz
maja - tvoje první těhotenství je fakt hustý :grinning:
evi - gratuluju k duchovi a držim palce, ať ti to vyjde :wink:
Jinak dneska cestou z práce jsem zrovna přemýšlela nad tím, co vlastně můžu a co nemůžu. Momentálně čekám na MS, ale přemýšlela jsem třeba o sklence vínka nebo o sportu a nevím, co si můžu dovolit a co ne. Ale je pravda, že když si dám občas trošku vína, že by se nic stát nemělo. Začínám být totiž pomalu nervozní, zda mrcha dorazí včas anebo nedorazí, no a kvůli tomu pak řeším takovýhle věci :grinning:
8. dub 2010 v 19:13  • Odpověz
Zrovna jsme se vrátili z prochajdy, venku je dneska krásně.
luphen - tak já už testla a dneska nic :grinning: Chi kdybyste mě viděly, jak zahlazuju stopy od obalu z listovky, obalu z testu :grinning: bydlíme s našima v jednom baráku a co kdyby náhodou něco v odpadkách viděli? :grinning: Nechci aby někdo věděl, že se snažíme. Chci předejít otázkám typu, vám se pořád nedaří? Kamarádka se snaží už 4 roky nic. Roztroubila to do světa a pak se jí každý na potkání ptal, jestli teda už.
8. dub 2010 v 19:28  • Odpověz
Ahoik,tak jak to tu slape? :wink:
8. dub 2010 v 19:43  • Odpověz
cara: taky sem testla a samo že nic:grinning: ael radši budu testit každý den po práci :wink: tak já naštěstí nic skrývat nemusím:grinning:
8. dub 2010 v 19:44  • Odpověz
Ahojky
Ewi moc gratuluju! Přeju ti, aby čárka jen sílila :dizzy_face:
8. dub 2010 v 19:51  • Odpověz
cara - my máme stejný názor, snažíme se, ale nikomu jsme nic neřekli, i když se třeba rodiče ptali, jestli už náhodou mimčo nechceme. Ale pak to třeba nepůjde a pořád poslouchat, jestli už jsem těhotná, to se mi nechce a asi by mě to i hodně deptalo :slight_smile:.
8. dub 2010 v 19:56  • Odpověz
Jeeee Ewi: sem si ani nevšimla tak to pomalu začínám gratulovat :slight_smile:
8. dub 2010 ve 20:05  • Odpověz
Díky holky,ale zatím nechci plašit :grinning: ráno zkusim další a uvidíme,ale hned je lepší nálada :slight_smile:

My jsme taky nikomu neříkali,že se snažíme. Kamarádka to udělala a pak furt nic. A pro nás ostatní to bylo taky blbý,nechtěly jsme se jí ptát, ale nechtěly jsme o tom ani mluvit za jejíma zádama. No a nakonec se jim to podařilo až za 9 měsíců.
8. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz
Krásný večer,
luphen: ano ano, testovala jsem ovu na testech, a vyšlo nám to :sweat_smile: Sice jsem nikdy neměla čárku silnější než kontrolní, ale prostě to klaplo a doufám, že v pondělí bude všechno tak, jak být má :grinning: :sweat_smile:
Ewi, gratuluji a věřím, že duch bude jen a jen sílit :wink: Já si chci ještě jeden test pro jistotu udělat, než půjdu k lékaři, abych se ujistila....teprve 4. :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ewi ještě jednou gratulka! Ráno se těším na info! :wink:
8. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz
Leničko, jak to jde na školení? Omlouvám se,a le tentokrát nám to neklpne... :unamused: Třeba příště jo
8. dub 2010 ve 20:49  • Odpověz
Dani, to nevadí, to se nedá nic dělat, i když mě to samozřejmě mrzí :confounded: :cry: Bohužel, já už sem víckrát na školení nepojedu, bylo to jedno jediné tady. :unamused: Ale jinak to tu jde, sedíme tu do noci ve velké místnosti a kecáme a pracujeme, nějak nás to tu chytlo :grinning:
8. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
takhlvně, že se tam nenudíš! :wink: tak třeba dáme někdy spicha v HK :wink:
8. dub 2010 ve 20:56  • Odpověz
To bychom klidně v HK mohly, ale taky ho moc neznám :sweat_smile: Ne ne, nenudím se, to určitě ne, je nás tu dost ženských a tak máme pořád co řešit. :grinning: Prostě babinec jak má být :grinning:
8. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jo a holky, můžete mi prosím poradit, čemu se v těhoteství vyhýbat a co naopak jíst hodně?
8. dub 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky, vy toho nakecáte, že mám vždy problém zapamatovat si na co chci reagovat.
evulina77 u těchle nemocí je nejblbější případná dehydratace, což ostatně asi víš, a na tu je vhodný Kulíšek, to to solný roztok dávat vychlazený po lžičkách, jinak já na teploty dávala vždy čípky, daleko rychleji zabírají než sirup.ty nemoci jsou hnus, tak ať je brzo dobře.

