• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
jankabry: mám podobné zkušenosti s manupulátorem, ale to kdyžtak někdy na nějakém srazíku :wink: Každopádně jsi toho prožila faááákt hodně, ale určitě tě to hodně posilnilo a už si jen tak něco líbit nenecháš :wink:
21. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
@jankabry pochopila jsem :wink:
21. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
@leeena_4 jojo přesně tak :wink: Já to beru tak, že všechno zlé, je k něčemu dobré. Vzala jsem si z toho ponaučení, jak z pohádky :slight_smile: akorát mě mrzelo to, že jsem pavlovi nevěřila, že když šel do hospody, musela jsem jít s ním a když už mi to bylo blbé a seděla jsem doma, klepala jsem se. On mi ten bývalý č.2 pořád lhal, měl i další milenky a když šel do hospody pak mi volal a nadával mi a tak ... a to po těch letech teroru člověka fakt poznamená :frowning2: i teď se přistihnu, že mám strach, aby si Pavel třeba s někým nepsal nebo tak a je mi to strašně líto vůči Pavlovi, který mě miluje a taky si prošel něčím podobným jako já - nachytal první lásku inflagranti :frowning2: , takže by mě podvést nemohl ... já mu věřím a štve mě to, ale ten strach tam zakořeněný je .. za to toho bývalého fakt nesnáším!

