• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
Tak jsem se rozhodla založit forum pro všechny, které se chystají začít snažit od července, tak jako my :sunglasses: Doufám, že nás tady bude brzy hodně a hlavně, že nám to všem brzy výjde a dobře dopadne! TFUJ TFUJ TFUJ!!! :slight_smile:
21. čer 2010 v 16:54  • Odpověz
Ahojky, začali jsme konem června, tak doufám, že jsem ještě v limitu :slight_smile:
22. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
@lupinek82: ahojky! Jasně :grinning: tak to je fajn, že už tady nejsem sama :sunglasses:

My se začneme snažit od příštího cyklu, což bude tak za 16 dní :slight_smile:
Začali jsme se snažit v říjnu 09, povedlo se hned napoprvé, ale bohužel se mimi přestalo v 6tt vyvíjet a já musela v 9tt na revizi :frowning2: dva dny před Vánocema .. pak komplikace, já den po Vánocích na kapačkách zase v nemocnici .. no hrůza. Ale vzpamatovala jsem se z toho rychle na to jaká jsem cíťa. Začala jsem zvelebovat byt a zařizovat svatbu a půl roku doporučené pauzy uteklo jako voda :wink:
Poctivě měřím zase od ledna BT, ovutestuju a teď jsem zase začala pít čajíčky a kapky z bylinek spolu s mamavitem .. ale už to neřeším. Prostě to výjde tenhle cyklus a nebo ten další. Hlavně, že jsme s manžou v pohodě :wink:

a co Ty?
22. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
@jankabry Tyhle zkušenosti Ti nezávidím, já jsem naštěstí úplný začátečník:slight_smile: Plánovali jsme začít už dřív, ale na Vánoce mě přítel požádal o ruku, tak jsme to kvůli svatbě, která bude na konci sprna ještě trochu posunuli. V lednu jsem dobrala po 12ti letech antínu a vše by mělo fungovat tak, jak má.

O víkendu měl přítel třicáté narozeniny, tak sem mu řekla, ať si dárek udělá sám:slight_smile:)) Ale zatím netestuju a nepočítám, chci si to snažení ještě trochu užít!
22. čer 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
@lupinek82: jeje svatbička :slight_smile: mě Pavel požádal o ruku taky v prosinci a svatbu jsme měli teď 15.5 :slight_smile: ta pak měsíc svatební cesta . Tak si pěkně užij přípravy :wink: ! nezávidím :slight_smile: Kdepak se berete a tak?

Správný přístup! já měřím jenom proto, abych věděla, že všechno funguje jak má - trpím na cysty na vaječnících a tak, takže lepší je mít všechno pod kontrolou :slight_smile:
22. čer 2010 v 10:26  • Odpověz
@jankabry Obřad máme na zámku Mělník, zařizovali jsme od začátku roku, takže šlo všechno docela v klidu, jen jsme se včera pokoušeli sestavit harmonogram a najednou zjišťuju, že se některé věci prostě nestíhají...začínám malinko panikařit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Svatební cesta bude asi menší a předem a pak se uvidí - mám nějaké změny v práci, prostě je tohle období trošku hektické, ale nemíním se tím nechat rozhodit :sunglasses: je to krásné období :slight_smile:

Ovulku jsem identifikovala zatím jen podle hlenu, tak snad je:slight_smile: Měřit sem se taky chtěla, ale zvládla sem to jen 2 x a pak se na to vykašlala, zatím nebyla ta správná motivace :wink:
22. čer 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahojda :slight_smile: můžu se k vám přidati? :slight_smile:)) anti jsem vysadila před rokem v červnu... nějakou dobu jsme se chránili, aby se tělo vyčistilo a od listopadu jsme se "začali snažit" ale více méně jen tak že jsme se přestali chránit a nechali to náhodě.. zatím se nějak nedařilo.. buď jsme se s manžou nesešli ve správný čas, nebo jsme marodili... tento měsíc manža bere antibiotika, tak začneme na novo příští měsíc.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: momentálně jsem 12DC, takže mám cca ten měsíc do další ovulky.. :slight_smile: jinak jsem Eliška a je mi 21 ;) ;) ;)

22. čer 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
@dandelion: Vítám Tě, Eliško :slight_smile: to se nám to pěkně rozrůstá!
Ty jsi 12DC a máš měsíc do ovulky? ty máš tak brzy ovulku, že už byla? Jo on manžel bere atb, tak nesnažilkujete záměrně asi už to mám :slight_smile:
Sleduješ BT nebo tak? Já měřím a testuju a vyplatilo se, i když to nedopadlo :( Nehrotím to ale ve stylu "Miláčku, dnes ovuluju! Jdeme na to" :grinning: to by mě Pavel asi zabil :grinning: a mě by to nebavilo :slight_smile:
Jéjé a ty jsi ještě mladší :slight_smile: super! Mi je 23 :sunglasses: je fajn, že i dneska jsou mladé skoromaminky!

