• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
A koukám, že tu budu patřit k těm "ostřílenějším":grinning: My jsme s manželem manželé už přes čtyři roky (svatba květen 2006), ale spolu jsme už neuvěřitelných 12 let, jsme si natáhli fázi chození, během toho jsme postupně spravili bydlení a po svatbě už se rovnou stěhovali
19. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz
Teda holky Vy dneska jedete, vůbec to nestíhám přečíst :grinning: Jinak vítám nové tváře :slight_smile:
19. črc 2010 ve 13:54  • Odpověz
@aajda tak to my máme taky podobné úspory
19. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz
ahoj holky, vy jste toho nakecaly. Mně to naše malý šídlo moc nedovolí tak moc diskutovat na netu, tak nevím, jestli vás budu stíhat.
k příznakům - já se v den, kdy měla dorazit MS najedou z ničeho nic cítila divně. Tak nepopsatelně divně, tak jsem hned testla a byly tam // a byly to pěkný tlustice. Pak jsem měla pořád potřebu se naložit do vany, cítila jsem se tak, jako bych ušla 50 km a všechno mě bolelo. Pak to ustalo a asi za týden mi začaly vadit pachy z jídla a to brutálně a sníst jsem mohla jen rohlík s máslem.
Jo a měla jsem OVU 20 DC, i když cyklus jsem měla pravidelný 30 dní.
19. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz
@jankabry Mno já si myslím že to je právě po porodu není úplně otevřený ale jakoby pootevřený delší a pevnější ovšem 100% se to pozná až v den očekávaný MS, ale dneska od rána mě pořád přepadá zle ovšem to spíš bude z hladu :slight_smile:
19. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
@1luciferka1 http://www.golebiewski.pl/hg_wisla/ :wink: krátké bližší info je tam "park wodny tropikana" Nejlepší je jet přes Frýdek na Těšín a z Těšína je to směr Ustroń, Wisla .. fakt kousek a za pár korun :wink: tady ty aquaparky se proti tomu můžou jít bodnout...

@aajda tak tak jsme měli stejně s tou svatbou :wink: Já teda jen nechtěla šetřit místo na jídle tak na šatech :slight_smile: Hostinu jsme neměli, jenom raut a ten připravovala mamka, babičky a teta, takže pohoda. pro 40 lidí nás to se vším vyšlo tak na 40-50tis. Nedovedu si představit mít to s hostinou - jednak děsná pruda a druhak by se to navýšilo tak min. o 20tis ..
Jeli jsme raději na měsíc na svatební cestu po Evropě :slight_smile: fakt umím peníze zhodnotit jinak, než do žaludků svatebčanů :grinning: ale nikomu to neberu, vím, že skoro každý si na hostinu třeba potrpí .. nám to nic neříká, no.
No a za koláčky jsme vybrali tuším 10tisíc :grinning: dobré skóre :slight_smile:

@luznicarka já Ti fandím, ať je čípek, kde chce :sunglasses:

@madu - tak coooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo???

@maudn :grinning: krize ... hehehe počkej až příjde těhudemence :grinning: tohle neřeš :wink: jsme ženské, my to zvládnem .. nastartování robota není předpoklad pro to, být dobrou matkou :wink:

jsem ráda, že se nám to tady tak rozjelo :slight_smile: !!!

Tak mě napadá - máte nějaké spoření na mimi, penízky bokem a tak? Já právě chci začít spořit, ale vůbec netuším jak - stavebko mám, chci něco, co by se úročilo, ale mohla bych to vybrat kdy bych chtěla.
19. črc 2010 v 16:30  • Odpověz
ahoj holky, no ja nestiham :grinning: , jinak mý údaje, věk 24, snažení 1. :slight_smile:
19. črc 2010 v 16:49  • Odpověz
@jankabry co si mám představit pod těhudemencí?
19. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
@maudn taky nevím :sweat_smile:
19. črc 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
@maudn všeobecně se říká, že když je ženská těhotná, tak zblbne :slight_smile: dělají to asi hormony .. ale potvrdí Ti to každá těhule nebo maminka :wink:

@camelinka no já dneska taky koukám, jak to tady jede :slight_smile: jinak díky za údaje - ještě mi chybí, který jsi den cyklu - počítá se od prvního dne poslední menstruace, a kolik dní měl předchozí cyklus.
19. črc 2010 v 16:59  • Odpověz
@jankabry ježiš, horší to ještě nemůže být :slight_smile:
19. črc 2010 v 17:03  • Odpověz

