• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
@petapete , já se šla koupat s kalíškem hned první den, kdy jsem ho zkoušela, a bez problémů !!! Fakt si ho nemůžu vynachválit. Já po porodu měla tak silnou MS, že jsem nemohla skoro vyjít z domu, protože vložka i tampon najednou to nepobraly a kalíšek v pohodě! Opravdu je to o zvyku
19. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
těhu a mama demence - tak tu mám od spatření // do teďka :grinning: Perličky typu, že jsem si dávala ohřát jídlo místo do mikrovlny do ledničky atd.... Po porodu jsem manželovi říkala,jestli chce papat a podobně :sweat_smile:
Myslím, že dokud nepůjdu do práce, tak se to nezlepší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
@camelinka to máš pravdu, já si říkala, že čekat na vzdělání, pak budu čekat na jistý místo, pak mi bude zas líto ohrozit své místo, takže je to vlastně fuk plánovat
19. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz
@jankabry - prosím prosím taky o připsání do tabulky :slight_smile:
19. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
A ještě jednu otázku který den mám testovat, aby už bylo něco vidět?

19. črc 2010 ve 22:19  • Odpověz
@jankabry všechno nej k narozeninám a at se ti splní vše co si přiješ a hlavně at už máš //
19. črc 2010 ve 22:30  • Odpověz
Kolikátý den máte PD já má 18 den cyklu, myslíte že je to v pořádku? A co si myslíte když jsem dneska 27 DC a měla jsem takový ten hlen jako když ho mám v plodný den. Jen upřesnuji že jsem měla PD tento měsíc normálně a celkem přesně v 18 DC a ted mi to připadá jako znovu jako bych měla mít PD i bolesti břicha jsem měla stejné.
19. črc 2010 ve 22:40  • Odpověz
@sipkova To je klidně možný někdy se stane že máš ovulku z každého vaječníku z toho se pak dají počít dvojčata :slight_smile: a když chceš testit tak je to nejlepší v den MS pak je tam celkem velká pravděpodobnost že se ti tam ukáže opravdu co a jak :slight_smile:
@adonai to já zase říkám i 18ti letýmu bráchovi Davídku ham když mu dávám něco ochutnat a manža už to ode mně taky slyšel a nejlepší sek bylo když sem mu jednou večír řekla tak tatínku hezky tě přebalíme a pudeme hají :grinning: :grinning: :grinning: to sme měli co dělat aby sme to ustáli. Mladej si teĎ při kojení nechává očuchávat nohy samo od nás a má z toho haló vystčí nohu řekne to hm a napodobí čuchání a buď říká táta nebo máma a případně jiného člena.
Holkýý nám přijede zítra babí už se na ní těšíme malej běhá za každým a křičí bába bába jak mu babí chybí a mě teda taky. Takovou tchýni bych přála každý ženský je fakt úžasná bude jí 70 a vytální je tak na 45-50 s malým denně nachodí takovejch dobrejch 4-5 km a malej jí teda miluje a tchána taky ovšem ten je většinu času na pěst ale co bych po 72 letým dědovi chtěla že já už v jeho letech budu pod drnem :slight_smile:
19. črc 2010 ve 23:18  • Odpověz
Dobré ránko všem. mě začína další opruz den s matikou, ale budu vás průběžně číst a rozptylovat se :wink: @jankabry tak jaká byla oslava narozenin? @maudn s dětma nezatopíš. já, protože jsem přecházela z jedné střední na druhou, tak jsem vlastně otěhotněla v prváku a od druháku už jela školu s mimčem. u matury už měla malá skoro čtyři roky a jsem ráda, že jsem to tak spojila. i ted se chystám ten čas na mateřský využít tak že bych šla studovat dál na magisterský titul. Je to sice maso učit se sama a dokopat se k tomu, ale i s mimi to jde. Pamatuju si jak jsem šrotila na maturu a Adrianka ležela v košíku a já jí předčítala ekonomii a literaturu :grinning:
20. črc 2010 v 07:58  • Odpověz
autor
SNAŽILKY
Madu.........................23let........................2.snažení......................51 DC/ 28dní
luznicarka.................29 let......................1 snažení.........................39 DC/ 44 dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení.........................37 DC/ 37dní
adonai.......................32 let.....................2 snažení.......................28 DC/ 40 dní, obvykle 32
vecernice..................31let.......................bez snažení...................29 DC/
pegisek.....................33let.......................bez snažení...................28 DC/ 32dní
sipkova......................30let.......................1 snažení.......................28 DC/ 35dní
kamilka007................28let......................1 snažení........................22 DC/?? dní
Veronika1980............29let.....................bez snažení......................22 DC/ 28 dní
smisek21...................24let......................2 snažení.......................21 DC/ 29 dní
maudn .....................22let.......................1 snažení........................16 DC/ 29dní
sheinka....................24let.......................1 snažení.........................16 DC/ po HA
petapal......................32let......................? snažení.........................12 DC/ 28 dní
denousek.................23let......................1 snažení.........................12 DC/ po HA
petapete...................29 let......................3 snažení.........................10 DC/28 dní
1luciferka1...............25let.......................1 snažení...........................9 DC/ po HA
jankabry....................24let.......................2 snažení...........................9 DC/ 32dní
camelinka................24 let......................1 snažení............................8 DC/ po HA
aajda.........................27 let......................1 snažení...........................7 DC/ 26 dní
dandelion.................21let.......................2 snažení..........................5 DC/ 35dní
blazeenka.................27let......................1 snažení...........................4 DC/ po HA
myska84...................26 let......................3 snažení..........................? DC/ 36 dní
20. črc 2010 v 09:17  • Odpověz
autor
Krásné ráno holky :slight_smile:

UUUF! tak snad jsem přidala do tabulky všechny! musela jsem si to vypsat na papír :grinning: @myska84 potřebuju ještě vědět, který jsi den cyklu = DC, počítá se od prvního dne poslední menstruace. Takže pokud jsi to dostala třeba včera, jsi dnes 2 DC :wink: jinak Tě nemůžu přesně zařadit do tabulky :wink: máme to seřazené podle DC.

narozky byly fajn - byli jsme na večeři. Jen Pavel byl strašně unavený, takže pořád mlčel :-/ no a já si blbka objednala pstruha a nebyl vykoštěný, takže bléééé! Já maso moc nejím, no a vytahovat rybě páteř, když se na mě dívá, fakt ne e :confounded: tak se toho chopil muž a mohla jsem pojídat :slight_smile: Takže jsem narozky strávila žehlením košil :grinning: ale oslavíme to jindy s kamarádama .. já nejsem moc slavící typ :wink:

Jdu si přečíst, co jste včera všechno napsaly, když jsem tu nebyla a pomalu budu odpovídat :wink:
20. črc 2010 v 09:23  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju krásné ráno. my ráno odevzdali krev na genetická vyšetření, do tří týdnů výsledky, tak držte palce, ať je vše v pořádku :wink:

@jankabry my máme sice hypotéky ale i úspory, takže i na počáteční investice do mimča bude :wink: aspoň teď v praxi chápu, proč je lepší mít dluhy, i když má člověk kladné zůstatky :grinning:

a jdu studovat kalisek, taky jste me nahlodaly :wink:
20. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
Skariš, s tím kalíškem mi dáváte... taky jsme nahlodaná. Já totiž tampony vůbec používat nemůžu, okamžitě zvracím, omdlívám a třesu se... Takže kalíšek by byl fajn... Jen nevím ty výměny, v práci není umyvadlo přímo v kabince... no nastuduju to.
@jankabry Já na šatech šetřila úplnou náhodou, byly to šaty mých snů a byly ve výprodeji. Takže super štěstí. A oběd jsme měli jen pro nejbližší rodinu, 14 lidí a vešli jsme se do 9 tisíc, ale to platili rodiče, protože na něm trvali, my oběd nechtěli :slight_smile: Jinak jsme měli večer grilovačku za pár kaček, spíš jsem to myslela tak, že jsme chtěli mít jídla dost, aby lidi nemrmlali, že mají hlad. Nejdražší byl určo fotograf a prstýnky... Na fotky čekáme, tak doufám, že to stálo za to.
Jinak dneska mi přišla hrací dečka pro mou těhotnou kamarádku, je to mega bedna... Doufám, že bude pěkná, už se těším, až jí okouknu.
20. črc 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
takže k tomu KALÍŠKU :slight_smile:
@camelinka a @petapete ptaly jste se na koupání s kalíškem - já to testla hned druhý den :slight_smile: byla jsem fakt odvážná školačka :grinning: No a označila bych to jako jedinou bezpečnou variantu. Nic ze mě stoprocentně nevyteče a hlavně mi neteče nic dovnitř :slight_smile: já mám po bazénech většinou mykózy :-/ a ve spojení s tamponama to bylo otřesné ..
@myska84 K tomu jak kalíšek vlastně funguje - je to silikonový jakoby trychtýřek :slight_smile: ten se po vloží do pochvy složený. Tam se roztáhne a vytvoří podtlak. Poševní stěny ho drží tak, že je problém ho ze začátku vytáhnout, takže to že by vypadl, nebo tak něco, fakt nehrozí ani v nejmenším :wink: Zavede se níž než tampon, ten konec je jakoby rovnoměrně s koncem pochvy. No a vyměňuje se tak 2x denně. Při silné MS nebo ze začátku, když si nejsi jistá, ho můžeš vyměňovat jako tampon, po těch 4 hodinách. Ale ze zkušenosti - měla jsem tam krve fakt na dně, takže by to přežil :wink: jen když jsem měla silnou MS, tak to bylo třeba, ale i tak, byl naplněný do půlky :wink:
Super je, že je z inertního lékařského silikonu - nemůžou na něj žádné bakterie atd. takže ho stačí opláchnout vodou případně otřít toaleťákem, v bojových podmínkách :slight_smile: no a před každým novým použitím se buď vyvařuje nebo se používají sterilizační tablety, nebo sterilizátor na dudlíky a pod :slight_smile:

Já mám konkrétně český Ladycup http://menstruacni-kalisek.ladycup.eu/ a vybrala jsem si ho v lotosové barvě :grinning: líbil se mi ten pytlíček :grinning: ale je jedno jakou má barvu, že jo :grinning: pak si holky hodně chválí právě ten Mooncup.

@luznicarka hehehe ta práce s dětmi to znám :slight_smile: z toho fakt nejde nic jiného než zblbout :slight_smile: dochází k takzvanému měknutí mozku :grinning: :grinning: já dělala profesionální chůvu několik let - bylo to super! ale když jsem měla 24hod denně a 7dní v týdnu 6měsíční dvojčata a člověk na ně furt huhňá ... no pak jsem tak taky mluvila na všechny okolo :slight_smile: tak mluvím s miminkama taky česky a je to :slight_smile:

@sipkova - pokud máš cykly dlouhé 35 dní, je 18DC pro ovulaci - plodný den v pohodě. Luteální fáze má být 10-16dní a u Tebe by to bylo 17 dní, takže sice o jeden den déle, ale snad v pohodě :wink: luteální fáze, jsou dny od ovulace do menstruace. Jinak testovat tak nejdříve 10DPO - dní po ovulaci, ale i tak malá šance na čárku. Nejlépe fakt až v den MS :wink: člověk pak předejde zbytečným zklamáním .. a ne málo se stává, že jsou // a pak příjde MS :frowning2:
Držím palce! :wink:
20. črc 2010 v 09:48  • Odpověz
tak holky, uz ho mam objednany, a je jak jinak nez oranzovy :grinning: pristi tyden jedeme na vodu, tak doufam, ze dorazi, co kdyby totiz na vode dorazla i ms :wink: a tampony se mi nejak po revizi nechteji ... :astonished:
20. črc 2010 v 09:51  • Odpověz
autor
@vecernice :grinning: :grinning: :grinning: hehehehe to byla teda rychlost :slight_smile: ! Oranžový aby se vám hodil k domečku, jo? :slight_smile:
Já asi vypadám jako placená reklama nebo tak něco :slight_smile: ale fakt mě to nadchlo - aspoň do té míry, jak může ženskou nadchnout menstruační pomůcka :slight_smile: hlavně doporučuju, nacvičit tu manipulaci a nevzdávat to po prvních nezdarech - mi trvalo tak den, než jsem přišla na správné umístění a trochu protekl - kapka na intimce, takže nic děsivého :wink:
@aajda stačí ho otřít toaleťákem :wink: a hlavně ho fakt není třeba vyměňovat nějak často, stačí před prací a po práci v klidu doma :wink: v případě silnější MS si můžeš s sebou na záchod vzít malou flašku s vodou a opláchnout ho, pokud ho chceš mít čistoskvoucí :slight_smile:
Jé tak to jsi měla štěstí s těma šatama! závist :slight_smile: já za šaty dala 10tis .. ale byly krásné! :wink: hostinu chtěli pavlovi rodiče a kvůli tomu jsme se s nima i pohádali :frowning2: no ale nakonec to pochopili a nic nebylo :slight_smile: a bylo to v pohodě. Ono člověka pomluví tak i tak :wink: já s tímhle fak nemám stresy :slight_smile: ať mi nějaká tetička z horní dolní vleze na záda :grinning:
20. črc 2010 v 10:00  • Odpověz
@jankabry vid? a to jsem o něm do včera ani neuvažovala :grinning: ale nějak jsem řešila, co kdyby ms dorazila na vodě, nechtělo se mi do tamponů, a vložky nepřichází v úvahu :grinning: tak volba byla jasná :wink:

jinak já měla šaty půjčený asi za 7,500, ale prostě na tom se šetřit nedá a nemá. zas stály za to :wink:
20. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
My to s rodičema nakonec usmlouvali na oběd před obřadem, takže kompromis :slight_smile: Jinak šaty mám doma a už je mi líto, že už je nikdy neoblíknu... tak je zkusím prodat, ať na ně nemusím pořád koukat :slight_smile:
No a jdu objednat ten kalíšek. Jak lehko podléhám reklamě :grinning: Ale doufám, že už ho brzo nebudu potřebovat.
20. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
na mě zas leze už nákupní horečka okolo miminek. všude vidím samé krásné hadříky :slight_smile: jo a byla jsem v pompu a nadchla se pro úžasnou věc pro miminka. je to plyšový medvěd, jsou v něm takové ty kuličky, ale on se normálně má strčit do mikrovlnky a nahřát. je to pro mimi do postýlky. no prostě úžasné!!!! už se těším na nákupy pro mimi. ale nejdřív musím nějak otěhotnět :grinning: zatím z toho nemám moc dobrý pocit. tulili jsme se v pátek a od té doby špiním :frowning2: a to jdu tenhle pátek na gyndu, to ze mě bude mít paní doktorka radost, jestli to nepřestane :unamused: ale asi je to tím, že neberu ty prášky či co.... :angry:
20. črc 2010 v 10:40  • Odpověz
ahoj holky!!! :slight_smile: jankabry tak uz me muzes prepsat v tabulce:slight_smile: je to 7 tydnu,srdce tuka, vsechno ok :slight_smile: akorat se mne jaksi pokazila tiskarna tak vam nemuzu prescenovat fotecku :frowning2: ale snad mne to brzo opravi a hned ji dam do alba. mimco ma ted asi jeden cm:slight_smile:))
tak ted si vas jdu docist protoze su fakt pozadu.maly byl nemocny a vyzadoval 100procentni pozornost tak ted vsechno dohanim :slight_smile:
20. črc 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
@madu jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé !!! Gratulace největší! ty jo, strašně mě to dojalo! Naše první těhulka! Krása! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc moc moc vám držím palečky! kdy máte další kontrolu?
20. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
@madu moc velka gratulace k srdicku!!!! tak at ten drobecek krasne roste :slight_smile:
20. črc 2010 v 11:01  • Odpověz
@madu Taky gratulace, ať se daří...
20. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
@madu joo prosím Tě napiš mi tady, kdy jsi našla // :wink: a pokud už víš, tak přibližný termín porodu :wink: jde to rychle .. :slight_smile:
20. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
@madu super! gratuluju :slight_smile: já chci takýýýýýýýýýýýýýýýýýý :grinning:
20. črc 2010 v 11:59  • Odpověz
@madu: velká gratulace k fazolce !!! :slight_smile:
20. črc 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
a jak se dneska máte holky? já dělám generální úklid našeho hnízda, páč v neděli mají příjití Pavlovi rodiče na návštěvu kvůli těm mým narozkám. My v rodině narozky nějak neprožíváme, takže trochu nezvyk :slight_smile: už mám hotový obývák a předsíň :slight_smile: jdu na koupelnu a wc, pak kuchyň a nakonec ložnici, kde schovávám, všechny věci, takže je tam hromada hromádek :grinning: a pak to všechno vytřu a bude to tady tak krásné, že asi zahynu :grinning:
20. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
@1luciferka1 děkuji dodala si mi odvahy!
20. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
@maudn není zač. o tom to tady celé je :slight_smile:
20. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz
@jankabry tak to máš teda "super" zábavu. já úklid nesnáším! Je to pořád dokola a navíc výsledek vydrží maximálně do večera. Můj muž mi vždy tvrdí, že on taky dělá v práci pořád podobné věci. Ale má teorie je, že po něm zůstává výsledek, u mě je večer po mytí zubů zrcadlo zaprskané, ikdyž jsem ho dopoledne leštila, večer jsou na podlaze drobky, ikdyž jsem ji vytírala atd. takže je to na palici a proto to nesnáším. jediné co miluju je žehlení, to aspoň chvíli vydrží a já si u toho vždy skouknu nějaký hezký film nebo poslechnu fajn CD....já pokud uklízím před oslavou, tak večer předem. Ale největší kramář v baráku je pes. všude roztahuje kostičky a hračky a dečky!! :angry:
20. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.