holky já dneska počítala, kolik nás tady je :slight_smile: je to fakt hodně! zkusím udělat statistiku - kolik holek z tabulky tady fakt chodí a těm neaktivním pošlu zprávu, co a jak. No a pak, někdy po červenci, bysme to možná mohly uzavřít, ať se tu v tom neztrácíme, co vy na to?
21. črc 2010 v 11:00  • Odpověz
tady se dá uzavřít diskuse?
Jani možná vím o něčem, co by ti pomohlo zbavit se těch bloků z minulosti a nemělo by ti být čeho líto vůči Pavlovi. Mě strašně pomohla kyneziologie a znám tady v Praze jednu paní, která mě z mých problémů (spíš z toho, abych si je sebou nevláčela) pomohla dostat :wink:
21. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
@jankabry To byl tedy expert. To ten bejvalý, co tu byl včera. Tak s ním jsem byla půl roku, rozešel se k vůli mě s holkou, se kterou mu to prý nefungovalo. Řekl mi, že už spolu nespí, že je frigidní. Že už to nebylo dva roky. Pak jednou mluvil o roku. pak jednou zmínil, že jednou za měsíc max. Bydleli spolu pořád a on se něměl k tomu odstěhovat (chyba společného bytu psaného na oba). Vydržela jsem to 4 měsíce. Pak jsem řekla, že buď se odstěhuje nebo končíme, odstěhoval se. Začal být divnej, měl na mě mín a min času a vyhýbal se mi. Bydleli jsme v jendom paneláku! Hrozně mě vadilo, že byl úštěpačný k manželkám kamarádků, co trošku přibrali po porodu, já jsem nebyla zrovna lunt a bylo mi jasné, že po dítěti přírustek bude. Hledali jsme si dům, na jeden jsme se jeli podívat, vypadalo to ideálně, po maturitě jsem s ním chtěla bydlet. Vyvrcholilo to tím, že jsme jeli na dovolenou někam v čechách, den před odjezdem mi oznámil, že na dovču, kam mě pozval mě vezme, když mu to zaplatí moji rodiče (já peníze neměla), byla jsem blbka a trápilo mě to, nakonec jsem řekla, že nepojedu, on milostivě to vzal na sebe, já doufala, že dovča nás zachrání. Opak pravdou a byl na mě tam nepříjemný, nabídl mi rohlík, když jsme snědla seřval mě, že jsem mu mohla k jeho pěti rohlíkům ještě půlku nechat. Pořád koukal po jiných a otáčel se za babama a každá ví, jak je to potupné, když jde s borcem za ruku a on se točí jak slunečnice. No a když jsme se vrátili z dovči,tak jsem našla jeden dům a on na mě vyjel, že teď zrovna žádný dům nechce. Naposled jsem s ním jela do Prahy něco zařídit, kde jsem zkusila lest, že jsem těhotná, reakci jsem bohužel čekala, slzy v očích a jako jediné východisko potrat. No a pak to už skončilo tak, že jednoho dne se odstěhoval a zmizel, aniž by mi cokoli řekl a někdy mi zval telefon...
21. črc 2010 v 11:06  • Odpověz
@maudn tak to se parádně ukázalo, jakej to byl hajzl. Dobře, že jsi to zjistila po půl roce. Já s manipulátorem byla 2,5 roku, měli jsme společnej byt a hypotéku, psa a já skončila na antidepresivech a s podvyživená ze stresu. A taky jsem byla vždycky držka, ale on mě zmáknul. Už je to pryč. Jsem silnější, vyrovnanější, mám skvělýho manžela a už ani k tomu psychošovi necítím nenávist. Je mi prostě ukradenej. Ale kdyby mě z toho naši tenkrát nevytáhli, tak jsme se pozabíjeli a nebo bych umřela na vyčerpání. fuj Je to šílený, kolik psychopatů dneska je mezi mladýma lidma.
21. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
@leeena_4 aspoň, že jsi teď u dobrého chlapa! Moje první láska od 14-18 byla s mladým klukem stejně jako já, od té doby jsem na starší. Každých 14 dnů byl zamilovanej do jiné a já šilně žárlila a prohlížela mu historie, mobil, všechno... nemohla jsem mu věřit. No a nyní svoji partnerku už asi 10krát podvedl no a škoda mluvit.... raději na bývalé exoty nevzpomínat
21. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
@leeena_4 to teda máš pravdu s těma mladejma. myslím, že byla chyba zrušit vojnu, tam aspoň dostali trochu zabrat. Ale při poslední návštěvě stodolní jsem si říkala, jaké mám štěstí, že už mám chlapa. Přijde mi to až směšné jak se ti puberťáci snaží a předvádí a machrují, no hrůůůůza to je. Chudák má dcera, tu to za 10 let čeká. Navíc ti dnešní mlaďoši si neumí uklidit, páč maminky za ně vše dělají a co pak chuděrky ty jejich baby. To já jsem přísahala, že jestli budu mít syna, tak ho vychovám tak, aby mi ta jeho holka v budoucnu poděkovala. :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
člověk si musí projít tím špatným, aby si pak patřičně vážil toho štěstí co má a aby vůbec věděl, že ho to štěstí potkalo. že to není samozřejmost :wink:
21. črc 2010 v 11:18  • Odpověz
Taky chci dát synovi pořádnou školu a vojny je škoda. Ale nejen mezi mladýma jsou exoti.
Celkově je dnes štěstí narazit na "normálního" chlapa :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
@1luciferka1 přesně tak to musí být. Jako mladá jsem hlavně nechtěla hodnýho (v té době = blbýho) kluka. Pak jsem poznala pár hajzlů a jak si vážím hodnýho muže :grinning:
21. črc 2010 v 11:20  • Odpověz
@leeena_4 jj, to znám. si pamatuju jak jsem v patnácti mamce říkala, ježíš on je hroznej, pořád mi nosí kytky atd...njn, puberta je sviňa.
21. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
@leeena_4 díky, ale já jsem silná osobnost, pomůžu si sama .. to chce prostě čas :wink: jsme s Pavlem přes rok a už je to v pohodě. Já na tom byla podobně .. je to hrůza, kolik takových je a mají spolu třeba děti :frowning2: Já když ho teď vidím, tak jednak nechápu, kam jsem dala oči :grinning: druhak o čem my jsme se bavili - on je strašně málomluvný a nemá vůbec přehled, zabřednul v hudbě a pivu a tím to končí .. prostě si jenom řeknu "fuj to je divný pán" a jdu :slight_smile: a to jsem si pořád nedovedla představit jaké to bude, když se rozejdeme, protože bylo jasné že se budem potkávat. No a světe div se, já ho od té doby viděla dvakrát :slight_smile:
To pavel ten to bere drastičtěji :grinning: ví co mi dělal, a pořád nás terorizoval těma smskama a tak .. takže ten jak o něm slyší, rudne :grinning: když teď domlouval jeho nevědoucí kolega koncert společný s bývalého kapelou, pavel prohlásil,. že koncert bez pavla a nebo toho blba bude muset zabít :grinning: to mi teda imponuje, jak se za mě dokáže postavit. ženskou to zahřeje :wink:

