• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
@maudn hele dneska sem to měla podobně ovšem já neviděla jiný děti ale to svoje co má teď období vzdoru tak to dopadlo tak že mladej v poledne odmítl spát a usnul až v 16:00 a spal 2 hodiny takže šel spát pozdějc šílený chvíli sem přemejšlela že zůstane jedináček ale jediný co mě utěšuje je že každý dítě je jiný a to další by mohlo bejt hodný :sunglasses:
13. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz
@luznicarka jediné co mě utěšuje je, že si vzpomenu jakej malej ....... jsem musela být já..
13. črc 2010 ve 21:30  • Odpověz
@madu ahojky tak to na tebe budem myslet teda vlastně na Vás :grinning: už aby sme o tobě pomalu mluvili v množném čísle viď. Mno já pomalu čekám kdy dorazí mrcha podle čípku nepočítám že by se zadařilo mno po druhé to trvalo 5 měsíců tak to už mám pomalu 2 za sebou tak ještě 2 a ten 5. měsíc to vyjde prostě do konce roku budu těhotná i kdyby nevím co bylo :grinning: :sunglasses: sem se rozhodla tak uvidíme
13. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz
no manžel mel prvni sperm.3mil pak bral dva mesice ečko a mel 5mil a v caru mel treti spermiog.0.4mil tčk se divili ,že s tim co mel poprve ho meli hned poslat na urologii tak ho poslali z caru tam byl nic nezjistili tak uvidim co name reknou ted toho 20.7. včera byl na dalsim spermiog. a na ten vysledek jsme nečekali když tam pojedem do tydne
13. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz
@luznicarka no tak s tema vtipama to mas pravdu ten můj taky nechce ,že je pry teplo na nej moc ted
13. črc 2010 ve 21:40  • Odpověz
@sipkova ne neptas je to proste o tom,že nam odumiraji myelinove obaly tim jsou obalene nervove vlakna a tim jak ten obal zmizi tak je nerv poskozeny takže můžu spatne chodit nebo mit neco s rukou proste hybat se . Nekdo je na voziku proste ti nikdo ani doktor nerekne jak to bude za rok zitra bereme leky a injekce na oddaleni nemoci ja nemohla na nohy když se to projevilo ,ale srovnalo se to občas me neco zlobi to se preleči vysokymi davky kortikodidů a kapačkami ,pribrala jsem dost a jsem v plnem důchodu . Mam praci na pc a delam par lidem nehty . Dite mam jedno ,ale jak pisu to je z predesleho vztahu tkaže manžel s tim jsem 7let nema deti a nejde to kvůli počtu spermii. Je hodne lidi co s touto nemoci do toho sli a jsou v pohode tak to chci taky risknout a poznat znovu to vonave miminko ,ktere jsem si poradne nevychutnala ted bych to vnimala asi už jinak.
13. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz
@luznicarka No my jim to neřekli ani po svatbě. Až za tři měsíce se to profláklo a to už s tím nemohli nic dělat. babička to obrečela, ale jinak vpoho. Mamka mi občas vyčte, že jí tu svatbu dlužím a že až budeme mít deset let výročí, tak si mě můj musí prostě znovu vzít :grinning: což bude za 3 roky :slight_smile: . Mě to teda tenkrát nepřišlo jako něco drastického, ale te´d když už vidím, jak ta naše princezna roste, v září už půjde do školy a za chvíli tu bude puberta!!! tak jestli mi to udělá, tak ji uškrtím! Asi teď teprve zpětně chápu, že to mrzí rodiče...ale to je u více věcí. Prostě puberta je sviňa a některé věci člověk pochopí až si jimi projde.... :wink:
13. črc 2010 ve 22:10  • Odpověz
@blazeenka No Mladá Boleslav je od Ostravy celkem z ruky, ale tak jako kdyby jsi tu hodila kontakt na pana fotografa, tak bych se nezlobila :slight_smile: Fakt to stojí za to. jeho práce mu dělá úžasnou reklamu. :slight_smile:
13. črc 2010 ve 22:13  • Odpověz
Jinak dnes jsem byla na kafe a obídek s kamarádkou ze střední, za týden má termín porodu. jsem jí musela furt tulit bříško, byla tak krásná, těhotným to prostě strašně sluší. Už se těším až uvidím to krásné miminečko. Sranda byla když jsme šly po shopping parku, držely za ruku mou dceru a proti nám šly dva kluci - evidentně k sobě náklonní a culili se na nás, jako že nám to jako rodince sluší :grinning:
13. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
14. črc 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................45 DC/poslední cyklus 28dní
dandelion.................21let.......................1 snažení......................34 DC/poslední cyklus 30dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení......................31 DC/poslední cyklus 37dní
vecernice..................31let.......................bez snažení..................23 DC/
pegisek.....................33let.......................bez snažení.................22 DC/poslední cyklus 32dní
sipkova......................30let.......................1 snažení.....................22 DC/poslední cyklus 35dní
kamilka007..............28let......................1 snažení.......................16 DC/poslední cyklus ?? dní
maudn .....................22let.......................1 snažení.......................10 DC/poslední cyklus 29dní
petapal......................32let......................? snažení.........................6 DC/poslední cyklus 28 dní
1luciferka1...............25let.......................1 snažení.........................3 DC/první cyklus po HA
jankabry....................23let.......................2 snažení....................... .3 DC/poslední cyklus 33dní
14. črc 2010 v 09:52  • Odpověz
autor
Hezké ránko holky!

