• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
autor
Krásné ránko holky!

@smisek21, @adonai, @petapete vítám, nově příchozí snažilky! Držím palečky, ať se mimi co nejdříve povede! No a jestli chcete, tak pošlete údaje, které máme v tabulce a já vás zařadím, abychom mohly všechny fandit a sledovat případný blížící se termín testování a pod. :wink: Je tam věk, počet snažení, DC=den cyklu, tedy počet dnů od menstruace. Za lomítkem je délka posledního cyklu, případně pokud jste po HA, stačí napsat :wink:

@dandelion tak to se teda fakt nenudíte :slight_smile: my si dáváme teď v tom zvelebování bytu pauzu, ať tu alespoň chvíli nežijem, jak na staveništi :slight_smile: No a tak v srpnu se vrhnem na kuchyň .. toho se teda docela děsím :-/ ale zase se těším, až to bude všechno za náma .. chybí nám už jenom ta kuchyň a bude to. UF! Jsem zvědavá, jak to budeme dělat .. nejraději bych to měla hotové za víkend. Když přestanem, potáhne se to ..no uvidíme :slight_smile:
Máš fotečky, vašeho hnízda :wink:?
Jinak o kalíšku jsem psala včera ráno, takže to v pohodě najdeš :wink: je to ten dlouhý příspěvek :sunglasses:

@denousek tak to jsem si říkala taky :slight_smile: že je nechutný .. no ale při manipulaci se opravdu nezamažeš a osobně mi teda příjde nechutnější manipulace s počůranou šňůrkou od tamponu, než kalíšku který je z intertního lékařského silikonu, takže se na něj nechytají žádné bakterie. Navíc jsou v něm "větrací otvory" takže krev, která se v něm shromažďuje, nehnije, jako třeba v tamponu. Nehledě na tom, že tampon je napuštěný samýma svinstvama a může způsobit TTS. Většina žen si to uvědomuje po delší době s tamponem při nemožnosti výměny - točení hlavy, závratě a pod. Já to měla taky a docela mě to děsilo.
Druhá věc je, že co by na tom mělo být nechutného? Je to moje krev .. já se svou menstruací problém nemám :slight_smile:
Nemyslím to špatně! určitě to nevyhovuje každému, ale fakt jde spíš o to, překonat ten strach a nevoli k tomu vyzkoušet to. Já to měla skoro 3 roky :slight_smile: a nelituju, že jsem se k tomu po těch letech odhodlala, protože bych už fakt neměnila :wink:

@petapete Koukám, že to máš taky pěkně komplikované :-/ Ale Lukášek se vám povedl, tak není důvod proč by nevyšel další mimísek :wink: ! držím palečky!

Holky my byly včera konečně v tom aquaparku ve Wisle :slight_smile: totálně jsme zmokli po cestě z restaurace do aquaparku :slight_smile: ještě že ten déšt byl teplý! a já se po cestě převlékla do plavek - vršku :slight_smile: aspon jsem na cestu zpět měla něco suchého :slight_smile: byli jsme promočení na kost .. vypadali jsme jako by jsme skočili i v oblečení do řeky :grinning: Takže zase něco pro mé nachlazení :-/ sakra! Takže si běžím udělat průduškový čajík a zabalit si krk do šátku a budu doufat, že se do toho 26.7 kdy nastupuju, vyléčím .. ach jo a to mám v pondělí narozeniny, takže dneska oslava u mamky a babičky ... včera jsme nakoupili maso na gril a vypadá to, že na zahradu asi nepůjdem, když je tak zataženo .. no super :slight_smile: takže asi vezmu náš elektrický gril a budeme grilovat v paneláku :grinning:
18. črc 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
oprava - inertního ne interního :grinning:
18. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky, ja vas jaksi nestiham cist. ted toho bylo vseho nejak moc a nestiham vubec nic. :slight_smile:
jankabry fotku si urcite necham vytisknout:slight_smile: zitra konecne dok. jinak byva me spatne hrozne hlavne ted to delaji ty horka.
a jak vy vsichni pokracujete? kdo me bude nasledovat? ted uz to pujde jedna po druhe, kazdy mesic nekdo :wink:
18. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
ahojky holky, doufám, že můžu k vám. i když se s manželem snažíme už delší dobu :slight_smile:, tak bych ráda zakotvila u vás :slight_smile: . Min. sobotu jsme měli svatu a už na beremku jsem byla v červenci 2010 :slight_smile: tak by nereda tenhle měsíc červenec 2010) po svatbě opustila :slight_smile:
18. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
ahojky holky,taky bych se k vám ráda přidala :slight_smile: 19.6.2010 jsme měli svatbu a od července se snažíme o mimi :slight_smile:
ahojky mysko,je moc super tady potkat známou tvář z beremka :wink:
18. črc 2010 v 10:44  • Odpověz
@madu Ahojky už se těším co ty zítra a hlavně na obrázek :slight_smile: mno já pořád čekám kdy dorazí MS a jestli vůbec nejradši bych aby ne ale zase takový štěstí mě asi nepotká takže u nás asi později. I když poslední dva dny mám pocit že cejtim snad úplně všechno a co mi nevadilo mi vadí, ale to může bejt jen vsugerovaný :slight_smile:. PRostě uvidíme příští týden a pak budu testit :slight_smile:
18. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
@jankabry Prosímtě, (nebo kohokoli, kdo zná fertility) co znamená když mi jednu čáru ten program vyšrafuje?
18. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz
@veronika1980 ahojky, teď jsem zaznemanala něco o migrénách, mám totiž zkušenost, že jsme dva roky měla 4 dny z týdne šílené migrény, nemohla jsem do školy nikam, noc, po vysazení antikoncepce jako zázrakem ihned migrény přestali... už bych to nebrala, kdykoliv jsem ji pak začala brát, tak teploty a migrény.... fuj
18. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz
@jankabry Tak už vím, blbě jsem zadala datum- až zítřejší
18. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
@jankabry prosí tedy do tabulky, věk 24 let, 2. snažení, 20DC, poslední cyklus 29
18. črc 2010 v 15:24  • Odpověz
@madu tak zítra hned ukaž fotečku :slight_smile:
@jankabry tak ať ti muž nadělí k narozeninám dárek nejkrásnější - miminuško :slight_smile:

Já dnes absolvovala rodinný výlet do kina. Byli jsme s manžou ukecáni na Shreka. Ještě že začali ti tvůrci u těch pohádek myslet i na rodiče a člověk už to nemusí celé prospat :slight_smile: Ze začátku teda celkem nuda, ale v druhé půlce celkem fajn hlody. Teď jsem ale koukala na ukázky kájínka, už se na ten film těším a začíná zase celkem pár dobrých filmů, tak jsem zvědavá. :wink:
18. črc 2010 v 18:27  • Odpověz
@1luciferka1 - jsem si taky říkala, že bych po dlouhý době vytáhla manžela do kina :grinning: a na shrekovi jste byli na 3D?
18. črc 2010 v 19:44  • Odpověz
ahoj, můžu se také přidat? Věk 24 let, 1. snažení, po HA
18. črc 2010 v 19:48  • Odpověz
@merinda - ahojky, určitě jo, jsem tu taky nová
jo jsem zapomněla věk 26, a 3. měsíc sanžení a poslední cyklus byl 36 :slight_smile: jinak nevím, co tu ještě uvádíte :sweat_smile:
18. črc 2010 v 19:49  • Odpověz
ahoj holky, přidávám se k vám, máme měsíc po svatbě, nikdy nás děti nijak nebraly a najednou se to nějak otočilo :wink: , tak jsem po 9 letech vysadila HA a jsem zvědavá za jak dlouho se zadaří :slight_smile: .
18. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky,
tak já dodávám ty informace - věk 29 (ještě pár měsíců :grinning: ), pokus o druhýho mimíse, v podstatě tak třetí měsíc opravdu snažení (co mám upravený ten cyklus), dneska jsem 8.DC, poslední cyklus byl přesně 28dnů
18. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
@myska84 jj, 3D ale mě to moc nesedí. ty brýle ztmavují obraz a bolí mě pak oči. Ale je to samozřejmě lákadlo, kterému má skoro sedmiletá dcerunka podlehla a nechce si to nechat vysvětlit :unamused:

Ty chystané filmy co se mi líbí jsou :
http://ostrava.cinestar.cz/datumy.php?tprID=1100
http://ostrava.cinestar.cz/datumy.php?tprID=1101
http://ostrava.cinestar.cz/datumy.php?tprID=1103

aspoň podle ukázek, někdy nahrají hezký trailer a film je pak o ničem, ale i podle herců by mohla být záruka, že to budou fajné filmy :wink:
18. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz
autor
@luznicarka tak to vypadá nadějně, ty Tvoje příznaky :wink: držím palce! jak to, že nejsi v tabulce vlastně? naše stálice a nejsi tam .. jsem se chtěla kouknout, kolik Ti zbývá dní do termínu MS a ono nic .. teeeda! napravit! :sunglasses: :grinning:

@1luciferka1 jé na Shreka se těšíme oba :grinning: ! takže už vím, co budeme dělat některý podvečer přes týden :wink: :grinning: já to miluju! a hlavně kocoura! to je celý náš Dobby :grinning: spratek vyčůraný :grinning:
Mimušáka k narozeninám asi nedostanu - ovulka bude tak v neděli nejdřív, tak se dáreček trošku opozdí no :grinning: ale už pilně trénujeme ... jéjé mě to baví :grinning:

jinak vítám všechny nově příchozí! zítra vás přidám do tabulky :wink:!

