• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
autor
@maudn jo a to není zvláštní :wink: ty jsi dneska 15DC, takže podle teplot ovulka proběhla 13DC - den před zvýšením teplot :wink: a FF Ti ovulku vyznačí zítra, až budeš mít teploty stále nad předovulační hranicí - což bude u Tebe asi těch 36,5 ..
19. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
19. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
@jankabry Zítra by měla teplota klesnout a pak vyletět, uvidíme....
19. črc 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
@vecernice ahojky Rituš! Jak bylo na dámské jízdě :wink: ? díky za přání k narozkám - mám je dneska :wink: jsem na Čeňka :grinning:
Teploty nic neukazují? ono po revizi to většinou fakt trvá déle .. pokud to udělali důkladně, tak trvá, než se sliznice zase obnoví a může přijít MS, tak se nestrachuj :wink: musím ale taky říct, že po revizi jsem se na mrchu fakt těšila .. ono to člověka nějak ujistí, že je všechno zase OK. Držím palce!
19. črc 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj, ráda bych se taky přidala. 27 let, 1. snažení, 6.DC, délka posledního 26. Jinak já nic neměřím ani nepočítám, prostě tak průběžně to budeme zkoušet a když to delší dobu nepůjde, tak začnu měřit a počítat :slight_smile: Držím palce Madu u doktora i všem ostatním.
19. črc 2010 v 09:34  • Odpověz
Krásné pondělní ráno kočky, tak jak se máme. Chtěla jsem se zeptat, jak se projevují začátky těhotenství? Ještě jsem těhotná nikdy nebyla tak bych chtěla vědět jestli se to pozná. Mám před MS ještě sice pár dní, ale už nějaký den mě bolí břicho jako před MS, ale jinak žádné jiné příznaky nemám, jo trochu mě včera pálila žáha která mě jinak nepálí tak nevím jestli se to z toho dá něco určit. Já vím že je dost brzo něco určovat, ale prostě mě zajímá jestli jsou ty příznaky nějaké nebo to člověk vůbec nemůže dopředu zjistit než testováním.
19. črc 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
@maudn vidím ho - šikulka :slight_smile: ! nooo psala jsi, že jsi měla dneska 37,0 ne? protože tam máš teď 36,7 :astonished: vstávala jsi v jiném čase nebo tak, že máš kolečko bílé a ne modré - to znamená, že nemusí být směrodatné, aby kdyby teplota nějak zakolísala třeba vlivem toho, že jsi měřila v 8 místo v 6 Ti to pak nenarušilo graf ..
Pokud by jsi měla dneska 37,0 tak bych řekla, že ovulka proběhla včera. Uvidíme :wink: chce to čekat na potvrzení vysokých teplot.
Jo a před ovulkou, teplota vyloženě nemusí nějak klesnout a po ní to taky nemusí nějak extra vyletět. Mi to třeba vyskočí jenom o 0,2 stupně, ale už vím, kde mám hranici předovulačních teplot, tak vím, že to už je po ovulce ..
Neboj stačí jeden cyklus a budeš to mít v malíku :wink: fakt je dobré přečíst celé stránky o měření BT, jak jsem posílala odkaz, tam je toho fakt hodně a laicky řečeno :wink:
Kontroluješ hlen a čípek?
19. črc 2010 v 09:38  • Odpověz
@jankabry jo a teda včera jsem moc nespala (byla jsem nervní, jestli se naši v pořádku vrátí z dovči a pořád jsem koukala na mobil, jestli nevolali a nemám je už jet vyzvednout), takže jsem 36,7 přikládala přerušovanému spánku a bouřce,ale dnes se to zopakovalo. Ovu testy jsem už dělalala tři dny a byly negativní. Kalkulačka ovulky na 29dní cyklus ji dává na 21., to je věda:slight_smile:
19. črc 2010 v 09:39  • Odpověz
@jankabry nene, 36,7 asi to vypadalo u Tebe jako 37....
Hlen se snažím kontrolovat, ne že bych byla expert, ale táhlý hlen jsem ještě nenašla.
19. črc 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
@sipkova nooo .. řekla bych to tak, že příznaky sice jsou, ALE :slight_smile: všechny jsou stejné jako PMS .. a psychika tady hraje fakt obrovskou roli. Ono člověk i když nechce, tak když se takhle hlídá, všimne si věcí, které na sobě dřív vůbec nepozoroval. Takže na tohle bych moc nedala - bohužel. Fakt je asi lepší počkat do termínu MS a testit :wink: Já jsem po zamklém těhotenství v 9tt a za sebe musím říct, že jsem se sledovala fakt moc a teď už to prostě nehrotím. Když to příjde, tak to příjde :wink: ale držím palečky!