Přidala jsem si jeden den cyklu, protože jsem po konzultaci na kalíškovém foru došla k závěru, že mrcha přišla už den předem večer :slight_smile:
Štve mě, že se ta tabulka tak rozjíždí :frowning2: když jí píšu, vždycky mám všechny údaje pod sebou krásně srovnané ..

Z našeho aquaparku se včera vyklubala cesta autem přes dvě hodiny do Polska a zpět, protože jim tam spadnul systém a nemohli nás tam pustit ... no for jako prasátko :grinning: tak jsme jely na bazén tady kousek od domu :grinning:

Dobby - náš mladší kocour :slight_smile: máme ještě Azazela tomu budou 4 roky :wink: - včera ráno vstanul z postele a nějak kulhal na přední levou nožku. Říkala jsem si, že to bude mít třeba jenom odkrvené, nebo si jí pod sebe špatně složit a tak .. no kulhá pořád a příjde mi, že ještě hůř :frowning2: takže s ním budu muset k veterináři :-/ snad s tím nic nemá! V sobotu totiž zase vyskočil z okna - bydlíme v prvním patře cihlového domu, takže nic moc výška, ale i tak .. ale že by se mu to projevilo až v úterý? snad má jenom něco zapíchnutého v pacce. No ale děsím se té veteriny. Já ho nejsem schopna držet, když pláče ... já vím, jsem měkota :slight_smile: tak mě zase pošlou domů ať příjdu i s Pavlem a budu akorát za blbku :grinning: no co no ..

@blazeenka Kalíšek jde i přes noc v pohodě. Teda alespoň u mě :wink: Já nemám nějakou extra silnou mrchu, takže žádný problém nebyl. Jen si beru pro jistotu slipovku pořád :wink: ale to jen spíš na psychologický efekt, než že by to protékalo nebo tak .. prostě si ještě nejsem jistá, jestli jsem ho blbě nenadala nebo tak, tak mě to nějak uklidňuje :slight_smile: Měnit stačí tak dvakrát denně podle toho, co jsem vypozorovala. Ale já ho včera kontrolovala tak po 4 hodinách - zbytečně, bylo tam krve fakt na dně. Takže není třeba stresovat. Už jsem i vychytala vytahování bez ušpinění :sunglasses: a musím říct, že mi fakt hodně vyhovuje .. Příjde mi to nesrovnatelně hygieničtější než tampony a o vložkách ani nemluvím .. a hlavně to, že za mnou nezůstává ta tuna nezničitelného a smradlavého odpadu.

@1luciferka1 :grinning: :grinning: :grinning: tak to jste musely vypadat, jako krásný páreček :slight_smile: možná by se vám příště nabídli, že vás opýlí :slight_smile:

@madu no sláááva! :slight_smile: strašně MOC vám držím palečky! a nezapomeň si říct o fotečku z utz a naskenovat jí tady, ať se můžem podívat na naše první červencátko :wink: už se těším, až Tě oficiálně přepíšu na těhuli! a jinak jsi v pohodě? nevolnosti a tak, nic? snad moc ne .. v těhle vedrech to musí být na palici