Holky já se zděsila, zasmála a hlavně trochu zastyděla, že jsem ženská ... www.feministky.com ... to je PEKLO! už to úvodní vyskakovací okénko, kde je napsané, že když nesouhlasíte s obsahem, máte vyhledat psychologa ... masakr!!! já se teda hrdě hlásím k tomu, že jsem ženská, nosím sukně, jsem jemná, holím se :grinning: a rozhodně se nechci vyrovnat chlapům ... svého chlapa miluju, miluju jak smrdí :grinning: tedy s mírou že jo :grinning: a svět bez nich si teda nedokážu představit. Ráda uklízím, vařím a starám se o něj - zase v rámci možností, ne že mu dělám služku :wink: prostě mě to baví .. no prostě nejsem feministka a jsem na to hrdá :wink:
18. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz
@jankabry jj kocourek tam má super scénku se svým kukučem :slight_smile: já mám zas ráda oslíka, je tam též úžasný. a úžasný je i celý podtext příběhu, se mi fakt ke konci chtělo brečet, prostě láska,no. ale jako po porodu se mi nějak změnily hormony, takže někdy brečím i u televizních zpráv a to mi v pubertě říkali, že jsem chladnokrevná mrcha bez citu :wink: takže to neberte zas že to je mega doják :sunglasses:
18. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz

@luznicarka
no snad ti to vyjde a budeš těhulka :grinning: no já uvidím tka toho 30tého. Přála bych si mimčo, snažení bylo více než dost a stále je, ale nevím

@madu dej vědět jak si dopadla u dr. jsem napnutá :grinning:
18. črc 2010 ve 23:07  • Odpověz
@jankabry Já si moc nefandim čípek pořád skrácený a otevřený takže bych to tak neviděla. Jinak k tabulce mě se ten cyklus docela mění tak by to asi nebylo úplně průkazný ale jestli chceš tak 29 let, poslední cyklus 44 dní a teĎ je to 38DC .
@smisek21 díky bylo by to super ale jak už sem psala moc to nevidím :slight_smile:
19. črc 2010 v 07:31  • Odpověz
@jankabry - tak ty stránky to je jako malej nářez :grinning: u některých věcí jsem vyloženě brečela smíchy :grinning:. To si snad někdo dělá srandu ne? To přece nemyslí vážně :grinning:
19. črc 2010 v 07:34  • Odpověz
@jankabry tak ms kalíšek mě taky neláká, jsem spokojena s tampony, pravidelně měním tak strach nemám:slight_smile: feministka tedy nejsem rozhodně, potrpím si na ženskost, líbí se mi to a má to tak být. A do tabulky-věk ještě pár dní 20, poslední cyklus 28, jsem po HA takže snažení 0,dnes konci ms
19. črc 2010 v 07:36  • Odpověz
autor
SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................50 DC/ 28dní
luznicarka.................29 let......................1 snažení......................38 DC/ 44 dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení.......................36 DC/ 37dní
adonai.......................32 let.....................2 snažení.......................27 DC/ 40 dní, obvykle 32
vecernice..................31let.......................bez snažení...................28 DC/
pegisek.....................33let.......................bez snažení...................27 DC/ 32dní
sipkova......................30let.......................1 snažení.......................27 DC/ 35dní
kamilka007................28let......................1 snažení.......................21 DC/?? dní
Veronika1980............29let.....................bez snažení....................21 DC/ 28 dní
maudn .....................22let.......................1 snažení........................15 DC/ 29dní
sheinka....................24let.......................1 snažení.........................15 DC/ po HA
petapal......................32let......................? snažení.........................11 DC/ 28 dní
denousek.................23let......................1 snažení.........................11 DC/ po HA
petapete...................29 let......................3 snažení...........................9 DC/28 dní
1luciferka1...............25let.......................1 snažení...........................8 DC/ po HA
jankabry....................24let.......................2 snažení..........................8 DC/ 32dní
dandelion.................21let.......................2 snažení..........................4 DC/ 35dní
blazeenka.................27let......................1 snažení...........................3 DC/ po HA