@lupinek82:
jéé na zámku! Tam bych Pavla nedostala :slight_smile: Já měla se svatbou štěstí, že nejsem řešící typ, prostě jsem to v prosinci všechno zařídila a pak přišla na svatbu :slight_smile: na poslední chvíli mi vypadala kadeřnice a podobné hrůzy ... no popíšu později, teď jedeme na zahradu grilovat :slight_smile:
A měření byla ze začátku hrůza, ale naučila jsem se a teď je to samozřejmost .. jako když si ráno myju zuby :slight_smile:
22. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
ahoj holky, můžu se přidat? my už jedno dítko máme ale chtěli by jsme druhé, začali jsme teď v červnu :slight_smile:
22. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
Dobré ránko všem:slight_smile: Je mi 27, takže Vám tu trochu zvyšuju průměr, ale nechtěli jsme nic uspěchat :sunglasses:
23. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
ahoj, já mám taky už jedno dítko, ale už chceme pracovat na dalším..na Elišku jsme čekaly přes 2 roky, tak není na co čekat..můžu k vám?
23. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
autor
Krásné ráno všem!

@stanny a @madu - Vítám vás a jen směle k nám ať se nám tady může rozjet živá diskuze :slight_smile: Je fajn, že tady máme taky zkušené maminky!

@lupinek82: hehe zvyšuješ průměr :slight_smile: já budu mít za měsíc 24, ale teď už jsem ve věku, kdy si nepřidávám :grinning: Teda s tou svatbou - doporučuju klid, nohy v teple a na svatební den si nezapomeň dát půlku a nebo jiný alkohol - ono se to pak i s jednou skleničkou vína zvládá tak nějak s větší grácií :grinning: Mi v pondělí sdělila mamčina kadeřnice, která se mě stále snažila učesat, tak jak jsem chtěla, ale neuměla to :-/ že ať si najdu raději někoho jiného ... :rolling_eyes: no já s brekem obvolávala už jen ty nejdražší kadeřnictví v Ostravě, až mě zachránila paní Hanka ze Salonu Hanka a tam jsem přišla, podívala se na mě a přesně věděla, co chci. Bez zkoušky jsem měla ve svatební den na hlavě to, co jsem celý život chtěla na svatbě mít. Super!
Pavel se ztratil při cestě pro kytici :slight_smile: museli jsme stěhovat "oddávací místnost" z výstavní síně ven, protože to nachystali dovnitř, ale nepršelo a tak jsem to chtěla ven, když už jsme jeli do Arboreta takový kus a chtěli jsme to hlavně venku :slight_smile: pak si pavel vymyslel únos ženicha, takže jsem si po dvou hodinách uvědomila, že tam není :grinning: ale vzal mi telefon ... no bylo veselo :grinning:

Holky co kdybychom udělaly takovou tabulku pro větší přehled? Každé ráno bych jí zaktualizovala.
Byl by tam váš nick, věk, DC, počet cyklu které se snažíte a délka posledního cyklu. Já vím, že to možná zní tak nějak divně :slight_smile: Ale chodím ještě na jinou diskuzi, snažíme se od října, a tam tu tabulku máme - sice teď už jsou všechny holky těhulky a brzy maminky, tak se tabulka trochu změnila :slight_smile: ale je to fajn. Sledovat, jak se nám daří..
Můžeme to začít od toho července, případně pokud někomu výjde začátek cyklu už teď, tak začnem teď. Jinak bychom tam měly teoreticky všechny zatím "bez snažení" protože my třeba čekáme až na ten další cyklus a ten u mě bude až za 14dní.. Snad to nepíšu moc komplikovaně :grinning:
Pokud jste pro tabulku, tak mi do vašich odpovědí přidejte ty údaje, které by tam měly být a já pak udělám tabulku :sunglasses:

Vypadalo by to asi takhle u mě např.
jankabry....................23let........................1snažení.................... 14DC/poslední cyklus 28dní
23. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
@madu a teď jsem si všimla, že už jste začali se snažilkováním! Jéjé tak to HODNĚ ŠTĚSTÍ!!! ať ty bílé mršky najdou cíl :sunglasses: ! Měříte nějak, nebo to necháváte na přírodě?

Holky tak mě napadá - pijete nějaké čajíčky, zobete vitamíny a pod.? Podělme se o zkušenosti :slight_smile:
23. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
ano snažíme , ale zatím jen jednou a to tak rychle určitě nevyjde :slight_smile: čajík nepiju žádný, ale když jsme chtěli malého tak jsem jedla kyselinu listovou .....
K tabulce: Madu...........23let................2.snažení.......................24DC/poslední vyklus 28dní :wink:
23. čer 2010 ve 12:13  • Odpověz
Gyndařka mi doporučila C. baby plan (nevím, esli to můžu napsat) 2 měsíce před snažením ob den a při snažení denně. A občas si dávám kopřivu na pročištění, vlasy a pleť.

