• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
@petapete dekuju :slight_smile: nas matysek je v cervenci a je to teda pekna vzteklinka :slight_smile:
20. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
@camelinka ovulka bývá tak 14dní před termínem MS. Takže pokud máš pravidelné cykly třeba 28 dní ovulka bude vesměs pořád 14DC :wink: ale k přesnému určení slouží právě ovutesty, měření BT, sledování hlenu a pod protože každá z nás, má jinak dlouhou luteální fázi - což je fáze od ovulace do menstruace, která se nemění (max. jeden den rozdíl) Tzn. já měla třeba minulý cyklus opožděnou ovulku až 19DC a proto se mi protáhnul cyklus až na 32 dní, protože luteální fázi mám 13-14dnů ..
@petapete já k tomu přistupuju "vědecky" protože mě zajímá, jak to funguje :slight_smile: biologie je můj koníček :wink: a hlavně proto, že mi to doporučil doktor - mám hodně problémů a jsem po zamklém těhu :-/ takže takhle mám všechno pod kontrolou :wink: to měření mi ze začátku přišlo taky jako utopie, ale teď po skoro roce, si nedovedu představit, že bych neměřila :grinning:

musím letět .. dopíšu zítra :wink:
20. črc 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
jenom ještě rychle pro @myska84 mohlo to být ovulační krvácení, to není nic neovyklého neboj :wink:
20. črc 2010 ve 22:00  • Odpověz
autor
@petapete a k těm testům - já znám právě hodně případů, kdy došlo k tzv. mikropotratu - dvě čárky byly před termínem MS, a pak MS došla někdy trochu později, ale došla a pak nic .. zase jedna čárka. Mimi se prostě neudrželo :frowning2: stává se to poměrně často, bohužel :frowning2:
20. črc 2010 ve 22:02  • Odpověz
@madu no snažíme se říct nedá..prostě tomu necháváme volný průběh :slight_smile: jsme oba připraveni na sviště, ale hrotit to nechceme..pokud to půjde přirozeně bez všech možných počítání a sledování tak budeme rádi :slight_smile: dáváme tomu klidně rok..hodiny mi netikají tak co :slight_smile:
20. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
jankabry - tak jak to funguje - ovulační a menstruační cyklus, jejich provázání a řízení hormony...vím celkem podrobně, takže to nijak nezkoumám :grinning: A ty mikropotraty - jj, to je fakt, jenže to stejně pokud nevydržíš a testuješ klidně AŽ ten den očekávané MS, tak to neeliminuješ, často je to až po té MS, takže se tomu stejně nezabrání...A zas - v principu toho "sledování" toho průběhu to není marný vědět, že se něco takovýho stalo...takže ono je to takový jako obojaký...
20. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz
To je hrozná fuška vás dočíst, za tu dobu co jsem tu nebyla, mám šílenou práci, takže se k netu nedostanu třeba 3 dny, ale zítra naposledy a pak zasloužených 5 dní volna :slight_smile:

@madu moc moc gratuluji a pořádně si to užívej :slight_smile:

@1luciferka1 tak toho hřející plyšáka mám (tučnáka) a je úplně perfektní, můžeš ho dát nahřát do mikrovlnky nebo strčit do lednice, a buď hřeje nebo chladí, já ho nejvíc využívám při bolení břicha a zad během MS a taky je super na usínání je v něm totiž levandule