19. črc 2010 v 09:05  • Odpověz
Holky, to nás teda je! Postupně budou těhu odpadávat z tabulky a založí tabulku těhu:slight_smile:

@jankabry mám nějaký zvláštní grafík 36,4-36,4-36,7-37 :slight_smile: a dnešní bod grafu je prázdný, tak zas nevím, co to znamená,nevíš?
19. črc 2010 v 09:09  • Odpověz
autor
@myska84 @merinda @sirael4 holky díky moc za údaje, jen mi tam ještě chybí, kolikátý den cyklu jste - počítá se od 1.dne MS. Bez toho nevím, kam vás do tabulky zařadit :-/ :wink:

@lera1 @camelinka určitě se přidejte holky :slight_smile: jen jestli chcete do tabulky, tak potřebuju znát - věk, počet snažení, kolikátý jste den cyklu = DC, což je počet dnů od prvního dne menstruace, a jako poslední tam uvádíme počet dnů předchozího cyklu. Abychom mohly přesně sledovat, komu se blíží testovací termín a tak :wink: až se z nás stanou těhule, budeme tam mít termíny, kontroly a pod. :wink:

@luznicarka ty máš otevřený čípek? no po porodu je prý otevřenější pořád, ale jinak se čípek otevírá jen při ovulce - aby mohly spermijky dovnitř :wink: pak je zavřený, no a před MS zaleze a je otevřený, aby mohla krev ven .. tak jsem zmatená :slight_smile: no ale já mám po revizi čípek pořád takový otevřenější :-/ nebo je to spíš jizva? nevím .. každopádně teď už otevřenost moc nekontroluju ..

@myska84 já jsem na těch stránkách včera byla tak hodinu - našla jsem téměř nekončící zdroj zábavy :grinning: a ta jejich hymna ... to nééé :grinning:

@sirael4 tak jasně :wink: já byla s tampony taky víceméně spokojená, až na to, že mi vysušovaly sliznici a já pak měla mykozy každý měsíc poslední dobou :-/ vadilo mi to, jak to ve mě hnije a jak ze mě trčí ta šňůrka, kterou si počůrám a podobně :slight_smile: a přiznám se, že se snažíme žít ekologicky, i když teda nějací křováci nejsme :grinning: ale ten nezničitelný páchnoucí odpad, který za mnou zůstával mi fakt vadil.
No ale jak jsem psala, já jsem na MK uvažovala skoro 3 roky :grinning: takže jsem se odhodlala docela pozdě :slight_smile: no a nelituju. Ale každé to vyhovovat třeba nemusí, já jenom píšu svoje zkušenosti :wink: nejsem přesvědčovač, na to mě neužije :slight_smile:

Jdu na průduškový čajík, slupnout mamavit, odpoledne uvařit můj "otěhučajík" :slight_smile: a dneska snad konečně na oběd do Poseidona :slight_smile: Jinak peru prvně v mýdlovém slizu, tak jsem zvědavá :slight_smile:
19. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
@jankabry HAPPY BIRTHDAY TO YOU :grinning:
19. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
autor
@maudn ahojky :wink: pošli mi odkaz :wink: Dostaneš se k němu tak, že vlevo ve sloupci najdeš SHARING tam Ti vyjede jako druhá volba HOME PAGE SETUP - klikni :slight_smile: a tam je nahoře odkaz přímo na Tvůj graf :wink: můžeš si za to lomítko napsat i svojí přezdívku, když dáš CHANGE URL :wink: já to mám třeba takhle http://www.fertilityfriend.com/home/jankabry :wink:

nééé těhule nám v tabulce zůstanou :wink: jenom půjdou nahoru - jako vítězky :grinning:
19. črc 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
@1luciferka1 jé díky :wink: :dizzy_face:
19. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
ahoj holciny, preju krasne rano :wink:

@jankabry .- jestli jsem t dobre pochopila, mas ted enkdy narozky. tak preju vse nej, at se ti libi v praci ale hlavne at ti vyjde to, co si prejes nejvic!!!!!

jinak me uz unavuje to porevizni cekani na ms nebo ovu nebo proste na neco. ja uz chci at dorazi a cyklus se trochu urovna, a pak uz bude vse jen otazka casu :wink:

jdu kouknout, co tu u vas /nas noveho :wink:
19. črc 2010 v 09:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.