Lupinek....27 let...1. snažení...10 DC/cyklus 37 dní

Začali jsme tento měsíc, ale zatím je ještě brzo, ale ráda bych si tu výrobu prodloužila, začíná mě to bavit :grinning:
Bohužel jsem se právě dozvěděla, že víkend bude pracovní, takže jedu 14 dní durch, chjo :confounded:
23. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
@madu: jojo listovku mi předepsal doktor, tak baštím Mamavit, tam je všechno a pomáhá mi to i na pleť a vlasy :slight_smile: Je to prevence vývojových vad a samotná listovka výjde tak na 50Kč takže určitě zanedbatelná investice.

Já, protože mám problémy s cystama, pila čajík vlastnoručně namíchaný z bylinek od bylináře: kontryhel, meduňka a sporýš a hodně mi to pomohlo na úpravu cyklu - měla jsem dost dlouhé v rozpětí tak 30-36dní. Teď víceméně pořád 28 což je teda super. A ani už nemám tak bolestivou MS - párkrát jsem skončila i na pohotovosti :frowning2: No já hold musím mít všechno ... :-/ Teď piju jenom maliník kolem ovulky na podporu hleníku :sunglasses: a hlavně proto že mi chutná :grinning:
A taky mám kapky z pupenů zase kvůli cystám a horm. problémům - Jeřáb ptačí a černý rybíz/maliník od firmy Naděje. začala jsem kapat tak týden zpátky, takže ještě nevím, jak a jestli to pomáhá, ale snad jo :wink:

a co ostatní holky? :sunglasses:
23. čer 2010 ve 14:56  • Odpověz
autor
@lupinek82 Já baby plan jsem měla taky, ale v tom není vitamín B, což moc nechápu :-/ tak jsem k tomu baštila ještě zvlášť Bkomplex - je to na metabolismus a hlavně já mám strašné vlasy a pleť a na to je to dobré :grinning: tak když už něco zobat, tak všechno v jednom a tak mám teď Mamavit.
Jo jo o tom, jak mě baví výroba netřeba psát :sunglasses: :grinning: Ono je to asi tak trošku neslušné :grinning: ale není nad nepřerušovaný sex :grinning: my nepoužíváme ochranu a já antikoncepci nejím už tak 4 roky - dělaly se mi z toho cysty ještě víc a taky nezhoubný nádor na prsu - no prostě to bych nebyla já, abych něměla všechno :slight_smile: takže jenom přerušovaně a zatím stoprocentní spolehlivost .. jen teda teď když jsme se začali snažit .. no prostě je to lepší :grinning:
Pracovní víkend :-/ tak to je mi Tě líto .. my jedeme slavit kamarádovy narozeniny k jeho tchánovi na baráček kde má kovárnu - dělá nože. Tak to si zase Pavel zablbne s kladivem :grinning:
23. čer 2010 v 15:03  • Odpověz
@jankabry tys mě na ten mamavit uplně nalákala :slight_smile: zítra jdu do lékárny :slight_smile:
23. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz
@madu Že bych taky udělala změnu?
24. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
autor
SNAŽILKY:
Madu.........................23let........................2.snažení.......................25DC/poslední vyklus 28dní
jankabry....................23let........................1snažení...................... 15DC/poslední cyklus 28dní
Lupinek.....................27 let......................1 snažení.....................11 DC/poslední cyklus 37 dní
24. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
autor
hehe :slight_smile: nechci vypadat jako reklama :slight_smile: ale když jsem si procházela ty vitamíny, tak mě to prostě napadlo, že když už mulťák, tak se vším :slight_smile: a doktor řekne, že v podstatě nejdůležitější je listovka, jod a selen ...

