• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
autor
@madu já musím říct, že když jsme se v tom říjnu začali snažit - málem jsem napsala strašit :grinning: tak jsem všechno strašně řešila .. tady na koníkovi jsem vždycky chtě nechtě klikla na nějaké šílené diskuze jako mimoděložní, potrat, zamklé těhotenství a bla bla bla. Pak jsem byla pořád ve stresu ... vymýšlela jsem, co všechno se může stát .. ne že bych si těhu vůbec neužívala, to ne. ale prostě ... myslím, že jsem to neměla číst a vůbec si zjišťovat takové to coby kdyby ..
Teď to nečtu ... a nebudu .. a ne a ne a ne! :grinning: já myslím, že kdysi to měli lepší .. prostě makali na poli, pomilovali se, vyšlo to .. nevyšlo to .. jelo se dál a 5 dětí ani se ženská nenaděla :sunglasses: dneska jsme tak zahrnutí informacema, všude je všechno dostupné, valí se to ze všech stran .. a někdy nejde si to nepřečíst .. to je špatně!
Těhotenství je krásné životní období! a navíc - všechno je tak, jak to má být! takže netřeba se stresovat dopředu :wink: pokud to vyjít nemá, tak s tím nikdo nic neudělá ... ale nám už to všem výjde! ne ani tak nám jako našim budoucím prckům :wink: !
24. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
@jankabry musí to vyjít a brzo :slight_smile: takze necist zadne spatne veci.
ale to mas pravdu ze driv to meli lepsi, tehotne zenske tahali kyble s vodou a vse bylo ok, ted jsou vsichni citlivejsi, haklivejsi a nachylnejsi na nemoci...
24. čer 2010 ve 13:25  • Odpověz
Jééé, vy teda jedete :grinning: . Do tabulky se nechám vepsat příští měsíc, páč vůbec nevím jak to mám s cykly atd.. Dostala jsem měsíčky teď poprvé (teda 4.6.) po porodu..Měla jsem skoro rok a půl pauzu..mazec :sweat_smile: Tak uvidíme, jak mi bude tělíčko fungovat..ale podle hlenu mám plodné dníky teď.. to už poznám :dizzy_face: .. Jinak mi bude v srpnu 28 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a snažení? No, já nevím..neměli jsme chráněný sex od porodu :grinning: , ale teď na tom budeme makat s výpočty.
24. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
@stanny rok a pul pauzu ty jo, tak to ja jsem je dostala dva mesice po porodu :slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:45  • Odpověz
tak už jsem zas tu ... byla jsem se kouknout v práci zdali tam na mne nečeká nějaká pohroma a nečeká :grinning:

Těhotenský test ti ukáže těhotenství a vůbec nezálezí zdali je mimoděložní nebo normální tam záleží na hCG ....mne i tmavla druhá čátka hCG rostlo i když ne moc měla jsem ho vážně moc nizoučký a čárky byly krásný.....akorát ten brouček nedocestoval do dělohy a zahnízdil se ve vejcovodu...... ale mám ohromné štěstí, že se na to takhle brzo přišlo a jak to i vůbec dopadlo ..... :wink:
24. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
madu No, já jsem plně kojila do půl roku malé a pak ještě 2 měsíce nic...ale jako nechybělo mi to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
@stanny tak to ja jsem kojila neco malo pres dva mesice:slight_smile: to je asi tim:slight_smile: dostala jsem mes.sice za dva mesice ale mela jsem je treba ob mesic a pokazde jinak, hruza, trvalo nez se mne cyklus srovnal.
24. čer 2010 ve 13:51  • Odpověz
@pegisek na druhy pokus vsechno vyjde a bude to v poradku :slight_smile:
24. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
@madu nestraš :confounded:
24. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz
autor
@stanny no nedivím se, že Ti mrcha nechyběla :wink: taky už se nemůžu dočkat, až se jí tak na rok zbavím :grinning: On právě u někoho zvýšený prolaktin funguje jako antikoncepce, tak možná proto bude snažení úspěšné až teď, když nekojíš. Jéjé a co malá?

@pegisek v té situaci, ve které jsi byla, to opravdu ještě dobře dopadlo! fakt Ti držím palečky! tak jako nám všem tady :wink:

Jsem se konečně odhodlala k objednání menstruačního kalšíku :slight_smile: Holky z vedlejší diskuze i kamarádky mě k tomu lámaly a tak jdu do toho. Snad se s tím brzo naučím pracovat a nebudu celá od krve :grinning:
24. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz
@jankabry Ano, taky se počítám k plánovačům, dokážu se nadchnout během minuty a pak organizovat a organzovat...to bude asi postižení prací:slight_smile:
Jinak mámj doma zodpovědného plašana.
24. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz
@jankabry Pravda, snažím se nenačítat negativní informace a neplašit. Řešit věci, které jsou v mých silách , jako životospráva, vitamíny, sport...
Na kalíšek sem taky koukala, napiš zkušenosti :wink:
24. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz
@jankabry Malá je tak úžasná, že chceme další..hned když jsem ji porodila, věděla jsem, že nebudeme dlouho čekat. Je to nerváček, v noci se pořád budí..ale lepší pocit neznám.
24. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj, můžu se k vám přidat? My se tedy začneme snažit až od začátku srpna, tak doufám, že mě ještě vezmete :slight_smile:

29.7. jdu do nemocnice na zjištění průchodnosti vejcovodu, po loňském MT mi zbyl jen jeden a doktor chce mít jistotu, že jsme udělali maximum, aby se to znovu neopakovalo. A od srpna se tedy začnem snažit, ale necháme tomu volný průběh, zastávám totiž ten názor, že když se moc tlačí na pilu, tak to potom naschvál nejde....
25. čer 2010 v 11:25  • Odpověz
autor
SNAŽILKY:
Madu.........................23let........................2.snažení......................26 DC/poslední vyklus 28dní
jankabry....................23let........................1snažení..................... 16 DC/poslední cyklus 28dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení.....................12 DC/poslední cyklus 37dní
pegisek.....................33let.......................bez snažení....................3 DC/poslední cyklus 32dní
25. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
autor
Krásné skoroodpoledne holky! :slight_smile:

@blazeenka Ahojky :slight_smile: Samozřejmě :wink: tak jestli chceš, napiš mi pak v odpovědi údaje, které tady máme v tabulce :wink:
A s MT je mi to moc líto :frowning2: je to dneska fakt hrůza .. Hlavně, že se na Tebe doktoři pořádně podívají! Půjdeš na laparku? Mi to doktor taky navrhoval - po té revizi mě začal sem tam pobolívat podbřišek, tak uvažoval o srůstech .. ach jo. No ale vzhledem k tomu, že do mě poslední dobou pořád řežou, jsme se domluvili, že pokud mě to nebolí nějak extrémně, tak to necháme být, že těhu by to ohrozit nemělo.

@stanny Já jsem se koukala, jaká je malá čertice :slight_smile: ale je krááásnááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: My právě až se zadaří, tak taky nechceme čekat moc dlouho s výrobou :slight_smile: dalšího sourozence .. navíc člověk nikdy neví, kdy se to povede, tak je třeba začít se snažit dříve než později. Je fajn, že jsi tady taky, ať máme potom k dispozici rady zkušených maminek!

Holky já jsem z toho jelen :-/ od té doby co měřím, mám ovulku vždycky 15-16DC. Dneska mám 16DC, včera začaly ovubolesti, začalo mě bolet v krku - zvláštní, ale tohle mám fakt vždycky kolem ovu :slight_smile:, v kříži, jsem strašně unavená. Testuju už tři dny a ta druhá čárka znatelně tmavne, tak dneska zkusím testovat až odpoledne a ne v 11 jako ty předešlé dny. Teplotu mám hlavně pořád stejnou .. ale cysta to není to ne, protože těm už jsem vstup zakázala!!! :rolling_eyes:

Jaké máte plány na víkend? :sunglasses:
25. čer 2010 v 11:36  • Odpověz
No já mám laparku za sebou, protože mi praskl vejcovod a krvácela jsem do břicha, nejhorší bylo, že jsem vůbec netušila, že jsem těhotná, takže mě jen bolelo břicho a já si myslela, že je to slepák :slight_smile: tak jsem jela k obvodní a ta mě hned poslala na gyn. pohotovst a pak už to byla rychlovka, do hodiny na sále a tam jsem byla asi 3 hoďky, byly nějaké komplikace, ale teď už je vše ok a děkuju obvodní, která mi zachránila život :slight_smile:
Jinak já ještě beru poslední HA, kterou vysazuji před nástupem do nemocnice.
25. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
autor
@blazeenka ježiš :frowning2: to je strašné! ale na druhou stranu, asi lepší to takhle nevědět, ne? nechci to nějak zjednodušovat to ne. Já jenom že třeba my to plánovali a pak se těšili, vybírali všechno, málem začali přestavovat byt, manžel si bral volno na srdíčkový utz - ze kterého pak vylezlo, že srdíčko není a mimi se jaksi vstřebává :cry: a pak ten šok, že už nejsem těhotná, to bylo strašné .. bylo mi pořád špatně jako při těhu, nalitá prsa a mimi tam nebylo .. fakt hrůza.
Ale o tom tady psát nechci! tady to máme pozitivní téma :wink: Hlavně ať se nám brzy zadaří a Tobě dopadne kontrola v pořádku! držím palečky!!!
25. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
díky, díky, já si taky myslim, že bysme měli být pozitivní ....