14. črc 2010 v 10:11  • Odpověz
ahojda holky :slight_smile: tak jsme se dali do velkého stěhování :slight_smile: sice jen dočasného ale alespoň že už tak :slight_smile: předěláváme si jeden pokojík u mých rodičů v domku kousek u prahy.. .:slight_smile: než manža najde tady práci a tak :slight_smile: jinak mě se ms ještě nerozjela, vždycky jen maličký náznak a pak zase čisto.. jsem trochu zmatená a štve mě to že si dává na čas :(
14. črc 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
@dandelion tak to stěhování Ti nezávidím :slight_smile: my už skoro rok předěláváme byt - malování, zazdili jsme jedny dveře, komplet jsme vyměnili nábytek .. ale tím, že Pavel je pořád v práci, se to strašně táhne .. defacto jsem to všechno udělala sama :slight_smile: ale tak už to tady vypadá jako v bytě, jenom odnést pár věcí do popelnice nebo do sklepa a je to .. A v srpnu se vrhneme na přestavbu kuchyně - tu jsme zatím nechali původní, jenom stůl a židle máme nové. Tak snad to půjde rychleji .. i když nedovedu si představit, kde dám všechny ty serepetičky, co jsou v těch kuchyňských skříňkách .. protože máme 2+1 bez volného úložného prostoru. Bude to chtít asi udělat na jeden zátah v jeden den, jinak se z toho osypem!

Já se musím pochlubit - byla jsem minulý týden na druhém kole výběrového řízení na pozici obchodní asistentky na hpp do firmy, která dělá úpravy skla na zakázku no a dneska mi psala paní ředitelka, že mě přijali :grinning: ! takže budu po dloooouhé době pracovat na hpp - dělala jsem vždycky na dohodu víceméně na černo :sweat_smile:
Takže to funguje úplně přesně :grinning: začneme se snažit a já dostanu konečně práci, když se rok nedařilo najít nic na hpp ... Tak teď fakt nevím, co dělat. Ono to snažení se nepovede hned, že jo .. ale zase budu 3 měsíce ve zkušební době. Kdybych otěhotněla tento cyklus, tak by to ve zkušební době nikdo nepoznal a pak by se s tím museli nějak smířit :slight_smile: ale možná počkat jeden cyklus .. já nevím. Zase musím být účastná 270dní na zdravotním a sociálním pojištění, abych dostala mateřskou .. což je vlastně rok v práci. Jsem z toho teď mírně jelen :slight_smile:
poraďte :wink:
14. črc 2010 v 11:34  • Odpověz
ahojky holky...zalozila jsem si tema snazilek a ted koukam ze uz tady takove je :slight_smile:) mohu se k vam pridat?
je mi 23 let mame 2,5 leteho chlapecka a už je čas na sourozenečka :wink: tak snad to pujde dobre...
14. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
@sipkova ano snažíme se o první mimi, teda ještě jsme se nesnažili, ale začínáme :grinning:
14. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
@jankabry jo to je vždycky tak, že když něco hledáš tak to nenajdeš a pak když se ti to tolik nehodí, tak to příjde :wink: Já nevim, ale asi bych se začala snažit, protože jak píšeš nemusí to jít hned, tak proč otálet :grinning: Jo a jinak gratuluju k nový práci :grinning:
14. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám za sebou konečně gyndu, což z duše nesnáším, naštěstí sestra i lékařka byly milé a v pohodě. Já tam jdu vždycky roztřesená, protstě mi to není příjiemné, cítím se tak jak malej harant,jak lezu na tu kozu a dolů...
No tedy dozvěděla jsem se, že folikul zraje a má asi 10mm, a že kdyby mi vynechala menstruace nebo bych měla pozitivní test, tak mám přijít za 14 dní, aby něco vyděla na ultrazvuku a že otěhotnění trvá i dva roky:frowning2: , a že za rok po neuspěchu mohu dorazit....
Když mě ultrazvukovala, tak jsem koukala napjatě, jestli tam neuvidím už něco:slight_smile: málem jsem viděla, ale asi to byla jen děloha:slight_smile:
14. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: tak já se taky hlásím mezi ty snažilky :slight_smile: V červnu jsme se s přítelem vzali a teď je na řadě mimi, které bychom si oba přáli.
14. črc 2010 v 18:45  • Odpověz
Holky doktorka mi doporučila očkování proti rak. děložního čípku, teda na můj dotaz, tak samozřejmě ochrana je nižší, protože nejsem panna, co myslítě má to "cenu"?
14. črc 2010 v 19:13  • Odpověz
@jankabry no my jsme si koupili před 2 rokama ještě před svatbou společný byteček v jednom městě na karlovarsku. Odkud je můj muž. Já pocházím z podřipska, tady mají naši domek. Bylo pro mě děsně složité se sebrat a odejít 140km daleko :( ale žili jsme tam 2 roky a za tu dobu jsme si zabydleli byt celkem pěkně. ale nikdy sem k němu neměla vztah, protože jsem si ani v tom kraji nenašla přátelé a prostě jsem měla zázemí tady.. no a teď k 30.6. jirka dal v práci výpověď, protože mu neplatili a byly tam i jiné problémy. A já jsem toho samosebou hned využila s tím že je to příležitost když už nás tam jirkovo práce nedrží :slight_smile: momentálně se nám rýsuje nějaká práce v praze a naši nám nabídli prozatím zázemí, takže ačkoli jsme relativně bez peněz a nemůžeme si dopřávat luxus vlastního bydlení bez soukromí, jsem hrozně moc ráda že jsme se konečně sebrali a odešli! myslím že nás čeká mnohem víc lepšího tady.. sice mě to stálo hodně přemlouvání manžela, ale snad mu tu oběť kterou nese jednou mnohonásobně oplatím ;) ;) ;) takže dneska jsme malovali náš "pokojíček" miluju přírodní barvy takže je béžovo hnědej :slight_smile: nádherný barvy! až bude hotovo ukážu nějaké fotečky ;) jsem z toho nadšená ;)