Já doufám, že ovulka příjde a nemám zase nějakou hnusnou cystu :frowning2: mívám ovu kolem 15DC a teplota nic nenasvědčuje :-/ Ovu testím od předvčerejška a druhá čárka sice včera byla znatelně tmavší než předevčírem, ale i tak .. No ale určitě to je v pohodě :sunglasses:
24. čer 2010 v 10:05  • Odpověz
ahojky můžu se k vám přidat....
jinak já vám ten průměr asi rozhodně zvednu letos mi bude už 33 let.... ale necítím se .....
Dnes jsem 2DC a hned jak odjede mrška tak se začínáme opět snažílkovat....
HA jsem vysadila již loni před svatbičkou..... svatbu jsme měli v červnu a sice letos se v únoru zadařilo bohužel těhotenství bylo mimoděložní....injekce methotrexátu a zákaz snažení na 3 měsíce....takže začínáme na novo....
24. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
@pegisek Ahojky, tak Tě u nás vítám a přeju, ať to brzy výjde a hlavně dobře dopadne až do konce! Je mi líto, co sis musela zažít :frowning2: mimoděložní je fakt strašák :frowning2: já musela v 9tt na revizi protože se mimi přestalo vyvíjet .. ale o tom dost :wink: ! teď už nás čekají jenom samé pozitivní zprávy!
Snažení od července je super ;) my na to taky vlítnem až další cyklus i když jsem v pokušení už teď, když vyhlížím ovulku :sweat_smile: budeme mít pak květnová miminka, všechno pokvete, sluníčko bude svítit ... nebude horko ani zima .. jéjé :slight_smile: a navíc my měli teď svatbu 15.5 tak by to byl krásný dárek k výročí :slight_smile: ale v podstatě je jedno, kdy mimi příjde, hlavně ať je zdravé a všechno je v pořádku, že jo :wink: !
Plánujete nějakou dovču pro relax a tak?
24. čer 2010 v 10:34  • Odpověz
@jankabry
no v podstatě jsme měli být na dovolený ted, ale ........manžel měl nějaký průšvih v práci se sociálkou takže jsme měli poradu v úterý, že nikam nepojedeme ...měli jsme právě ted sedět na lodích a sjíždět Hron ..... s takovou naší malou partičkou..... ano mohla jsem jet sama, ale já bych to bez něho nevydržela a navíc alespoň mu třeba pomůžu ....takže mám dovču nedovču.....no a koncem prázdnin chceme jet do Skotska jelikož tam studuje švagr....tak snad vyjde to ...
24. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
@jankabry
mimoděložní je vážně strašák, ale už to beru tak jak to je sice to bylo dost těžký ........člověk se s tím musí srovnat postupně a sám .... no ale revize v 9tt taky celkem dost hrozný ......
no máme to špatný vybraný a ted budou samý klady a pozitiva..... :sunglasses:
24. čer 2010 v 11:08  • Odpověz
autor
@pegisek teda to je mi líto s tou dovolenou! :frowning2: ale teda Skotsko! Závidím .. zamilovaná země manžela :slight_smile: já žila rok v Anglii na jihu, tak jsem se do Skotska nepodívala, ale plánujeme tam v létě taky zajet .. uvidíme, co bude. Už jste ve Skotsku byli?
Jo tak mě napadá, jestli chceš přidat zítra do tabulky, až jí budu aktualizovat, tak mi ještě napiš, jak dlouhý jsi měla poslední cyklus, ať to máme všechno :wink:
Já si tak procházela cykly a normálně mi to vychází pořád, že dostanu mrchu 2-1den před nebo přesně když je nov - tedy žádný měsíc :slight_smile: a ovulku mám se stejným rozpětím kolem úplňku :slight_smile: jsem nějak spjatá s přírodou tééda :slight_smile: Tak i když mi dneska vyšel zase negativní ovu test o půl jedenácté, tak nevěším hlavu páč úplněk je v sobotu :wink: a ovu bolesti už přišly taky ... no uvidím zítra co na to teplota :slight_smile:
24. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
@jankabry
tak hlásím poslední cyklus 32 dní
Ve Skotsku jsme ještě nebyli .....no a bůh ví jak to dopadne můj muž je takovej malej flegmoušek nechci říkat slibotechna, ale občas dopadne něco jinak nežli má nebo než si já představuji, ale takového jsem si ho vzala a takového ho miluji a rozhodně nechci, aby se měnil.......i když občas mne to hrozivě štve....ale je to milášek :grinning:
24. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
holky ukaze test mimodelozni tehotenstvi?
24. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
@lupinek82 změna není nikdy na škodu :wink:
24. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
@pegisek tak to máme stejné chlapy a nebo je pravda to, že všichni jsou stejní :grinning: on to nemyslí zle, prostě něco vymyslí .. a já jsem ten typ co hned začne plánovat, upne se na to a tak .. a pak příjde s úúúplně jiným plánem .. no na pecku :grinning:

@madu ukáže .. ale mám za to, že druhý proužek pak netmavne nebo tak nějak .. ale určitě se ukáže
24. čer 2010 ve 13:01  • Odpověz
@jankabry vsichni chlapy jsou stejni :slight_smile:
z toho ja mam prave strach , ze se jednou na testu objevi // a pak bude neco spatne. obdivuju vas jak jste to zvladli vsechno a jedete dal...... tak ale rika se ze vsechno zle je k necemu dobre a brzo najdete zase sve //.
24. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 26
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.