• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
Tak já nevím, je mi 27, ale pocitově je mi stále "něco málo přes dvacet" :wink: Na změnu dokladů se taky moc netěším, ani na titul "paní".
13. črc 2010 v 10:51  • Odpověz
@lupinek82 - titul mlada pani je pekny, a hlavne to spolecny jmeno, me se to libi, uz jsme takova mala rodinka :wink:
a btw, me je taky neco malo pres dvacet :grinning: to nam bude vzdycky :grinning:
13. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
@vecernice Mladá paní zní krásně:slight_smile:) Rodinku zatím tvoříme my dva a kočka, ale jako rodinu už nás vnímám dlouho.
13. črc 2010 v 11:54  • Odpověz
@luznicarka ahojky ne neprijde mi to vlezle dneska je jina doba drive pri roztrousene skleroze dite zakazovali ,ale dnes je to schvalene pokud jsem zrovna c pohode .v dobe tehotenstvi bude moje nemoc zmrazena takže nebude vůbec postupovat . Po porodu jak se bude telo davat zpatky hormonalne tak musim na sebe davat pozor a odpočivat hodne. Je tam riziko ,ale ja ho chci podstoupit proste treba vse probehne dobre.
13. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
jinak jsem asi pomalejsi holky mela jsem posledni MS 10.6. a dalsi zas 9.7. a 20.7. jedu na ten ultrazvuk prvni to mi teda jak tu pisete podle velikosti folikulu nebo co nasadi hormonalni lečbu když jeste nemame ani genetiku ta nas čeka s manželem 16.9.
13. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz
jo a dodavam je mi 32let
13. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz
@petapal díky já jen že sem znala pani ta měla taky roztroušenou sklerózu a po druhým mimču se hodně zhoršila tak právě mě to zajímalo jak to vlastně je ono se o tomdle moc nemluví tak když mám možnost se o týdle nemoci něco dozvědět tak se zeptám no :slight_smile:. Tak budu držet palce aŤ vám to co nejdřív vyjde a teĎ už si enpamatuju co to kamarádky manžel měl jíst aby se mu zlepšila kvalita spermii ale byli to nějaký vitamíny tak se v CAru rovnou zeptej třeba by to pomohlo :slight_smile: myslím že to bylo Éčko
janka jak si psala o tom že manža byl povíšenej tak chodí domu unavenej tak to ten můj drahouš sice povíšenej nebyl a unavenej je pořád a hlava ho bolí a někdy dokonce musí jít honem mejt nádobí ( samo v době kdy já mám chuť na tulení :slight_smile:) a pak se vypráví vtipi o ženskejch a migrénách když chlap chce sex ha ha hahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v tom případě manžel je ženská a já chlap :slight_smile:
13. črc 2010 v 15:11  • Odpověz
@lupinek82 - tak naše rodinka je my dva a andulka :slight_smile:

13. črc 2010 v 15:17  • Odpověz
@petapal musím se tedy přiznat že tu nemoc roztroušenou sklerózu si nedokáži vůbec představit jak se jako projevuje. Od bratrance to má manželka, ale ti myslím mimi vůbec nechtějí. A chtěla jsem se ještě zeptat, máš přece už dítě, tak proč by to měl být problém mít druhé. Ale jestli se blbě ptám tak promiň, nechci se nikoho dotknout.
13. črc 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj děvčata, můžu se přidat? My se taky začínáme snažit a doufám, že to nebude dlouho trvat :grinning:
13. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
@veronika1980 - vitej mezi nas :slight_smile:
13. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
@veronika1980 ahoj jasně, jé ty budeš asi stejný ročník jako já. :grinning: a snažíte se také o první?
13. črc 2010 v 16:13  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsem se sem zas po dlouhý době dostala, ta práce mě vážně zabije :(
Dnes beru poslední HA a v sobotu MS :slight_smile: a pak už to snad půjde raz dva :slight_smile:
My měli svatbu teď 5.6. a hrozně se mi to líbilo, že bych si to klidně zopakovala :slight_smile: teda až na tu smůlu, co nás od tý doby provází. Mě se teda líbí i titul paní a hrdě všechny opravuju, když mi řeknou slečno :slight_smile:
Holky svatba je nádherná a moc vám závidim, že to máte teprv před sebou a taky se pochlubim :slight_smile: http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=642386&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