Jinak mrška stále nikde :( nevím co si myslet :(

@maudn mě taky gyn doporučil očkování... myslím si že je to super věc. já se na něj pořád ještě chystám :slight_smile: jinak malá perlička :slight_smile:))) mám 14ti letou ségru... ona je mírně podprůměrně inteligentní, prostě je jednoduší, než její vrstevníci a moje mami se bavila s mojí starší ségrou o tom že by měla jít na očkování proti rak. dělo. čípku :slight_smile: a zrovna v té době byla pozvaná na očkování proti tetanu :D a jak to slyšela tak odvětila: " tak to teda ne!!! mě stačí ten titanik, ještě aby mě píchali do dělohy!!!!" :D :D :D :D to nás rozsekala :D
14. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
Holky a myslíte, že když si to nechám po prvním mimi, tak je pozdě? ráda bych se ted rok snažila, než rok měla pauzu, když jsem začala..
14. črc 2010 ve 20:33  • Odpověz
Holky rovnou na vás mám dotaz :slight_smile: Jak to máte s alkoholem? Přestaly jste pít jak jste si řekli že se pokusíte o miminko nebo to neřešíte dokud opravdu nebudete mít potvrzené těhotenství?
14. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz
@sheinka já popravdě piju pořád, čekám až by test byl pozitivní a pak bych přestala, ale přiznávám, že mám vždycky výčitky, když se blíží ms..
14. črc 2010 ve 22:44  • Odpověz
Jinak ať to tu máme kompletní :slight_smile:
Je mi 24, příteli 28. Svatbu jsme měli teď v červnu. Zatím všemu necháváme volný průběh a nic nehrotíme, žádné počítání dnů a podobně.
Poslední menses 5.7.
14. črc 2010 ve 22:56  • Odpověz
autor
SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................46 DC/poslední cyklus 28dní
dandelion.................21let.......................1 snažení......................35 DC/poslední cyklus 30dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení......................32 DC/poslední cyklus 37dní
vecernice..................31let.......................bez snažení..................24 DC/
pegisek.....................33let.......................bez snažení.................23 DC/poslední cyklus 32dní
sipkova......................30let.......................1 snažení.....................23 DC/poslední cyklus 35dní
kamilka007..............28let......................1 snažení.......................17 DC/poslední cyklus ?? dní
Veronika1980..........29let....................bez snažení.....................17 DC/poslední cyklus 28 dní
maudn .....................22let.......................1 snažení.......................11 DC/poslední cyklus 29dní
sheinka....................24let.......................1 snažení........................11 DC/poslední cyklus ?? dní
petapal......................32let......................? snažení.........................7 DC/poslední cyklus 28 dní
1luciferka1...............25let.......................1 snažení.........................4 DC/první cyklus po HA
jankabry....................23let.......................2 snažení....................... .4 DC/poslední cyklus 32dní