jo zamknout se to dá :wink: a jak jsem an to tak koukala, tak tady diskutujem všechny z tabulky :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:24  • Odpověz
autor
tak já budulínka nechci ani teď :slight_smile: nesnáším chlapy bačkory - to v podstatě byl ten bývalý jen když se ožral tak byl děsnej drsňák .. Pavel mi právě imponuje tím, jaký je chlap. Je vysoký, svalnatý i když má pivní mozol :slight_smile: holohlavý, má strašně mužný hlas, je hodný, milý, pozorný ale umí si i zařvat. Jsme úplně stejní, takže se často špičkujeme kvůli koninám, ale to "usmiřování" stojí za to :sunglasses: on je prostě chlap jakého potřebuju :dizzy_face: Já chci dominantního muže, ale milého... vím, že takových moc není, ale Pavel je důkazem, že ještě nevymřeli :dizzy_face:
21. črc 2010 v 11:30  • Odpověz
Holky, tak to já to odvolávám, mý bývalí byli teda očividně pokladi. Maximálně trochu divní. Ale u nás to má happy end, nakonec jsem si vzala svou první velkou lásku, chodili jsme spolu od 14i, ale já pak hledala ty míň hodný, až jsem se pěkně vrátila k tomu nejlepšímu... Naštěstí mě ještě chtěl.
21. črc 2010 v 11:37  • Odpověz
jani: to je jasný, že to zahřeje - dává ti na jevo, jak jsi pro něj důležitá :wink:
aajda: jéé, to je romantický :dizzy_face:
21. črc 2010 v 11:41  • Odpověz
teeeda holky, clovek se na chvilku zabere do prace, a tady se to takto rozjede :grinning:
ja si nemuzu az tak moc stezovat, az na meho druheho kluka, se kterym jsem byla pul roku, ale proste ten sex nejak oddalovala, a on mi pak sdelil, ze se vyspal s nejakou kamaradkou Barou, ale se mnou by chtel dal chodit (a s ni spat:grinning:)
no pak prisel dalsi expert, takovy typ, co dokaze zenskou dokonale zblbnout (hlavne kdyz je cloveku 18), vymluvny, galantni ..... no s nim jsem byla asi rok, nez jsem zjistila, ze ja nejsem ta oficialni pritelkyne, ale jedna asi z mnoha milenek :frowning2: bohuzel me natolik oblbnul, ze i po tomto zjisteni jsem o nej stala :frowning2: no a pak si clovek rekl, ze lepsi chlapi nejsou, a bohuzel to nekterym nasledovnikum vratil.
ale Dada je poklad, je rozhodny, pritom citlivy a mily, nic si nenecha libit, ale pritom se krasne stara, a umi vymyslet uzasna prekvapeni. a ke vsemu je strasny fesak :grinning: no proste Laska meho zivota :slight_smile:
21. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
@aajda To je kráásný :sweat_smile:
21. črc 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
@vecernice :grinning: :grinning: :grinning: Rituš tak teda ten první mě fakt pobavil :grinning: sem se normálně hlasitě zasmála :grinning: a Tvůj manža bude asi kopie toho mého v mých očích :wink:
Chlapi jsou věčné téma, tak se není co divit, že to tady jede :slight_smile:

@aajda oooo romantickééé! :dizzy_face: to my to měli trošku divoké, ale známe se deset let :slight_smile: fakt osud je nevyzpytatelný :wink:

holky mi se nic nechceeee ... jdu vyházet tu skříň nebo s tím nehnu :slight_smile: ale musím toho nakecat hodně - od pondělka budu v práci a tam nemůžu na net :frowning2: max tak mejla nebo tak .. ale šéfka má propojenou plochu a fakt nechci, aby viděla, co tady drbu o své ovulaci :grinning: a jak se snažíme, když jsem na ní zahrála divadýlko, že děti rozhodně nééé a že zdravotní problémy (to jsem až tak hrát nemusela) Ono mě totiž strašně štvalo a ponižovalo, když se mě všude ptali na to, jestli chceme děti. Co jim je do toho?! Jednou se mě dokonce chlap na pohovoru zeptal - nechcete? hm .. a vy to jako neděláte, že jste si tak jistá, že neotěhotníte?! :rolling_eyes: tak jsem se nervla a všude hrála divadýlko a vyšlo to :wink:
21. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
ahoj holky, teda vaše story s bývalými jsou na romány:slight_smile: Já si vzala svýho prvního a jsem spolu pořád, můj román by byl proti vám teda nuda:slight_smile:)

