• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
Fuuuuj žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to já nerada. Já nežehlím. Raději se fakt piplám s rovnáním u věšení prádla... Jaj a ještě v tomhle vedru. V bytě pořád 30 stupňů, vyvětrat to nejde... Já vlastně nerada vůebc cokoliv uklízím. A v práci mě už výsledky taky netěší. Já ráda pleju. Tam jsou výsledky vidět nejvíc :slight_smile:
20. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz
@madu Gratuluju!!! Takže máme první vítězku:slight_smile:)
20. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
@1luciferka1 :slight_smile: tak to se můžem vystřídat! mi uklízení nevadí, mám ráda, když se všechno leskne a tak .. i když Pavel bordel dělá, má rád pořádek, takže to po sobě po větším či menším přemáhání i uklidí :slight_smile: mě uklízení akorát strašně štvalo teď, jak jsme předělávali byt - všude krabice z IKEA, nakipaná barva, prach z omítky .. hrůůza! a hlavně všude ty hromady věcí, které nějak nemůžou doputovat na svoje místo .. Takže mi už zbývá jenom ložnice a jsem hotováááááá tramtadadááá :grinning: ! a pak budu sedět s nohama na stole a chválit se, jak jsem šikovná :slight_smile:
Zato žehlení mě fakt se*e :grinning: to se slušněji napsat nedá .. já se k tomu musím dokopat vždycky, až když máme v ložnici hromadu prádla, která padá na stranu :grinning: teď už žehlím jenom košile a kalhoty, jinak nic ... dřív jsem to hrotila pomalu i s utěrkama - hahahahaha :grinning:

mám nohu na stole před akvárkem našeho vodního želváka Mrakoplaše a on se snaží proplavat skrz sklo a sežrat mi nohu :grinning:
20. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
@lupinek82 a co Ty, lupínku? :wink: máš dneska termín MS, tak držím palečky i když jsi testila už dříve .. :wink:
20. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
@jankabry Díky, ale nepočítám s nadílkou, už se mrcha hlásí, takže počítám, že příde večer nebo zítra... A pak, tu víkendovou dávku alkoholu bych mimísovi fakt nepřála :confused:

Pokud vše dobře vyjde, letíme v pátek na dovolenou a tam už se budu snažit zodpovědněji :sunglasses:
20. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
autor
@lupinek82 jojo tequila párty :sunglasses: kampak letíte?
20. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz
@jankabry Už přijela v plné síle, takže úspěšně postupuji do druhého měsíce snažení! Už aby byla zase pryč:slight_smile:

Letím se ohřát do Tunisu na Tabarku - podařilo se mi chytit poslední 2 místa v cestovce a přemluvit je v práci, že to opravdu všechno stíháme a že budu opravdu prvního zpátky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
Holky za jak dlouho po početí už má cenu se testovat?Kdy už se může objevit //?

Držte palce koncem měsíce, dle všeho bych mezi 26.-30.7. mela mít plodné dny:slight_smile: první zkouška.
20. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz
@jankabry
Ahojky všechny,ráda bych se K Vám přidala,jestli je to možné?
20. črc 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
@lupinek82 nevadí :wink: my tomu snažení ten minulý cyklus taky moc nedali, takže jsem s tím ani nepočítala .. ale člověk tajně doufá :wink: No teď už pilně trénujeme každý den :grinning: tak tenhle cyklus by mohl být lepší :wink: já bych měla mít ovulku tak v pondělí, co nastupuju do práce :slight_smile: takže od neděle nebude mít Pavlík na 4 dny klid :grinning:
Tedááá! To jste měli štěstí! Tak se pořádně osluňte, užijte dovolenou a trénujte na mimíse :wink: Těším se na fotky!