@aajda vítám Tě mezi nás! správný přístup, pokud Ti nic není, není třeba to nějak hrotit :wink: já měřím, protože mi to nakázal doktor ... a jsem tak klidnější, že všechno funguje, jak má :slight_smile:

@madu - držím palečky u doktora! Hryžu stůl nedočkavostí!!!!! :grinning: tak hned napiš, až dorazíš, ju!
19. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
@jankabry ja se ji nemuzu dockat, protoze pak uz jsou zas nove moznosti. spis se bojim, aby vubec dorazila diky ty predchozi lecbe, aby to nebylo zas na vyvolavacku, a pak leky a zas jen leky.
no jakmile dorazi pridam k Femigardu kontryhel, to uz snad musi zabrat :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice

no uvidime, pokud jeste 2 tydny nic, tak se objednama asi na kontrolni utz :wink:

jo a damska jizda pekna, vcetne masazi, kosmetiky a pedikury :grinning: jen to ubytovani bylo predrazene a sluzby tomu neodpovidaly :frowning2: takze tam bych neradila jezdit :grinning:
19. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
@maudn no tak ovulka 21 na 29dnů dlouhý cyklus je BLBOST! to jsi tam musela blbě zadat nebo to mají blbě nastavené. Délka LF - luteální fáze, což je fáze po ovulaci, musí být minimálně 10dní. Jde o to, aby se vajíčko stačilo uhnízdit do sliznice a to se děje tak kolem 7 DPO - dne po ovulaci. Na 29 dnů dlouhý cyklus je ovulace 15DC. Ale je to informativní, při standartní délce LF 14 dní...
Ono to není až taková věda :wink: je tam jen pár pojmů, které když pochopíš není problém používat :wink:
A k hlenu - je dobré ho kontrolovat při každé návštěvě WC. Já měla plodný třeba vždycky jenom večer a chvíli .. jinak skoro pořád krémový...
Prostě uvidíme :wink: jde o to, aby po ovulaci byly teploty vyšší než před ní min. 3 dny. pak Ti to ovulku vyznačí
je to napínavééé :slight_smile:
19. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
@jankabry Jinak k tomu jinému měření- budíka má přítel nachystaného, já si nepamatuji, jestli jsem měřila v 6:30, on tvrdí , že jo já že ne:slight_smile: Tak jsem v 7:10 změřila znovu, paměť má teploměr na minulé měření, které bylo stejné, takže nepoznám a já jsem ráno vždy jak pod vlivem, takže nevím, co byl sen, co pravda :slight_smile:
19. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
@jankabry špatně jsem se vyjádřila, 21.8. ovulka (ne 21DC z 29)
19. črc 2010 v 09:56  • Odpověz
autor
@vecernice dorazí, neboj se :wink: standartně všem holkám dorazila tak po 40ti dnech nejdřív .. já jsem byla se svými 26dny fakt vyjímka a to proto, že mi tam nechali dost sliznice - zní to hrozně :frowning2: ach jo .. Tady nejde nic jiného než čekat :-/ Kontryhel je po revizi super! určitě kup a čajíkuj :wink: ! a na ovulku je dobrý sporýš lékařský :wink: resp. podporuješ činnost vaječníků. ale na ten bacha - je fakt hnusný :grinning: takže pokud koupíš, míchej to do konťasu a dej tam tam čtvrt lžičky maximálně, nebo zemřeš na zkřivení huby :grinning:

My jsme byli taky na relax - v aquaparku v jednom z nejluxusnějších hotelů v Polsku, ve Wisle. máme to tak 45min autem :wink: Je tam 7 vířivek, každá s jinými účinky - solná, borovicová a tak .. 3 sauny finské, alpskýma bylinama, kosodřevinou a eukalyptem a parní sauna teď už nevím s čím :slight_smile: taky ledová jeskyně, kde je normálně sníh a led a - 15°C :slight_smile: a vůbec .. je tam toho strašně moc a stojí to v přepočtu tak 180Kč na hodinu a půl a každá další půlhodina za 30Kč :grinning: fakt srandovní ...
Tady u nás je to strašně předražené, to máš pravdu .. hlavně v oblasti služeb mají češi fakt co dělat :frowning2:
19. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
@maudn jo tááák :grinning: no tak to by šlo :wink: už jsem si říkala :slight_smile:
S tím ránem to máme teda úplně stejně :wink: ještě že ten teploměr má tu paměť :grinning: i když já mám hodně "placaté" teploty - několik dní za sebou stejné :slight_smile: ale už měřím tak automaticky, že když neměřím, jsem nervozní :slight_smile:
19. črc 2010 v 10:01  • Odpověz
@jankabry janko a ten sporys se pije taky jen do ovu? no asi to necham az na pristi cyklus :wink:
a kez by dorazila sama, i klidne ten 40 dc. a pak hlavne aby sama chodila i ovu, a cykly byly trosku pravidelne. pred HA jsem je mela fakt na h...o, od 25 dni do 65, po vysazeni zas bez leku vubec :astonished:
19. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
autor
@vecernice můžeš pít celý cyklus :wink: teď se přeci nesnažíte. Jde o uzdravení :wink: jinak stačí 3 týdny a týden pauza. klidně jen do ovulky a pak pauza do MS a zase ..
Taky mě napadlo, pro Tebe by byly dobré přípravky z Naděje. Jsou to bylinné a pupenové výluhy. Stačí kapat na lžičku, nebo do čaje, pokud vadí ta chuť. Mi pomohly od mykoz ..
tady jsou třeba shrnuté http://www.nadeje-byliny.eu/index.php?actpage=press&press=7 ale s vlivem na vaječníky, což Ty potřebuješ, je toho mnohem víc. takže něco Ti pomůže určitě :wink: chce to zkoušet!
Já si teď koupila domů tu jodobromovou sůl a je to SUPER! relax .. 20minut koupel, zabalit do prostěradla a na hodinu ležet .. jdu pro další kila k bylináři :slight_smile: dávám 500g na jednu koupel a kůra na 10 dní. Doporučil mi to doktor :wink:
19. črc 2010 v 10:16  • Odpověz
@jankabry Jejda, já Ti ten aquapark závidím. My včera zaplatili další splátku svatby, takže se můžeme maximálně dívat z okna a trhat k obědu trávu:slight_smile: Ale už se na tu svatbu docela těším, zítra jedu k mamce zkoušet šaty s botama, závojem a bižu, jsem zvadavá, jak budu vypadat, i ta zatím šestidenní dietka udělala své a nemyslím, že budu mít při zkoušce šatů problém s bříškem a zadek se schová:slight_smile:No a když už mluvíš o tom ranním měření, stalo se mi to už asi třikrát a bylo to sado, když jsem si nevyndala teploměr s obalu, aji docela ostrého a hledala rozespalá, kdeže je to tlačítko na tom teploměru, vysrželo mi to asi pět minut, než jsem teda otevřela oči a vyndala ho z umělohmotného obalu

jinak chci Vám doporučit obchod s bylinkama a tinkturama k otěhotnění- www.bobshop.cz

19. črc 2010 v 10:37  • Odpověz
Jůů a kdy máš svatbu? My už máme 9 dní po :frowning2: Bylo to super, hned bych to zopákla... Ale zcela pozitivně jsme po svatbě finančně v plusu...
19. črc 2010 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? 10.7. 2010 jsme měli svatbu a teď se chceme poprvé pokusit o mimi. :slight_smile:
19. črc 2010 v 11:31  • Odpověz
@aajda ahoj, 21.8. to vypukne, máme to na Slavkovském zámku. Neplatili jste si ji nebo hosté donesli obálky? :slight_smile:
19. črc 2010 v 11:49  • Odpověz
@marketa1214 Ahojky vítám Tě, jankraby tady vede tabulku, kde každá vidí přehledně svůj cyklus písni jí kolikátý máš den cyklu a kolik dní měl poslední cyklus a že jde o první snažení a ona Tě k nám přiřadí
19. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
Holky vařila jsem lasagne, holky mám krizi, kdybyste mě viděli, co jsem dělala a co z toho vyšlo, dokážu se vůbec postarat o dítě, když jsem nenastarovala kuchynského robota ???? :confounded:
19. črc 2010 v 11:53  • Odpověz
@maudn jejda, z toho si nic nedělej, víš kolik krizí ještě budeš mít. Ale hele, všechny to zvládly, tak ty též. To mi říká mamka: vždy se koukni na toho nejhoršího člověka z okolí, který to zvládl, a hned musíš vědět, že ty to taky dáš :wink:
Já měla krizi už v porodnici, jeden večer malá brečela a brečela a nic nezabíralo, tak jsem se taky rozbrečela a pak už jsem ji nemohla ani uklidnit, protože brečela z toho že brečím já. Ale došla sestra, vzala si malou k sobě, já se prospala a uklidnila a vše šlo od znova vpoho.....