tak se zas hezky mějte, musím spát, abych ráno vstala do práce :( ale ve čtvrtek se tu určo zdržím dýl
20. črc 2010 ve 22:26  • Odpověz
dobrý ráno holky :slight_smile:
@jankabry @luznicarka - mě to pak taky napadlo :slight_smile:, a pokud je to pravda, tak budu mít zase zpoždění :frowning2:, takže to vypadá, že si asi začnu kupovat ovu testíky, ale důležitý je, nemyslet ne to :grinning:
@madu - gratuluju :slight_smile:
21. črc 2010 v 07:13  • Odpověz
@petapete taky to nedokážu brát tak vědecky, navíc vstávám každý den jinak, takže měření ve stejnou dobu pro mě nemá smysl. Zatím se taky jen "máme rádi" akorát kolem ovulky trochu víc, ačkoliv nevim přesně kdy ji mám. Věřím, že čím míň se to zkoumá, tim to jde líp. Ale když se letos nepodaří, taky začnu zkoumat kde je chyba.
21. črc 2010 v 07:19  • Odpověz
@sirael4 - je to fakt, že čím míň se to zkoumá tím líp, a když jsem se o víkendu dozvěděla, že sousedi jsou v 5. týdnu, tak mě to trošku tak nějak "zamrzelo", že jim opět stačilo málo a čekají sviště, ale tím nechci říct, že jim to nepřeju :wink:, hold to někde jde hned a někde se na čápa musí chvíli čekat :grinning:
21. črc 2010 v 07:26  • Odpověz
přeju hezký den všem. mě čeká opruz den s matikou, ale doufám, že poslední - zítra 1. pokus na zkoušku. :confounded: bojim,bojim.
21. črc 2010 v 07:40  • Odpověz
@1luciferka1 - to dáš :wink:, mě čeká 19.8. zkouška z angličtiny :slight_smile:
21. črc 2010 v 07:48  • Odpověz
@myska84 kéž by!!!! jestli jo, tak to bude teda oslava!!!! už tři dny se tu v tom hrabu a počítám, ale nějak mi to nejde. Má absence v domácnosti je znát - nevařím, neuklízím, pejska pouštím jen na zahradu....ještě že malá je na táboře. Tak doufám, že se to aspoň vrátí v podobě splněné zkoušky! asi se začnu modlit.
21. črc 2010 v 07:57  • Odpověz
autor
TĚHULKY

NICK...........VĚK...........NAŠLA //............TP
Madu..........23let..........28.6.2010..........březen 2011

SNAŽILKY

luznicarka.................29 let......................1 snažení.........................40 DC/ 44 dní
lupinek82.................27 let......................1 snažení.........................38 DC/ 37dní
vecernice..................31let.......................bez snažení...................30 DC/
adonai.......................32 let.....................2 snažení.......................29 DC/ 40 dní, obvykle 32
pegisek.....................33let.......................bez snažení...................29 DC/ 32dní
sipkova......................30let.......................1 snažení.......................29 DC/ 35dní
myska84...................26 let......................3 snažení........................28 DC/ 36 dní
kamilka007................28let......................1 snažení........................23 DC/?? dní
Veronika1980............29let.....................bez snažení......................23 DC/ 28 dní
smisek21...................24let......................2 snažení.......................22 DC/ 29 dní
sonapokorna.............30 let.....................1 snažení.......................21 DC/28 dní
maudn .....................22let.......................1 snažení........................17 DC/ 29dní
sheinka....................24let.......................1 snažení.........................17 DC/ po HA
petapal......................32let......................? snažení.........................13 DC/ 28 dní
denousek.................23let......................1 snažení.........................13 DC/ po HA
petapete...................29 let......................3 snažení.........................11 DC/28 dní
1luciferka1...............25let.......................1 snažení..........................10 DC/ po HA
jankabry....................24let.......................2 snažení..........................10 DC/ 32dní
pajula........................27 let......................1 snažení..........................10 DC/32 dní
camelinka................24 let......................1 snažení............................9 DC/ po HA
aajda.........................27 let......................1 snažení...........................8 DC/ 26 dní
dandelion.................21let.......................2 snažení..........................6 DC/ 35dní
blazeenka.................27let......................1 snažení...........................5 DC/ po HA
21. črc 2010 v 08:24  • Odpověz
ahoj holky, jsem v diskuzi prvosenky, ale teď jsem objevila i vás. My se snažíme teď druhý měsíc. Zatím se snažím se tím taky moc nezabývat, ale kolem ovulace mi to fakt nejde a nejradši bych manželovi naordinovala každodenní sex. Ale zase ho nechci chudáka ztrhat, nebo znechutit. Hlavně jsem se v tu dobu dozvěděla, že moje kamarádka je už po druhém snažení v tom a tak mi z toho na prár dní trošku hráblo, ale už jsem v pohodě :grinning:. Teploty neměřím a snažím se to neřešit vůbec aspoň příštích 6 měsíců :slight_smile:
21. črc 2010 v 08:33  • Odpověz
ahoj holky,
jeste k tomu vedeckemu pristupu, priklanim se k Jankabry. me po vysazeni HA telo nefungovalo, takze hromonalni lecba, a k tomu od doktora nerizene mereni BT. podle toho sledoval, jak telo funguje, a upravoval davky. jinak je dobre vedet, kdy zhruba byva ovu, nebot ja treba podle pichani v podbrisku bych ji tipovala mnohem driv, takze by se mohlo stat, ze zrovna v ty vhodne dny se zabavime jinak. ale mame se radi, to na veci nic nemeni :wink:
ale kdyz jsem vysazovala HA tak jsem si rikala, ze tomu nechame volny prubeh, a ono se uvidi. ale clovek mini a nekdo nahore meni.
a ted me to zajima. zas podle teplot clovek tusi, co muze cekat. zas si usetrim to, ze bych si rikala, ze ms ma zpozdeni, tak ze to urco neco znamena, a pritom podle teplot vim, ze je to anovulak, nebo si ovu dala na cas. takze vse ma sve pro a proti. jedine co, to sledovani nesmi cloveka stresovat :slight_smile:
preju krasny den!
21. črc 2010 v 08:35  • Odpověz
autor
Krásné ráno holky,