@maudn tak k tehu demenci - on ten mozek najednou zacne jaksi vynechavat :wink:
ja napriklad poznala tehotenstvi tak, ze jsem pri couvani oprela auto o barak, a to jsem fakt vyborna ridicka. jinak jsem jeste zvladla ztratit prachy a pak jeste neco, ale za boha si nemuzu vzpomenout :grinning:
jo uz to mam, zapomnela jsem, ze jsem do trouby schovala nepeceny kolac, a pekne ji zapnula a sla chystat nejake zapecene testoviny. no kolac se mi mirne roztek :grinning: ale byl furt dobrej :wink:

@jankabry ja neco nasetreno mam, a hlavne mame nesetrenou rezervu na hypoteku, aby nas nic nezaskocilo :wink:
19. črc 2010 v 17:05  • Odpověz
@vecernice tak to mám asi těhu demenci pořád :grinning:
19. črc 2010 v 17:08  • Odpověz
autor
@vecernice :grinning: tak to je teda fakt demence :grinning:
Já právě našetřeno mám taky, to neřeším. Mám to ale na stavebku a chceme stavět barák - máme velký pozemek za Ostravou ve Vratimově. Takže ty penízky chci nechat na to. Nehledě na to, že jsem skoro celé stavebko už vyplácala na zvelebení tohodle bytu a ještě nás čeká kuchyň - i když se budem stěhovat tak do 2-3 let tak je fakt třeba jí udělat novou. Pavel si ji zařizoval sám a je to fakt organizační katastrofa :grinning: :-/
Jde mi spíš o nějaký spořící účet nebo tak něco .. nemám v tom vůbec přehled a když se půjdu zeptat do bank, tak mě určitě oblnou a já to vezmu v první jak se znám :slight_smile:
19. črc 2010 v 17:13  • Odpověz
@jankabry janko ja mam sporici, ale bezny, takze pro dnesnich sazbach zadna slava, ale lepsi nez dratem do oka :grinning:
mam jak mbank, ale tam pekelne snizili sazby, tak i ING, ta ma neco okolo 2% ci kolik. a to jsou rezervy, rezerva na hypo je zvlast :wink:
ono se dnes na sporeni, pokud to chces moct kdykoliv vybrat, nic moc vydelat neda .... dlouhodobe investice by sly, ale ja fakt nevim, co bude za 5 let :wink:
a stavebko mam taky, to asi padne na upravy hnizdecka kvuli nasemu budoucimu uzlicku stesti ....
19. črc 2010 v 17:17  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem z práce doma :slight_smile: a koukám, že jste toho docela dost napsaly :slight_smile:
19. črc 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
@vecernice je mi jasné, že ty úroky nebudou žádná sláva :-/ no ale tak já budu mít výplatu víceméně jako kapesné - jen půlku bytu a jídla :slight_smile: pavel vydělává hodně, takže já do práce nemusela nějak akutně, spíš se doma nudím :grinning: No a nechci to utrácet .. takže bych dala tak 6000 na to spoření, 3000 na stavebko a zbytek na tu domácnost a něco pro sebe na kafíčka a tak :slight_smile: Já to právě dávám dohromady zase a ono bejby při prvotní investici příjde tak na 50tis určitě - uf! no doufám, že mi to někdy vrátí a nešoupne mě do domova důchodců :grinning:
19. črc 2010 v 17:23  • Odpověz
@jankabry : jeste se v tom moc nevyznam, po 9 letech sem vysadila HA kterou sem brala vzdy par mesicu v kuse, a ted sem mela MS od 13.7. Teprve su zacatecnice takze ovulace a takovy veci tepve vychytavam :sweat_smile:
Ted sem si objednala kalisek, tak su strasne zvedava jak to bude fungovat :sunglasses: .
19. črc 2010 v 17:48  • Odpověz
@jankabry tak to nebylo až tak hrozné, robota nespustil ani přítel, chyběla spouštěcí součástka :wink:
19. črc 2010 v 18:23  • Odpověz
tak jsem okoukávala ten kalíšek, kdysi jsem o tom uvažovala, ale trochu mě děsí předsudky, že by se mi to vylilo:slight_smile:
19. črc 2010 v 18:31  • Odpověz