Kdybyste zamykali, tak mi prosím taky dejte přístup. Sice nemám moc čas diskutovat, ale ráda bych do vaší skupinky patřila....
21. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz
@jankabry za tyhle dotazy na pohovorech bych vraždila. Když jsem hledala svoji poslední práci, tak jsem věděla, že po zkušebce chci těhotnět a tak jsem zatloukala, zatloukala.... Co je komu do toho.... :angry:
21. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
@jankabry oni tyhle dotazy si nesmí ani dovolovat, ale co kdo má tu kuráž jim to říct, když mu jde o práci? leda je pak někde nahlásit .....
a hlavně, my můžeme plánovat sebevíc, ale příroda má svoji hlavu :wink:
21. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
@vecernice přesně tak :wink: nemyslím, si že počítají s odpovědí - ano, chceme :grinning: a upřímně? já mám trochu pocit, že si mě na tuhle práci vybrali taky trošku proto, že jsem řekla "víte .. ehm .. špatně se mi o tom mluví .. ehm .. mám zdravotní problémy, takže ani neplánujeme" paní mě sice litovala, ale šlo vidět, že se jí ulevilo - schopná a s vyhlídkou na stále zaměstnání .. je to hnus, ale na druhou stranu rozumím zaměstanavatelům, že jo. Je to těžko :wink:
Já si neplánuju nic :wink: prostě se snažíme .. původně jsem přemýšlela, že začneme až po zkušebce .. ale PEČU NA TO :grinning: ! Dítě si člověk prostě nemůže naplánovat, to není jako koupě auta ... záleží to na jiných věcech, než na tom, jestli jsem po zkušebce, před ní a pod :wink: práci a mimi budu prostě řešit, až se to povede :wink:

@adonai neboj :wink: ! já od pondělka taky moc času mít nebudu :wink: mě to zamčení jenom tak napadlo, aby nás tady pak nebylo už mooc. Pak by se to blbě četlo.

Holky já jsem ráda, že jsem založila tak fajn skupinu! :dizzy_face: jsme se tady pěkně sešly!

21. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
@sonapokorna tak co, ještě jsi nepodlehla a netestovala :sweat_smile: Já při prvním těhu testovala 10 DPO, ale byl to i zárověň den očekávané MS, měla jsem kvůli stresu posunutou OVU. A byly tam dvě tlustice....
Téda vy ste toho zase napsaly. MY byli s malím venku. Jak na potvoru se chce pořád nosit a mě už 3 dny pobolívá podbřišek tak čekám kdy ta potvora dorazí a už aby to bylo ať mě to netrápí na dovče :slight_smile:. Mám teď trápení se svojí matkou bože jak já sem ráda že sem často nejezděj asi bych jí zabila :rolling_eyes: nejhorší je že to co dělali mě dělaj teď mýmu bráchovi včera ho obvinili že jim ukradl 100 eur a chudák brácha z toho byl v prdeli chudák i brečel a to je mu 18. KDyž potřebuje peníze chodí si říkat mě nebo babičce protože ty dva maj samy málo ( maj v čistým min 50000,- měsíčne dohromady, ale aby Davidovi nějaký peníze to ne). Místo aby byli rádi že má zájmy a koníčky a netahá se s nějakou parto a někde nefetuje a nekrade tak mu eště všechno vyčtou . Chodí na fotbal to ho donutil táta a jeho to nebere je dobrej ale prostě ho to netáhne, ale zato rád chodí na ryby a věnuje se akvaristice. Dobrý tak sou to drahý koníčky chápu ale jeho to fakt baví. bože doufám že já jednou taková nebudu na svoje děti. Takhle někomu ničit sebevědomí a podrážet ho to je šílený. Fakt sem ráda že sem od nich daleko a nemaj čas sem jezdit asi bych je praštila. Nejhorší je že s nima jedem tejden na dovču a už teď toho lituju. O malýho se nepostaraj nic jo chvilku pohrát a předvést se to jo, ale říct zajděte si do kina my ho pohlídáme to ne. ZaplaŤ pán bůh že mám alespoň skvělou tchýni fak takovou byhc přála všem :slight_smile:
@1luciferka1 No to je hustý, až v 16, týdnu. Ale takhel je to asi nejlepší a těhotenství jsi měla krátké :grinning:
21. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
@sonapokorna jo no, jsem z toho byla též v šoku
21. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz
nějak mě ta matika leze na palici, tak jsem si vytvořila fotoalbum, ať víte s kým, že se tu bavíte :slight_smile: ted už ale jdu zas pokračovat v tom počítání (kdyby mi to aspoň šlo, ale ty výsledky mi ne a ne vyjít)
21. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky, tak se taky přidávám :slight_smile: Poslední byla 34 dní, a jsem 4DC. Ted to spíše budeme zkoušet a uvidíme kdy to vyjde. Za týden jedeme do Chorvatska, to by měli vycházet plodný dny tak uvidíme :wink:
21. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
@luznicarka njn, rodiče si člověk nevybere :sunglasses:
21. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.