tááák a máme tady novou krásnou tabulku i s naší první těhulkuou! :dizzy_face: @madu nemohla bys tady na nás naplivat nějaké těhubacily? :slight_smile:

@myska84 no možná to u Tebe není zpoždění, pokud máš tak dlouhé cykly normálně :wink: já třeba před revizí měla cykly těch 32 dní a v pohodě, víceméně pořád i když to kolísalo 30-35 dní, ale v průměru to vycházelo :slight_smile: Hlavní je, že všechno funguje, jak má :wink:

@petapete však jo :wink: každá si stejně nakonec rozhodne sama :wink: já vím, že jsem tenkrát testovat ROZHODNĚ nechtěla :grinning: a testila jsem jak malé zvědavé dítko od 7DPO :grinning: 10 DPO jsem našla // ale to, jak jsem se opravdu BÁLA že příjde mrcha, vzhledem k mým dlouhým a nepravidelným cyklům, jsem se tak bála dlouho ... fakt jsem z toho měla stres a chápu, že to může přijít i po MS, ale psychologicky je to kolem MS nejsilnější, protože se to tak děje každý měsíc ..
Já se nějak nehlídám, měření BT beru už jako součást života :slight_smile: S doktorem to konzultujeme. Když mi začaly divně skákat teploty a ovulka nikde + bolení v podbřišku, mazala jsem tam a našel mi cystu. Já na cysty dost trpím a jedna mě málem zabila - takže z toho mám fakt nahnáno :confounded: My se nemilujem na povel :wink: samozřejmě, když vím, že mám ovulku jsem tak i tak více chtějící :sweat_smile: a navíc když vím, že by se to v ty dny mohlo povést a milujem se skoro denně, tak kolem ovu s větší chutí :grinning: :sunglasses:
Zastávám taky názor, že čím víc se člověk sleduje, tím víc je to na nic .. až se nám povede otěhu, tak to peču :slight_smile: nebudu se nějak přehnaně hlídat. Kdysi se mimina rodila na polích a mamky u toho pracovaly :slight_smile: takže proč já bych měla ležet doma a poslouchat relaxační hudbu nebo kdovíco :grinning: tenkrát jsem se hlídala úzkostlivě a bylo to k ničemu :cry: Když se mimi má narodit, tak se narodí a ničím to neovlivním ..
Zase kamarádka vysadila HA po snad 12ti letech, nebyla ani u doktora, zda vše OK a od ledna se snaží a pořád nic ... možná není něco v pořádku a pomocí měření by to vyzkoumala - po vysazení HA je u spousta žen problém s ovulací :-/ No snad se pořád jenom netrefili! bylo by fajn spolutěhotnět :slight_smile:

@1luciferka1 matika je blééé!!! chodíš na báňu, viď? moje mamá tam učí :slight_smile: hehehe ale ty máš asi ekonomku, což? já to poznám :slight_smile: Držím palce, ať máš dneska mozek jako houbu a zítra to tam na ně pěkně všechno vyždímej! :sunglasses:
21. črc 2010 v 08:41  • Odpověz
@madu Testovala a nic - a včera přišla předpisově mrcha:(
21. črc 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
TĚHULKY