A už něco vybíráte kočárek, nábytek, atd...?
25. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
autor
@blazeenka no vybírali jsme .. ale já to všechno vymazala, aby mi to nic nepřipomínalo a jedu prostě odznova. Teď až se to povede, tak nebudu nic tak řešit, vybírat a tak až do nějakého 12tt :slight_smile: my jsme to asi moc prožívali .. a o to horší pak byla ta ztráta :-/ tak teď už to prostě necháme na přírodě :wink: já sice měřím BT, piju bylinky a tak, ale to spíš proto, že mám problémy s cystama a pod. nemáme to tak, že najdu pozitivní ovutest a chtě něchtě na sebe skočíme "protože jsou plodné dny" :grinning: to bych asi nepřežila a Pavel by mě zapích :grinning:
25. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky můžu se k vám taky přidat :slight_smile:. Rádi bychom pořídili synovi sourozence a my se teda už snažíme ale moc tomu zatím nedávám :slight_smile:.
Večer Vám psínu víc o sobě a tak ale teď musím jít honem něco dělat zítra slaví manžel narozky tak tu musim uklidit navařit napéct a naložit maso. Ještě že my tchýně chodí s malím ven jinak bych asi nic neudělala :slight_smile:.
Zatím se mějte
25. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
jankabry – @blazeenka Holky, to je síla, zdravé miminko je opravdu zázrak. Takže jdeme dělat zázraky :grinning: :grinning: :grinning:
My teda nee, protože se moc neuvidíme... Ale těším se na příští prodloužený víkend, jedeme s partou na vodu!
25. čer 2010 ve 13:34  • Odpověz
@blazeenka
ahojky vítám tě mezi námi...mám za sebou taktéž MT, ale měla jsem více štěstí jelikož se na to přišlo včas....
takže máme vybrané ty negativa a ted nás čekají jen samý super pozitiva :sunglasses:
25. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz
@lupinek82
a kampak máte namířeno na vodu?
25. čer 2010 ve 13:44  • Odpověz
Musím se k něčemu přiznat...já jsem ulítlá na dětské oblečení .....na to že nejsem ještě ani těhotná tak toho mám strašlivě už moc a musím se krotit......
25. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
@pegisek Jedeme už po druhé Sázavu - z Českého Štenberka, doufám, že bude teploučko.
25. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
autor
@luznicarka vítám Tě mezi náma a určitě se připoj :wink: potřebujeme rady zkušených maminek :wink:

@lupinek82 já ráda dělám zázraky :grinning: ale teda tenhle cyklus jsem z toho jelen .. ovu test i dneska negativní :frowning2: tak já nevím .. no budu doufat, jinak budu muset zase mazat k doktorovi a to se mi teda fakt nechce. už si připadám jak gynekologický inventář :grinning:
Jinak teda taky doufám, že budete mít hezky vzhledem k tomu, jak je dneska :wink:
pavel mi dneska omylem vzal moje klíče do práce i s těma svýma, takže jsem se neměla jak dostat domů. Ještě že pracuje asi tak 10minut pěšky od bytu :slight_smile: volám mu, že si pro ně skočím a on, ať jdu pomalu domů, že za chvíli skončí ... no čekala jsem hodinu na parkovišti a do toho začlo lít jako z konve. Dneska je hezky :grinning:
On mě taky chce vzít letos na vodu, tak se těším a pomalu si sháním nafukovací vestu :grinning:

@pegisek tomu s nakupováním dětských věcí i rozumím :slight_smile: teda já bych asi nic nekoupila, jsem děsně pověrčivá :slight_smile: ale když jsme byli s kamarádkou v tom prosinci okouknout obchody s mimivěcma, tak jsem byla unešená .. tolik super hadříků! a ty hračky .. nedivím se Ti :slight_smile:
25. čer 2010 v 15:06  • Odpověz
autor
A zase anketa :grinning:

Měříte tady některá BT a nebo se chystáte?
25. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
@jankabry Chich, musím se nějak motivovat, abych přežila ten víkend v práci:slight_smile:
Problémy Ti nezávidím, já sem zatím nic neřešila, tak se bojím, abych si to nevybrala teď... Tyhle věci většinou přídou, když se to nejmíň hodí. Jako teď s prací - mám ty nejlepší podmínky, co jsem kdy měla, nabízí mi rozšíření vzdělání, školení atd...tyhle věci vždycky přicházejí v nepravou dobu:(

Jinak z pověrčivosti taky nic neokukuju, občas se divím, jaké nádherné věcičky jsou k dostání...ale nechci nic uspěchat.

Teplotu neměřím, ale od dalšího cyklu bych to chtěla zkusit (jestli mi to předsvatební a pracovní hektika dovolí), protože ty 2 další cykly by to bylo načasované úplně nejlíp.
25. čer 2010 v 15:36  • Odpověz
@lupinek82
sázavu jsme jeli s partičkou snad jednou a na juch se počasí tenkrát nepovedlo tobě přeji opak......voda je super.....ještě před nedávnem jsem raději jezdila na vodu nežli k moři přišlo mi to jako skvělej odpočinek, ale už asi stárnu ..... :wink:
25. čer 2010 v 15:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.