cara.m já se svažím chovat jako případně těhotná ale jen v něčem, takže třeba kafe piju, alkohol skoro vůbec, ale to normálně taky ne. Především si dávám pozor na léky, třeba Ibalgin bych si nevzala atd. Ikdyž jsem minulý měsíc byla nastydlá, tak jsem také vše užívala s ohledem k případnému těhu. Protože jsem při prvním těhu pracovala i s nemocnýma lidma, tak jsem dávala, nebo se snažila, pozor na infekce. Nebo když mi dělala zubařka rentgen, tak jsem jí upozornila. No nevím, asi jsem moc opatrná, ale je fakt, že jsem na to vše zapomněla právě, když jsem byla těhu a když mi v práce jedna klientka upadla, tak jsem jí hned spěchala zvedat, ale kolegyně mě naštěstí zarazila.

kackabo také nám při prvním snažení to trvalo 6 měsíců, po vysazení HA, chápu, že je to dlouhé, mě to taky přišlo, ale v porovnání, že někdo čeká roky je to dobrý. A taky chápu, že potrat je opravdu nepříjemný, le říká se, že je to jako když se pohnojí, promiň tak blbě řečeno, a že se pak naopak podaří celkem rychle. Měla jsem kamarádku, také zamlklý plod a po dvou měsících se znovu a už tedy se šťastným koncem povedlo.
8. dub 2010 ve 23:32  • Odpověz
Ewi : potichoučku gratuluju k duchovi :grinning:

My se snažíme už rok a nepřijde mi to nějak strašný. Jen zklamání na konci cyklu. Já zas obdivuju lidi,co se snaží 2-3 roky a víc. Musí to být šílenej záhul na psychiku.

lenik : doporučení je spousty,ale jen na co si vzpomenu. Samozřejmě žádný alkohol a nikotin :grinning: Z léků maximálně paralen. Z jídla si matně vzpomínám,že se zakazují plísňové sýry,syrové ryby (sushi),vejce na měkko,krvavé steaky . Ostatní mě nenapadá.

Venku to vypadá,že bude pršet. Musíme rychlovkou skočit nakoupit,ať nezmoknem.
Měli jsme jet na víkend na půjčenou chaloupku na Šumavě,ale kvůli počasí jsme to zrušili.
Ale zas jsme si naplánovali na sobotu nějaké návštěvy a v neděli možná vyrazíme s malym do Človíčkova. :dizzy_face:
9. dub 2010 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
NICK----------------------VĚK----------NAŠLA//---------TP----------POHLAVÍ--------Jména-----------Kontrola
renesme(Anička)........20let............21.1.10.........2.10.10.........nevíme..............Ella/Felix............28.4.
rosslyn..........................23let............31.3.20...............................nevíme.............................................
lenik 87(Lenča)..........23 let..............1.4.10...............................nevíme..............Eliška/Vašík.........

