• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
Ty jsi Janko rychlá! :slight_smile:
Děkuju za zařazení a dodávám, že cyklus měl 31 dnů.
12. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
@dandelion Vítám Tě zpátky z dovolené! :wink: Možná i u Tebe došlo i pozdější ovulce :wink: je to teď asi nějaký letní trend nebo co :grinning: tak neboj, MS určitě dorazí brzy a pak se budete moc začít snažit :wink: Nám to tento cyklus nevyšlo, ale ani jsem s tím nějak nepočítala - sice jsem se kolem ovu milovali, ale v den ovu ne .. prostě nebyl čas :frowning2: Co pavla povýšili, tak skoro vůbec není doma a když je, tak je strašně unavený .. ale snad se to brzy ustálí a tenhle cyklus už se budem snažit poctivě :grinning: :wink:

@vecernice ahojky :slight_smile: já tomu tenhle cyklus nějak nefandila. Fak jsme tomu moc nedali .. a co se křivky týče - já mám vždycky teploty nahoře 13dnů, pak pokles a MS. T akže u mě rozhodne právě až 14DC, což bylo dneska .. už jsem cítila, že mrcha příjde .. Tenhle cyklus tomu snad dáme víc :grinning:
A skáčou Ti teploty? já bych taky řekla, že budou .. ale fakt nevím .. Však se MS dočkáš :wink: Já čekala, že příjde až tak za 40dní jak hodně holek psalo, že to dostalo nejdřív po revizi .. a ono to přišlo za 26dní :astonished: :wink: prostě tělo si udělá, co bude chtít

@kamilka007 :sunglasses: hehe :slight_smile: Ráno až budu aktualizovat tabulku, dodám tam Tvou délku cyklu, ať to tady nemáme přetabulkované :wink:
a co jinak? kde máte svatbičku a tak? Já se vdávala teď nedávno 15.5 :slight_smile: a teprve dneska jsem konečně úspěšně podala žádost o novou občanku a ridičák :grinning:

Jinak holky hlásím, že jsem právě aplikovala menstruační kalíšek Lady Cup a zavedení bez problémů, i když jsem se trochu obávala .. cvičně jsem ho i vytáhla a v pohodě. Tak uvidím, až ho budu vyměňovat :grinning: Jinak je to pohodlné, nic necítím a tak .. takže zatím spokojenost :sunglasses:
12. črc 2010 v 16:44  • Odpověz
@jankabry chtěla bych taky zařadit do tabulky ale moc tomu vašemu počítání nerozumím, takže slovně asi takto: 9.6. jsem slupla poslední antikoncepční pilulku a dnes mi začala MS, doufám, že na dlouhou dobu taky poslední :slight_smile:
12. črc 2010 v 17:37  • Odpověz
Jinak bych si nechala poradit nějaké vitamínky na to početí, co kdo jíte a jaké s tím máte zkušenosti. Já zatím moc nepřemýšlím o nějakých drastických změnách vzhledem k přípravě na těhotenství, pouze místo vína jsem začala pít Frisco - má to málo procent a je to super dobré! :slight_smile: Z prvního těhotenství mám totiž výčitky, jelikož jsem to zjistila až v 16.týdnu a ony předtím byly Vánoce a Silvestr a narozeniny a svatba a pilo se a pilo :frowning2:, ale malá z toho vyšla vpohodě, to je hlavní :wink:
12. črc 2010 v 17:41  • Odpověz
@jankabry technická oprava 9.7. samozřejmě byla poslední pilule :wink:
12. črc 2010 v 18:10  • Odpověz
Ahojda VŠEM!!
Jak pak se máme?
Mne dnes celkem slušně bolí v podbříšku ...tak jsem z toho mírně na rozpacích napadá mne že třeba ovulace ovšem na to moc netrpím a navíc dle teploty to nevypadá....tak snad budu zítra v pohodě...
12. črc 2010 v 18:47  • Odpověz
ahojky holky mam 10leteho syna z predchoziho vztahu je mi 32let a s manželem to nejde ma i spatny spermiogram tak uvidime jak se to bude vyvijet jezdime do CARu do Prahy. Zatim jsme byli na prvnim pohovoru ,kde nam vzali krev oboum manželovi spermiogram.A že jich mel malo tak musel na urologii tam je vse v poradku tak dneska jsem byla na krvi pri tretim dnů pri menstruaci a manžel opet na spermiogramu nečekali jsme ,protože jsem objednana na ultrazvuk na 20.7. to je proč ten ultrazvuk. U nas je to jeste složitejsi ,že jsem nemocna mam roztrousenou sklerozu snažim se tu čist co se bude dit jak se bude postupovat dal.
12. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
autor
@1luciferka1 :slight_smile: ráno Tě tedy přidám do tabulky :wink: Píšeme tam jenom den cyklu - DC, tzn. který jsi den cyklu od prvního dne menstruace - MS. Pokud Ti tedy dnes začala MS tak jsi dnes 1DC :wink: délka posledního cyklu je od prvního dne MS do dne před následující MS. Takže pokud to dostaneš 1.1 a 29.1 dostaneš další MS tak jsi měla cyklus dlouhý 28 dní. Snad jsem to trochu objasnila :wink: je to standartní počítání podle gynekologa :wink: U Tebe tam délku předchozího cyklu psát nebudu, když jsi měla cyklus řízený antikoncepcí.
Nejsou vitamíny "na početí" :slight_smile: ale vitamíny na podporu případného těhotenství. Mi se třeba osvědčil Mamavit. Zobu denně jednu piluli. Není to ničím potažené, takže zase o něco méně hnusu v mém těle. Calibrum Baby plan neobsahuje vitamín B, tak jsem přešla na Mamavit .. ale defacto je to jedno :wink: hlavní je listovka a ta je prý nejlepší ve Femibionu. Jinak já piju bylinkové čaje, které si sama míchám .. Večernice kape Femigard a hodně holek taky zkusilo Gynex - já taky na výtoky a bolestivou MS a pomohlo docela.