Hezké ráno holky, díky všem novým snažilkám za údaje do tabulky. @sheinka - chybí mi u Tebe délka posledního cyklu, tak až budeš mít čas, dopiš mi to, prosím :wink: jenom tak můžeme sledovat komu se blíží termín MS a můžeme fandit :wink:
15. črc 2010 v 06:59  • Odpověz
@sheinka ahoj tak já se snažím nepít alkohlol, max skleničku vína ale jinak nic
15. črc 2010 v 08:13  • Odpověz
autor
@sheinka Vítám Tě mezi náma :wink: K Tvému dotazu - už jsme to tady s holkama řešily. Myslím, že přehnaně se hlídat fakt není třeba. Ono to člověka jenom víc stresuje. Otěhotníš i přes pár skleniček vína nebo piva :wink:
Já osobně pivo nerada a víno se v ČR někde v hospodách, kde se stavíme, když je horko teda pít nedá :-/ takže to mám vyřešené Birelem :sunglasses: no a doma nebo když jdeme s manžou na večeři, si určitě dobré vínko neodepřu :wink:
Ono pití alkoholu před otěhu na to fakt nemá vliv .. pokud teda nepiješ flašku vodky denně :grinning: :grinning: miminku nějak neublížíš. K implantaci dochází až kolem 7.dne po oplodnění, takže někdy týden před termínem MS, takže do té doby v pohodě pít a i potom sklenička vína nikoho nezabije ...
My jsme o mimi v 9tt přišli a to že jsem se fakt úzkostlivě hlídala nic nezměnilo :frowning2: takže teď prostě nic nehrotím. Užívám si, milujeme se, kdy se nám chce - samozřejmě se zvýšenou frekvencí kolem ovulky :sunglasses: - a když to výjde, tak to výjde. Všechno je tak, jak má být a nikdo z nás to prostě neovlivní. Ať to dobré nebo to špatné ..
15. črc 2010 v 08:20  • Odpověz
autor
@denousek určitě se k nám přidej :wink: a jestli chceš, pošli mi údaje, které máme v tabulce :wink: tj. věk, počet snažení, DC = den cyklu od první dne menstruace, no a nakonec délka posledního cyklu.
Je fajn, že tady máme taky docela dost maminek :wink: už se těším, až využijeme vašich zkušených rad :slight_smile: !

@dandelion teda máte to zamotané s tím bydlením .. nezávidím! ale barvičky sis vybrala krásné :wink: určitě pak nahrej nějaké fotečky! jsem zvědavá

@maudn gratuluju k pozitivním zprávám z kontroly! Hlavně, že jsi zdravá! Já teda gyndu vůbec neřeším .. nikdy mi to nedělalo problém. Já se všeobecně vůbec nestydím nahá - před cizíma :grinning: před někým na koho chci udělat dojem se stydím až moc :grinning: takže mi vyšetření vůbec nevadí. I když poslední rok už si připadám jako gynekologický inventář :grinning: :-/ jsem tam skoro pořád .. chudák doktor :grinning: ale teď se tam chystám pěkně s // na TT a dřív ne :sunglasses:
To očkování - já do toho asi nejdu. Stojí sto strašně moc peněz - i když zdraví je samozřejmě k nezaplacení. Ale ta účinnost není ani 50% .. není to vůbec ověřené .. takže to mě poměrně odrazuje :-/ kdyby to bylo třeba 90% tak nepřemýšlím .. ale takhle asi ne. Uvidím ..
15. črc 2010 v 08:32  • Odpověz
ahoj holky, preju dobre ranko.
ja si vyzvedla zadanku na imuno a genetiku, tak doufam, ze termin bude brzy a vse dopadne dobre :wink:

jinak s pitim - ja na zacatku mela taky idealy, a po ovu jsem pila minimalne, pak prisla ms a ja ji na zal zapila :grinning: a pak jsem se na to na podzim vykaslala, kdyz clovek pije s mirou, tak to nic neovvlivni, a lepsi, nez se stresovat x mesicu, protoze buh vi, kdy to vyjde. kdyz jsem otehotnela, tak jsem uz pred // hodne omezila, dala si treba pivko, ale ne moc. po // jsem uz nepila vubec az do dne pred rezivi. clovek nemuze vsechno ovlivnit, a dle meho ten stres z toho, co by clovek mel a co ne, a vycitky z jedne sklenicky jsou jen horsi, nez si proste zit tak, jak se cloveku libi :slight_smile: (samozrejem s rozumem)

janko - tak konecne nekdo dalsi, kdo nema problem u lekaru. ja tedy od mladi ne, vzdy jsem mela doktora, a je mi to uplne jedno :wink: jen si tam taky prijdu nejak moc casto, utz je pomalu beznou soucasti zivota :grinning:

krasny den vsem, tady pod mrakem a lehky dest, ale alespon se trochu ochladilo.

jo a ted uvazuju, jak poznat, kdy bude ms, kdyz vubec netusim, kdy ji cekat ..... aby me nezaskocila jak nejakou pubertacku :grinning:
15. črc 2010 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.