@jankabry a jak dlouho tam máš ten kalíšek? stejně jako tampon nebo celý den? A co přes noc, jde to taky? A ten zapařenej zadek mám z vložek taky :slight_smile: takže je beru jen na noc pro jistotu

a jak jinak jak se máte, mě to vedro hrozně zabíjí, máme v práci šíleno klimatizaci, takže jsem tam normálně ve svetru :( ale dnes snad přijde nějaký pršeníčko, moje zahrádka to moc moc potřebuje ....
13. črc 2010 v 16:29  • Odpověz
@blazeenka - moc krasny fotecky!!!!!
jinak drzim palce, at vam to vyjde co nejdriv. taky jsem mela idealy, jak to pujde po vysazeni :grinning:
13. črc 2010 v 16:35  • Odpověz
@vecernice no mě to pan doktor předpověděl do 2 měsíců, tak jsem zvědavá, jdu 29. na profuk a nějak v tý době by i měla být ovulka, tak by to snad mohlo klapnout :slight_smile:

13. črc 2010 v 16:43  • Odpověz
rovnou na profuk :astonished:? a proc?
13. črc 2010 v 16:47  • Odpověz
@vecernice jsem měla v prosinci mimoděložní a doktor chce mít jistotu, že jsme udělali vše proto, aby se to znovu neopakovalo, protože pak už bych musela na umělý oplodnění, protože jsem při tomhle MT přišla o pravý vejcovod :(
13. črc 2010 v 16:54  • Odpověz
@blazeenka krásný fotečky, to jste asi měli nějakého dobrého fotografa,že? Pokud to není tajné, kolik vás stál? Umí fakt nádherně vystihovta okamžiky k focení.
Jinak všechny tu máte moc krásné fotečky ze svateb. Já nemám čím přispět do mlýna, jelikož můj manžel mi svatbu dal jako dárek k 18.narozeninám :slight_smile: A ani nebylo co fotit, brali jsme se v jeansách :wink: Ale jestli mi tohle někdy udělá moje dcera, tak ji uškrtím!!!! :grinning:
13. črc 2010 v 17:46  • Odpověz
@1luciferka1 a co na to tenkrát voji rodiče ? Ty moji by mě zašlapali do země a asi by se mnou už nikdy nepromluvili a i tak sme je více méně postavili s manžou před hotovu věc požádal mě o ruku na moje narozeniny a v září sme se brali a všechno sme si vyřídili samy a to naši nějak nemohli skousnout :slight_smile:
13. črc 2010 v 17:55  • Odpověz
@1luciferka1 díky za pochvalu, fotografa jsme měli perfektního a s pro nás perfektní cenou :slight_smile: za 6000,- půl dne, myslím, že je to víc než dobrý :slight_smile: a my jsme max spokojení a už dopředu domluvení na focení těhu bříška a miminka až jednou bude :slight_smile:
13. črc 2010 v 19:06  • Odpověz
Krasny den vsem :slight_smile: muzu se k vam pridat?
Od minuleho tydne se snazime o druhy pokus, tak snad to dobre dopadne.
13. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
@kol_lucie Ahojky vítám Tě, tak to máme podobně, my jsme začali v červnu a brzy nás čeká červencové snažení
13. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
@blazeenka Fotecky moc krasne a cena taky super :slight_smile: jste krasny par. Nas to ceka 28.8. tak doufam, ze vse dopadne dobre. Tak hodne stesti !!!!
13. črc 2010 v 19:59  • Odpověz
@maudn Dekuji, snad se podari!!!
13. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
@kol_lucie my jdem 21.8.
13. črc 2010 ve 20:02  • Odpověz
@maudn Ted toho je nej moc :slight_smile:
13. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
@maudn Jak dlouho se snazite??
13. črc 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
Hezký večer holky a vítám všechny nově příchozí! :slight_smile:
Nové snažilky - které chcete, napište mi údaje, které máme v tabulce a já vás ráno přidám. Je to věk, počet snažení, DC = den cyklu od prvního dne MS, délka posledního cyklu.

Koukám, že jste se dneska nějak rozpovídaly :wink: super! ale dočtu vás až zítra v klidu. Pavel před chvílí dojel ze služebky, tak půjdem asi na večeři .. Jinak teda hlásím, že kalíšek uspěl i na bazénu :sunglasses: ale kontrolovala jsem ho tak co 3 hodiny, pro jistotu .. byla jsem z toho trošku nervozní - celý den na výletě v bílých kraťasech :grinning: ale v pohodě ..

máme tady spoustu budoucích nevěst, to je fajn! Možná budou mimi jako svatební dar :wink:

@pegisek pěkná nová profilová fotka :wink:
13. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz
@kol_lucie snažíme se od června, asi za 7 dní mě čeká ovu a bude druhé snažení.

Holky dneska jsem viděla tolik dětí, a tak ječely a zlobily, že jsem si to málem rozmyslela
13. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz
ahoj holkyyyy :slight_smile: me nesel internet nejakou dobu tak ted jen docitam a docitam :slight_smile:
@jankabry teprve v pondeli sem se dok.dovolala a objednala me na pondeli na deset hodin tak uz se tesim, no ale i porad bojim. v pondeli snad uz budes moct prepsat tu tabulku :slight_smile:
a co vy?jak se mate?nejake novinky?
13. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.