• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažíme se od července 2010

(Zamčená)
15. srpna 2010 
@1luciferka1 Krásný fotečky máš krásnou holčičku taky doufám že nám se taky podaří i ta holčička :slight_smile: a pudlík taky krásný :slight_smile:
21. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
@luznicarka no já zas ted doufám, že vyjde kluk :grinning:
21. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
teda holky, tady to fakt jede...si tu dopoledne pěkně šiju a tady se probrali mezitím chlapi:grinning: Tak já hlásím, že já mám doma fakt zlato - se vším pomůže, o dítko se postará naprosto excelentně (i když jsem byla ten týden v nemocnici s tím myomem, tak to tu zvládli a já se vrátila do uklizenýho baráku ke spokojenýmu dítěti:wink:), doma se fakt střídáme se vším - dnes třeba jsem si celý dopoledne šila, M. se staral o mlaďocha a u toho uvařil oběd, pohodička...A taky bych nesnesla chlapa bačkoru, sem tam se pěkně rafneme...A taky by mi nevadilo to zamknout a nechat jen ty, co chodí pravidelně, ať v tom není zmatek - hlavně teda v té tabulce :wink:
21. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz
A k těm dětem - mě je tentokrát naprosto fuk, jestli bude kluk nebo holka. U Lukáše jsem malinko víc chtěla holku, pak mi vyšly blbě testy a šla jsem na amniocentézu a pak byla šťastná i za zdravýho kluka:grinning:. No a teď bych u druhýho klidně brala zas kluka, Luciš se 100% osvědčil:grinning: A přijde mi, že kluk nebo holka je úplně fuk, stejně je nejdůležitější výchova a přístup, který k těm dětem zvolíme...
21. črc 2010 ve 13:14  • Odpověz
mně je taky úplně jedno, jestli druhé bude holka nebo kluk. Každý prudí s tím, že musíme pořídit sestřičku, ale já se trošku přikláním ke klukovi, v tom už máme praxi.
21. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
No radči bych chtěla první holku ale jak píšete, hlavně at je to zdravý. My jsme ted dosstavěly baráček, a máme tam už připravené dva pokojíčky- maloval manža a jak ho znám tka by nechtěl předělávat, tak mám hned jeden modrý druhý fialkový.... ted musím koupit koberce, chce univ. barvu ale dám asi nějaké dětské motivy, no uvidím, stejně pokud by jsme měli 2 holky, tak bude muset malovat :wink:
21. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
já vnitřně cítím, že bych spíš holku, ale chtěla bych pro radost manželovi kluka, páč vím že si ho přeje. Ale je jasné, že hlavně at je to zdravé miminko. :wink:
21. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
Já sem si vždycky představovala spíš holčičku, ale je to fakt asi jedno...
21. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
@puckal to my vyřešili tak, že pokojíček byl barevný :slight_smile: ale ted chcem malovat znovu a Adule chce celý růžový! ale snažím se jí vysvětlit, že když má červený koberec, tak bude lepší žlutá, nebo béžová....jinak malujeme proto že ve svých skoro 7 letech si už chce lepit plakáty na zed!!! takže krtek musí pryč a přijde hanna Montana :grinning:
21. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jani: pokud se zaměstnavatel na tohle ptá, tak tě diskriminuje a nesmí to!!! Navíc jim musí bejt jasný, že jim naslibujeme hory doly a stejně to bude jinak :grinning:
Jinak jsem taky pro diskusi zamknout - bo ne všechno musí vidět ostatní, že? :wink:
Luznicarka: to je smutný, nojo, rodinu si člověk nevybere :frowning2:
21. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz
@1luciferka1- to je jasný, ale manžy argument byl: přece v 18ti nebude mít korece s autíčky. A já na to : a ty si myslíš, že v 18ti letech, nebude ten pokoj ani jednou malovaný, a upravený :astonished: No a bylo jasno. Je jasný, že to budou chtít mít jinak, než je moje představa, ale pro malé děti se mi líbí barevný pokoje. Setsra má syna a kdžy se měl narodit vymalovaly jsme mu pokoj na zelenkavo+ nakreslily stromy listí zahradu a tak.... doted je to krásné...
21. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
puckal: jé, to pak chci taky - veselý pokojíček, ať má dítko na co koukat :wink:
21. črc 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj holky, tak bych se k vám chtěla taky přihlásit, je mi 25 a tento měsíc jsme si řekli, že to teda zkusíme, tak jsme zvědavá jak nám to půjde :slight_smile:)) Mám 15DC po 31dnech.
21. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz
já bych to také zamkla, jen holky z tabulky a hotovo. Mám také trochu strach, aby mě tu někdo nevyhmátl :confounded:
@leeena_4 mé druhé dítko bude chudák koukat na příšery co mu tam nasadí sestřička :grinning: starší mají přece jen někdy výhody :wink:
@puckal njn, ti chlapi :grinning: ještě že nás mají
My máme pokojík taky veselý - alá safari nebo džungle - žluťoučké stěny, dřevěná podlaha s kusovým zeleným kobercem s vyšším vlasem (jako travička) a namalovaná zvířata - žirafy, lva, slony, palmu s papoušky,...zelenkavé záclony (voály) a oranžové rolety a vypadá to moc pěkně, navíc je to fajn, že i kdyby druhý dítko byla holka, tak je to univerzální (budou mít pokoj spolu - ten pokoj má totiž přes 30 metrů čtverečních:slight_smile:). No a dobrý je, že můžu postupně domalovávat...ještě plánuju opičku a další strom s papoušky:slight_smile:Ale nevím, kdy se k tomu dostanu. I když Luciš by aktuálně ocenil spíš vymalovaný vláčky,...ale tohle je výhodnější:grinning:
21. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz
tak kdo je pro zamknutí? :wink: taky mi není příjemné psát o ovulaci a frekvenci sexování více méně veřejně :slight_smile:
luciferka: nojo no, ale zase si rychlejc zvykne, že život není peříčko :grinning:
ptapete: jé, to mít jako dítě, tak jsem maximálně šťastná. U nás to byly bílé zdi a nábytek universal :grinning:
21. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz
Já jsem pro zamknutí, taky myslím, že se tu probírají poměrně intimní věci, takže by to mělo být malinko "ošéfovaný" a nepřístupný :slight_smile:
21. črc 2010 ve 13:45  • Odpověz
Holky ty otázky jsou hrozné. Nejdřív se všichni ptají "už tě požádal?", když konečně ano, tak začnou "a kdy bude svatba?" a když mi gratulují ke svatbě, tak se rovnou ptají, kdy bude děcko... Vysvětlovat jim, že ta otázka je necitlivá, že ne každému se to musí podařit a že co kdybych už dva roky chtěla a nic... To nemá cenu. No a zaměstnavatelům musí být určitě jasné, že i kdyby dítě ženská chtěla, tak to asi na pohovoru neřekne, že? Zbytečné dotazy.
Jinak my bychom raději chlapečka, ale myslím, že když by to byla holčička, tak manžel by byl nakonec možná i radši. Ale hlavně ať se podaří a je zdravé... Pokojíček bude stejně jeden pro teorerické obě děti :slight_smile:
21. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz
@leeena_4 já zas měla v pokojíku plakáty aut od starších bráchů :slight_smile: a jako malá si pamatuju jak mě seřvali, když jsem jim rozbila papírový model a ABCčka :grinning:
Jinak já jsem tedy též pro zamknutí.
@jankabry na co jdete do kina?
21. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz
Sice jsem se přihlásila teprve dneska,ale taky si myslím, že by se to mělo zamknout :slight_smile:
21. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz
tak počkáme, až přijde Jana a poprosíme jí o zamknutí s přístupem pro všechny v tabulce ? :wink:
21. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
já jsem tu taky ode dneška, ale mám pocit, že dýl :grinning:
21. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
autor
holky, tak počkáme do konce července což je defacto za týden a zamknu to, ok :wink: ? Je to téma Snažíme se od července, tak by to bylo nefér pro trošku později příchozí..
tak zatím snad žádné extra soukromnosti no :wink:

ten pokojíček - my máme 2+1 takže až bude mimi, bude s náma spát v ložnici :wink: Máme sice obrovský pozemek u Ostravy, ale chceme si na celý dům našetřit, nechceme hypotéku. Takže tak za 3 roky to máme a můžeme se stěhovat :slight_smile: Teď jsem si vymyslela celý byt bílo-černý. Je tu strašně tmavo - před oknama stromy :-/ takže jiná než bílá barva stěn moc nepřichází v úvahu. Plánuju to pak tak, že stěnu, podél které bude postýlka, bych natřela nějakou pískovou, nebo zelenou .. mám ráda přírodní barvy. Nechci nic růžového, modrého, červeného a tak. No a pak bych tam namalovala taky nějaká zvířátka, rostlinky a pod. :wink:

a vítám @malka85 a @puckal :wink: !

@malka85 díky za údaje do tabulky! přidám Tě ráno. Vypadá to, že budeš mít brzy ovulku, tak držím palečky, ať bičíkovci najdou svůj cíl ! :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 13:50  • Odpověz
autor
oukej :slight_smile: tak dáme hlasování :wink: a pak to ráno zamknu a pošlu vám pozvánky :wink:
21. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
@aajda Nás se taky každý ptá, přítel je starší ,bude mu 33 a slyšíme to snad od všech jeho kamarádů. Dneska mě teda docela pobavil, psal mi SMS do práce co dělám, tak mu říkám, že obědvám a on na mě jestli mi už roste břicho :slight_smile: , tak mu říkám, že si nějak moc věří, že se to povede na poprvé, ale bylo by to hezký..... :slight_smile:
21. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
autor
Jo holky a jsem Janka :wink: Jano mi říkal jenom otec a to fakt nesnáším .. tak díky :wink: já vím, že je to malicherné ale .. snad mi rozumíte :wink:
21. črc 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
@1luciferka1 na Sinle man - milujeme s mámou Colina Firtha :dizzy_face: Hrál Marka Darcyho v Deníku Bridget Jones .. to zas bude áááách a uuuuch! sice zase hraje teplouše :grinning: ale co ... a jak jsem tak koukala na ukázky, tak to bude velice dobrý film.. recenze píšou, že to bude minimálně na Oscary za hlavní role .. těším se. Snad mě pavel vysvobodí z pevnosti a já se do toho kina dostanu :grinning:
21. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@jankabry Já zatim ovulku moc neřeším. Po tom co jsem četla chápu, že pro tebe je lepší to sledovat,ale zatim si to chceme užít bez testování. Ale asi kdyby snažení trvalo rok, tak budu mluvit asi jinak. No uvidíme :wink:
21. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz
Janko - já teda nevím, jak to tu funguje, ale nedá se to pak těm, kdo by se chtěl přidat dodatečně, že by viděli třeba to téma, napsali zakladatelce a ta jim dala přístup? Že by to bylo "fér" i vůči později příchozím:grinning:
21. črc 2010 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.