Snažilky:
NICK----------------------------VĚK----------DC----------POSLEDNÍ CYKLUS
cincinnati (Lenka)............28 let............35DC............(posl. cyklus 37 dní)
hribek(Péťa)......................27let............35DC...........(posl. cyklus 28dní)
dannys(Danča).................31let............33DC........... (posl. cyklus 29 dní)
ewcik(Eva).........................27let............32DC.............(vysazena HA)
annie003 (Anna)..............23let.............30DC........... (posl. cyklus 29 dní)
dandelion(Eliška) ...........21 let............27DC..............(posl. cyklus 29 dní)
petula1981 (Péťa)...........28 let............27DC.............(posl. cyklus 28 dní)
evulina77(Evča) ...............33let.............24DC............(posl. cyklus 29 dní)
verunka3(Verča)...............26let.............24DC............(posl. cyklus 53 dní)
danda(Danča)..................30let.............21DC............(posl. cyklus 30 dní)
maja33()............................35let............15DC............(posl. cyklus 25 dní)
leterka(Lenka)..................32let.............13DC...........(posl. cyklus 27dní)
madormi().........................24let...............11DC............(posl. cyklus 29dní)
zanet2009(Žaneta)..........25let...............10DC............(posl. cyklus 28dní)
cara.m().............................29let...............9DC............(posl. cyklus 28dní)
kackabo(Káťa).................20let...............9DC.............(posl. cyklus 34dní)
ssaara (Sonča)................31let...............3DC............(poslední cyklus 31 dní)
luphen(Lucka)..................27let...............2DC..............(posl. cyklus 25 dní)

magrata( Evelina) ...........26let...............?DC............(posl.cyklus před 1.těhu 35 DNI)
Leontyna83(Leona).........26let...............?DC............(Provera - srovnání cyklu)
9. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
ahoj holky, omlouvám se za mojí nepřítomnost,ale včera ráno mi manžel odvezl PC do opravy a dovezl až večer a
to už jsem neměla sílu aktualizovat tabulku.

pro jistotu prosím o zkontrolování údajů, zda vše souhlasí, rozrůstáme se tady a mohla jsem se překliknout.
Díky :wink:

Jinak my se začínáme snažilkovat, tak snad se nám už konečně zadaří.
9. dub 2010 v 09:40  • Odpověz
Ahojky
Žany no už se mi stýskalo! :wink: Gratuluju a přeji ti hodně štěstíčka a držím palečky, aby se zadařilo :dizzy_face: :wink: :dizzy_face:
a taky tě poprosím o opravu, ale klidně až zítra :wink: dnes jsem 22DC :wink:
9. dub 2010 v 09:48  • Odpověz
Žanet, je ještě změna u Rosslyn...
9. dub 2010 v 10:06  • Odpověz
ahoj holky, tak už v tom zase lítám, nachcípaná jsem jak blázen :frowning2: Dneska poslední den dovolený, do práce se mi v pondělí strašně nechce...
Koukám, že už se začínám blížit nahoru v tabulce, strašně to letí, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. Ale s manžou jsme se domluvili, že snažení nejspíš odložíme, protože se stavbou baráčku by to břicho nešlo moc dohromady a pak zařizování s miminkem... je fakt, že musíme uvažovat rozumně a i když oba strašně chceme, tak takhle to bude lepší. A určitě to bude lepší i na psychiku, třeba se to podaří ani nebudem vědět jak :slight_smile:
9. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
Žanet, napiš mi 1 DC :frowning2: bohužel mrcha dnes dorazila :angry: jen nechápe tu včerejší slabou čárku,ale co, život jde dál a naše snažilkování taky :slight_smile: Řekla jsem si,že tenhle měsíc na to nebudu vůbec myslet a uvidí se. Psychika si dělá hoooodně.
9. dub 2010 v 11:41  • Odpověz
Ewciku takhle sem to měla minulý měsíc, dva dny sem si potom taky myslela, že se podařilo a nakonec přišla mrcha. Nikomu sem to neřekla a čekala jak to dopadne a nakonec nic. Ale nakonec se nám stejně zadaří, cítím to :wink: :grinning:
9. dub 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahojda holky:slight_smile:

jee ewi to je mi líto... to je fakt blbý... divný testy asi....
9. dub 2010 v 11:53  • Odpověz
Jojo, taky jsem začínala pomalinku doufat, ále ono to jednou dopadne :slight_smile: jen musim začít yslet na něco jinýho.
9. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
Ewi to mě mrzí....
ten březen je nějakej začarovanej, nebo co! :angry: Už u dvou planný poplach :wink: Kačka poptrat, Jediná Léňa to snad prolomí :wink:
Veru ahoj, je to rozumné... stavět a nesnažílkovat, jen se prostě nehlídat a uvidíš, že to příjde v ten nejnevhodnější okamžik :wink: :sunglasses:
9. dub 2010 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.