SNAŽILKY

luznicarka.................29 let......................1 snažení.........................40 DC/ 44 dní
vecernice..................31let.......................bez snažení...................30 DC/
adonai.......................32 let.....................2 snažení.......................29 DC/ 40 dní, obvykle 32
pegisek.....................33let.......................bez snažení...................29 DC/ 32dní
sipkova......................30let.......................1 snažení.......................29 DC/ 35dní
myska84...................26 let......................3 snažení........................28 DC/ 36 dní
kamilka007................28let......................1 snažení........................23 DC/?? dní
Veronika1980............29let.....................bez snažení......................23 DC/ 28 dní
smisek21...................24let......................2 snažení.......................22 DC/ 29 dní
sonapokorna.............30 let.....................1 snažení.......................21 DC/28 dní
maudn .....................22let.......................1 snažení........................17 DC/ 29dní
sheinka....................24let.......................1 snažení.........................17 DC/ po HA
petapal......................32let......................? snažení.........................13 DC/ 28 dní
denousek.................23let......................1 snažení.........................13 DC/ po HA
petapete...................29 let......................3 snažení.........................11 DC/28 dní
1luciferka1...............25let.......................1 snažení..........................10 DC/ po HA
jankabry....................24let.......................2 snažení..........................10 DC/ 32dní
pajula........................27 let......................1 snažení..........................10 DC/32 dní
camelinka................24 let......................1 snažení............................9 DC/ po HA
aajda.........................27 let......................1 snažení...........................8 DC/ 26 dní
dandelion.................21let.......................2 snažení..........................6 DC/ 35dní
blazeenka.................27let......................1 snažení...........................5 DC/ po HA
lupinek82.................27 let......................1 snažení.......................... 2 DC/ 36 dní
21. črc 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
TĚHULKY

SNAŽILKY

lupinek82.................27 let......................2 snažení.......................... 2 DC/ 36 dní
21. črc 2010 v 08:48  • Odpověz
autor
sorrryyyyyyyyyyyyyyyyyyy :frowning2: to ne že by se mi tabulka tak líbíla :grinning: já tam zapoměla na lupínka :frowning2: tak teď už je v pohodě, nebojte, nebudu to tady tapetovat :grinning:
21. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
Holky nás tady je, už se pomalu přestávám orientovat :grinning:
21. črc 2010 v 08:58  • Odpověz
no, je vás tady požehnaně, to je fakt. v jiných diskusích tolik holek není. Tak doufám, že brzy bude ta horní tabulka delší, než ta dolní :wink:
21. črc 2010 v 09:02  • Odpověz
@jankabry To nic, já vím, že bys mi přála postup do vyššího levelu mezi těhulky :grinning:
21. črc 2010 v 09:07  • Odpověz
@jankabry tak tady na vas prskam ty bacily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
holky, zacali me strasne padat vlasy :frowning2: :frowning2: co na to? nejaka dobra rada?
21. črc 2010 v 09:11  • Odpověz
@lupinek82 pristi mesic se to povede :wink:
21. črc 2010 v 09:12  • Odpověz
madu: na padání vlasů je super Biosil plus, ale zeptala bych se, jestli ho smíš, když jsi těhu :wink:
21. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
@madu Uvidíme...MS mi vychází těsně před svatbou :wink:
21. črc 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám dnes 8 DPO. Už umírám zvědavostí, abych testla... co myslíte, v pátek - 10 DPO? Nechce se mi čekat na MS, i když vím, že by to bylo nejlepší...
21. črc 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
@lupinek82 já to dostala 4 dny před svatbou ... peklo! ale ve svatební den je trošku špinění, takže jsme si dali i svatební tulení - noc tomu neříkám, koukali jsme večer na bednu :grinning:

@sonapokorna 10DPO už by něco mohlo jít vidět .. ale bude to spíš dušík :wink: nedá se to tak říct, je třeba to vyzkoušet :wink: ! Držím palečky, ať se nám hned přesuneš nahoru! :wink:
21. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.