@vecernice tak těstoviny jsem v troubě jednou nechala zapékat 3 hodiny a s autem se s řidíčákem nerozjedu ani dopředu do garáže, takže kdoví, co mi pak přichystá demence :slight_smile:
19. črc 2010 v 18:34  • Odpověz
@maudn: praveze sem mela strasne dlouho predsudky, ale mela sem vlekly problemy kvuli tamponum, tak to snad bude lepsi :wink: . horsi to asi byt nemuze :grinning: , nejvic me nadchlo koupani, s tamponem bych asi do vody nesla :confounded: . v kazdem pripade dam vedet esli to funguje :grinning: . jinak s tehulkovanim me to chytlo teprve nedavno, takze zadny mereni a podobny vypocty zatim neprovadim, nechame to prirode, ono se to nejak vyvrbi :slight_smile:
19. črc 2010 v 19:23  • Odpověz
Ahoj holky..tak co se týče spořících účtů teď momentálně se na trhu asi nejvíc vyplatí ING..ale samozřejmě může být za měsíc zas všechno jinak no.. My teda cpeme peníze hodně do akcií..ale je to hodně dlouhodobá investice no..ale doporučil nám to finanční poradce a peníze nazbyt jsou tak proč to nezkusit :slight_smile:
19. črc 2010 v 19:30  • Odpověz
@jankabry - asi to bude blbá otázka :sweat_smile: ale ten kalíšek funguje jak? :sweat_smile: zatím jsem se na net na to nedívala :sweat_smile:
19. črc 2010 v 19:38  • Odpověz
Holky, teda musím říct, že jste mě tu celkem "nahlodaly" na ten kalíšek - s tím se dá třeba i koupat/chodit plavat? Mě totiž zrovna tenhle rok tak neuvěřitelně blbě vyšla MS, že jsem skoro celou dovolenou nemohla do bazénu a přitom tomu přálo počasí, podmínky,...no vše, jen já s MS...takže kdyby byl kalíšek, tak se dá normálně koupat? A ta údržba je v pohodě?
19. črc 2010 v 19:39  • Odpověz
@jankabry že ěm napíšeš do tabulky děkuji, už jsem psala info o sobě.
19. črc 2010 v 19:39  • Odpověz
@petapete: ahojky, mrkni na http://www.kalisek.cz/index.php?page=5 , je to tam moc dobre popsany, ja to prelouskala od vrchu dolu a jelikoz ujizdim na fialove barve, mam objednany jeden "lila" :grinning:
19. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
@camelinka tak dej vědět jestli to funguje. Mě těhulkování chytlo taky nedávno, nejdřív jsem si naplánovala, že za tři roky po škole, pak že teda v prosinci začnu, no a pak z toho vzniklo, že jdeme do toho hned, teď mě snad čeká během tří dnů má druhá snažící ovulka.
19. črc 2010 v 19:46  • Odpověz
@maudn: to ja sem si rikala ze pockame jeste tak dva roky, nez dodelame domecek a hlavne kvuli praci, ale posledni dobou je to v praci cimdal horsi, porad se propousti tak sem si rekla, ze kvuli tomu cekat uz nebudu :sunglasses:
19. črc 2010 v 19:51  • Odpověz
@jankabry kéžby to tak dopadlo ale Víš co když se na něco člověk upne tak vidí příznaky i tam kde nejsou takže dokud se to nepotvrdí v den Ms tak tomu nevěřím ( čípek se změnil od poledního kontrolování víc stuhnul a jakoby se na konci hodně prokrvil tak uvidíme, ale jak říkám dokud to nebude potvrzený v den MS testem a po sléze i MUDr. tak tomu nevěřím :slight_smile:)
@maudn k tý těhu demenci já zapomínala okamžitě všechno co sem si nenapsala jako bych byla fakt dementní a těch věcí co my schválně schovávali ( nebudu říkat že sem zapoměla kam sem to dala že :slight_smile: :grinning: ) ale to ještě de a po těhu demenci přijde rodičovská a kojo demence já mám mozek vykojenej až hrůza a aspoň si píšu s kamarádkama abych úplně nezdementněla páč s malim je to pořád táta hůhů a áva brmbrm a tóóó a di a umí všechny rodiný příslušníky a to mu stačí takže i desetkrát mu říkám ano ta pani je máma ano ta pani je bába :slight_smile: takže tak
19. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.