někdy mám pocit každé ráno, že to nezvládám, když už popáté opakuju at se obleče a učeše a že za 5minut jdem do školky a ona sedí u pc a hraje hry, nebo si hraje s hračkama , má na sobě pyžamo, snídaně se ani nedotklana absolutně mě nevnímá.....a to mě čeká puberta, jestli bude po mě, tak se zblázním nebo ze mě bude alkoholička :grinning: nechápu jak to mohla semnou mamka vydržet!
19. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
@jankabry pošli prosím odkaz na ten aquapark :wink: tvé reference zní moc slibně.
19. črc 2010 ve 12:36  • Odpověz
jinak já mám dnes taky krizi. ve čtvrtek mě čeká zkouška z matiky, ale jsem totálně dutá. nechápu to. vždy pochopím začátek, lehké varianty, ale jak si dám zkušební test, tak nic.... všechny ty integrály a derivace a konkávnost a konvexnost a ty sračky okolo bych vyřadila ze studia. Nikdy to stejně nepoužiju :unamused:
19. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz
@maudn My si svatbu platili, akorát byla taková navyhrocená, neměli jsme výzdobu aut ani hostiny, ani pár dalších věcí, to bylo podle nás zbytečné... A trefili jsme na levné dodavatele v podstatě všeho. Dorty 1300, kytky 1200, šaty z výprodeje za 3500, oblek z outletu... Nešetřili jsme na fotkách, jídle, pití a prstýnkách. Svatba se vším všudy vyšla tak na 60 tisíc pro 50 lidí. No a pak jsme dostali penízky... To byl i náš seznam darů - penízky ale ne v obálce - pěkně netradičně. Takže teď máme doma ještě tak 4 tisíce v korunách :slight_smile: Takže teď jsme v klídku a máme pohodičku na miminkování.
19. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz
@jankabry no je fakt že na mykozy občas taky trpím, ale jím taky dost sladké, přisuzuji to spíš tomu...
šnůrku si nepočurám :wink:
19. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
Holky - k těm příznakům těhu...já poprvé měla tu stimulaci na 3 měsíce a když nic, tak partner na spermiogram, abych se tím třeba necpala zbytečně...první dva měsíce jsem vždy věděla, že JSEM těhotná - veškerý příznaky,...no a nic. Poslední měsíc jsme se smířili s tím, že bude spermiogram, manžel už na to byl psychicky připraven a já byla přesvědčená, že tentokrát to nevyšlo:grinning:. Dokonce - když mi nedošla MS (přesná v podstatě na minutu), jsem testovala a test vyhodila do koše jako negativní, viděla jsem tam jen jednu čárku. No a MS nedorazila dále, tak jsem po víkendu test vytáhla, že je to nějaký divný (byl poslední, co byl doma:grinning:, MUDra byla zrovna na dovolené) a na testu byly //! Fakt jsem to nechápala, příznaky veškerý žádný, jen mě fest teda bolelo břicho, ale měla jsem k tomu i další symptomy "střevní chřipky", takže jsem myslela, že je to nějaká virozka a ono to bylo mimi:slight_smile:) A i jinak jsem neměla žádný příznaky kromě toho bolení (asi jak se hnízdil) a i to přestalo jak mávnutím kouzelnýho proutku v okamžiku prvního UZV, kdy jsem se dozvěděla, že je vše ok, mimi tam, kde má být (bála jsem se z té bolesti mimoděložního těhu), bilo srdíčko,.... Jinak mi nebylo ani zle, nezvracela jsem, jen jsem byla unavená, tak jsem hodně spala, jinak úplně netěhotný pocit:grinning:
19. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.