@sirael4 nejdřív 10DPO - dní po ovulaci. Ale i tak je malá šance na čárku .. takže vydržet tak do 12DPO .. ale já jsem s tím asi otravná :slight_smile: ale nevím, proč nevydržet těch 14dní po ovulce :wink: to se pak rozhodne samo :wink: a pokud bys měřila a měla teploty vysoko i 14DPO tak je to jasné :wink: Ono testování před MS je sice lákavé a rozumím tomu .. ale když si vzpomenu, jak jsem stresovala, že to dostanu ... fakt jsem kvůli tomu nespala :frowning2: bála jsem se, že druhá čárka zmizí .. a stává se to často ne jen v nějakém malém procentu :-/ bohužel. Pro těhuli je nejlepší klid :wink: já doporučuju čekat :wink: Teď když jsem po nevydařeném těhu, tak už to beru tak nějak klidněji .. prostě to příjde až bude čas. Tím, že budu testovat jak poblázněná, nic neovlivním :wink: a na snažení jsme si počkali půl roku po revizi, tak těch pár dní na testování fakt zvládnu :sunglasses:
ale chápu Tě, neboj :wink:
20. črc 2010 v 15:20  • Odpověz
autor
@pajula jé ahojky! Další říjnovka! tak to je fajn! určitě se k nám přidej - je super, že jste se zase začali snažit! červenec je šťastný měsíc! :wink: Jestli můžeš, pošli mi tady údaje do tabulky - vím, že jsou v říjnovkách, ale ráno, až to budu aktualizovat, bych to musela hledat :wink:
20. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
Ahoj holky, také se přidám. Je mi 30 let, první snažení proběhlo, jsem nyní 20 DC, tak čekám, jak to dopadlo, příznaky žádné..cyklus jako hodinky po vysazení HA již 5 měsíců 28 dní, ale nasnažili jsme se, až nyní (po svatbě).. ovulku jsem naměřila tlustou čáru testen 13 DC, sexík byl 12 DC večer, 14 DC ráno a 15 DC ráno. Tak uvidíme!!!!
20. črc 2010 v 15:36  • Odpověz
Ahojky všechny
tak,abych se představila..Jmenuji se Pavla,je mi 27 let(brzy 28),bydlím kousek za Prahou.
S manželem jsme svoji 3 roky(zítra máme 3-leté výročí)
Otěhotněla jsem v listopadu 2009 a 6.1. jsem byla na revizi 8tt-mimi nemělo srdeční akci. Pak jsem dlouho čekala na porevizní ms.která přišla až pomocí injekce,přišla začátkem března,měsíc jsme se snažili bez úspěchu,tak jsme si dali na 2 měsíce pauzu a nyní začínáme nanovo,tak snad se št'astným koncem :slight_smile:
20. črc 2010 v 15:40  • Odpověz
tak dnes mám 16DC a ovu pořád nikde, minule se dostavila podle ovu testu až 18 DC. Tak uvidíme, kdy vyrobím vajíčko :slight_smile:
20. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
@jankabry To sis dneska mákla! Já si dnes zkoušela svatební šaty, bižu, závoj, dobrá zpráva vlezla jsem se. Špatná zpráva údajně se můj snubní prstýnek nedá zvětšit, tak přemýšlím nad dalšími kroky
20. črc 2010 v 16:22  • Odpověz
@sonapokorna Ahojky držím palečky, jestli dobře počítám, tak za 8 dnů se dozvíš, jestli se povedlo. Dávej průběžné zprávy, jak to vypadá
20. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
holky asi budu vypadat jako trotlik, ale da se nejak spocitat ovu? nebo se to pozna jenom diky testum? jeste to nemam moc zmaknuty :sweat_smile: . dneska me dosel muj krasny lila kalisek :grinning: , nedalo mi to nezkusit a celkem dobry, hlavne to vyndavani je sranda, necekala sem ze to ma tak silny okraj, udela to plup a je to :grinning:,srandy kopec, no uvidime jestli to bude takova sranda i pri MS :wink:
20. črc 2010 v 16:29  • Odpověz
to, kdy máš ovulaci závisí hlavně na délce cyklu. kup si test, tam se dočteš, kdy testovat (který den cyklu) a zkoušej to podle toho. Pak také podle hlenu děložního čípku a měření BT. Popis těchto metod pak najdeš různě na webu. Já dělala zatím jen test a vyšel pozitivní, přesně v den, kdy psaly v příbalovém letáku. Každá žena to má ale jinak a je dobré testovat, měřit i pozorovat hlen...je to věda :slight_smile:

Napiš pak jak válčíš s kalíškem :slight_smile:
20. črc 2010 v 16:45  • Odpověz
@madu Velkááááááááááááááááá gratulace, tak at jen a jen rostete :sunglasses:
20. črc 2010 v 18:15  • Odpověz
Holky, teda koukám, jak k tomu přistupujete "vědecky" :wink: Mě osobně ani moc nenapadlo - zatím - měřit bazálku, kupovat ovu testy,...prostě se máme rádi:grinning:, stejně kolem toho středu cyklu na to mám nějak větší chuť:grinning:, takže si myslím, že je celkem fuk nějaký sledování jestli dnes nebo zítra...Prostě nemít prostoje a ono to půjde...Já jsem na nějaký důslednější sledování strašně nedůsledná, nedovedu si představit (obzvlášt s naším režimem-nerežimem), že si denně ve stejnou dobu měřím v klidu v posteli teplotu (Lukáš by mě asi nenechal, navíc vstáváme každý den jindy), takže to je pro mě malinko utopie. Navíc bych to fakt denně nezvládala asi:slight_smile:

Jinak k těhu testům - zkušenosti mých četných kamarádek s pokusy s těhu testy - i když se udělá už ten 10 den po ovu, tak je celkem značně pravděpodobný, že ukáže správně. Neznám teda nikoho, komu by před MS ukázal // a pak to z toho nic nebylo. Naopak, pokud ve dnu očekávané MS test ukázal jen /, tak neznám žádný případ, kdy by z toho bylo těhotenství i pokud byla MS opožděná nebo nedorazila...prostě ty testy jsou poměrně spolehlivé, takže bych jim celkem věřila:slight_smile:. Nicméně myslím, že ty dva-čtyři dny už tak moc neovlivní, takže se snažte vydržet a testovat příp. až v den MS:slight_smile:
20. črc 2010 v 18:55  • Odpověz
@jankabry ahojky tak jsem 27 DC, snad jsem na nic nezapomněla :slight_smile:, je to u mě normální :slight_smile:, takže jestli kámoška přijde v celý svojí parádě, tak během příštího týdne ...
20. črc 2010 v 19:39  • Odpověz
ahoj, taky bych testovala až v den MS. Dřív to nemá smysl. Může být zklamání, že nejsou //, protože hladina hormonu je nízká a test to nerozpozná a těhule třeba jste. Ono nic neuteče a chvilka napětí neuškodí:slight_smile:
Kamarádka třeba nikdy neměla pozitivní test, i když byla těhotná. Prostě ani jedna značka na ni nefungovala
20. črc 2010 v 19:53  • Odpověz
holky mám dotaz, min. týden jsem trošku špinila 2 dny, potom to pomali ustávalo a do tý doby nic, a čípek je zavřenej, tak nevím co to je. ještě se mi to nikdy nestalo a furt mě to vrtá v hlavě
20. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
@myska84 to se může při ovulce stát a čípek se zase otvírá při MS :slight_smile:
@sirael4 cenu testit má až při vynechaný MS
Holky ovu se dá sledovat hromadou způsobů, ale nejlepší je se na to vykašlat a prsotě si užívat páč čím víc se to sleduje tím dýl pak trvá otěhotnět.
20. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz
holky dekuju!!! @jankabry //sem nasla kolem 29.6. a ten termin porodu je jeste moc brzo ale nekdy v pulce brezna.
20. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz
@sirael4 nema cenu testovat driv jak v den ocekavane ms. ja jsem to zkousela a nic :frowning2: zkusila sem za dva dny a byli tam// :slight_smile: ta druha sice jen slabunka ale byla :slight_smile: hodne stesti :wink: drzim vam vsem palecky at se brzo zadari :wink:
20. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz
@lupinek82 a co ty? ted sem se divala do tabulky a mas posledni den cyklu, uz testovalas? :wink:
20. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz
@madu přidávám se ke gratulacím :slight_smile: První mamča :slight_smile: to je krásné

Holky já měla šaty za super 6900,- Ale co se týče hostiny na tom jsme šetřit nechtěli :slight_smile: byla to první svatba v mojí rodině a stála nás skoro 60000,- ale zas jsme si říkali že je to jednou za život a všichni se tak skvěle bavili..tak nelitujeme
20. črc 2010 ve 21:18  • Odpověz
@sheinka dekuju!!! :slight_smile: co vy uz se snazite?ja sem to tu jeste nedocetla tak vubec nic nevim a nemam prehled:slight_smile:))
20. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz
@madu - březňáčci jsou výborní! Lukáš je 23.3., sice termín jsem měla až 2.4., ale vykouknul přesně na moje "půlnarozeniny" :wink: . Jo a moc gratuluju a ať je vše tak, jak má být.
20. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.