@pegisek tak snad to bude ovulka! mě taky nikdy nebolelo kolem ovu v podbřišku a jednou to začalo, takže to možná nebude nic divného :wink: to se spíš jenom moc sleduješ :wink: pošleš mi odkaz na grafík? koukla bych na to ..

@petapal Vítám Tě mezi námi! Držím vám palečky, ať to brzy výjde! zkoušíte nějaké alternativní postupy - léky, bylinky a tak?
12. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
Jo a jinak hlásím že Lady cup je tedy odzkoušen a je to fakt super! http://menstruacni-kalisek.ladycup.eu/
vím o tom už skoro 3 roky a teprve teď jsem se odhodlala ke koupi a fakt teda nelituju. Jednoduché a strašně pohodlné. Pro mě hlavní důvod byl ten, že jsem po tamponech trpěla mykozami :frowning2: vložky jsem něpoužívala nikdy, jenom po revizi ... a fuuuuuj! sedět na zakrvácené pleně! blééé a navíc se mi z toho strašně potil zadek :grinning:
Měla jsem trochu obavy ze zavedení, výjmutí, prosáknutí .. :grinning: a tak nějak všeho :grinning: a musím říct, že jsem si odvážně vzala bílé kraťásky a celý den v pohodě. Ani skvrnka nikde! a výjmutí úplně bez problémů .. a k tomu vidím, jak je na tom moje MS. Zní to asi nechutně, ale myslím, že je to fajn :slight_smile:
Takže já určitě doporučuju :wink: zítra ho jdu vyzkoušet do aquaparku :slight_smile: což mě na tamponech taky štvalo ... to nasáknutí a vůbec ..
12. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz
nic jsme nepodstupovali s manželem ma malo spermii tak rekli,že normalne bych pry nemohla otehotnet zkousime dva roky a nic. naposled mel spermiogram 0,4mil dneska byl na dalsim a na vysledek jsme nečekali . Jedu do CARU za tyden na ultrazvuk ten dvanacty den cyklu co se tam deje proč je ten ultrazvuk dostanu už hormonalni lečbu ? Manžel byl poslan na urologii a tam vse v poradku proste doktor nevi proč ma malo spermii. a na genetiku jsme objednany až v půli zari.
12. črc 2010 ve 22:54  • Odpověz
prosím o připsání do tabulky
21DC 1 snažení a 35DC
12. črc 2010 ve 23:40  • Odpověz
a jinak je mi 30 a přítel má 40 takže jsem asi zvedla průměr :slight_smile:
12. črc 2010 ve 23:42  • Odpověz
Dobré ránečko...
Nějak nemůžu spát z toho vedra a navíc plný nos .....hrozný dala bych zákaz klimatizaci.... :sweat_smile:

@jankabry jsi hodná, ale já mám grafík jen v telefůnku takže max když bude čas odpoledne tak bych to přetukala a dala to sem... ale snad to bude v pohodě .... :wink:

tak zatim ..... :sunglasses:
13. črc 2010 v 05:44  • Odpověz
autor

SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................44 DC/poslední cyklus 28dní
dandelion.................21let.......................1 snažení......................33 DC/poslední cyklus 30dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení......................30 DC/poslední cyklus 37dní
vecernice..................31let.......................bez snažení..................22DC/
pegisek.....................33let.......................bez snažení.................21 DC/poslední cyklus 32dní
sipkova......................30let.......................1 snažení.....................21DC/poslední cyklus 35dní
kamilka007..............28let......................1 snažení.......................15DC/poslední cyklus ?? dní
maudn .....................22let.......................1 snažení....................... 9 DC/poslední cyklus 29dní
1luciferka1...............25let.......................1 snažení........................2DC/první cyklus po HA
jankabry....................23let.......................2 snažení....................... 1 DC/poslední cyklus 33dní
13. črc 2010 v 08:29  • Odpověz
autor
SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................44 DC/poslední cyklus 28dní
dandelion.................21let.......................1 snažení......................33 DC/poslední cyklus 30dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení......................30 DC/poslední cyklus 37dní
vecernice..................31let.......................bez snažení..................22DC/
pegisek.....................33let.......................bez snažení.................21 DC/poslední cyklus 32dní
sipkova......................30let.......................1 snažení.....................21DC/poslední cyklus 35dní
kamilka007..............28let......................1 snažení.......................15DC/poslední cyklus ?? dní
maudn .....................22let.......................1 snažení....................... 9 DC/poslední cyklus 29dní
1luciferka1...............25let.......................1 snažení........................2DC/první cyklus po HA
jankabry....................23let.......................2 snažení....................... 1 DC/poslední cyklus 33dní
13. črc 2010 v 08:30  • Odpověz
autor
Hezké ráno holky,

tak jsem přidala nově příchozí do tabulky :slight_smile: ale nechápu, proč se mi pořád tak rozjíždí ... :angry:
Jedu za chvíli s mámou do aquaparku ve Wisle - PL tak tu musím poklidit po včerejším minivečírku se spolužačkou ze základky :slight_smile: aby to s mámou nešlehlo :grinning:
škrábe mě v krku z té nablblé klimatizace v autě ... bééééééééééé

@madu tak coooo??? už jsi objednaná? :wink: naše první těhule a my o ní nic nevíme! :slight_smile:
13. črc 2010 v 08:33  • Odpověz
ahoj holky, konecne si slunicko vzalo na chvili dovolenou :wink:
vitam nove prichozi a drzim vsem palecky :slight_smile:
@jankabry - teda znelo mi to strasne srandovne, ze vecernice kape Femigard :grinning: no uvidime, zda u me zapusobi :wink:
@petapal - utz mas kvuli rustu folikulu i kvuli sliznici, dela se v pulce cyklu pred ovu. podle toho ti pak muzou nastavit lecbu - asi neco na podporu rustu folikulu - jestli se pripravujete na IVF. tak drzim palce, at jsou vysledky co nejlepsi :slight_smile:
@sipkova -to jsem rada ze tu zas nekdo rozsiril rady nas tricatnic :grinning: ale jak jsem se docetla v nejakem caspoise, zivot zacina po tricitce, tak se nemuzu dockat, co predvede :grinning:
13. črc 2010 v 08:50  • Odpověz
@vecernice tak to mě teda ten začátek čeká příští rok :slight_smile: sem na to zvědavá :grinning: :grinning: .
@jankabry tiše závidím nebo vlastně ne tiše prostě závidím co si budu brát servítky taky bych jela do aquaparku ovšem to my nemůžem páč je to drahý ( slova manžela) totiž ono všechno kam chci já je drahý ale přijít na to on tak bude mluvit jinak :slight_smile:.
@petapal mám na tebe dotaz a jestli ti to přijde drzí tak mi to klďo napiš ale já sem strašně zvědavá :sunglasses: víš. Neodrazovali Vás doktoři od těhotenství vzhledem k tvý nemoci ? Fakt na to nemusíš odpovídat jestli nechceš to víš ženská na mateřský s vysátym mozkem :sunglasses: :sunglasses: co by si chtěla že :slight_smile:.
@jankabry ještě sem ti chtěla napsat že si borka že si šla do toho lady cupu já už sem o tom přemejšlela ale vzhledem k tomuže nesnesu tampony tak se obávám že ani todle nenínic pro mě :slight_smile: já jak tam něco dýl mám tak bych se zbláznila :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
@vecernice Ahojky, s tou sluneční dovolenou jsem dneska nějak nepočítala :angry: Doufám, že do veěera nermrznu :sunglasses:
13. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
@vecernice
tak to mohu potvrdit mne začal život nějaký ten pátek před třicátými narozeninami... :sunglasses: před tím to stálo za snad ani nebudu :zipper_mouth:
13. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
no já si po třicítce nemůžu stěžovat :grinning:
lupinek - neboj, nezmrznes, jen se tam snad bude dat dnes dychat :wink:
13. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
@vecernice ten časopis se jmenuje marianne a je to jeho hlavní slogan. je super!!! A když mi teda třicet ještě není tak ho ráda čtu.
13. črc 2010 v 09:33  • Odpověz
ja jeste ne, preci jen ta 3 bude na zacatku dlouho, tak se k nemu propracuju :grinning:
13. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
Myslím že po 30 je to fakt lepší, sice jde jenom o číslo ale u mě to fakt funguje. Hodně věcí které jsem řešila jsem hodila za hlavu a 30.narozeninama jsem začala tak nějak jinak ,nově.
Možná to bude i tím že se mi to číslo tak líbí že jsem se pro ten čin rozhodla. A když nic tak z toho snad bude i to mimi a to zato stojí si říct po 30.začíná nový život :grinning:
13. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
Dobré ránko! :slight_smile:
Svatbu budeme mít 4. září, takže jsme v plných přípravách. Na měnění občanky se teda netěším - v březnu jsme se totiž stěhovali, takže první změna, po svatbě druhá a jestli se brzo povede mimi tak to budou tři změny občanky v jednom roce.. :unamused: :slight_smile: S řidičákem vyčkávám, to už by mě trefilo.
13. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
@sipkova - no vidis, to je pravda, ja taky vysadila HA dva mesice po mych tricatinach :grinning: takze ve 30 se delaji dulezita rozhodnuti :wink: muj muz se treba pustil v den svych 30 do vztahu se mnou :grinning:
13. črc 2010 v 10:17  • Odpověz
@kamilka007 tak to jsi v plných přípravách, ale neboj stojí to zato, a ty změny :grinning: to je fakt, taky mě to děsně štvalo, ale řeknu ti horší je když si jdeš po rozvodu a ještě k tomu na vesnici pro novou občanku. Fakt děsný.
13. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
@kamilka007 - teda svatbu skoro zavidim, ja bych si ji klildne zopakla (bez toho obihani vsech uradu pote :grinning:). ja mela svatbu, pul roku na to stehovani, takze zas nova obcanka, a az se zadari mimco, tak to bude nanovo :wink:
13. črc 2010 v 10:22  • Odpověz
@vecernice takže super číslo že :grinning: , a kolik je tvému muži? A jinak máte moc hezké fotky, hodně se mi líbí šaty a ta fotka (mi to tak připadá jako by jsi říkala: jé to jsem přece já kterou si vybral a jako by jsi říkala: holky fakt si bere me :grinning: tomu nemůžu věřit) se mi fak moc líbí.
13. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
@sipkova - manza ma ted Kristova leta :wink: starne mi chlapec muj :grinning:
tusim, ze vim, kterou fotku myslis. jestli je to ona, tak ten udiv zpusovily bublinky ze sampanskeho :grinning:
13. črc 2010 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.